"Денсаулық сақтау объектілерін жекешелендірудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 шілдедегі № 1052 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № 715 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Денсаулық сақтау объектілерін жекешелендірудің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 шілдедегі № 1052 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2000 года № 1052 "Об утверждении Правил приватизации объектов здравоохранения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2014 года № 715
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2000 года № 1052 «Об утверждении Правил приватизации объектов здравоохранения».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                          К. Масимов