"2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 1376 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«2014 - 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар» деген I тарауда:
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» деген функционалдық топта:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі» деген әкімші бойынша:
235 «Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау» деген бағдарламада:
005 «Ішкі көздер есебінен» деген кіші бағдарламада:
мына:
«
Ақмола облысы
1 970409
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысы
1 708158
»;
мына:
«
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау, құрылыстың 2-ші кезегі
377 521
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау, құрылыстың 2-ші кезегі
245 270
»;
мына:
«
Ақмола облысының Нұра-Есіл каналында суды есептеу және суды таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп, Преображенск гидроторабын реконструкциялау және жаңғырту
472 812
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысының Нұра-Есіл каналында суды есептеу және суды таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп, Преображенск гидроторабын реконструкциялау және жаңғырту
572 812
»;
мына:
«
Ақмола облысындағы Сілеті су қоймасының құрылыстарын суды есептеуді және таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп реконструкциялау және жаңғырту
780 250
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысындағы Сілеті су қоймасының құрылыстарын суды есептеуді және таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп реконструкциялау және жаңғырту
550 250
»;
мына:
«
Шығыс Қазақстан облысы
1 105 454
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысы
1 135 454
»;
мына:
«
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Егінсу өзеніндегі су қоймасының ғимараттарын реконструкциялау
300 000
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Егінсу өзеніндегі су қоймасының ғимараттарын реконструкциялау

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2014 года № 1376
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы» следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I «Республиканские бюджетные инвестиционные проекты»:
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
по администратору 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан»:
в программе 235 «Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений»:
в подпрограмме 005 «За счет внутренних источников»:
строку:
«
Акмолинская область
1 970 409
»
изложить в следующей редакции:
«
Акмолинская область
1 708 158
»;
строку:
«
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области 2-очередь строительства
377 521
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области 2-очередь строительства
245 270
»;
строку:
«
Реконструкция и модернизация Преображенского гидроузла с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения на канале «Нура-Ишим» в Акмолинской области
472 812
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция и модернизация Преображенского гидроузла с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения на канале «Нура-Ишим» в Акмолинской области
572 812
»;
строку:
«
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области
780 250
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области
550 250
»;
строку:
«
Восточно-Казахстанская область
1 105 454
»
изложить в следующей редакции:
«
Восточно-Казахстанская область
1 135 454
»;
строку:
«
Реконструкция сооружений водохранилища на р. Егинсу Урджарского района ВКО
300 000
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция сооружений водохранилища на р. Егинсу Урджарского района ВКО

400 000
»;
мына:
«
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданындағы «Көктоғам» және «Жаңа-Тоғам» магистральдық каналымен Тебіске өзеніндегі су торабын реконструкциялау
100 286
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданындағы «Көктоғам» және «Жаңа-Тоғам» магистральдық каналдарымен Тебіске өзеніндегі су торабын реконструкциялау
30 286
»;
мына:
«
Жамбыл облысы
4 793 946
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Жамбыл облысы
4 693 946
»;
мына:
«
Жамбыл облысы Байзақ ауданында суармалы су беруді есептеу мен реттеудің автоматтандырылған жүйесін енгізіп Талас бөгеті мен «Базарбай» магистральды каналын реконструкциялау
436 755
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Жамбыл облысы Байзақ ауданында суармалы су беруді есептеу мен реттеудің автоматтандырылған жүйесін енгізіп, Талас бөгеті мен «Базарбай» магистральды каналын реконструкциялау
336 755
»;
мына:
«
Қарағанды облысы
256 772
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
Қарағанды облысы
380 466
»;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Қарағанды облысының Жезқазған қаласын сумен жабдықтауды ескере отырып, Эскулинск су ағызғысын салу (түзету)
223 694
»;
мына:
«
Қарағанды облысы Жартас бөгенін (су тартқыш, бұру каналын) реконструкциялау)
168 778
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қарағанды облысының Жартас су қоймасын (ирригациялық су тартқышты, бұру каналын) реконструкциялау
68 778
»;
мына:
«
Қызылорда облысы
3 361 719
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қызылорда облысы
3 460 542
»;
мына:
«
Қызылорда облысындағы Арал-Сарыбұлақ бірлескен су құбырының бас тоған ұңғымаларын реконструкциялау
61 177
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қызылорда облысындағы Арал-Сарыбұлақ бірлескен су құбырының бас тоған ұңғымаларын реконструкциялау
10 000
»;
мына:
«
Қызылорда облысындағы Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын ПК272+55-тен ПК853+00 (899+00)-ге дейін реконструкциялау 1-кезек
200 000
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қызылорда облысындағы Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарға ПК272+55-тен ПК853+00 (899+00)-ге дейін реконструкциялау I кезек
150 000
»;
мына:
«
Қызылорда облысындағы Қызылорда сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын реконструкциялау (2-кезек)
200 000
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қызылорда облысындағы Қызылорда сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын реконструкциялау (II кезек)
400 000
»;
мына:
«
Солтүстік Қазақстан облысы

400 000
»;
строку:
«
Реконструкция гидроузла на реке Тебиске с магистральными каналами «Коктогам» и «Жана-Тогам» Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
100 286
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция гидроузла на реке Тебиске с магистральными каналами «Коктогам» и «Жана-Тогам» Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
30 286
»;
строку:
«
Жамбылская область
4 793 946
»
изложить в следующей редакции:
«
Жамбылская область
4 693 946
»;
строку:
«
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала «Базарбай» с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области
436 755
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала «Базарбай» с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области
336 755
»;
строку:
«
Карагандинская область
256 772
»
изложить в следующей редакции:
«
Карагандинская область
380 466
»;
дополнить строкой следующего содержания:
«
Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения города Жезказган Карагандинской области (корректировка)
223 694
»;
строку:
«
Реконструкция Жартасского водохранилища (ирригационного водозабора, отводящего канала) Карагандинской области
168 778
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция Жартасского водохранилища (ирригационного водозабора, отводящего канала) Карагандинской области
68 778
»;
строку:
«
Кызылординская область
3 361 719
»
изложить в следующей редакции:
«
Кызылординская область
3 460 542
»;
строку:
«
Реконструкция водозаборных скважин Арало-Сарыбулакского группового водопровода Кызылординской области
61 177
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция водозаборных скважин Арало-Сарыбулакского группового водопровода Кызылординской области
10 000
»;
строку:
«
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области с ПК 272+55 по ПК853+00 (899+00) I очередь
200 000
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области с ПК272+55 по ПК853+00 (899+00) I очередь
150 000
»;
строку:
«
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (II очередь)
200 000
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (II очередь)
400 000
»;
строку:
«
Северо-Казахстанская область

2 432 916
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Солтүстік Қазақстан облысы
2 369 541
»;
мына:
«
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын реконструкциялау
1 090 468
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын реконструкциялау
1 027 093
»;
мына:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы
5 899 069
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы
6 072 178
»;
мына:
«
Өзгелер
79 700
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Өзгелер
0
»;
мына:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып реконструкциялау (3-кезек)
200 000
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральды каналын су бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып реконструкциялау (3-кезек)
50 000
»;
мына:
«
Түркістан магистральды каналын реконструкциялау. ОҚО Ордабасы ауданындағы қалпына келтірілетін тік дрен ұңғымаларының есебінен суармалы жерлерді көбейту және каналға қосымша су қосу. Бөген ауыл округі
558 940
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Түркістан магистральды каналын реконструкциялау. ОҚО Ордабасы ауданындағы қалпына келтірілетін тік дренаж ұңғымаларының есебінен суармалы жерлерді көбейту және каналға қосымша су қосу. Бөген ауылдық округі
1 060 640
»;
мына:
«
ОҚО Ордабасы және Түркістан аудандарындағы Түркістан магистральды каналын реконструкциялау (3 кезек)
1 000 000
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
ОҚО Ордабасы және Түркістан аудандарындағы Түркістан магистральды каналын реконструкциялау (III кезек)
1 404 500
»;
мына:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы К-26 шаруашылық каналын және ішкі шаруашылық суландыру каналдарын озық енгізілген автоматтандырылған су тартқыштары және су өлшеуіштерімен реконструкциялау (екінші кезек)
348 554
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы К-26 шаруашылық каналын және ішкі шаруашылық суландыру каналдарын озық енгізілген автоматтандырылған су тартқыштарымен және су өлшеуіштерімен реконструкциялау (2-кезек)
148 554
»;
мына:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы Сырдария өзеніне құятын Арыс өзеніндегі Қараспан, Шәуілдір және Бөген су қоймасының су алғыш тораптарына автоматтандырылған су есептеу жүйелерін енгізіп реконструкциялау (1-ші кезек)
86 467
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы Сырдария өзеніне құятын Арыс өзеніндегі Қараспан, Шәуілдір және Бөген су қоймасының су алғыш тораптарына автоматтандырылған су есептеу жүйелерін енгізіп реконструкциялау (1-ші кезек)

2 432 916
»
изложить в следующей редакции:
«
Северо-Казахстанская область
2 369 541
»;
строку:
«
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 090 468
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 027 093
»;
строку:
«
Южно-Казахстанская область
5 899 069
»
изложить в следующей редакции:
«
Южно-Казахстанская область
6 072 178
»;
строку:
«
Прочие
79 700
»
изложить в следующей редакции:
«
Прочие
0
»;
строку
«
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов Южно-Казахстанской области (3- очередь)
200 000
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов Южно-Казахстанской области (3- очередь)
50 000
»;
строку:
«
Реконструкция Туркестанского магистрального канала. Увеличение водообеспеченности на канале и орошаемых земель за счет восстановления скважин вертикального дренажа в Ордабасинском районе ЮКО. Бугуньский сельский округ
558 940
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция Туркестанского магистрального канала. Увеличение водообеспеченности на канале и орошаемых земель за счет восстановления скважин вертикального дренажа в Ордабасинском районе ЮКО. Бугуньский сельский округ
1 060 640
»;
строку:
«
Реконструкция Туркестанского магистрального канала в Ордабасинском и Туркестанском районах Южно-Казахстанской области (III-очередь)
1 000 000
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция Туркестанского магистрального канала в Ордабасинском и Туркестанском районах Южно-Казахстанской области (III-очередь)
1 404 500
»;
строку:
«
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области (2- очередь)
348 554
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области (2- очередь)
148 554
»;
строку:
«
Реконструкция водозаборных сооружений гидроузлов Караспанский, Шаульдерский, Бугуньское водохранилище в Южно-Казахстанской области с внедрением системы автоматизации водоучета по р. Арысь до сброса р. Сырдарья (1-очередь)
86 467
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция водозаборных сооружений гидроузлов Караспанский, Шаульдерский, Бугуньское водохранилище в Южно-Казахстанской области с внедрением системы автоматизации водоучета по р. Арысь до сброса р. Сырдарья (1-очередь)

20 000
»;
мына:
«
Ташкент облысы және Сарыағаш және Қазығұрт аудандарындағы Республикааралық Үлкен Келес магистральды каналын ПК 0+00-ден ПК 957+00 дейінгі аралықта Р-1, Р-3, Р-15 таратушыларымен реконструкциялау (бірінші кезек)
386 924
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ташкент облысы және Сарыағаш және Қазығұрт аудандарындағы Республикааралық Үлкен Келес магистральды каналын ПК 0+00-ден ПК 957+00 дейінгі аралықта Р-1, Р-3, Р-15 таратушыларымен реконструкциялау (бірінші кезек)
150 000
»;
көрсетілген қаулыға 4-3-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1376 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1329 қаулысына

20 000
»;
строку:
«
Реконструкция БКМК с ПК0+0 по ПК957+00 с распределителями Р-1, Р-3 и Р-15 в Ташкентской области и Сарыагашском и Казыгуртском районах Южно-Казахстанской области (1-я очередь)
386 924
»
изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция БКМК с ПК0+0 по ПК957+00 с распределителями Р-1, Р-3 и Р-15 в Ташкентской области и Сарыагашском и Казыгуртском районах ЮКО (1-я очередь)
150 000
»;
приложение 4-3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2014 года № 1376

4-3-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне Қазақстан Республикасында агроөнеркәсіптік кешенді
дамыту жөніндегі 2013 - 2020 жылдарға арналған «Агробизнес-2020»
бағдарламасы шеңберінде өңірлердегі агроөнеркәсіптік
кешен субъектілерін қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттердің сомасын бөлу
мың теңге
Р/с
Облыстардың атауы
Шығыстар сомасы
оның ішінде:
қайта өңдеуші кәсіпорыңдардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға
агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігін өтеуге
агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын сақтандыру мен кепілдендіру шеңберінде субсидиялауға
Барлығы:

Приложение 4-3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2013 года № 1329
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областными
бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на
поддержку субъектов агропромышленного комплекса в регионах в
рамках Программы по развитию агропромышленного комплекса в
Республике Казахстан на 2013 - 2020 годы «Агробизнес-2020»
тысяч тенге
п/п
Наименование областей
Сумма расходов
в том числе
на субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
на возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
на субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
Всего: