Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 1397 қаулысы.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктердің аражігін ажырату жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 898 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 1397 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 627-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттері және облыстардың, Алматы және Астана қалаларының, аудандардың(облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдері орынбасарларының шекті санында:
"Барлығы, штат саны* (бірлік)" деген 2-бағанда:
"Ақмола" деген жолдағы "3242" деген сандар "3390" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақтөбе" деген жолдағы "2468" деген сандар "2554" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы" деген жолдағы "3976" деген сандар "4144" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау" деген жолдағы "1569" деген сандар "1654" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан" деген жолдағы "3997" деген сандар "4191" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл" деген жолдағы "2651" деген сандар "2745" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан" деген жолдағы "2280" деген сандар "2406" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды" деген жолдағы "3467 деген сандар" "3634" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай" деген жолдағы "3488" деген сандар "3642" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда" деген жолдағы "1893" деген сандар "1994" деген сандармен ауыстырылсын;
"Маңғыстау" деген жолдағы "1225" деген сандар "1284" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар" деген жолдағы "2806" деген сандар "2926" деген сандармен ауыстырылсын;
"Солтүстік Қазақстан" деген жолдағы "2667" деген сандар "2791" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 1397.
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2015 года.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 25 августа 2014 года № 898 "О мерах по разграничению полномочий между уровнями государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2015 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2014 года № 1397
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 627):
в лимитах штатной численности местных исполнительных органов и предельном числе заместителей акимов областей, городов Алматы и Астаны, районов (городов областного значения), утвержденных указанным постановлением:
в графе 2 "Всего, штатная численность (ед.)*":
в строке "Акмолинская" цифры "3242" заменить цифрами " 3390";
в строке "Актюбинская" цифры "2468" заменить цифрами "2554";
в строке "Алматинская" цифры "3976" заменить цифрами "4144";
в строке "Атырауская" цифры "1569" заменить цифрами "1654";
в строке "Восточно-Казахстанская" цифры "3997" заменить цифрами "4191";
в строке "Жамбылская" цифры "2651" заменить цифрами "2745";
в строке "Западно-Казахстанская" цифры "2280" заменить цифрами "2406";
в строке "Карагандинская" цифры "3467" заменить цифрами "3634";
в строке "Костанайская" цифры "3488" заменить цифрами "3642";
в строке "Кызылординская" цифры "1893" заменить цифрами " 1994";
в строке "Мангистауская" цифры "1225" заменить цифрами "1284";
в строке "Павлодарская" цифры "2806" заменить цифрами "2926";
в строке "Северо-Казахстанская" цифры "2667" заменить цифрами "2791";

"Оңтүстік Қазақстан" деген жолдағы "4404" деген сандар "4570" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы қаласы" деген жолдағы "1361" деген сандар "1485" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласы" деген жолдағы "817" деген сандар "892" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны:" деген жолдағы "42311" деген сандар "44302" деген сандармен ауыстырылсын.
2. "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
3-бағанда:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі, оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:" деген реттік нөмірі 4-жолдағы "11243" деген сандар "10728" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:" деген реттік нөмірі 8-жолдағы "10724" деген сандар "9517" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:" деген реттік нөмірі 11-жолдағы "4220" деген сандар "3951" деген сандармен ауыстырылсын.
3. "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару базалық құрылымын бекіту туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 маусымдағы № 608 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 38, 553-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару базалық құрылымында:
"Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың әкімдігі" деген бөлім мынадай мазмұндағы 23 және 24-тармақтармен толықтырылсын:
"23. Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
24. Жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы".

в строке "Южно-Казахстанская" цифры "4404" заменить цифрами "4570";
в строке "г. Алматы" цифры "1361" заменить цифрами "1485";
в строке "г. Астана" цифры "817" заменить цифрами "892";
в строке "Итого:" цифры "42311" заменить цифрами "44302".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных, центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в графе 3:
в строке, порядковый номер 4 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:" цифры "11243" заменить цифрами "10728";
в строке, порядковый номер 8 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:" цифры "10724" заменить цифрами "9517";
в строке, порядковый номер 11 "Министерство юстиции Республики Казахстан с учетом территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:" цифры "4220" заменить цифрами "3951".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан
от 18 июня 2013 года № 608 "Об утверждении базовой структуры местного государственного управления Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 38, ст. 553):
в базовой структуре местного государственного управления Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
раздел "Акимат области, города республиканского значения, столицы" дополнить пунктами 23 и 24 следующего содержания:
"23. Управление государственного архитектурно-строительного контроля
24. Управление по контролю за использованием и охраной земель".