"Әскери мүлік айналымының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 шілдедегі № 687 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 8 қазандағы № 1062 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 6 қарашадағы № 832 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 06.11.2019 № 832 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әскери мүлік айналымының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 шілдедегі № 687 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 32, 338-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Пайдаланылмайтын әскери мүлікті тапсыру, сату және кәдеге жарату, сондай-ақ қорғаныс объектілерін мүліктік жалға (жалгерлікке) беру ережесінде:
1) 16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Қару-жарақ пен әскери техниканы қоспағанда, пайдаланылмайтын әскери мүлікті Үкімет уәкілеттік берген ұйым (бұдан әрі – ұйым) жеке және заңды тұлғаларға жекешелендіру объектілері үшін заңнамада белгіленген жекешелендіру тәртібіне және шарттарына сәйкес сатады.";
2) мынадай мазмұндағы 16-1-тармақпен толықтырылсын:
"16-1. Пайдаланылмайтын қару-жарақ пен әскери техниканы ұйым жеке және заңды тұлғаларға жабық тендер нысанындағы сауда-саттық жолымен жекешелендіру объектілері үшін заңнамада белгіленген жекешелендіру тәртібіне және шарттарына сәйкес сатады.";
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрі
К.Мәсімов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2008 года № 687 "Некоторые вопросы оборота военного имущества"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2014 года № 1062. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2019 года № 832.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.11.2019 № 832.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2008 года № 687 "Некоторые вопросы оборота военного имущества" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 32, ст. 338) следующие изменение и дополнение:
в Правилах передачи, реализации и утилизации неиспользуемого военного имущества, а также предоставления в имущественный наем (аренду) оборонных объектов, утвержденных указанным постановлением:
1) пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Неиспользуемое военное имущество, за исключением вооружения и военной техники, реализуется организацией, уполномоченной Правительством (далее - организация), физическим и юридическим лицам в соответствии с порядком и условиями приватизации, установленными законодательством для объектов приватизации.";
2) дополнить пунктом 16-1 следующего содержания:
"16-1. Неиспользуемое вооружение и военная техника реализуется организацией физическим и юридическим лицам в соответствии с порядком и условиями приватизации, установленными законодательством для объектов приватизации путем проведения торгов в форме закрытого тендера.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов