Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Ұлттық қорғаныс университеті" республикалық мемлекеттік мекемесін қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 1 шілдедегі № 754 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Ұлттық қорғаныс университеті" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы атындағы ұлттық қорғаныс университеті" республикалық мемлекеттік мекемесі болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) республикалық мемлекеттік мекемені әділет органдарында мемлекеттік қайта тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 357 қаулысымен.
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.12.2016 № 755 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 02.12.2016 № 755 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 02.06.2022 № 357 қаулыларымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О переименовании Республиканского государственного учреждения "Национальный университет обороны" Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2014 года № 754.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать Республиканское государственное учреждение "Национальный университет обороны" Министерства обороны Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение "Национальный университет обороны имени Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации" Министерства обороны Республики Казахстан.
2. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) обеспечить государственную перерегистрацию республиканского государственного учреждения в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 357.
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 02.12.2016 № 755 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 02.12.2016 № 755 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
6. Полное наименование Университета: Республиканское государственное учреждение "Национальный университет обороны имени Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации.".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов