"Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1400 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 қазандағы № 1114 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1193 қаулысымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2015 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1400 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 51, 648-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 24-қосымшада:
«Республикалық мемлекеттік мекемелер» деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 және 34-жолдармен толықтырылсын:
«21. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Ақмолажолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесі.
22. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Ақтөбежолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесі.
23. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Атыраужолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесі.
24. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Алматыжолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесі.
25. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Шығысжолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесі.
26. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Жамбылжолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесі.
27. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Батысжолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесі.
28. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Қарағандыжолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесі.
29. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Қызылордажолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесі.
30. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Қостанайжолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесі.
31. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Маңғыстаужолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесі.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2014 года № 1114. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1193 (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2015 года
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 51, ст. 648) следующие дополнения:
в приложении 24 к указанному постановлению:
раздел «Республиканские государственные учреждения» дополнить строками, порядковые номера 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 и 34, следующего содержания:
«21. Республиканское государственное учреждение «Акмолажоллаборатория» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
22. Республиканское государственное учреждение «Актобежоллаборатория» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
23. Республиканское государственное учреждение «Атыраужоллаборатория» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
24. Республиканское государственное учреждение «Алматыжоллаборатория» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
25. Республиканское государственное учреждение «Шыгысжоллаборатория» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
26. Республиканское государственное учреждение «Жамбылжоллаборатория» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
27. Республиканское государственное учреждение «Батысжоллаборатория» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
28. Республиканское государственное учреждение «Карагандыжоллаборатория» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
29. Республиканское государственное учреждение «Кызылордажоллаборатория» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
30. Республиканское государственное учреждение «Костанайжоллаборатория» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
31. Республиканское государственное учреждение «Мангистаужоллаборатория» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.

32. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Павлодаржолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесі.
33. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Солтүстікжолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесі.
34. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Оңтүстікжолзертханасы» республикалық мемлекеттік мекемесі.».
2. Осы қаулы 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

32. Республиканское государственное учреждение «Павлодаржоллаборатория» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
33. Республиканское государственное учреждение «Солтүстікжоллаборатория» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
34. Республиканское государственное учреждение «Оңтүстікжоллаборатория» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2015 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов