"2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 1375 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«III. Нысаналы даму трансферттері» деген бөлімде:
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» деген 7-функционалдық топта:
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» деген әкімші бойынша:
023 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Шығыс Қазақстан облысы» деген жолдағы «2 588 402» деген сандар «2 296 006» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Қазақстан облысы» деген жолдағы «2 668 740» деген сандар «2 942 932» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды облысы» деген жолдағы «2 974 859» деген сандар «2 856 513» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қостанай облысы» деген жолдағы «2 328 643» деген сандар «2 184 192» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызылорда облысы» деген жолдағы «1 826 271» деген сандар «2 107 272» деген сандармен ауыстырылсын;
024 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«кезекте тұрғандарға тұрғын үй салу» деген жолдағы «20 110 990» деген сандар «19 718 626» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақмола облысы» деген жолдағы «884 608» деген сандар «631 023» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақтөбе облысы» деген жолдағы «739 283» деген сандар «722 753» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы облысы» деген жолдағы «1 657 946» деген сандар «1 594 400» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қостанай облысы» деген жолдағы «988 248» деген сандар «929 545» деген сандармен ауыстырылсын;
«жас отбасылар үшін тұрғын үй салуға» деген жолдағы «17 564 647» деген сандар «17 957 011» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2014 года № 1375
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы» следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе «III. Целевые трансферты на развитие»:
в функциональной группе 7 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
по администратору 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
в программе 023 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»:
в графе «2014 год»:
в строке «Восточно-Казахстанская область» цифры «2 588 402» заменить цифрами «2 296 006»;
в строке «Западно-Казахстанская область» цифры «2 668 740» заменить цифрами «2 942 932»;
в строке «Карагандинская область» цифры «2 974 859» заменить цифрами «2 856 513»;
в строке «Костанайская область» цифры «2 328 643» заменить цифрами «2 184 192»;
в строке «Кызылординская область» цифры «1 826 271» заменить цифрами «2 107 272»;
в программе 024 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда»:
в графе «2014 год»:
в строке «на строительство жилья для очередников» цифры «20  110 990» заменить цифрами «19 718 626»;
в строке «Акмолинская область» цифры «884 608» заменить цифрами «631 023»;
в строке «Актюбинская область» цифры «739 283» заменить цифрами «722 753»;
в строке «Алматинская область» цифры «1 657 946» заменить цифрами «1 594 400»;
в строке «Костанайская область» цифры «988 248» заменить цифрами «929 545»;
в строке «на строительство жилья для молодых семей» цифры «17 564 647» заменить цифрами «17 957 011»;

«Алматы облысы» деген жолдағы «1 541 166» деген сандар «1 521 299» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қостанай облысы» деген жолдағы «646 949» деген сандар «644 892» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Қызылорда облысы
414 288
»;
029 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бағдарламада:
005 «Ішкі көздер есебінен» деген кіші бағдарламада:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Алматы облысы» деген жолдағы «3 844 690» деген сандар «3 365 404» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызылорда облысы» деген жолдағы «524 770» деген сандар «1 004 056» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

в строке «Алматинская область» цифры «1 541 166» заменить цифрами «1 521 299»;
в строке «Костанайская область» цифры «646 949» заменить цифрами «644 892»;
дополнить строкой следующего содержания:
«
Кызылординская область
414 288
»;
в программе 029 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения»:
в подпрограмме 005 «За счет внутренних источников»:
в графе «2014 год»:
в строке «Алматинская область» цифры «3 844 690» заменить цифрами «3 365 404»;
в строке «Кызылординская область» цифры «524 770» заменить цифрами «1 004 056».
2. Настоящее постановление вводится с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов