"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 258 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 733 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 261 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.04.2015 № 261 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 258 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2014 – 2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Сапалы білімге қолжетімділікті қамтамасыз ету» деген 1-стратегиялық бағытта:
«Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға қолжетімділікті қамтамасыз ету» деген 1.1-мақсатта:
«Мектепке дейінгі ұйымдардың желісін кеңейту және мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың сапасын арттыру» деген 1.1.1-міндетте:
«Тікелей нәтижелерге қол жеткізуге арналған іс-шаралар»:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
3.1. Мектепке дейінгі білім беру педагогтерінің біліктілігін арттырудың деңгейлік бағдарламаларын әзірлеу
Х
»;
«Сапалы мектептегі білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету» деген 1.2-мақсатта:
«Мектептегі білім берудің сапалы қызметтерін ұсыну» деген 1.2.1-міндетте:
«Тікелей нәтижелерге қол жеткізуге арналған іс-шаралар»:
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
1.1. НЗМ тәжірибесін ескере отырып, оқу бағдарламаларын, оқулықтар мен ОӘК жаңарту
Х
Х
Х
Х
Х
1.2. Оқу бағдарламаларын әлемдік озық білім беру жүйелерінің деңгейіне сәйкестігі тұрғысынан мониторингтеу және бағалау
Х
10.1. Инклюзивті білім беруді одан әрі дамыту жөніндегі іс-шаралар кешенін бекіту
Х
»;
«2020 жылға қарай әлемдік білім беру кеңістігіне біріктірілген техникалық және кәсіптік білім берудің тиімді жүйесінің жұмыс істеуі» деген 1.3-мақсатта:
«Кадрларды даярлаудың сапасын және олардың бәсекеге қабілеттілігін арттыру» деген 1.3.2-міндетте:
«Тікелей нәтижелердің көрсеткіштерінде»:
«2014 жыл» деген бағанда:
«1. ТжКБ мемлекеттік оқу орындарының жалпы санынан қазіргі заманғы оқу жабдығымен жарақталған ТжКБ мемлекеттік оқу орындарының үлесі» деген жолдағы «72» деген сандар «75» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2014 года № 258 "О Стратегическом плане Министерства образования и науки Республики Казахстан на 2014 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2014 года № 733. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 261
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.04.2015 № 261.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2014 года № 258 «О Стратегическом плане Министерства образования и науки Республики Казахстан на 2014–2018 годы» следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства образования и науки Республики Казахстан на 2014–2018 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. «Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в стратегическом направлении 1. «Обеспечение доступности качественного образования»:
в цели 1.1. «Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения»:
в задаче 1.1.1. «Расширение сети дошкольных организаций и повышение качества дошкольного воспитания и обучения»:
в «Мероприятия для достижения показателей прямых результатов»:
дополнить строкой следующего содержания:
«
3.1. Разработка уровневых программ повышения квалификации педагогов дошкольного образования
Х
»;
в цели 1.2. «Обеспечение доступности качественного школьного образования»:
в задаче 1.2.1. «Предоставление качественных услуг школьного образования»:
в «Мероприятия для достижения показателей прямых результатов»:
дополнить строками следующего содержания:
«
1.1. Обновление учебных программ, учебников и УМК с учетом опыта НИШ
Х
Х
Х
Х
Х
1.2. Мониторинг и оценка учебных программ на предмет их соответствия уровню передовых мировых образовательных систем
Х
10.1. Утвердить комплекс мер по дальнейшему развитию инклюзивного образования
Х
»;
в цели 1.3. Функционирование эффективной системы технического и профессионального образования, интегрированной в мировое образовательное пространство, к 2020 году:
в задаче 1.3.2. «Повышение качества подготовки и конкурентоспособности кадров»:
в «Показатели прямых результатов»:
в графе «2014 год»:
в строке «1. Доля государственных учебных заведений ТиПО, оснащенных современным обучающим оборудованием, от общего количества государственных учебных заведений ТиПО» цифры «72» заменить цифрами «75»;

«Әлеуметтік әріптестікті дамыту» деген 1.3.3-міндетте:
«Тікелей нәтижелердің көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шаралар»:
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
1.3. Дуальді оқыту қағидаттарын енгізу бойынша жұмысты ұйымдастыру
Х
Х
Х
Х
Х
1.4. Нақты секторда жұмыс істейтін өндірістік оқыту шеберлерін оқыту процесіне тарту бойынша жұмысты ұйымдастыру үшін
Х
»;
«2020 жылға қарай Қазақстанның жоғары білім беру сапасы білім беру саласындағы үздік әлемдік тәжірибеге сәйкес келеді» деген 1.4-мақсатта:
«Мемлекеттің индустриялық-инновациялық даму сұраныстарына сәйкес келетін жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету» деген 1.4.1-міндетте:
«Тікелей нәтижелер көрсеткіштеріне қол жеткізуге арналған іс-шаралар»:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
5.1. Үдемелі индустриялық-инновациялық дамудың басым бағыттары бойынша профессорлық-оқытушылық құрамның біліктілігін арттыруды ұйымдастыру
Х
Х
Х
Х
Х
»;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1-кіші бөлімде:
001 «Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«тiкелей нәтиже көрсеткiштерiнде»:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Біліктілігін арттырған БҒМ қызметкерлерінің шамамен алғандағы саны» деген жолдағы «30» деген сандар «244» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Қазақстан Республикасының балалардың құқықтарын қорғау саласындағы заңнамасының сақталуын тексеруге жататын білім беру органдары мен ұйымдарының шамамен алғандағы саны
бірлік
138
»;
«бюджет шығыстарының көлемi» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «3 311 074» деген сандар «3 675 485» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Ғылыми-тарихи құндылықтарға қолжетімділікті қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «13 161» деген сандар «13 975» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Ғылыми зерттеулерді коммерцияландыру жобасы бойынша инновациялық жүйенің желілерін дамыту» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «3 216 032» деген сандар «3 637 890» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «8 977 931» деген сандар «9 622 418» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:

в задаче 1.3.3. «Развитие социального партнерства»:
в «Мероприятия для достижения показателей прямых результатов»:
дополнить строками следующего содержания:
«
1.3. Организация работы по внедрению принципов дуального обучения
Х
Х
Х
Х
Х
1.4. Организация работы по привлечения к процессу преподавания мастеров производственного обучения, работающих в реальном секторе
Х
»;
в цели 1.4. «Качество высшего образования Казахстана соответствует лучшим мировым практикам в области образования к 2020 году»:
в задаче 1.4.1 «Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием, соответствующими потребностям индустриально-инновационного развития страны»:
в «Мероприятия для достижения показателей прямых результатов»:
дополнить строкой следующего содержания:
«
5.1. Организация повышения квалификации профессорско-преподавательского состава по приоритетным направлениям форсированного индустриально-инновационного развития
Х
Х
Х
Х
Х
»;
в разделе 7. «Бюджетные программы»:
в подразделе 7.1. «Бюджетные программы»:
в бюджетной программе 001 «Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки»:
в «показатели прямого результата»:
в графе «2014 г.»:
в строке «Ориентировочное количество сотрудников МОН, прошедших повышение квалификации» цифры «30» заменить цифрами «244»;
дополнить строкой следующего содержания:
«
Ориентировочное количество органов и организаций образования, подлежащих проверкам на соблюдение законодательства Республики Казахстан в области охраны прав и защиты детей
ед.
138
»;
в графе «2014 г.» строки «объем бюджетных расходов» цифры     «3 311 074» заменить цифрами «3 675 485»;
в бюджетной программе 003 «Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям»:
в графе «2014 г.» строки «объем бюджетных расходов» цифры    «13 161» заменить цифрами «13 975»;
в бюджетной программе 004 «Развитие сетей инновационной системы по проекту коммерциализации научных исследований»:
в графе «2014 г.» строки «объем бюджетных расходов» цифры     «3 216 032» заменить цифрами «3 637 890»;
в бюджетной программе 005 «Строительство и реконструкция объектов образования и науки»:
в графе «2014 г.» строки «объем бюджетных расходов» цифры     «8 977 931» заменить цифрами «9 622 418»;
в бюджетной программе 006 «Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации»:

«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «2 196 893» деген сандар «2 518 502» деген сандармен ауыстырылсын;
008 «Білім беру жүйесін әдіснамалық қамтамасыз ету» деген бағдарламада:
«тiкелей нәтиже көрсеткiштерi»:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Зерттеулер жүргізу бойынша жобалардың саны
бірлік
11
»;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «2 192 664» деген сандар «3 934 435» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Назарбаев Зияткерлік мектептеріндегі, интернаттарындағы, мектепалдындағы, балабақшалардағы, оқу-сауықтыру орталықтарындағы оқушылардың орташа жылдық болжамды саны» деген жолдағы «12 124,8» деген сандар «10 492,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемi» деген жолдағы «24 269 207» деген сандар «21 764 390» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстарды, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шараларды өткізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «727 178» деген сандар «889 331» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
011 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»
Сипаттамасы
Республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді аудару
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
трансферттер мен бюджеттік субсидияларды беру
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама іс-шаралары мен көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
жобаланатын 2017 жыл
жобаланатын 2018 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Сандық көрсеткіштер облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдерімен жасалған нәтижелер туралы келісімдермен айқындалған
Мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру, барлық жоспарланған саны, оның ішінде:
орындар

в графе «2014 г.» строки «объем бюджетных расходов» цифры     «2 196 893» заменить цифрами «2 518 502»;
в бюджетной программе 008 «Методологическое обеспечение системы образования»:
«показатели прямого результата»:
дополнить строкой следующего содержания:
«
Количество проектов по проведению исследований
ед.
11
»;
в графе «2014 г.» строки «объем бюджетных расходов» цифры     «2 192 664» заменить цифрами «3 934 435»;
в бюджетной программе 009 «Обучение и воспитание одаренных детей»:
в графе «2014 год»:
в «показатели прямого результата»:
в строке «Предполагаемое среднегодовое количество учащихся в Назарбаев Интеллектуальных школах, интернатах, предшколах, детских садах, учебно-оздоровительных центрах» цифры «12 124,8» заменить цифрами «10 492,1»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «24 269 207» заменить цифрами «21 764 390»;
в бюджетной программе 010 «Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения»:
в графе «2014 г.» строки «объем бюджетных расходов» цифры «727 178» заменить цифрами «889 331»;
бюджетную программу 011 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования» изложить в следующей редакции:
«
Бюджетная программа
011 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования»
Описание
Перечисление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
предоставление трансфертов и бюджетных субсидий
в зависимости от способа реализации
индивидуальная
текущая/развитие
текущая
Наименование мероприятий и показателей бюджетной программы
Ед. изм.
отчетный
период
плановый период
проектируемый
2017
год
проектируемый
2018
год
2012
год
2013
год
2014
год
2015
год
2016
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
Количественные показатели определены соглашениями о результатах, заключенными с акимами областей, городов Астаны и Алматы
Размещение государственного образовательного заказа - планируемое количество всего, в том числе:
места

68 122 115
54 59 5 171
73 953 464
51 572 146
51 572 146
»;
017 «Мәдениет пен өнер саласындағы кадрларды даярлау» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «4 885 216» деген сандар «5 148 779» деген сандармен ауыстырылсын;
019 «Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«тиімділік көрсеткіштерінде»:
«жетім балаларды, республиканың экологиялық қолайсыз өңірлерінен балаларды, аз қамтамасыз етілген және көп балалы отбасылардан шыққан балаларды сауықтыру және оңалту, олардың демалысын ұйымдастыру бойынша» деген жолдағы «4 855,4» деген сандар «5 240» деген сандармен ауыстырылсын;

68 122 115
54 595 171
73 953 464
51 572 146
51 572 146
»;
в бюджетной программе 017 «Подготовка кадров в области культуры и искусства»:
в графе «2014 г.» строки «объем бюджетных расходов» цифры «4 885 216» заменить цифрами «5 148 779»;
в бюджетной программе 019 «Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей»:
в графе «2014 год»:
в «показатели эффективности»:
в строке «по оздоровлению и реабилитации, организации отдыха детей-сирот, детей из экологически неблагоприятных регионов, детей из малообеспеченных и многодетных семей, одаренных детей» цифры «4 855,4» заменить цифрами «5 240»;

«диагностика, тексеру, оңалту сабақтарын өткізу бойынша» деген жолдағы «6 648» деген сандар «6 289» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемi» деген жолдағы «458 110» деген сандар «479 354» деген сандармен ауыстырылсын;
020 «Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету» деген бюджеттік бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
020 «Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету»
Сипаттамасы
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыру және олардан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама іс-шаралары мен көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
жоба ланатын 2017 жыл
жобаланатын 2018 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Мемлекеттік тапсырыс негізінде ЖОО-лардың дайындық бөлімдеріне қабылданған тыңдаушыларды жоспарлы қабылдау
адам

в строке «по проведению диагностики, обследований, реабилитационных занятий» цифры «6 648» заменить цифрами «6 289»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «458 110» заменить цифрами «479 354»;
бюджетную программу 020 «Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся» изложить в следующей редакции:
«
Бюджетная программа
020 «Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся»
Описание
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа реализации
индивидуальная
текущая/развитие
текущая
Наименование мероприятий и показателей бюджетной программы
Ед. изм.
отчетный период
плановый период
проектируемый 2017 год
проектируемый 2018 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
2016 год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
Планируемый прием слушателей, принятых на подготовительных отделениях вузов на основе госзаказа
чел.

14 245
магистранттарға
теңге
42 824
PhD докторанттарына
теңге
65 599
Емтихан сессиясы нәтижелері бойынша тек «өте жақсы» деген бағалары бар студенттерге және магистранттарға мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері – 15 %
Көру және есту қабілеттері бойынша мүгедектерге мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері – 75 %
Жетім балалар мен ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған және азаматтардың қорғаншылығындағы (қамқоршылығындағы) балалар қатарынан студенттерге, магистранттарға мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері – 30 %
Жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша соғыс мүгедектеріне теңестірілген студенттерге, магистранттарға мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері – 50 %
Мемлекеттік атаулы стипендиялар алатын студенттерге мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері – 45 %
Қазақстан Республикасы Президентінің стипендиясы тағайындалған білім алушыларға мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері – 100 %
бюджет шығыстарының көлемі
мың теңге
78 228 496,1
89 435 974
96 096 169

14 245
магистрантам
тенге
42 824
докторантам PhD
тенге
65 599
Размер повышения государственной стипендии студентам и магистрантам, имеющим по результатам экзаменационной сессии только оценки «отлично» – 15 %
Размер повышения государственной стипендии инвалидам по зрению и инвалидам по слуху – 75 %
Размер повышения государственной стипендии студентам, магистрантам из числа детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей и находящихся под опекой (попечительством) граждан – 30 %
Размер повышения государственной стипендии студентам, магистрантам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам войны – 50 %
Размер повышения государственной стипендии студентам, получающим государственные именные стипендии – 45 %
Размер повышения государственной стипендии обучающимся, которым назначена стипендия Президента Республики Казахстан – 100 %
объем бюджетных расходов
тыс. тенге
78 228 496,1
89 435 974
96 096 169

93 791 485
94 394 676
»;
023 «Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Жаңа формацияның әртүрлі бейіні, 12 жылдық білімнің технологиялары бойынша кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау курстарынан өтуші, сондай-ақ шетелде тағылымдамадан және біліктілігін арттырудан өтуші тыңдаушылардың болжамды саны» деген жолдағы «70 351» деген сандар «70 401» деген сандармен ауыстырылсын;
«тиімділік көрсеткіштерінде»:
«Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау курстарынан өтуші 1 тыңдаушыны жылына оқытудың болжамды орташа құны» деген жолдағы «143 146» деген сандар «143 563» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемi» деген жолдағы «10 108 974» деген сандар «10 145 487» деген сандармен ауыстырылсын;
028 «Болашақ» бағдарламасы шеңберінде шетелдегі жоғары оқу орындарында мамандар даярлау» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «17 529 652» деген сандар «20 830 750» деген сандармен ауыстырылсын;
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«ЭЫДҰ шеңберінде зерттеулер өткізу бойынша жобалардың саны» деген жолдағы «2» деген сан «4» деген санмен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «1 813 325» деген сандар «1 948 050» деген сандармен ауыстырылсын;
035 «Білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Ғимараттарына күрделі жөндеу жүргізілген білім беру ұйымдарының шамамен алғандағы саны» деген жолдағы «2» деген сан «9» деген санмен ауыстырылсын;
«Жабдықтармен және басқа да негізгі құралдармен қамтамасыз етілген білім беру ұйымдарының болжамды саны» деген жолдағы «15» деген сандар «18» деген сандармен ауыстырылсын;
«түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Білім беру ұйымдарының күрделі жөндеу қажеттілігінің қамтамасыз етілуі» деген жолдағы «10,5» деген сандар «47,3» деген сандармен ауыстырылсын;
«тиімділік көрсеткіштерінде»:
«1 білім беру ұйымына негізгі құралдарды орташа сатып алу» деген жолдағы «15,4» деген сандар «28,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемi» деген жолдағы «831 304» деген сандар «3 075 431» деген сандармен ауыстырылсын;
045 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:

93 791 485
94 394 676
»;
в бюджетной программе 023 «Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования»:
в графе «2014 год»:
в «показатели прямого результата»:
в строке «Предполагаемое среднее количество слушателей, проходящих курсы повышения квалификации и переподготовки кадров различного профиля новой формации, по технологии 12-летнего образования, а также стажировку и повышение квалификации за рубежом» цифры «70 351» заменить цифрами «70 401»;
в «показатели эффективности»:
в строке «Предполагаемая средняя стоимость обучения 1 слушателя в год, проходящего курсы повышения квалификации и переподготовки кадров» цифры «143 146» заменить цифрами «143 563»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «10 108 974» заменить цифрами «10 145 487»;
в бюджетной программе 028 «Подготовка специалистов в высших учебных заведениях за рубежом в рамках программы «Болашак»:
в графе «2014 г.» строки «объем бюджетных расходов» цифры «17 529 652» заменить цифрами «20 830 750»;
в бюджетной программе 033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»:
в графе «2014 год»:
в «показатели прямого результата»:
в строке «Количество проектов по проведению исследований в рамках ОЭСР» цифру «2» заменить цифрой «4»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «1 813 325» заменить цифрами «1 948 050»;
в бюджетной программе 035 «Капитальные расходы организации образования»:
в графе «2014 год»:
в «показатели прямого результата»:
в строке «Ориентировочное количество организаций образования, в которых проведен капитальный ремонт» цифру «2» заменить цифрой «9»;
в строке «Предполагаемое количество организаций образования, обеспеченных оборудованием и другими основными средствами» цифры «15» заменить цифрами «18»;
в «показатели конечного результата»:
в строке «Обеспеченность от потребности в капитальном ремонте организаций образования» цифры «10,5» заменить цифрами «47,3»;
в «показатели эффективности»:
в строке «Приобретение основных средств в среднем на 1 организацию образования» цифры «15,4» заменить цифрами «28,1»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «831 304» заменить цифрами «3 075 431»;
в бюджетной программе 045 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования»:
в графе «2014 год»:
в «показатели прямого результата»:

«Оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңарту және қайта жабдықтау» деген жолдағы «97» деген сандар «170» деген сандармен ауыстырылсын;
«тиімділік көрсеткіштерінде»:
«ТжКБ мемлекеттік оқу орындарының жалпы санынан қазіргі заманғы оқыту жабдығымен жарақтандырылған ТжКБ мемлекеттік оқу орындарының үлесі» деген жолдағы «64,3» деген сандар «67,3» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемi» деген жолдағы «2 425 000» деген сандар «4 250 000» деген сандармен ауыстырылсын;
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «31 811 782» деген сандар «32 202 161» деген сандармен ауыстырылсын;
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «4 048 815» деген сандар «4 188 280» деген сандармен ауыстырылсын;
064 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және «Назарбаев университеті» ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
064 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және «Назарбаев университеті» ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер»
Сипаттамасы
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және «Назарбаев университеті» ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына қарай
мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді жүзеге асыру және олардан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама іс-шаралары мен көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
жоба ланатын 2017 жыл
жобаланатын 2018 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Мемлекеттік тапсырыс негізінде тыңдаушылардың жоспарлы саны
адам

в строке «Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений» цифры «97» заменить цифрами «170»;
в «показатели эффективности»:
в строке «Доля государственных учебных заведений ТиПО, оснащенных современным обучающим оборудованием, от общего количества государственных учебных заведений ТиПО» цифры «64,3» заменить цифрами «67,3»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «2 425 000» заменить цифрами «4 250 000»;
в бюджетной программе 055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»:
в графе «2014 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «31 811 782» заменить цифрами «32 202 161»;
в бюджетной программе 057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»:
в графе «2014 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «4 048 815» заменить цифрами «4 188 280»;
бюджетную программу 064 «Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО «Назарбаев Университет» изложить в следующей редакции:
«
Бюджетная программа
064 «Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО «Назарбаев Университет»
Описание
Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО «Назарбаев Университет»
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
осуществление государственных функций, полномочий и оказание вытекающих из них государственных услуг
в зависимости от способа реализации
индивидуальная
текущая/развитие
текущая
Наименование мероприятий и показателей бюджетной программы
Ед. изм.
отчетный период
плановый период
проектируемый 2017 год
проектируемый 2018 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
2016 год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
Планируемое количество слушателей на основе госзаказа
чел.

14 245
магистранттарға
теңге
100 000
PhD докторанттарына
теңге
65 599
Емтихан сессиясы нәтижелері бойынша тек «өте жақсы» деген бағалары бар студенттерге мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері – 15 %
Көру және есту қабілеттері бойынша мүгедектерге (магистранттардан басқа) мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері – 75 %
Жетім балалар мен ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған және азаматтардың қорғаншылығындағы (қамқоршылығындағы) балалар қатарынан студенттерге мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері – 30 %
Жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша соғыс мүгедектеріне теңестірілген студенттерге мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері – 50 %
Мемлекеттік атаулы стипендиялар алатын студенттерге мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері – 45 %
Қазақстан Республикасы Президентінің стипендиясы тағайындалған білім алушыларға мемлекеттік стипендияны жоғарылату мөлшері – 100 %
бюджет шығыстарының көлемі
мың теңге
12 383 611
8 197 082
15 098 153

14 245
магистрантам
тенге
100 000
докторантам PhD
тенге
65 599
Размер повышения государственной стипендии студентам, имеющим по результатам экзаменационной сессии только оценки «отлично» – 15 %
Размер повышения государственной стипендии инвалидам по зрению и инвалидам по слуху (за исключением магистрантов) – 75 %
Размер повышения государственной стипендии студентам из числа детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей и находящихся под опекой (попечительством) граждан – 30 %
Размер повышения государственной стипендии студентам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам войны – 50 %
Размер повышения государственной стипендии студентам, получающим государственные именные стипендии – 45 %
Размер повышения государственной стипендии обучающимся, которым назначена стипендия Президента Республики Казахстан – 100 %
объем бюджетных расходов
тыс. тенге
12 383 611
8 197 082
15 098 153

