"Мемлекеттік органдардың аппаратын және ерекше үй-жайларын орналастыруға арналған алаңдар нормалары мен телефон байланысын пайдалану үшін тиесілілік нормалары және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 335 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 қыркүйектегі № 979 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 қаулысымен.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 335 "О нормах площадей для размещения аппарата и специфических помещений государственных органов и нормах положенности за пользование телефонной связью и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2014 года № 979. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887.

Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік органдардың аппаратын және ерекше үй-жайларын орналастыруға арналған алаңдар нормалары мен телефон байланысын пайдалану үшін тиесілілік нормалары және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 335 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 28, 349-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік органдардың ерекше үй-жайларына арналған алаңдар нормалары мынадай мазмұндағы бөліммен және реттік нөмірі 93-жолмен толықтырылсын:
"
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдарына арналған ерекше үй-жайлар
93
Картотеканы сақтауға арналған үй-жай (тегі бойынша есепке алу)
ш.м.

Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 335 «О нормах площадей для размещения аппарата и специфических помещений государственных органов и нормах положенности за пользование телефонной связью и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 28, ст. 349) следующие дополнения:
нормы площадей для специфических помещений государственных органов, утвержденные указанным постановлением, дополнить разделом и строкой, порядковый номер 93, следующего содержания:
«
Специфические помещения для органов правовой статистики
и специальных учетов
Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
93
Помещение для хранения картотеки (пофамильный учет)
кв.м

300
Картотеканы сақтауға арналған үй-жай (іздестіруді есепке алу)
100
Картотеканы сақтауға арналған үй-жай (дактилоскопиялық есепке алу)
400
Арнайы қорлар бөліміндегі мұрағаттық ақпаратты сақтауға және беруге арналған үй-жай
500
Аумақтық, Астана және Алматы қалаларындағы құқықтық статистика және арнайы есепке алу органдары оның ішінде:
300
Картотеканы сақтауға арналған үй-жай (тегі бойынша есепке алу)
60
Картотеканы сақтауға арналған үй-жай (іздестіруді есепке алу)
20
Картотеканы сақтауға арналған үй-жай (дактилоскопиялық есепке алу)
70
Арнайы қорлар бөлімінде мұрағаттық ақпаратты сақтауға және беруге, қысқартылған қылмыстық істерді сақтауға арналған үй-жай

300
Помещение для хранения картотеки (розыскной учет)
100
Помещение для хранения картотеки (дактилоскопический учет)
400
Помещение для хранения и выдачи архивной информации в отделе специальных фондов
500
Территориальные органы правовой статистики и специальных учетов, городов Астана и Алматы в том числе:
300
Помещение для хранения картотеки (пофамильный учет)
60
Помещение для хранения картотеки (розыскной учет)
20
Помещение для хранения картотеки (дактилоскопический учет)
70
Помещение для хранения и выдачи архивной информации, хранения прекращенных уголовных дел в отделе специальных фондов

150
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

150
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов