"Рұқсат беру жүйесін жетілдіру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру және оның жұмысын ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 қыркүйектегі № 1140 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 қарашадағы № 1263 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 756 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 16.11.2018 № 756 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 21.11.2014 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Рұқсат беру жүйесін жетілдіру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру және оның жұмысын ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 қыркүйектегі № 1140 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия және оның жұмысын ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес құрамда Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрылсын.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Рұқсат беру жүйесін жетілдіру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия (бұдан әрі – Комиссия) Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы консультативтік-кеңесші орган болып табылады.";
4-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Қазақстан Республикасының рұқсаттар және хабарламалар туралы заңнамасын жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу;";
5-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қазақстан Республикасының рұқсаттар және хабарламалар туралы заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша ұсыныстар мен ұсынымдар енгізуге;";
көрсетілген Ережеге қосымшада:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Рұқсат беру құжаттарын (рәсімдерін) және хабарламаларды түгендеуді мониторингтеу мен үйлестіруді Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия (бұдан әрі – ВАК) жүзеге асырады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі (бұдан әрі – ҰЭМ) рұқсат беру құжаттарын (рәсімдерін) және хабарламаларын түгендеу жөніндегі сараптамалық топ (бұдан әрі – СТ) құрамын қалыптастырады және ВАК-қа келісуге ұсынады.";

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2012 года № 1140 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования разрешительной системы и некоторых вопросах организации ее работы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2014 года № 1263. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 756
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.11.2018 № 756.
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 21 ноября 2014 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2012 года № 1140 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования разрешительной системы и некоторых вопросах организации ее работы" следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"О Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности и некоторых вопросах организации ее работы";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Создать Межведомственную комиссию по вопросам регулирования предпринимательской деятельности (далее – Комиссия) в составе согласно приложению к настоящему постановлению.";
в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования разрешительной системы, утвержденном указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение о Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Межведомственная комиссия по вопросам регулирования предпринимательской деятельности (далее – Комиссия) является консультативно-совещательным органом при Правительстве Республики Казахстан.";
подпункт 1) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"1) выработка предложений по совершенствованию законодательства Республики Казахстан о разрешениях и уведомлениях;";
подпункт 2) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"2) вносить в Правительство Республики Казахстан предложения и рекомендации по вопросам совершенствования законодательства Республики Казахстан о разрешениях и уведомлениях;";
в приложении к указанному Положению:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"Мониторинг и координация инвентаризации разрешительных документов (процедур) и уведомлений осуществляются Межведомственной комиссией по вопросам регулирования предпринимательской деятельности при Правительстве Республики Казахстан (далее – МВК).";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Министерство национальной экономики Республики Казахстан
(далее – МНЭ) формирует и подает на согласование в МВК состав экспертной группы по инвентаризации разрешительных документов (процедур) и уведомлений (далее – ЭГ).";

10, 11, 12, 13 және 20-тармақтардағы "ӨДМ" деген аббревиатура "ҰЭМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2014 жылғы 21 қарашадан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

в пунктах 10, 11, 12, 13 и 20 аббревиатуру "МРР" заменить аббревиатурой "МНЭ".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 21 ноября 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов