Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір білім беру ұйымдарына Шырақбек Қабылбаевтың және Малкеджар Бөкенбаевтың есімдерін беру және "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 1287 қаулысы
«Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қостанай академиясы» мемлекеттік мекемесіне Шырақбек Қабылбаевтың есімі берілсін.
2. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты» мемлекеттік мекемесіне Малкеджар Бөкенбаевтың есімі берілсін.
3. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлiгінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер мен оның ведомстволарының тiзбесiнде:
«1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі» деген бөлімде:
реттік нөмірлері 12 және 13-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«12. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Шырақбек Қабылбаев атындағы Қостанай академиясы.
13. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Малкеджар Бөкенбаев атындағы Ақтөбе заң институты.».
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О присвоении имен Шракбека Кабылбаева и Малкеджара Букенбаева некоторым организациям образования Министерства внутренних дел Республики Казахстан и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2014 года № 1287
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить имя Шракбека Кабылбаева государственному учреждению «Костанайская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан».
2. Присвоить имя Малкеджара Букенбаева государственному учреждению «Актюбинский юридический институт Министерства внутренних дел Республики Казахстан».
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 «Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311) следующие изменения:
в перечне государственных учреждений, находящихся в ведении Министерства внутренних дел Республики Казахстан и его ведомств:
в разделе «1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан»:
строки, порядковые номера 12 и 13, изложить в следующей редакции:
«12. Костанайская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Шракбека Кабылбаева.
13. Актюбинский юридический институт Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Малкеджара Букенбаева.».
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов