"Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1576 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 558 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1576 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 243-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген кіші бөлімде:
«Мұнай, газ және мұнай-химия өнеркәсібі саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» деген 001 бюджеттік бағдарламада:
«2014» деген бағанда:
бюджеттік бағдарламаның іс-шаралары:
«Министрліктің, комитеттің қызметін қамтамасыз ету» деген 3-жолдағы «608 900» деген сандар «625 228» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік бағдарламаның тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Орталық аппараттың және ведомстволардың қызметкерлерін ұстау» деген жолдағы «136» деген сандар «141» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «969 678» деген сандар «989 006» деген сандармен ауыстырылсын;
«Пайдалану құқығы мұнай-газ жобалары жөніндегі мердігерлерге берілуге тиіс мемлекеттік мүлікті есепке алуды жүргізуді қамтамасыз ету» деген 002 бюджеттік бағдарламада:
«2014» деген бағанда:
бюджеттік бағдарламаның іс-шаралары:
«Пайдалану құқығы мұнай-газ жобалары бойынша мердігерге берілуге тиіс мемлекеттік мүлікке бухгалтерлік есеп жүргізу» деген жолдағы «39 866» деген сандар «40 779» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік бағдарламаның тиімділік көрсеткіштерінде:
«Капиталмұнайгаз» мемлекеттік мекемесінің бір қызметкерін ұстауға кететін орташа шығындар» деген жолдағы «2 491,6» деген сандар «2 548,7» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «432 601» деген сандар «433 514» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің күрделі шығыстары» деген 015 бюджеттік бағдарламада:
«2014» деген бағанда:
бюджеттік бағдарламаның іс-шаралары:
«Материалдық-техникалық жарақтандыру және ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және министрлікті, ведомстволарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету» деген жолдағы «15 097» деген сандар «18 389» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «15 097» деген сандар «18 389» деген сандармен ауыстырылсын;
«Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген 024 бюджеттік бағдарламада:
«2014» деген бағанда:
бюджеттік бағдарламаның іс-шаралары:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1576 "О Стратегическом плане Министерства нефти и газа Республики Казахстан на 2014 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 558
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1576 «О Стратегическом плане Министерства нефти и газа Республики Казахстан на 2014 - 2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 243) следующие изменения:
в Стратегическом плане Министерства нефти и газа Республики Казахстан на 2014 - 2018 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 7. «Бюджетные программы»:
в подразделе «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Услуги по координации деятельности в области нефтяной, газовой и нефтехимической промышленности»:
в графе «2014»:
мероприятия бюджетной программы:
в строке 3. «Обеспечение функционирования министерства, комитета» цифры «608 900» заменить цифрами «625 228»;
в показателях прямого результата бюджетной программы:
в строке «Содержание сотрудников центрального аппарата и ведомства» цифры «136» заменить цифрами «141»;
в строке «объем бюджетных расходов бюджетной программы» цифры «969 678» заменить цифрами «986 006»;
в бюджетной программе 002 «Обеспечение ведения учета государственного имущества, право пользования которым подлежит передаче подрядчикам по нефтегазовым проектам»:
в графе «2014»:
мероприятия бюджетной программы:
в строке «Ведение бухгалтерского учета государственного имущества, право пользования которым подлежит передаче подрядчикам по нефтегазовым проектам» цифры «39 866» заменить цифрами «40 779»;
в показатели эффективности бюджетной программы:
в строке «Средние затраты на содержание одного сотрудника государственного учреждения «Капиталнефтегаз» цифры «2 491,6» заменить цифрами «2 548,7»;
в строке «объем бюджетных расходов бюджетной программы» цифры «432 601» заменить цифрами «433 514»;
в бюджетной программе 015 «Капитальные расходы Министерства нефти и газа Республики Казахстан»:
в графе «2014»:
мероприятия бюджетной программы:
в строке «Материально-техническое оснащение и обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение министерства, ведомств» цифры «15 097» заменить цифрами «18 389»;
в строке «объем бюджетных расходов бюджетной программы» цифры «15 097» заменить цифрами «18 389»;
в бюджетной программе 024 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы»:
в графе «2014»:
мероприятия бюджетной программы:

«Бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру» деген жолдағы «15 272 637» деген сандар «17 272 637» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік бағдарламаның тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Аяқталған инвестициялық жобалар бойынша орындалатын жұмыстардың көлемі» деген жолдағы «20,7» деген сандар «18,3» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жалғастырылатын инвестициялық жобалар бойынша орындалатын жұмыстардың көлемі» деген жолдағы «79,3» деген сандар «81,7» деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік бағдарламаның түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Салынған газ құбырларының ұзындығы» деген жолдағы «181,9» деген сандар «657,9» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «15 272 637» деген сандар «17 272 637» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар жиынтығы» деген кіші бөлімде:
«2014» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстардың барлығы:» деген жолдағы «17 051 315» деген сандар «19 071 848» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «1 478 456» деген сандар «1 498 989» деген сандармен ауыстырылсын;
«001 «Мұнай, газ және мұнай-химия өнеркәсібі саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «969 678» деген сандар «986 006» деген сандармен ауыстырылсын;
«002 «Пайдалану құқығы мұнай-газ жобалары жөніндегі мердігерлерге берілуге тиіс мемлекеттік мүлікті есепке алуды жүргізуді қамтамасыз ету» деген жолдағы «432 601» деген сандар «433 514» деген сандармен ауыстырылсын;
«015 «Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің күрделі шығыстары» деген жолдағы «15 097» деген сандар «18 389» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «15 572 859» деген сандар «17 572 859» деген сандармен ауыстырылсын;
024 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «15 272 637» деген сандар «17 272 637» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К.Мәсімов

в строке «Реализация бюджетных инвестиционных проектов» цифры «15 272 637» заменить цифрами «17 272 637»;
в показателях прямого результата бюджетной программы:
в строке «Объем выполняемых работ по завершенным инвестиционным проектам» цифры «20,7» заменить цифрами «18,3»;
в строке «Объем выполняемых работ по продолжающимся инвестиционным проектам» цифры «79,3» заменить цифрами «81,7»;
в показателях конечного результата бюджетной программы:
в строке «Протяженность построенных газопроводов» цифры «181,9» заменить цифрами «657,9»;
в строке «объем бюджетных расходов бюджетной программы» цифры «15 272 637» заменить цифрами «17 272 637»;
в подразделе «Свод бюджетных расходов»:
в графе «2014»:
в строке «Всего бюджетных расходов» цифры «17 051 315» заменить цифрами «19 071 848»;
в строке «Текущие бюджетные программы» цифры «1 478 456» заменить цифрами «1 498 989»;
в строке 001 «Услуги по координации деятельности в области нефтяной, газовой и нефтехимической промышленности» цифры «969 678» заменить цифрами «986 006»;
в строке «002 «Обеспечение ведения учета государственного имущества, право пользования которым подлежит передаче подрядчикам по нефтегазовым проектам» цифры «432 601» заменить цифрами «433 514»;
в строке «015 «Капитальные расходы Министерства нефти и газа Республики Казахстан» цифры «15 097» заменить цифрами «18 389»;
в строке «Бюджетные программы развития» цифры «15 572 859» заменить цифрами «17 572 859»;
в строке «024 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы» цифры «15 272 637» заменить цифрами «17 272 637».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов