"Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің 2013 - 2017 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 442 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 576 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.03.2015 № 112 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің
2013 – 2017 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 442 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 84, 1072-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің 2013 – 2017 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Тиісті қызмет салаларының (аяларының) ағымдағы жағдайын және даму үрдістерін талдау» деген 2-бөлімде:
«Өңірлерді әлеуметтік-экономикалық дамыту және кәсіпкерлікті мемлекеттік қолдау» деген 1-стратегиялық бағытта:
«1) Реттелетін саланы немесе қызмет саласын дамытудың негізгі параметрлері» деген тармақта:
«Өңірлерді дамыту» деген кіші бөлімде:
бесінші, алтыншы және жетінші бөліктер алынып тасталсын;
жиырма сегізінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Үкіметі Кәсіпкерлік қызметті 2020 дейін мемлекеттік реттеу тұжырымдамасын қабылдады. Осы Тұжырымдама оны енгізудің мақсаттарына қол жеткізуді қамтамасыз ететін арзан, бірақ тиімді мемлекеттік реттеуді құруға бағытталған.»;
«Сәулетті, қала құрылысын, құрылысты және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту» деген 2-стратегиялық бағытта:
«1) Реттелетін саланы немесе қызмет саласын дамытудың негізгі параметрлері» деген тармақта:
«ТҚШ-ты жаңғырту және дамыту» деген кіші бөлімде:
жетінші бөлік алынып тасталсын;
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3.1-кіші бөлімде:
«Өңірлерді әлеуметтік-экономикалық дамыту және кәсіпкерлікті мемлекеттік қолдау» деген 1-стратегиялық бағытта:
«Өңірлердің әлеуметтік-экономикалық дамуының өсуін қамтамасыз ету» деген 1.1-мақсатта:
«Экономикалық әлеуеттің ұтымды аумақтық ұйымдастырылуын құру және халықтың тыныс-тіршілігі үшін қолайлы жағдайлар жасау» деген
1.1.1-міндетте:
реттік нөмірі 4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 442 "О Стратегическом плане Министерства регионального развития Республики Казахстан на 2013 - 2017 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 576. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 112
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.03.2015 № 112.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 442 «О Стратегическом плане Министерства регионального развития Республики Казахстан на 2013 – 2017 годы» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 84, ст. 1072) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства регионального развития Республики Казахстан на 2013 – 2017 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «2. Анализ текущей ситуации и тенденции развития соответствующих отраслей (сфер) деятельности»:
в стратегическом направлении «1. Социально-экономическое развитие регионов и государственная поддержка предпринимательства»:
в пункте «1) Основные параметры развития регулируемой отрасли или сферы деятельности»:
в подразделе «Развитие регионов»:
части пятую, шестую и седьмую исключить;
часть двадцать седьмую изложить в следующей редакции:
«Правительством Республики Казахстан принята Концепция государственного регулирования предпринимательской деятельности до 2020 года, которая направлена на создание дешевого, но эффективного государственного регулирования, обеспечивающего достижение целей его введения.»;
в стратегическом направлении «2. Развитие архитектуры, градостроительства, строительства и жилищно-коммунального хозяйства»:
в пункте «1) Основные параметры развития регулируемой отрасли или сферы деятельности»:
в подразделе «Модернизация и развитие ЖКХ»:
часть седьмую исключить;
в разделе «3. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе «3.1. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в стратегическом направлении 1. «Социально-экономическое развитие регионов и государственная поддержка предпринимательства»:
в цели 1.1. «Обеспечение роста социально-экономического развития регионов»:
в задаче 1.1.1. «Создание рациональной территориальной организации экономического потенциала и благоприятных условий жизнедеятельности населения»:
строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
«

12. Кәсіпкерлік бастамасы бар халықты, ісін жаңа бастаған және жұмыс істеп жатқан кәсіпкерлерді бизнес негіздеріне үйрету (бизнес-кеңесші жобасы)
Х
Х
Х
Х
Х
»;
«Сәулетті, қала құрылысын, құрылысты және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту» деген 2-стратегиялық бағытта:
«Тұрғын үй құрылысын дамыту» деген 2.1-мақсатта:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Нысаналы индикаторда (қол жеткізудің түпкілікті мерзімін (кезеңін) көрсетумен):
реттік нөмірі 2-жолдағы «766» деген сандар «777,3» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуды және сатып алуды қамтамасыз ету» деген 2.1.1-міндетте:
«Тікелей нәтижелердің көрсеткіштері» деген бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдағы «211,3» деген сандар «222,6» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдағы «5,7» деген сандар «5,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«Кредиттік қаражат есебінен тұрғын үй салуды және сатып алуды қамтамасыз ету» деген 2.1.2-міндетте:
«Тікелей нәтижелердің көрсеткіштері» деген бағанда:
реттік нөмірі 3-жолдағы «337529» деген сандар «323166» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тұрғын үй құрылысы салынатын аудандарда инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу және сатып алу» деген 2.1.4-міндетте:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Тікелей нәтижелердің көрсеткіштері» деген бағанда:
«Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды пайдалануға беру көлемі» деген жолдағы «2866» деген сандар «3380» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру» деген 2.2-мақсатта:
«Құрылыс саласын техникалық реттеу жүйесін реформалау және тиімді конструктивтік шешімдер мен технологияларды әзірлей отырып, ғимараттардың (құрылыстардың) және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның төзімділігі мен ұзақ уақытқа жарамдылығын қамтамасыз ету» деген 2.2.1-міндетте:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Тікелей нәтижелердің көрсеткіштері» деген бағанда:
реттік нөмірі 2-жолдағы «22» деген сандар «14» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту» деген 2.3-мақсатта:
«Осы мақсатқа қол жеткізуге бағытталған бюджеттік бағдарламалардың кодтары 022, 023, 030, 031, 035, 038, 039, 041, 042» деген жол «054» деген сандармен толықтырылсын;
«Сумен жабдықтау мен су бұрудың жаңа объектілерін салу және қолданыстағыларын реконструкциялау кезінде жүйелі тәсілді енгізу» деген 2.3.1-міндетте:
реттік нөмірі 7-жолдағы «117» деген сандар «114» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тұрғын үй қорын ұстауды қамтамасыз ету» деген 2.3.2-міндетте:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Тікелей нәтижелердің көрсеткіштері» деген бағанда:

12. Обучение населения с предпринимательской инициативой, начинающих и действующих предпринимателей (проект бизнес-советник)
Х
Х
Х
Х
Х
»;
в Стратегическом направлении 2. «Развитие архитектуры, градостроительства, строительства и жилищно-коммунального хозяйства»:
в цели 2.1. «Развитие жилищного строительства»:
в графе «2014 год»:
в «Целевом индикаторе (с указанием окончательного срока (периода) достижения)»:
в строке, порядковый номер 2, цифры «766» заменить цифрами «777,3»;
в задаче 2.1.1. «Обеспечение строительства и приобретения жилья государственного коммунального жилищного фонда»:
в графе «Показатели прямых результатов»:
в строке, порядковый номер 1, цифры «211,3» заменить цифрами «222,6»;
в строке, порядковый номер 3, цифры «5,7» заменить цифрами «5,8»;
в задаче 2.1.2. «Обеспечение строительства и приобретения жилья за счет кредитных средств»:
в графе «Показатели прямых результатов»:
в строке, порядковый номер 3, цифры «337529» заменить цифрами «323166»;
в задаче 2.1.4. «Строительство и приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в районах жилищной застройки»:
в графе «2014 год»:
в графе «Показатели прямых результатов»:
в строке «Объемы ввода в эксплуатацию инженерно-коммуникационной инфраструктуры» цифры «2866» заменить цифрами «3380»;
в цели 2.2. «Совершенствование архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»:
в задаче 2.2.1. «Реформирование системы технического регулирования строительной отрасли и обеспечение устойчивости и долговечности зданий (сооружений) и инженерно-коммуникационной инфраструктуры с разработкой эффективных конструктивных решений и технологий»:
в графе «2014 год»:
в графе «Показатели прямых результатов»:
в строке, порядковый номер 2, цифры «22» заменить цифрами «14»;
в цели 2.3. «Модернизация и развитие жилищно-коммунального хозяйства»:
строку: «Коды бюджетных программ, направленных на достижение данной цели 022, 023, 030, 031, 035, 038, 039, 041, 042» дополнить цифрами «054»;
в задаче 2.3.1. «Внедрение системного подхода при строительстве новых объектов водоснабжения и водоотведения и реконструкции действующих»:
в строке, порядковый номер 7, цифры «117» заменить цифрами «114»;
в задаче 2.3.2. «Обеспечение содержания жилищного фонда»:
в графе «2014 год»:
в графе «Показатели прямых результатов»:

реттік нөмірі 1-жолдағы «780» деген сандар «634» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шараларда»:
реттік нөмірі 3-жолдағы «Х» деген белгі алынып тасталсын;
реттік нөмірі 8-жол жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
17. Тұтынушыларды үйге ортақ жылу энергиясын есептеу аспаптарымен жабдықтау
-
Х
-
-
-
»;
«Коммуналдық инфрақұрылымды жаңғырту» деген 2.3.3-міндетте:
реттік нөмірі 2-жолдағы «0,9» деген сандар «0,66» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жер ресурстарын пайдалану және геодезия мен картография саласын дамыту» деген 3-стратегиялық бағытта:
«Жер ресурстары, жер заңнамасын сақтау туралы мәліметтер жүйесін қалыптастыру» деген 3.1-мақсатта:
«Жер ресурстарының сапалық күйі туралы ақпараттық қамтамасыз ету деңгейін арттыру» деген 3.1.1-міндетте:
«Тікелей нәтижелердің көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шаралар» мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
7. Ауыл шаруашылығы алқаптарының алаңдарын, топырақтық және геоботаникалық контурларды есептеу
-
Х
Х
Х
Х
»;
«Жер ресурстарының сандық күйі туралы және жер-кадастрлық мәліметтермен электрондық форматта ақпараттық қамтамасыз ету деңгейін арттыру» деген 3.1.2-міндетте:
«Тікелей нәтижелердің көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шаралар» мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
8. Мемлекеттiк жер кадастры мәлiметтерiн беру
Х
Х
Х
Х
Х
»;
«Қазақстан Республикасының аумағын жергілікті жердің қазіргі күйіне және топонимикаға сәйкес келетін геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету» деген 3.2-мақсатта:
«Мемлекеттік топографиялық карталарды жаңартуды, Жерді қашықтықтан зондтау негізінде қалалардың ірі масштабты жоспарларын жасауды геодезиялық қамтамасыз ету» деген 3.2.1-міндетте:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Тікелей нәтижелердің көрсеткіштері» деген бағанда:
реттік нөмірі 2-жолдағы «3600» деген сандар «3067» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдағы «1154/575» деген сандар «1454/875» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолдағы «1797» деген сандар «1022» деген сандармен ауыстырылсын;
«Картография өнімдерін жасау және басып шығару, Қазақстан Республикасының Ұлттық картографиялық-геодезиялық қорын қалыптастыру және жүргізу» деген 3.2.2-міндетте:
«2014 жыл» деген бағанда:
реттік нөмірі 1-жолда:
«1298» деген сандар алынып тасталсын;
«3014» деген сандар «996» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1-кіші бөлімде:
001 «Өңірлік даму, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жерді тиімді пайдалану мен қорғауға жағдай жасау, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету саласындағы уәкілетті мемлекеттік органның қызметін үйлестіру жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
тиімділік көрсеткіштерінде:

в строке, порядковый номер 1, цифры «780» заменить цифрами «634»;
в «Мероприятиях для достижения показателей прямых результатов»:
в строке, порядковый номер 3, знак «Х» исключить;
строку, порядковый номер 8, исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
«
17. Оснащение потребителей общедомовыми приборами учета тепловой энергии
-
Х
-
-
-
»;
в задаче 2.3.3. «Модернизация коммунальной инфраструктуры»:
в строке, порядковый номер 2, цифры «0,9» заменить цифрами «0,66»;
в стратегическом направлении 3. «Использование земельных ресурсов и развитие отрасли геодезии и картографии»:
в цели 3.1. «Формирование системы сведений о земельных ресурсах, соблюдения земельного законодательства»:
в задаче 3.1.1. «Повышение уровня информационного обеспечения о качественном состоянии земельных ресурсов»:
мероприятия для достижения показателей прямых результатов дополнить строкой следующего содержания:
«
7. Вычисление площадей сельско-хозяйственных угодий, почвенных и геоботанических контуров
-
Х
Х
Х
Х
»;
в задаче 3.1.2. «Повышение уровня информационного обеспечения о количественном состоянии земельных ресурсов и земельно-кадастровых сведений в электронном формате»:
мероприятия для достижения показателей прямых результатов дополнить строкой следующего содержания:
«
8. Представление сведений государственного земельного кадастра
Х
Х
Х
Х
Х
»;
в цели 3.2. «Геодезическое и картографическое обеспечение территории Республики Казахстан, соответствующее современному состоянию местности и топонимике»:
в задаче 3.2.1. «Геодезическое обеспечение обновления государственных топографических карт, создания крупномасштабных планов городов на основе дистанционного зондирования Земли»:
в графе «2014 год»:
в графе «Показатель прямых результатов»:
в строке, порядковый номер 2, цифры «3600» заменить цифрами «3067»;
в строке, порядковый номер 3, цифры «1154/575» заменить цифрами «1454/875»;
в строке, порядковый номер 4, цифры «1797» заменить цифрами «1022»;
в задаче 3.2.2. «Создание и издание картографической продукции, формирование и ведение Национального картографо-геодезического фонда Республики Казахстан»:
в графе «2014 год»:
в строке, порядковый номер 1:
цифры «1298» исключить;
цифры «3014» заменить цифрами «996»;
в разделе «7. Бюджетные программы»:
в подразделе «7.1. Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения»:
в показателе эффективности:

«Штат санында бір бірлікті ұстау үшін орташа шығындар» деген жолдағы «3 435,3» деген сандар «3 269» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бір бірлік зерттеуге орташа шығындар көлемі» деген жолдағы «72 722» деген сандар «69 722» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «3 698 796» деген сандар «3 703 146» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Сатып алынатын жұмыс станциялардың, серверлер мен өзге де серверлік жабдықтардың саны» деген жолдағы «116» деген сандар «18» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«Материалдық-техникалық жабдықтауға орташа шығындар» деген жолдағы «218,9» деген сандар «6 864,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «143 382» деген сандар «123 566» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Бизнестің жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлік әлеуетін сауықтыру және күшейту» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Субсидияланатын (кепiлдік берілетін) кредиттер саны» деген жолдағы «48» деген сандар «101» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Кәсіпкерлік бойынша оқытатын бейнероликтер
дана
-
40
-
-
»;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «3 569 584» деген сандар «1 646 218» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Моноқалалардағы кәсіпкерлерді ақпараттық қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
мына:
«
Бюджеттік бағдарлама
006 «Моноқалалардағы кәсіпкерлерді ақпараттық қамтамасыз ету»
Сипаттама
Моноқалалардағы кәсіпкерлерді ақпараттық қамтамасыз ету
»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
006 «Кәсіпкерлерді ақпараттық қамтамасыз ету»
Сипаттама
Кәсіпкерлерді ақпараттық қамтамасыз ету
»;
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
мына:
«
Моноқалалардағы ШОБ субъектілеріне берілген консультациялық қызметтер саны
бірлік
10000
10000
10000
10000
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
ШОБ субъектілеріне көрсетілген консультациялық қызметтер саны
бірлік
10000
10000
10000
10000
»;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Кәсіпкерлікті қолдау орталықтарының саны» деген жолдағы «27» деген сандар «188» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «136 202» деген сандар «594 263» деген сандармен ауыстырылсын;
007 «Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулерді іске асыруды қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «1 131 956» деген сандар «1 209 605» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «Средние затраты на содержание одной единицы штатной численности» цифры «3 435,3» заменить цифрами «3 269»;
в строке «Средний объем затрат на единицу исследования» цифры «72 722» заменить цифрами «69 722»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «3 698 796» заменить цифрами «3 703 146»;
в бюджетной программе 002 «Капитальные расходы Министерства регионального развития Республики Казахстан»:
в показателе прямого результата:
в строке «Количество преобретаемых рабочих станций, серверов и прочего серверного оборудования» цифры «116» заменить цифрами «18»;
в показателе эффективности:
в строке «В среднем расходы на материально-техническое оснащение» цифры «218,9» заменить цифрами «6 864,8»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «143 382» заменить цифрами «123 566»;
в бюджетной программе 003 «Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»:
в показателе прямого результата:
в строке «Количество субсидируемых (гарантируемых) кредитов» цифры «48» заменить цифрами «101»;
дополнить строкой следующего содержания:
«
Обучающие видеоролики по предпринимательству
шт.
-
40
-
-
»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «3 569 584» заменить цифрами «1 646 218»;
в бюджетной программе 006 «Информационное обеспечение предпринимателей в моногородах»:
строки
«
Бюджетная программа
006 «Информационное обеспечение предпринимателей в моногородах»
Описание
Информационное обеспечение предпринимателей в моногородах
»
изложить в следующей редакции:
«
Бюджетная программа
006 «Информационное обеспечение предпринимателей»
Описание
Информационное обеспечение предпринимателей
»;
в показателе прямого результата:
строку
«
Количество консультационных услуг предоставленных субъектам МСБ в моногородах
ед.
10000
10000
10000
10000
»
изложить в следующей редакции:
«
Количество консультационных услуг, предоставленных субъектам МСБ
ед.
10000
10000
10000
10000
»;
в показателе конечного результата:
в строке «Количество центров поддержки предпринимательства» цифры «27» заменить цифрами «188»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «136 202» заменить цифрами «594 263»;
в бюджетной программе 007 «Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «1 131 956» заменить цифрами «1 209 605»;

«Республикалық бюджеттен грантты бірлесе қаржыландыру есебінен» деген жолдағы «859 572» деген сандар «925 918» деген сандармен ауыстырсын;
«Грант есебінен» деген жолдағы «272 384» деген сандар «283 687» деген сандармен ауыстырылсын;
008 «Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «549 138» деген сандар «677 161» деген сандармен ауыстырылсын;
«Республикалық бюджеттен грантты бірлесе қаржыландыру есебінен» деген жолдағы «298 227» деген сандар «360 602» деген сандармен ауыстырылсын;
«Грант есебінен» деген жолдағы «250 911» деген сандар «316 559» деген сандармен ауыстырылсын;
014 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Жетіспейтін инфрақұрылыммен қамтамасыз етiлген жобалар саны» деген жолдағы «14» деген сандар «100» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «15 546 000» деген сандар «16 729 501» деген сандармен ауыстырылсын;
015 «Облыстық бюджеттерге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
мына:
«
Инженерлік инфрақұрылымға жобалар саны
жобалар саны
28
39
39
39
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Инженерлік инфрақұрылымға жобалар саны
жобалар саны
28
41
24
24
»;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «14 980 000» деген сандар «15 980 000» деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
«
Бюджеттік бағдарлама
017 «Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру»
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
017 «Облыстық бюджеттерге Моноқалаларды дамытудың
2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері»
»;

в строке «За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета» цифры «859 572» заменить цифрами «925 918»;
в строке «За счет гранта» цифры «272 384» заменить цифрами «283 687»;
в бюджетной программе 008 «Повышение конкурентоспособности регионов»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «549 138» заменить цифрами «677 161»;
в строке «За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета» цифры «298 227» заменить цифрами «360 602»;
в строке «За счет гранта» цифры «250 911» заменить цифрами «316 559»;
в бюджетной программе 014 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»:
в показателе прямого результата:
в строке «Количество проектов, обеспеченных недостающей инфраструктурой» цифры «14» заменить цифрами «100»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «15 546 000» заменить цифрами «16 729 501»;
в бюджетной программе 015 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»:
в показателе прямого результата:
строку
«
Количество проектов на инженерную инфраструктуру
кол-во проектов
28
39
39
39
»
изложить в следующей редакции:
«
Количество проектов на инженерную инфраструктуру
кол-во проектов
28
41
24
24
»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «14 980 000» заменить цифрами «15 980 000»;
строку
«
Бюджетная программа
017 «Реализация текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы»
»
изложить в следующей редакции:
«
Бюджетная программа
017 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы»
»;

018 «Облыстық бюджеттерге Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «15 583 091» деген сандар «16 816 774» деген сандармен ауыстырылсын;
019 «Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштері:
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Ауыл шаруашылығы алқаптарының алаңдарын, топырақтық және геоботаникалық контурларды есептеу
мың гектар

в бюджетной программе 018 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «15 583 091» заменить цифрами «16 816 774»;
в бюджетной программе 019 «Формирование сведений государственного земельного кадастра»:
показатель прямого результата:
дополнить строками следующего содержания:
«
Вычисление площадей сельскохозяйственных угодий, почвенных и геоботанических контуров
тыс.
гектар

реттік нөмірі 2-жолдағы «1 797» деген сандар «1 022» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдағы «3 600» деген сандар «3 067» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолдағы «1154/575» деген сандар «1454/875» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолдағы «1 298» деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы «3 014» деген сандар «996» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«1:25000» деген жолдағы «108» деген сандар «202,7» деген сандармен ауыстырылсын;
«1:50000» деген жолдағы «116,8» деген сандар «124,7» деген сандармен ауыстырылсын;
«1:100000» деген жолдағы «101» деген сандар «148,7» деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
«

в строке, порядковый номер 2, цифры «1 797» заменить цифрами «1 022»;
в строке, порядковый номер 3, цифры «3 600» заменить цифрами «3 067»;
в строке, порядковый номер 4, цифры «1154/575» заменить цифрами «1454/875»;
в строке, порядковый номер 6, цифры «1 298» исключить;
в строке, порядковый номер 7, цифры «3 014» заменить цифрами «996»;
в показателе эффективности:
в строке «1:25000» цифры «108» заменить цифрами «202,7»;
в строке «1:50000» цифры «116,8» заменить цифрами «124,7»;
в строке «1:100000» цифры «101» заменить цифрами «148,7»;
строку
«

«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «5 235 584» деген сандар «6 735 584» деген сандармен ауыстырылсын;
026 «Инвестиция негіздемелерін әзірлеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Сумен жабдықтау және су бұру бойынша мемлекеттік сараптаманың оң қорытындысымен инвестициялардың негіздемесін әзірлеуді аяқтау» деген жол «22» деген сандармен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелеріне инвестициялардың негіздемелері әзірленетін қалалардың саны
бірлік
-
22
-
-
»;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің инвестициялық негіздемелерін әзірлеу жөніндегі жұмыстың жалпы көлемінен жұмыстарды орындау» деген жол «3,9» деген сандармен толықтырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің инвестициялар негіздемелерін әзірлеу бойынша бір қаладағы жұмыстың орташа құны (әр қаладағы жұмыстың құны сметалық есеппен айқындалады)» деген жол «6 818» деген сандармен толықтырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жол «150 000» деген сандармен толықтырылсын;
028 «Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«Мемлекеттен сыйлықақы алатын салымшылардың орташа саны» деген жолдағы «337 529» деген сандар «323 166» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «14 887 863» деген сандар «9 367 079» деген сандармен ауыстырылсын;
031 «Шағын елді мекендер үшін тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту және басқару моделін әзірлеу және сынақтан өткізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «81 848» деген сандар «81 250» деген сандармен ауыстырылсын;
032 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «26 889 965» деген сандар «29 472 165» деген сандармен ауыстырылсын;
033 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Қолжетімді тұрғын үй – 2020» бағдарламасының шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу» деген жолдағы «2 866» деген сандар «3 380» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «57 307 162» деген сандар «67 607 162» деген сандармен ауыстырылсын;
034 «Астана, Алматы және Ақтөбе қалаларында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергия тиімділігі орталықтарын құру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Құрылыс объектілерінің аяқталу үлесі» деген жол «100» деген сандармен толықтырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Астана және Алматы, Ақтөбе қалаларында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергия тиімділігі орталықтарын салу» деген жол «3» деген санмен толықтырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:

в строке «объем бюджетных расходов» цифры «5 235 584» заменить цифрами «6 735 584»;
в бюджетной программе 026 «Разработка обоснований инвестиций»:
в графе «2014 год»:
в показателе прямого результата:
строку «Завершение разработки обоснования инвестиций с положительным заключением государственной экспертизы по водоснабжению и водоотведению» дополнить цифрами «22»;
дополнить строкой следующего содержания:
«
Количество городов, где разрабатываются обоснования инвестиций систем водоснабжения и водоотведения
ед.
-
22
-
-
»;
в показателе конечного результата:
строку «выполнение работ от общего объема работ по разработке обоснования инвестиций систем водоснабжения и водоотведения» дополнить цифрами «3,9»;
в показателе эффективности:
строку «Средняя стоимость работ в одном городе (стоимость работ по каждому городу определяется сметным расчетом) по разработке обоснования инвестиций систем водоснабжения и водоотведения» дополнить цифрами «6 818»;
строку «объем бюджетных расходов» дополнить цифрами «150 000»;
в бюджетной программе 028 «Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения»:
в строке «Среднее количество вкладчиков, получающих премию государства» цифры «337 529» заменить цифрами «323 166»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «14 887 863» заменить цифрами «9 367 079»;
в бюджетной программе 031 «Разработка и апробация модели модернизации и управления жилищно-коммунальным хозяйством для малых населенных пунктов»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «81 848» заменить цифрами «81 250»;
в бюджетной программе 032 «Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья»:
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «26 889 965» заменить цифрами «29 472 165»;
в бюджетной программе 033 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»:
в показателе прямого результата:
в строке «Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы «Доступное жилье – 2020»» цифры «2 866» заменить цифрами «3 380»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «57 307 162» заменить цифрами «67 607 162»;
в бюджетной программе 034 «Создание центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астана, Алматы и Актобе»:
в графе «2014 год»:
в показателе прямого результата:
строку «Доля завершенности объектов строительства» дополнить цифрами «100»;
в показателе конечного результата:
строку «Строительство центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астана и Алматы, Актобе» дополнить цифрой «3»;
в показателе эффективности:

«Астана қаласында» деген жол «127 143» деген сандармен толықтырылсын;
«Алматы қаласында» деген жол «119 267» деген сандармен толықтырылсын;
«Ақтөбе қаласында» деген жолда «451 689» деген сандармен толықтырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жол «698 099» деген сандармен толықтырылсын;
035 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерiн дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Сумен жабдықтау және су бұру объектілерін салу және реконструкциялау» деген жолдағы «117» деген сандар «114» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сумен жабдықтау және су бұру объектілерін пайдалануға беру» деген жолдағы «70» деген сандар «68» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«Бір ауыз сумен жабдықтау және су бұру объектісін салу және реконструкциялау бойынша көрсетілген қызмет бірлігіне орташа шығындар» деген жолдағы «430 624» деген сандар «472 658» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «50 383 000» деген сандар «53 883 000» деген сандармен ауыстырылсын;
037 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерде:
«Кезекте тұрғандар үшін жалға берілетін коммуналдық тұрғын үйлер салу және (немесе) сатып алу» деген жолдағы «211,3» деген сандар «222,6» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Әкімдіктерде кезекте тұрған азаматтарды тұрғын үймен қамтамасыз ету» деген жолдағы «3 019» деген сандар «3 180» деген сандармен ауыстырылсын;
«Әкімдіктерде тұрғын үй алуға кезекте тұрған азаматтарды жалға берілетін (коммуналдық) тұрғын үймен қамтамасыз ету үлесі» деген жолдағы «5,7» деген сандар «5,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «37 237 909» деген сандар «39 690 909» деген сандармен ауыстырылсын;
038 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Коммуналдық шаруашылық жөніндегі іске асырылатын инвестициялық жобалардың саны, оның ішінде:» деген жолдағы «43» деген сандар «57» деген сандармен ауыстырылсын;
«жылумен жабдықтау» деген жолдағы «17» деген сандар «23» деген сандармен ауыстырылсын;
«электрмен жабдықтау» деген жолдағы «7» деген сан «14» деген сандармен ауыстырылсын:

строку «в городе Астана» дополнить цифрами «127 143»;
строку «в городе Алматы» дополнить цифрами «119 267»;
строку «в городе Актобе» дополнить цифрами «451 689»;
строку «объем бюджетных расходов» дополнить цифрами «698 099»;
в бюджетной программе 035 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения»:
в показателе прямого результата:
в строке «Строительство и реконструкция объектов водоснабжения и водоотведения» цифры «117 » заменить цифрами «114»;
в строке «Ввод в эксплуатацию объектов водоснабжения и водоотведения» цифры «70» заменить цифрами «68»;
в показателе эффективности:
в строке «Средние затраты на единицу оказанной услуги по строительству и реконструкции одного объекта питьевого водоснабжения и водоотведения» цифры «430 624» заменить цифрами «472 658»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «50 383 000» заменить цифрами «53 883 000»;
в бюджетной программе 037 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда»:
в показателе прямого результата:
в строке «Строительство и (или) приобретение арендного коммунального жилья для очередников» цифры «211,3» заменить цифрами «222,6»;
в показателе конечного результата:
в строке «Обеспечение жильем граждан, состоящих в очереди в акиматах» цифры «3 019» заменить цифрами «3 180»;
в строке «Доля обеспеченности арендным (коммунальным) жильем граждан, состоящих в очереди в акиматах на получение жилья» цифры «5,7» заменить цифрами «5,8»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «37 237 909» заменить цифрами «39 690 909»;
в бюджетной программе 038 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства»:
в показателе прямого результата:
в строке «Количество реализуемых инвестиционных проектов по коммунальному хозяйству, в том числе:» цифры «43» заменить цифрами «57»;
в строке «теплоснабжения» цифры «17» заменить цифрами «23»;
в строке «электроснабжения» цифру «7» заменить цифрами «14»;

«газбен жабдықтау» деген жолдағы «19» деген сандар «20» деген сандармен ауыстырылсын;
«Желілердің ұзақтығы (жылумен, электрмен, газбен жабдықтау)» деген жолдағы «900» деген сандар «662» деген сандармен ауыстырылсын;
«Коммуналдық шаруашылық жөніндегі объектілерді пайдалануға беру» деген жолдағы «39» деген сандар «48» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «18 644 263» деген сандар «20 806 535» деген сандармен ауыстырылсын;
039 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Тұрғындарға қолайлы ортаны қамтамасыз ету үшін елді мекендерде абаттандыру бойынша іске асырылып жатқан инвестициялық жобалардың саны» деген жолдағы «3» деген сан «4» деген санмен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «7 531 315» деген сандар «9 805 770» деген сандармен ауыстырылсын;
042 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мамандандырылған өңiрлiк ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
мына:
«
Бюджеттік бағдарламасы
042 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мамандандырылған өңiрлiк ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi»
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
042 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері»
»;
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Кондоминиум объектілеріне күрделі жөндеу жүргізу» деген жолдағы «780» деген сандар «634» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Күрделі жөндеуді талап ететін кондоминиум объектілерінің үлесі
%
-
22
-
»;
тиімділік көрсеткіштерінде:
мына:
«
Күрделі жөндеудің /м2 орташа құны
теңге
-
3 623
-
»
деген жол алынып тасталсын;
043 «Қазақстандық ипотекалық компания» ипотекалық ұйымы» АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«ҚИК» ИҰ» АҚ-тың жарияланған акцияларының саны» деген жолдағы «872,9» деген сандар «1 419» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «8 729 000» деген сандар «14 193 800» деген сандармен ауыстырылсын;
046 «Астана қаласының бюджетіне «Астана қаласында Абу-Даби Плаза» көпфункционалды кешенін салу» жобасы бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:

в строке «газоснабжения» цифры «19» заменить цифрами «20»;
в строке «Протяженность сетей (тепло-, электро-, газоснабжения)» цифры «900» заменить цифрами «662»;
в строке «Ввод в эксплуатацию объектов по коммунальному хозяйству» цифры «39» заменить цифрами «48»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «18 644 263» заменить цифрами «20 806 535»;
в бюджетной программе 039 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов»:
в показателе прямого результата:
в строке «Количество реализуемых инвестиционных проектов по благоустройству в населенных пунктах для обеспечения благоприятной среды для жителей» цифру «3» заменить цифрой «4»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «7 531 315» заменить цифрами «9 805 770»;
в бюджетной программе 042 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций»:
строку
«
Бюджетная программа
042 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций»
»
изложить в следующей редакции:
«
Бюджетная программа
042 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций»
»;
в показателе прямого результата:
в строке «Проведение капитального ремонта объектов кондоминиума» цифры «780» заменить цифрами «634»;
показатель конечного результата:
дополнить строкой следующего содержания:
«
Доля объектов кондоминиума, требующих капитального ремонта
%
-
22
-
»;
в показателе эффективности:
строку
«
Средняя стоимость капитального ремонта/м2
тенге
-
3 623
-
»
исключить;
в бюджетной программе 043 «Увеличение уставного капитала АО «Ипотечная организация «Казахстанская ипотечная компания»:
в показателе прямого результата:
в строке «Количество объявленных акций АО «ИО «КИК» цифры «872,9» заменить цифрами «1 419»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «8 729 000» заменить цифрами «14 193 800»;
в бюджетной программе 046 «Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на реализацию мероприятий по проекту «Строительство многофункционального комплекса Абу-Даби Плаза в городе Астане»:
в показателе прямого результата:

«Жер учаскесін босату» деген жолдағы «4,0313» деген сандар «4,3362» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жылжымайтын мүлік обьектілерінің меншік иелеріне өтемақы төлеу» деген жолдағы «16» деген сандар «18» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жылжымайтын мүліктің меншік иелерінен үй құрылыстарын сатып алу» деген жолдағы «5 072,27» деген сандар «5 511,07» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Жер учаскелерін мемлекеттік меншікке беру» деген жолдағы «4,0313» деген сандар «4,3362» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жылжымайтын мүлік объектілерін нақты бұзу» деген жолдағы «15» деген сандар «17» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«Жылжымайтын мүлік объектісі бар бір жер учаскесін сатып алуға жұмсалатын орташа шығындар» деген жолдағы «104 502» деген сандар «133 199» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «1 672 032» деген сандар «2 397 577» деген сандармен ауыстырылсын;
052 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды жергілікті сумен жабдықтау жүйеден ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
мына:
«
Бюджеттік бағдарлама
052 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды жергілікті сумен жабдықтау жүйеден ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
052 «Облыстық бюджеттерге баламасыз ауыз сумен жабдықтау көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды жергілікті және топтық жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»
»;
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
мына:
«
Субсидия алатын сумен жабдықтау жүйелері (жергілікті су құбырлары)
саны
-
424
424
424
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Субсидия алатын сумен жабдықтау жүйелері
саны
-
499
424
424
»;
«Субсидияланған тариф бойынша су алатын халықты қамту» деген жолдағы «927 768» деген сандар «2 705 887» деген сандармен ауыстырылсын;
«Арзандатылған тариф бойынша ауыз сумен қамтамасыз етілген ауылдық елді мекендердің саны» деген жолдағы «460» деген сандар «1 050» деген сандармен ауыстырылсын;
«Берілетін ауыз судың көлемі» деген жолдағы «16 376» деген сандар «84 955» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«Қазақстан Республикасы облыстарының халқы үшін ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын төмендету» деген жолдағы «4,4-97,8» деген сандар «24,81-100» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«1 текше метр ауыз су үшін субсидияның мөлшері» деген жолдағы «1,8-1756,5» деген сандар «13-1756,5» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке «Освобождение земельного участка» цифры «4,0313» заменить цифрами «4,3362»;
в строке «Выплата компенсации собственникам объектов недвижимости» цифры «16» заменить цифрами «18»;
в строке «Выкуп домостроений у собственников недвижимости» цифры «5 072,27» заменить цифрами «5 511,07»;
в показателе конечного результата:
в строке «Передача земельных участков в государственную собственность» цифры «4,0313» заменить цифрами «4,3362»;
в строке «Физический снос объектов недвижимости» цифры «15» заменить цифрами «17»;
в показателе эффективности:
в строке «Средние затраты на выкуп одного земельного участка с объектом недвижимости» цифры «104 502» заменить цифрами «133 199»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «1 672 032» заменить цифрами «2 397 577»;
в бюджетной программе 052 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения»:
строку:
«
Бюджетная программа
052 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения»
»
изложить в следующей редакции:
«
Бюджетная программа
052 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных локальных и групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения»
»;
в показателе прямого результата:
строку
«
Системы водоснабжения, получающие субсидии (локальные водопроводы)
кол-во
-
424
424
424
»
изложить в следующей редакции:
«
Системы водоснабжения, получающие субсидии
кол-во
-
499
424
424
»;
в строке «Охват населения, получающего воду по субсидированному тарифу» цифры «927 768» заменить цифрами «2 705 887»;
в строке «Количество сельских населенных пунктов, обеспечивающихся питьевой водой по удешевленному тарифу» цифры «460» заменить цифрами «1 050»;
в строке «Объем подаваемой питьевой воды» цифры «16 376» заменить цифрами «84 955»;
в показателе конечного результата:
в строке «Снижение стоимости услуг по подаче питьевой воды для населения областей Республики Казахстан» цифры «4,4-97,8» заменить цифрами «24,81-100»;
в показателе эффективности:
в строке «Размер субсидии за 1 м3 питьевой воды» цифры «1,8-1756,5» заменить цифрами «13-1756,5»;

«бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «1 503 300» деген сандар «5 082 892» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы «054, 055» деген бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
054 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық қоры» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту»
Сипаттама
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық қоры» акционерлік қоғамының жарғылық капиталын қалыптастыру
бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына қарай
бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
даму
Бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
Өлшем бірлігі
есепті кезең
жоспарлы кезең
Жобаланған 2017 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тiкелей нәтиже көрсеткiштерi
Республика қалаларында үйге ортақ жылу энергиясын есептеу аспаптарын орнату
бірлік
12 600
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Республика қалаларында үйге ортақ жылу энергиясын есептеу аспаптарымен тұтынушылардың жабдықталуын қамтамасыз ету
%
48,8
сапа көрсеткiштерi
тиiмдiлiк көрсеткiштері
Үйге ортақ жылу энергиясын есептеу аспабының орташа құны
мың теңге
635
бюджеттік шығыстардың көлемі
мың теңге
8 000 000
Бюджеттік бағдарлама
055 «Атырау облысының бюджетіне Қазақстан мен Ресей арасындағы XI өңіраралық ынтымақтастық форумының шеңберінде жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері»
Сипаттама
Атырау қаласында «Салтанат сарайы» ғимаратын салу
бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына қарай
бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
даму
Бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
Өлшем бірлігі
есепті кезең
жоспарлы кезең
Жобаланған 2017 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тiкелей нәтиже көрсеткiштерi
Инвестициялық жобалардың саны
дана
1
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Салтанатты іс-шараларды өткізу үшін ғимаратпен қамтамасыз ету
%
100
сапа көрсеткiштерi
ҚНжЕ-ге, ҚН-ге және бекітілген ЖСҚ-қа сәйкес құрылыстың сапасы
%
100
тиiмдiлiк көрсеткiштері
бюджеттік шығыстардың көлемі
мың теңге
929 492
»;
«Бюджеттiк шығыстардың жиыны» деген 7.2-кіші бөлімде:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Барлық бюджеттік шығыстар» деген жолдағы «407 125 249» деген сандар «448 127 489» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «95 256 714» деген сандар «94 477 452» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «311 868 535» деген сандар «353 650 037» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

в строке «объем бюджетных расходов» цифры «1 503 300» заменить цифрами «5 082 892»;
дополнить бюджетными программами «054, 055» следующего содержания:
«
Бюджетная программа
054 «Увеличение уставного капитала АО «Фонд жилищно-коммунального хозяйства»
Описание
Формирование уставного капитала акционерного общества «Фонд жилищно-коммунального хозяйства»
вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление бюджетных инвестиций
в зависимости от способа реализации
индивидуальная
текущая/развития
развития
Наименование показателей
бюджетной программы
ед.
изм.
отчетный
период
плановый период
Проектируемый
2017 год
2011
год
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
2016
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
Установка общедомовых приборов учета тепловой энергии в городах республики
ед.
12 600
показатели конечного результата
Обеспечение оснащенности потребителей общедомовыми приборами учета тепловой энергии в городах республики
%
48,8
показатели качества
показатели эффективности
Средняя стоимость общедомового прибора учета тепловой энергии
тыс.
тенге
635
объем бюджетных расходов
тыс.
тенге
8 000 000
Бюджетная программа
055 «Целевые трансферты на развитие бюджету Атырауской области на реализацию проектов в рамках XI Форума межрегионального сотрудничества Казахстана и России»
Описание
Строительство здания «Салтанат Сарайы» в г. Атырау
вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление бюджетных инвестиций
в зависимости от способа реализации
индивидуальная
текущая/развития
развития
Наименование показателей
бюджетной программы
ед.
изм.
отчетный
период
плановый период
Проектируемый
2017 год
2011
год
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
2016
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
Количество инвестиционных проектов
шт.
1
показатели конечного результата
Обеспечение зданием для проведения торжественных мероприятий
%
100
показатели качества
Качество строительства в соответствии со СНиП, СН и утвержденной ПСД
%
100
показатели эффективности
объем бюджетных расходов
тыс.
тенге
929 492
»;
в подразделе «7.2. Свод бюджетных расходов»:
в графе «2014 год»:
в строке «Всего бюджетных расходов» цифры «407 125 249» заменить цифрами «448 127 489»;
в строке «Текущие бюджетные программы» цифры «95 256 714» заменить цифрами «94 477 452»;
в строке «Бюджетные программы развития» цифры «311 868 535» заменить цифрами «353 650 037».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов