Мемлекеттiк астық ресурстарына жеткiзiлетiн астықтың сатып алу бағасын белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 1277 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 993 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.12.2015 № 993 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Астық туралы» 2001 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 5-бабының 12) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналар:
1) мемлекеттiк сатылатын астық ресурстары үшiн:
ҚР СТ 1046-2008 (2-кесте – техникалық талаптар) 3-сыныпты жұмсақ бидайдың (Triticum aestivum L.) бiр тоннасына 42000 (қырық екі мың) теңге (ҚҚС төлеушілер және төлемеушілер үшін) мөлшерінде;
2) мемлекеттiк жемдiк астық ресурстары үшiн:
МемСТ 28672-90 2-сыныпты арпаның бір тоннасына 28000 (жиырма сегіз мың) теңге (ҚҚС төлеушілер және төлемеушілер үшін) мөлшерiнде;
3) мемлекеттiк тұқым ресурстары үшiн:
осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаздық жұмсақ бидай және арпа тұқымдарының репродукциялары мен егіс стандартының сыныптары бойынша сатып алу бағасы белгіленсін.
2. «Мемлекеттік астық ресурстарына жеткізілетін астықтың сатып алу бағасын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 1326 қаулысының (Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 70, 937-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 1277 қаулысына
қосымша
Жаздық жұмсақ бидай және арпа тұқымдарының репродукциялары
мен егіс стандартының сыныптары бойынша сатып алу бағасы
1 тоннаға теңге
Дақылдың атауы
I репродукция
II репродукция
III репродукция
1-сынып
2-сынып
1-сынып
2-сынып
1-сынып
2-сынып
Бидай

Об установлении закупочных цен на зерно, поставляемое в государственные ресурсы зерна
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2014 года № 1277. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2015 года № 993
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.12.2015 № 993 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 12) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года «О зерне» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить закупочные цены:
1) для государственных реализационных ресурсов зерна:
на пшеницу мягкую (Triticum aestivum L.) 3 класса СТ РК 1046-2008 (таблица 2 – технические требования) в размере 42000 (сорок две тысячи) тенге за одну тонну (для плательщиков и неплательщиков НДС);
2) для государственных ресурсов фуражного зерна:
на ячмень 2 класса ГОСТ 28672-90 в размере 28000 (двадцать восемь тысяч) тенге за одну тонну (для плательщиков и неплательщиков НДС);
3) для государственных ресурсов семян:
на семена пшеницы мягкой яровой и ячменя по репродукциям и классам посевного стандарта согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2013 года № 1326 «Об установлении закупочных цен на зерно, поставляемое в государственные ресурсы зерна» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 70, ст. 937).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 декабря 2014 года № 1277
Закупочные цены на семена пшеницы мягкой яровой и ячменя
по репродукциям и классам посевного стандарта
тенге за 1 тонну
Наименование
культуры
I репродукция
II репродукция
III репродукция
1 класс
2 класс
1 класс
2 класс
1 класс
2 класс
Пшеница