15 118 943
17 190 028
»;
074 «Техникалық және кәсіптік білімді жаңғырту» деген бюджеттік бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Техникалық және кәсіптік білімнің үлгілік оқу жоспарлары мен бағдарламаларының шамамен алғандағы саны» деген жолдағы «11» деген сандар «21» деген сандармен ауыстырылсын;
«Техникалық және кәсіптік білімнің арнайы пәндері бойынша үлгілік оқу бағдарламаларының шамамен алғандағы саны» деген жолдағы «940» деген сандар «441» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджет шығыстарының көлемi» деген жолдағы «386 666» деген сандар «1 595 115» деген сандармен ауыстырылсын;
084 «Астана қаласының бюджетіне білім беру объектілерін салуға жер учаскелерін алып қою үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
084 «Астана қаласының бюджетіне білім беру объектілерін салуға жер учаскелерін алып қою үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»
Сипаттамасы
Астана қаласының бюджетіне Назарбаев Зияткерлік мектептері, Назарбаев Университеті, «Кәсіпқор» холдингі» АҚ әлемдік деңгейдегі колледжі объектілерінің ғимараттарын салуға жер учаскелерін алып қою үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді аудару
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына қарай
трансферттер мен бюджеттік субсидиялар беру
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама іс-шаралары мен көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
жобаланатын 2017 жыл
жобаланатын 2018 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Құрылыс жүргізу үшін алынған жер учаскелерінің саны
бірлік
3
3
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Республикалық бюджеттен Астана қаласының бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттерді толық және уақтылы аудару
%
100
100
сапа көрсеткіштері
тиімділік көрсеткіштері
бюджет шығыстарының көлемі
мың теңге
-
455 714

15 118 943
17 190 028
»;
в бюджетной программе 074 «Модернизация технического и профессионального образования»:
в графе «2014 года»:
в «Показатели прямого результата»:
в строке «Ориентировочное количество разработанных профессиональных стандартов» цифры «11» заменить цифрами «21»;
в строке «Ориентировочное количество типовых учебных программ по специальным дисциплинам технического и профессионального образования» цифры «940» заменить цифрами «441»;
в строке «объем бюджетных расходов» цифры «386 666» заменить цифрами «1 595 115»;
бюджетную программу 084 «Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на изъятие земельных участков под строительство объектов образования» изложить в следующей редакции:
«
Бюджетная программа
084 «Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на изъятие земельных участков под строительство объектов образования»
Описание
Перечисление целевых текущих трансфертов бюджету города Астаны на изъятие земельных участков под строительство зданий Назарбаев интеллектуальных школ, Назарбаев Университета и колледжа мирового уровня АО «Холдинг «Кәсіпқор»
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
предоставление трансфертов и бюджетных субсидий
в зависимости от способа реализации
индивидуальная
текущая/развитие
текущая
Наименование мероприятий и показателей бюджетной программы
Ед. изм.
отчетный период
плановый период
проектируемый 2017 год
проектируемый 2018 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
2016 год
1
2
3
4
5
6
7
8
показатели прямого результата
Количество изъятых земельных участков под строительство
ед.
3
3
показатели конечного
результата
Полное и своевременное перечисление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета бюджету города Астаны
%
100
100
показатели качества
показатели эффективности
объем бюджетных расходов
тыс. тенге
455 714

14 297
»;
085 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайту үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
085 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайту үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»
Сипаттамасы
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайту үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді аудару
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына қарай
трансферттер мен бюджеттік субсидиялар беру
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама іс-шаралары мен көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
жоба ланатын 2017 жыл
жобаланатын 2018 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Сандық көрсеткіштер Астана қаласының әкімімен жасалған нәтижелер туралы келісімде айқындалған
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі
адам

14 297
»;
бюджетную программу 085 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования» изложить в следующей редакции:
«
Бюджетная программа
085 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования»
Описание
Перечисление целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
предоставление трансфертов и бюджетных субсидий
в зависимости от способа реализации
индивидуальная
текущая/развитие
текущая
Наименование показателей
бюджетной программы
Ед. изм.
плановый период
отчетный период
проектируемый 2017 год
проектируемый 2018 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
2016 год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
Количественные показатели определены соглашением о результатах,  заключенным с акимом города Астаны
Объем государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
чел.

«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «11 182 738» деген сандар «12 076 663» деген сандармен ауыстырылсын;
092 «Назарбаев университеті» ДББҰ-ға нысаналы салым» деген бюджеттік бағдарламада:
«Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері»:
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Дамытуға арналған нысаналы салымдарды уақтылы және толық аудару
%
100
»;
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «42 540 856» деген сандар «34 150 438» деген сандармен ауыстырылсын;
093 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға стипендия мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
093 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға стипендия мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»
Сипаттамасы
Республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға стипендия мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді аудару
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына қарай
трансферттер мен бюджеттік субсидиялар беру
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама іс-шаралары мен көрсеткіштерінің атауы
өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
жобаланатын 2017 жыл
жоба ланатын 2018 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Тікелей нәтиже көрсеткіштері
Сандық көрсеткіштер облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдерімен жасалған нәтижелер туралы келісімдерде айқындалған
Стипендиаттардың жылдық орташа контингенті
адам

в графе «2014 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «11 182 738» заменить цифрами «12 076 663»;
в бюджетной программе 092 «Целевой вклад в АОО «Назарбаев Университет»:
«Показатели конечного результата»:
дополнить строкой следующего содержания:
«
Своевременное и полное перечисление целевых вкладов на развитие
%
100
»;
в графе «2014 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «42 540 856» заменить цифрами «34 150 438»;
дополнить бюджетной программой 093 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования» следующего содержания:
«
Бюджетная программа
093 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования»
Описание
Перечисление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования
Вид бюджетной программы
в зависимости от содержания
предоставление трансфертов и бюджетных субсидий
в зависимости от способа реализации
индивидуальная
текущая/развитие
текущая
Наименование мероприятий и показателей бюджетной программы
Ед. изм.
отчетный период
плановый
период
проектируемый
2017 год
проектируемый
2018 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
2016 год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого результата
Количественные показатели определены соглашениями о результатах, заключенными с акимами областей, городов Астаны и Алматы
Среднегодовой контингент стипендиатов
чел.

100
сапа көрсеткіштері
тиімділік көрсеткіштері
бюджет шығыстарының көлемі
мың теңге
-
500 000
»;
130 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдың «2014 жыл» деген бағанындағы «5 021 010» деген сандар «5 408 142» деген сандармен ауыстырылсын.
«Бюджет шығыстарының жиынтығы» деген 7.2-кіші бөлімде:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Бюджет шығыстарының БАРЛЫҒЫ» деген жолдағы «447 780 882,0» деген сандар «474 035 836,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «365 644 181,0» деген сандар «384 608 869,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «82 136 701,0» деген сандар «89 426 967,0» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

100
показатели качества
показатели эффективности
объем бюджетных расходов
тыс. тенге
-
-
500 000
»;
в бюджетной программе 130 «Базовое финансирование субъектов научной и (или) научно-технической деятельности»:
в графе «2014 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры «5 021 010» заменить цифрами «5 408 142».
в подразделе 7.2. «Свод бюджетных расходов»:
в графе «2014 год»:
в строке «ВСЕГО бюджетных расходов» цифры «447 780 882,0» заменить цифрами «474 035 836,0»;
в строке «Текущие бюджетные программы» цифры «365 644 181,0» заменить цифрами «384 608 869,0»;
в строке «Бюджетные программы развития» цифры «82 136 701,0» заменить цифрами «89 426 967,0».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов