"Қазақстан Республикасының кедендік баж ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 520 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 қыркүйектегі № 1046 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 829 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.10.2015 № 829 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының кедендік баж ставкалары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 520 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 36, 304-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-12-2-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«2-1. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі ай сайын, айдың 20-күніне Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кіріс комитетін келісімшарттардың деректемелерін және әкетілетін шикізаттың көлемін көрсете отырып (келісімшарттар бойынша бөліністе), жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттар бойынша өндірілген шикі мұнайды әкетуді жүзеге асыруды жоспарлап отырған сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар туралы хабардар етсін.
2-2. Осы қаулыға 2-1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі мұнай шикізатының әлемдік нарығындағы бағалар мониторингін (бұдан әрі – бағалар мониторингі) жүзеге асырсын және ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 10-күніне Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне мұнай шикізатының орташа нарықтық бағасы туралы деректер берсін.»;
2-3-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«2-3. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі ай ішінде:»;
3-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«Кедендік баждардың ставкаларын қайта қарауға арналған өтінімдер осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес белгіленген нысандар бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне жіберіледі.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының тауарлардың жекелеген түрлеріне кедендік әкету баждарының ставкаларында:
мына:
«
2713 20 000 0,
2713 20 000 0,
2713 90 100 0,
2713 90 900 0
Мұнай битумы;
битуминозды түрінен алынған мұнайды немесе мұнай өнімдерін өңдеуден қалған өзге де қалдықтар
-
112,59 доллар
112,59 доллар
0
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
2713 20 000 0, 2713 90 100 0, 2713 90 900 0
Мұнай битумы;
битуминозды түрінен алынған мұнайды немесе мұнай өнімдерін өңдеуден қалған өзге де қалдықтар
-
112,59 доллар
112,59 доллар

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 520 "О ставках таможенных пошлин Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2014 года № 1046. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2015 года № 829
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.10.2015 № 829 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 520 «О ставках таможенных пошлин Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 36, ст. 304) следующие изменения:
пункты 2-12-2 изложить в следующей редакции:
«2-1. Министерству энергетики Республики Казахстан ежемесячно к 20 числу месяца информировать Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан об участниках внешнеэкономической деятельности, планирующих осуществлять вывоз сырой нефти, добытой по контрактам на недропользование, с указанием реквизитов контрактов и объемов вывозимого сырья (в разрезе по контрактам).
2-2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществлять мониторинг цен на мировых рынках нефтяного сырья (далее - мониторинг цен) и к 10 числу месяца, следующего за отчетным месяцем, представлять в Министерство национальной экономики Республики Казахстан данные о средней рыночной цене на сырую нефть по результатам мониторинга цен, согласно приложению 2-1 к настоящему постановлению.»;
абзац первый пункта 2-3 изложить в следующей редакции:
«2-3. Министерству национальной экономики Республики Казахстан ежеквартально, в течение месяца, следующего за отчетным кварталом:»;
часть вторую пункта 3 изложить в следующей редакции:
«Заявки на пересмотр ставок таможенных пошлин направляются в Министерство национальной экономики Республики Казахстан по установленным формам согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.»;
в ставках вывозных таможенных пошлин на отдельные виды товаров Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
строку:
«
2713 20
000 0,
2713 90
100 0,
2713 90
900 0
Битум нефтяной; прочие остатки от переработки нефти или нефтепродуктов, полученных из битуминозных пород
-
112,59 доллара
112,59 доллара
0
»
изложить в следующей редакции:
«
2713 20
000 0,
2713 90
100 0,
2713 90
900 0
Битум нефтяной; прочие остатки от переработки нефти или нефтепродуктов, полученных из битуминозных пород
-
112,59 доллара
112,59 доллара

1 тонна үшін 15 евро 15 қазан – 15 сәуір аралығында
».
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі екі апта мерзімде Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық комитетінің Хатшылығына Қазақстан Республикасының Үкіметі қабылдайтын сыртқы сауда қызметін реттеу шаралары туралы хабарласын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

15 евро за 1 тонну с 15 октября по 15 апреля
».
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в двухнедельный срок уведомить Секретариат Интеграционного комитета Евразийского экономического сообщества о принимаемых Правительством Республики Казахстан мерах регулирования внешнеторговой деятельности.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов