"2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 716 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» деген 3-функционалдық топта:
502 «Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы» деген әкімші бойынша:
008 «Прокуратура органдары үшін объектілер салу, реконструкциялау», оның ішінде инвестициялық жобаларға деген бағдарламада;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Ақтөбе облысы

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2014 года № 716
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы» следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 3 «Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность»:
по администратору 502 «Генеральная прокуратура Республики Казахстан»:
в программе 008 «Строительство, реконструкция объектов для органов прокуратуры», в том числе на инвестиционные проекты:
дополнить строками следующего содержания:
«
Актюбинская область

135 388
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Карауылкелді ауылында әкімшілік ғимаратын салу
69 644
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданының Ырғыз ауылында әкімшілік ғимаратын салу
65 744
»;
«Алматы облысы» деген бөлімде:
«2014» бағанда:
«94 331» деген сандар «153 998» деген сандармен ауыстырылсын;
«94 331» деген сандар «82 463» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Алматы облысы Ұйғыр ауданының Шонжы ауылында прокуратура ғимаратын салу

135 388
Строительство административного здания в селе Карауылкелды Байганинского района Актюбинской области
69 644
Строительство административного здания в селе Иргиз Иргизского района Актюбинской области
65 744
»;
в разделе «Алматинская область»:
в графе «2014»:
цифры «94 331» заменить цифрами «153 998»;
цифры «94 331» заменить цифрами «82 463»;
дополнить строкой следующего содержания:
«
Строительство здания прокуратуры в селе Чунджа Уйгурского района Алматинской области

366 487
Астана қаласындағы Сығанақ көшесінің оңтүстігіне қарай Қабанбай батыр даңғылы бойындағы әкімшілік ғимараты (Т-100 көшесінің солтүстігіне қарай)
1 055 411
».
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

366 487
Административное здание по пр. Кабанбай батыра, южнее ул. Сыганак в г. Астане (севернее улицы Т-100)
1 055 411
».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов