"Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыру үшін 2014 жылға қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 224 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 1377 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыру үшін 2014 жылға қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 224 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 20, 148-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
«5.1-мақсат. Мемлекеттік, қоғамдық және бизнес құрылымдардың қызметін үйлестіру арқылы азаматтардың денсаулығын қалыптастыру, сақтау және нығайту» деген бөлімде:
реттік нөмірі 1-жолдың 3-бағанындағы «Еңбекмині» деген аббревиатура «ДСӘДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
«5.1.1-мақсат. Қауіптің мінез-құлық факторларының профилактикасының және бақылауды күшейтудің кешендік тәсілі арқылы саламатты өмір салтын қалыптастыру» деген бөлімде:
реттік нөмірі 1, 2, 3-жолдардың 3-бағанындағы «СДШІА» деген аббревиатура «МСМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
4-бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдағы «103 500» деген сандар «61 264» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдағы «12 000» деген сандар «6 000» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жол алып тасталсын;
«5.1.2-мақсат. Халықтың дұрыс тамақтануын қамтамасыз ету және тамақтануға байланысты аурулардың профилактикасы және ана мен нәресте өлімін төмендету» деген бөлімде:
реттік нөмірі 1, 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12-жолдардың 3-бағанындағы «ДСМ» деген аббревиатура «ДСӘДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1-жолдың 4-бағанындағы «11 800» деген сандар «8 956» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3, 4, 5-жолдардың 3-бағанындағы «ТҚҚА» деген аббревиатура «ҰЭМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жол алып тасталсын;
4-бағанда:
реттік нөмірі 7-жолдағы «12 566» деген сандар «12 544» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы «16 873» деген сандар «16 240» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдағы «13 371» деген сандар «13 362» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолдағы «120 225» деген сандар «115 920» деген сандармен ауыстырылсын;
«5.1.3-мақсат. Жол-көлік жарақатын және одан болатын өлімді төмендету» деген бөлімде:
4-бағанда:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2014 года № 224 "О распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2014 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2014 года № 1377
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2014 года № 224 «О распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2014 год» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 20, ст. 148) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в разделе «Цель 5.1. Формирование, сохранение и укрепление здоровья граждан путем координации деятельности государственных, общественных и бизнес-структур»:
в графе 3 строки, порядковый номер 1, аббревиатуру «МТСЗН» заменить аббревиатурой «МЗСР»;
в разделе «Цель 5.1.1. Формирование здорового образа жизни путем комплексного подхода к профилактике и усилению контроля за поведенческими факторами риска»:
в графе 3 строк, порядковые номера 1, 2, 3, аббревиатуру «АДСФК» заменить аббревиатурой «МКС»;
в графе 4:
строки, порядковый номер 1, цифры «103 500» заменить цифрами «61 264»;
строки, порядковый номер 2, цифры «12 000» заменить цифрами «6 000»;
строку, порядковый номер 4, исключить;
в разделе «Цель 5.1.2. Обеспечение здорового питания населения и профилактика заболеваний, зависимых от питания и снижения материнской и младенческой смертности»:
в графе 3 строк, порядковые номера 1, 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, аббревиатуру «МЗ» заменить аббревиатурой «МЗСР»;
в графе 4 строки, порядковый номер 1, цифры «11 800» заменить цифрами «8 956»;
в графе 3 строк, порядковые номера 3, 4, 5, аббревиатуру «АЗПП» заменить аббревиатурой «МНЭ»;
строку, порядковый номер 6, исключить;
в графе 4:
строки, порядковый номер 7, цифры «12 566» заменить цифрами «12 544»;
строки, порядковый номер 8, цифры «16 873» заменить цифрами «16 240»;
строки, порядковый номер 9, цифры «13 371» заменить цифрами «13 362»;
строки, порядковый номер 12, цифры «120 225» заменить цифрами «115 920»;
в разделе «Цель 5.1.3. Снижение дорожно-транспортного травматизма и смертности от него»:
в графе 4:

реттік нөмірі 1-жолдағы «2 800» деген сандар «1 750» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдағы «22 775» деген сандар «21 875» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолдағы «9 300» деген сандар «7 109» деген сандармен ауыстырылсын;
«5.1.4-мақсат. Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар кезінде зардап шеккендер арасында қайтымсыз шығындарды азайту» деген бөлімде:
реттік нөмірі 1, 2, 3-жолдардың 3-бағанындағы «ТЖМ» деген аббревиатура «ІІМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
«5.1.5-мақсат. Пенитенциарлық жүйеде туберкулезбен және АИТВ/ЖИТС-пен сырқаттанушылықтың және одан болатын өлімнің деңгейін төмендету» деген бөлімде:
реттік нөмірі 1, 2-жолдардың 3-бағанындағы «ДСМ» деген аббревиатура «ДСӘДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
4-бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдағы «7 700» деген сандар «4 655» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдың 4-бағанда:
«42 456» деген сандар «35 704» деген сандармен ауыстырылсын;
«3 701» деген сандар «2 724» деген сандармен ауыстырылсын;
«2 061» деген сандар «2 049» деген сандармен ауыстырылсын;
«3 517» деген сандар «3 292» деген сандармен ауыстырылсын;
«
Атырау облысы
1 448
деген жол алып тасталсын»;
«5 293» деген сандар «4 342» деген сандармен ауыстырылсын;
«3 733» деген сандар «3 705» деген сандармен ауыстырылсын;
«3 336» деген сандар «1 771» деген сандармен ауыстырылсын;
«2 806» деген сандар «1 557» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 016» деген сандар «818» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 031» деген сандар «932» деген сандармен ауыстырылсын;
«Барлығы» деген жолдағы «3 652 766» деген сандар «3 516 059» деген сандармен ауыстырылсын;
аббревиатуралардың толық жазылуы мынадай редакцияда жазылсын:
«Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ДСӘДМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
МСМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
ҰЭМ - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
ҮЕҰ - үкіметтік емес ұйымдар».
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

строки, порядковый номер 1, цифры «2 800» заменить цифрами «1 750»;
строки, порядковый номер 2, цифры «22 775» заменить цифрами «21 875»;
строки, порядковый номер 4, цифры «9 300» заменить цифрами «7 109»;
в разделе «Цель 5.1.4. Снижение безвозвратных потерь среди пострадавших при чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера»:
в графе 3 строк, порядковые номера 1, 2, 3, аббревиатуру «МЧС» заменить аббревиатурой «МВД»;
в разделе «Цель 5.1.5. Снижение уровня заболеваемости и смертности от туберкулеза и ВИЧ/СПИД в пенитенциарной системе»:
в графе 3 строк, порядковые номера 1, 2, аббревиатуру «МЗ» заменить аббревиатурой «МЗСР»;
в графе 4:
строки, порядковый номер 1, цифры «7 700» заменить цифрами «4 655»;
в графе 4 строки, порядковый номер 2:
цифры «42 456» заменить цифрами «35 704»;
цифры «3 701» заменить цифрами «2 724»;
цифры «2 061» заменить цифрами «2 049»;
цифры «3 517» заменить цифрами «3 292»;
строку
«
Атырауская область
1 448
»
исключить;
цифры «5 293» заменить цифрами «4 342»;
цифры «3 733» заменить цифрами «3 705»;
цифры «3 336» заменить цифрами «1 771»;
цифры «2 806» заменить цифрами «1 557»;
цифры «1 016» заменить цифрами «818»;
цифры «1 031» заменить цифрами «932»;
в строке «Всего» цифры «3 652 766» заменить цифрами «3 516 059»;
расшифровку аббревиатур изложить в следующей редакции:
«Расшифровка аббревиатур:
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЗСР - Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
МКС - Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан
НПО - неправительственные организации».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов