Қауіпті өндірістік объектілерді декларацияланатын объектілерге жатқызу критерийлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 864 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 1 шілдедегі № 459 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.07.2021 № 459 қаулысымен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 627 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 76-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ":
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 627 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қоса беріліп отырған:
1) Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.09.2018 № 553 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2) қауіпті өндірістік объектілерді декларацияланатын объектілерге жатқызу критерийлері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 627 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 31 шілдедегі
№ 864 қаулысымен
бекітілген
Қауіпті өндірістік объектілерді декларацияланатын объектілерге
жатқызу критерийлерін айқындау және қауіпті өндірістік
объектінің өнеркәсіптік қауіпсіздігі декларацияларын әзірлеу
қағидалары

Об утверждении критериев отнесения опасных производственных объектов к декларируемым
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 864. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2021 года № 459.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.07.2021 № 459 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 10.08.2015 № 627 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 76 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления Правительства РК от 10.08.2015 № 627 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые:
1) исключен постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 627 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2) критерии отнесения опасных производственных объектов к декларируемым.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 627 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2014 года № 864
Правила определения критериев отнесения опасных
производственных объектов к декларируемым и разработки
декларации промышленной безопасности опасного производственного
объекта