2014 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2014 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2015 жылы пайдалану (толық пайдалану), "2015 - 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 1300 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 139 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 44-бабының 5-тармағына және 104111-баптарына сәйкес және «2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2015 жылғы 11 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2015 жылғы республикалық бюджеттің бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындаулары ұлғайтылсын.
2. «2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 1300 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2015 жылға мынадай:
1) кірістер – 5874940963 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 3064822209 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 145596084 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9508247 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2655014423 мың теңге;
2) шығындар – 6865432449 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 78361053 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 190476745 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 112115692 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 188864239 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 189814239 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 950000 мың теңге;
5) тапшылық – -1257716778 мың теңге немесе елдің жалпы iшкi өнiміне қатысты 3 пайыз;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1257716778 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.»;
2-тармақта:
мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:

Об увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2014 года и использовании (доиспользовании) в 2015 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2014 году, внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 1300 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015 - 2017 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2015 года № 139
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2015 года.
В соответствии с пунктом 5 статьи 44 и статьями 104111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и в целях реализации Закона Республики Казахстан от 11 марта 2015 года «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2015 – 2017 годы» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Увеличить годовые плановые назначения соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств республиканского бюджета на 2015 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 1300 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2015 – 2017 годы» следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2015 – 2017 годы, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 5874940963 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3064822209 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 145596084 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9508247 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2655014423 тысячи тенге;
2) затраты – 6865432449 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 78361053 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 190476745 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 112115692 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 188864239 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 189814239 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 950000 тысяч тенге;
5) дефицит – -1257716778 тысяч тенге или 3 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета – 1257716778 тысяч тенге.»;
в пункте 2:
дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:

«5-1) осы қаулыға 5-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;»;
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«6) осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;»;
мынадай мазмұндағы 6-1) тармақшамен толықтырылсын:
«6-1) осы қаулыға 6-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;»;
7), 9) және 16) тармақшалар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 23-1), 23-2), 28-1), 28-2) және 28-3) тармақшалармен толықтырылсын:
«23-1) осы қаулыға 23-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
23-2) осы қаулыға 23-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыруға және жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;»;
«28-1) осы қаулыға 28-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
28-2) осы қаулыға 28-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі уәкілетті органның штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
28-3) осы қаулыға 28-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;»;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

«5-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса согласно приложению 5-1) к настоящему постановлению;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«6) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, согласно приложению 6 к настоящему постановлению;»;
дополнить подпунктом 6-1) следующего содержания:
«6-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния согласно приложению 6-1 к настоящему постановлению;»;
подпункты 7)9) и 16) исключить;
дополнить подпунктами 23-1), 23-2), 28-1), 28-2) и 28-3) следующего содержания:
«23-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства, согласно приложению 23-1 к настоящему постановлению;
23-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов согласно приложению 23-2 к настоящему постановлению;»;
«28-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на приобретение жилья коммунального жилищного фонда согласно приложению 28-1 к настоящему постановлению;
28-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности уполномоченного органа по контролю за использованием и охраной земель согласно приложению 28-2 к настоящему постановлению;
28-3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля согласно приложению 28-3 к настоящему постановлению;»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:

«3. 2015 жылға арналған республикалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға көзделген қаражаттан 27270749 мың теңге мөлшеріндегі сома:
1) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін 10801396 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттерді аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне кадрларды кәсіптік даярлауға 2427728 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне 8373668 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 1305746 мың теңге;
кәсіпкерлік негіздеріне оқытуға – 141114 мың теңге;
көшуге субсидиялар беруге – 11668 мың теңге;
кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға – 1235128 мың теңге;
жастар практикасына – 1557448 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 4056155 мың теңге;
ақпараттық жұмысқа – 66409 мың теңге;
2) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне 2468950 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттерін аудару үшін:
қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 64000 мың теңге;
Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 2000000 мың теңге;
жастарға арналған жатақхана салуға, сатып алуға, құрылысын аяқтауға – 244934 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға – 160016 мың теңге;
3) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту арқылы жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге 13792877 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттерді аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін және әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 12403095 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар мен фельдшерлік-акушерлік пункттер салуға – 1389782 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне 207526 мың теңге сомасында, оның ішінде:
ақпараттық сүйемелдеуге және ақпараттық жұмысты қамтамасыз етуге – 60000 мың теңге;

«3. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2015 год на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020, сумму в размере 27270749 тысяч тенге для перечисления:
1) целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 10801396 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству образования и науки Республики Казахстан 2427728 тысяч тенге на профессиональную подготовку кадров;
Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан 8373668 тысяч тенге, в том числе на:
частичное субсидирование заработной платы – 1305746 тысяч тенге;
обучение основам предпринимательства – 141114 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 11668 тысяч тенге;
профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров – 1235128 тысяч тенге;
молодежную практику – 1557448 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 4056155 тысяч тенге;
информационную работу – 66409 тысяч тенге;
2) целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 2468950 тысяч тенге Министерству национальной экономики Республики Казахстан для финансирования следующих мероприятий:
строительство и (или) приобретение служебного жилища – 64000 тысяч тенге;
строительство и (или) приобретение жилья для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области – 2000000 тысяч тенге;
строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи – 244934 тысячи тенге;
развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 160016 тысяч тенге;
3) целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение занятости через развитие инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в сумме 13792877 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству национальной экономики Республики Казахстан на ремонт жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов – 12403095 тысяч тенге;
Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан на строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах – 1389782 тысячи тенге;
4) Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан на реализацию мероприятий по обеспечению занятости населения в сумме 207526 тысяч тенге, в том числе на:
обеспечение информационного сопровождения и информационной работы – 60000 тысяч тенге;

«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» бағдарламасын іске асыруды ақпараттық-әдіснамалық сүйемелдеуге – 147526 мың теңге бөлінсін.»;
4-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«3) осы қаулыға 33-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға берілетін осы қаулының 3-тармағының 3) тармақшасында көрсетілген нысаналы трансферттердің;»;
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
«4-1. 2015 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасында ынтымақтастықты нығайту жөніндегі елдік бағдарламаны іске асыруға көзделген қаражаттан 812718 мың теңге мөлшеріндегі сома:
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне – 17850 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне – 140760 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігіне – 163200 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігіне – 25500 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігіне – 55032 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне – 410376 мың теңге бөлінсін.»;
6-тармақтың 2) тармақшасының бесінші және алтыншы абзацтары алып тасталсын;
7-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«2015 жылғы 1 сәуірге дейінгі мерзімде:»;
8-тармақта:
2) тармақшаның үшінші және төртінші абзацтары алып тасталсын;
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«3) 2015 жылғы 1 сәуірге дейінгі мерзімде:
045 «Кәсіби стандарттарды әзірлеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты бөлу және кәсіби стандарттарды әзірлеуге берілетін қаражатты пайдалану тәртібі туралы;
облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге 2015 жылға арналған кредит беру шарттары туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.»;
9-тармақта:
1) тармақшаның үшінші абзацы алып тасталсын;
2) тармақшада:
үшінші және төртінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
«облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беруге Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансфертті бөлу туралы;
облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамы және оның еншілес ұйымдары тұрғын үйлер салатын (сатып алатын) аудандарда инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы даму трансфертін бөлу туралы;»;
бесінші және алтыншы абзацтар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
«облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға кредит беруге Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансфертті бөлу туралы;»;
мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:

информационно-методологическое сопровождение реализации Программы «Дорожная карта занятости 2020» – 147526 тысяч тенге.»;
подпункт 3) пункта 4 изложить в следующей редакции:
«3) целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы, указанных в подпункте 3) пункта 3 настоящего постановления, на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020 согласно приложению 33 к настоящему постановлению;»;
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
«4-1. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2015 год на реализацию страновой программы по укреплению сотрудничества между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития, сумму в размере 812718 тысяч тенге для перечисления:
Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан – 17850 тысяч тенге;
Министерству образования и науки Республики Казахстан – 140760 тысяч тенге;
Министерству здравоохранения и социального развития Республики Казахстан – 163200 тысяч тенге;
Министерству энергетики Республики Казахстан – 25500 тысяч тенге;
Министерству по инвестициям и развитию Республики Казахстан – 55032 тысячи тенге;
Министерству национальной экономики Республики Казахстан – 410376 тысяч тенге.»;
абзацы пятый и шестой подпункта 2) пункта 6 исключить;
абзац третий пункта 7 изложить в следующей редакции:
«в срок до 1 апреля 2015 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений:»;
в пункте 8:
абзацы третий и четвертый подпункта 2) исключить;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«3) в срок до 1 апреля 2015 года:
о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 045 «Разработка профессиональных стандартов», и порядке использования средств на разработку профессиональных стандартов;
об условиях кредитования областных бюджетов на содействие развитию предпринимательства на селе на 2015 год в рамках Дорожной карты занятости 2020.»;
в пункте 9:
абзац третий подпункта 1) исключить;
в подпункте 2):
абзацы третий и четвертый изложить в следующей редакции:
«о распределении целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения;
о распределении целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в районах застройки (приобретения) жилья акционерного общества «Национальный управляющий холдинг «Байтерек» и его дочерних организаций;»;
абзацы пятый и шестой исключить;
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
«о распределении целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство жилья;»;
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:

«3) 2015 жылғы 15 сәуірге дейінгі мерзімде Әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобаларды іске асыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттерді бөлу және (немесе) пайдалану тәртібі туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.»;
көрсетілген қаулыға 12, 3, 56810121519202125293031323334 және 35-қосымшалар осы қаулыға 23, 4, 567891011121314151617181920 және 21-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 79 және 16-қосымшалар алып тасталсын;
көрсетілген қаулы осы қаулыға 222324252627 және 28-қосымшаларға сәйкес 5-1, 6-1, 23-1, 23-2, 28-1, 28-2 және 28-3-қосымшалармен толықтырылсын.

«3) в срок до 15 апреля 2015 года о распределении и (или) порядке использования средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на реализацию проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках Рамочных соглашений о партнерстве.»;
приложения 12356810121519202125293031323334 и 35 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 23, 4, 567891011121314151617181920 и 21 к настоящему постановлению;
приложения 79 и 16 к указанному постановлению исключить;
дополнить указанное постановление приложениями 5-1, 6-1, 23-1, 23-2, 28-1, 28-2 и 28-3 согласно приложениям 222324252627 и 28 к настоящему постановлению.

3. Жергілікті атқарушы органдар осы қаулыға 29-қосымшаға сәйкес өткен қаржы жылының тіркелген міндеттемелерінің төленбеген бөлігі сомасына қаржы жылының басына жергілікті бюджеттердің бюджет қаражатының қалдығы есебінен 2014 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму транферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын, олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2015 қаржы жылында пайдалансын (толық пайдалансын).

3. Местным исполнительным органам в 2015 финансовом году использовать (доиспользовать) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2014 году, с соблюдением их целевого назначения за счет остатков бюджетных средств местных бюджетов на начало финансового года на сумму неоплаченной части зарегистрированных обязательств прошедшего финансового года согласно приложению 29 к настоящему постановлению.

4. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстарын бір апта мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
5. Осы қаулы 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 13 наурыздағы
№ 139 қаулысына
1-қосымша
2014 жылғы республикалық бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту
ФТ
ББӘ
Бағдарлама
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:

4. Центральным исполнительным органам в недельный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2015 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 марта 2015 года № 139
Увеличение годовых плановых назначений
соответствующих бюджетных программ за счет
остатков бюджетных средств республиканского бюджета 2014 года
ФГ
АБП
Программа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Всего

953 774
Астана қаласы
895 563
383 812
Астана қаласында салық органдарының ақпараттарын қабылдау және өңдеу орталығы ғимаратын салу (№ 1 МӨО)
895 563
383 812
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
202 872
077
Жоғарғы деңгейдің домендік аттары серверлерінің істен шығуға қарсы тұруын қамтамасыз ету бөлігінде ақпараттық-коммуникациялық желілер мониторингінің ақпараттық жүйесін құру
202 872
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
202 872
Жоғарғы деңгейдің домендік аттары серверлерінің істен шығуға қарсы тұруын қамтамасыз ету бөлігінде ақпараттық-коммуникациялық желілер мониторингінің ақпараттық жүйесін құру
202 872
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
814 124
013
Экономика, мемлекеттік жоспарлау және талдау саласындағы ақпараттық жүйелерді дамыту
814 124
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
814 124
Экономика, мемлекеттік жоспарлау және талдау саласындағы ақпараттық жүйелерді дамыту
814 124
406
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
53 528
006
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнің интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру
53 528
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
53 528
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнің интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру
53 528
622
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
797 001
006
«Е-қызмет» персоналды басқарудың интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру
797 001
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
797 001
«Е-қызмет» интеграцияланған ақпараттық жүйесін құру
797 001
2
Қорғаныс
38 523 498
45 569 067
22 205 115
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
6 234 492
21 142 172
3 278 909
066
Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
5 860 817
20 781 961
3 278 909
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
2 263 900
5 308 669
2 736 104
Қызмет бабында пайдалану үшін
1 752 566
5 061 890
2 736 104
Ақмола облысы Көкшетау қаласы «Көктем» шағын ауданының солтүстігіне қарай (қалыпты геологиялық жағдайларымен IВ, IIIА климатты аудандары үшін II үлгідегі) 6 автокөлігіне өрт сөндіру депосының кешенін салу
511 334
Үлгі жобаны байластыру бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу және «Ақмола облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі» Мемлекеттік мекемесі үшін 2 разрядты су-құтқару станцияларының үлгі жобасы бойынша қалыпты геологиялық жағдайларымен IВ және IIIА климатты аудандары үшін Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінде Бурабай көлінің жағалауында су-құтқару станциясын салу»

953 774
город Астана
895 563 383 812
«Строительство здания центра приема и обработки информации налоговых органов» в г. Астана (ЦОД № 1)
895 563
383 812
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
202 872
077
Создание информационной системы мониторинга информационно-коммуникационных сетей в части обеспечения отказоустойчивости серверов доменных имен верхнего уровня
202 872
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
202 872
Создание информационной системы мониторинга информационно-коммуникационных сетей в части обеспечения отказоустойчивости серверов доменных имен верхнего уровня
202 872
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
814 124
013
Развитие информационных систем в сфере экономики, государственного планирования и анализа
814 124
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
814 124
Развитие информационных систем в сфере экономики, государственного планирования и анализа
814 124
406
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
53 528
006
Создание интегрированной информационной системы Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
53 528
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
53 528
Создание интегрированной информационной системы Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
53 528
622
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
797 001
006
Создание интегрированной информационной системы управления персоналом «Е-қызмет»
797 001
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
797 001
Создание интегрированной информационной системы «Е-кызмет»
797 001
2
Оборона
38 523 498 45 569 067 22 205 115
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
6 234 492 21 142 172 3 278 909
066
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций
5 860 817
20 781 961
3 278 909
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
2 263 900 5 308 669 2 736 104
Для служебного пользования
Строительство комплекса пожарного депо на 6 автомобилей (II-типа для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
511 334
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и «Строительство водно-спасательной станции на берегу озера Боровое в поселке Боровое Бурабайского района Акмолинской области для Государственного учреждения «Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области» по типовому проекту водно-спасательных станций 2 разряда для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями»

246 779
Ақтөбе облысы
621 624
Ақтөбе қаласындағы қалыпты геологиялық жағдайларымен климаттық аумағының 6 автомобилі ІІІ А арналған өрт сөндіру депосы кешенінің құрылысы
621 624
Алматы облысы
977 496
12 467 701
Шекара маңы ынтымақтастығының халықаралық орталығы (ШЫХО) ауданында Қорғас өзенінде қорғаныс ғимаратының және «Қорғас» кедені ғимаратының құрылысын салу
969 746
12 385 701
«Жартасты қала – Астана» электр қуатымен жабдықтауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
7 000
50 000
«Жартасты қала – Астана» сумен жабдықтауды өткізуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
750
32 000
Шығыс Қазақстан облысы
54 810
156 708
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы Жаңа Бұқтырма к. «Геологиялық жағдайлары әдеттегідей ІВ, ІІІА климаттық шағын аудандарға арналған V типтік 2 автомобильге арналған өрт сөндіру депо кешені» типтік жобасын байланыстыру бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу және оның құрылысы
54 810
156 708
Қарағанды облысы
625 622
386 097
386 097
Қарағанды қаласының «Голубые пруды» құрылыс салу алаңында геологиялық талаптарымен IВ және IIIА климатологиялық аудандары үшін II-ші типтегі 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешенін салу
625 622
Үлгі жобаны байластыру бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу және Жезқазған қаласында «Самсунг» медициналық орталығының ауданында «Қалыпты геологиялық жағдайларымен IВ және IIIА климатты аудандары үшін ІІ-типті 6 автокөлігіне өрт сөндіру депосының кешенін» салу
386 097
386 097
Қызылорда облысы
211 127
816 725
Қызылорда облысы Арал қаласында 6 автокөлікке арналған өрт сөндіру депосының кешенін салу
211 127
587 144
Үлгі жобаны байластыру бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу және Қызылорда облысы Байқоңыр қаласы Торетам кентінде «Сейсмикалық белсенділігі 7 балдық IIIА, IIIВ және IVГ климатты аудандары үшін V-типті 2 автокөлігіне өрт сөндіру депосының кешенін» салу
229 581
Оңтүстік Қазақстан облысы
634 610
ОҚО, Шымкент қаласы «Достық» мөлтек ауданындағы 6 автокөлікке өрт сөндіру депо кешенінің құрылысы
634 610
Алматы қаласы
45 042
Алматы қаласы Алатау ауданы, Ақбұлақ және Қарасу ықшам ауданының батыс жағындағы бекітілген жер учаскесінде орналасқан өрт сөндіру депосы ғимараттарының құрылысы. Ақбұлақ ықшам ауданындағы 6 автомобильді өрт сөндіру депосының кешені
45 042
Астана қаласы
481 396
1 747 959
Астана қ. жобалық атауы Е 357 және 227 көшелерінің қиылыстарындағы «Геологиялық жағдайлары әдеттегі IВ, IIIА климаттық шағын аудандар үшін ІІ үлгідегі 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешенін» салу
408 289
612 434
«Астана қаласы Хусейн бен Талал және Е 102 көшелерінің қиылысында 6 автомобильге арналған геологиялық жағдайлары әдеттегідей IB және IIIA климаттық шағын аудандарға ІІ-ші типтік өрт сөндіру депосының кешенін» салу және жобалау-сметалық құжаттарын жасау

246 779
Актюбинская область
621 624
Строительство комплекса пожарного депо на 6 автомобилей III A климатического подрайона с обычными геологическими условиями в г. Актобе
621 624
Алматинская область
977 496 12 467 701
Строительство защитных сооружений на реке Хоргос в районе Международного центра приграничного сотрудничества (МЦПС) и зданий таможни «Коргас»
969 746
12 385 701
Разработка проектно-сметной документации на электроснабжение «Скальный город-Астана»
7 000
50 000
Разработка проектно-сметной документации на проведение водоснабжения «Скальный город-Астана»
750
32 000
Восточно-Казахстанская область
54 810 156 708
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в п. Новая Бухтарма Зыряновского района Восточно-Казахстанской области
54 810
156 708
Карагандинская область
625 622 386 097 386 097
Строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в г. Караганде в районе новой застройки «Голубые пруды»
625 622
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-типа для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в г. Жезказган в районе Медицинского центра «Самсунг»
386 097
386 097
Кызылординская область
211 127 816 725
Строительство комплекса пожарного депо на 6 автомобилей в г. Аральск Кызылординской области
211 127
587 144
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-типа для IIB, IIIB, IVГ с сейсмической активностью 7 баллов» в п. Торетам города Байконур площадке № 9 Кызылординской области
229 581
Южно-Казахстанская область
634 610
Строительство комплекса пожарного депо на 6 автомобилей в мкр. Достык г. Шымкент ЮКО
634 610
город Алматы
45 042
Строительство здания противопожарного депо на закрепленном земельном участке по адресу: западнее микрорайона Акбулак и Карасу в Алатауском районе г. Алматы. Комплекс пожарного депо на 6 автомобилей в микрорайоне Акбулак
45 042
город Астана
481 396 1 747 959
Строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-типа для IВ, IІІА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями на пересечении улиц с проектным названием Е357 и 227 в г. Астана»
408 289
612 434
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта и строительство «Комплекса пожарного депо на 6 автомобилей II-типа для IВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями» в г. Астана, на пересечении улиц Хусейн бен Талал и Е102

59 334
Алматы облысы Алакөл ауданының Достық бекетіндегі Дружбинск көлік прокуратурасы ғимаратының құрылысы
66 979
Жамбыл облысы
218 015
94 686
Жамбыл облысы Каратау қаласы Шейн көшесі, 2 мекен-жайына Талас аудандық прокуратурасының әкімшілік ғимараты құрылысын салу
94 686
Жамбыл облысы Шу ауданы Шу қаласы Оспанов көшесі бойындағы ауданаралық және көлік прокуратурасы әкімшілік ғимараты құрылысын салу
218 015
Батыс Қазақстан облысы
288 185
БҚО Тасқала ауданы Тасқала ауылының Абай көшесі 26а мекенжайдағы прокуратура ғимаратының құрылысы
67 056
БҚО Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылының Л.Қылышев көшесі 89 мекенжайдағы прокуратура ғимаратының құрылысы
71 180
БҚО Теректі ауданы Федоровка ауылының Крупская көшесіндегі прокуратура ғимаратының құрылысы
71 274
БҚО Ақжайық ауданы Чапай ауылының Қонаев көшесі 70А мекенжайдағы прокуратураның әкімшілік ғимаратының құрылысы
78 675
Қарағанды облысы
190 580
Қарағанды облысы Шет ауданының прокуратура әкімшілік ғимаратының құрылысы
58 194
Қарағанды облысы Сәтпаев қаласының прокуратура әкімшілік ғимаратының құрылысы
68 834
Қарағанды облысы Қаражал қаласының прокуратура әкімшілік ғимаратының құрылысы
63 552
Солтүстік Қазақстан облысы
218 015
123 706
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл селосының Гагарин,74а көшесінде Уәлиханов ауданы прокуратурасының әкімшілік ғимаратының және гараждарының құрылысы
123 706
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Қ. Сәтпаев көшесі бойындағы әскери, көлік прокуратуралары және ҚСЖАЕАЖК әкімшілік ғимаратын салу
218 015
Оңтүстік Қазақстан облысы
201 264
ОҚО Төлеби ауданы Ленгір қаласы Алатау мөлтек ауданындағы Төлеби аудандық прокуратурасының әкімшілік ғимаратының құрылысы
98 543
ОҚО Түлкібас ауданы Т.Рысқұлов ауылындағы Т.Рысқұлов көшесі №334 Түлкібас аудандық прокуратурасының әкімшілік ғимаратының құрылысы
102 721
Астана қаласы
674 311
Астана қаласындағы Орынбор және Сығанақ көшелерінің қиылысында паркингі бар көп пәтерлі тұрғын үй кешені
674 311
010
Қазақстан Республикасының құқық қорғау және арнайы мемлекеттік органдары үшін ақпарат алмасу жүйесін құру
194 772
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
194 772
Қазақстан Республикасының құқық қорғау және арнайы органдары үшін ақпарат алмасу жүйесін құру
194 772
017
«Сотқа дейінгі тергеп-тексерулердің бірыңғай тізілімі» ақпараттық жүйесін құру
1 336 291
236 792
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
1 336 291
236 792
«Сотқа дейінгі тергеп-тексерулердің бірыңғай тізілімі» ақпараттық жүйесін құру
1 336 291
236 792

59 334
Строительство здания Дружбинской транспортной прокуратуры на ст. Достык Алакольского района Алматинской области
66 979
Жамбылская область
218 015 94 686
Строительство административного здания прокуратуры Таласского района по ул. Шейна, 2 в г. Каратау Жамбылской области
94 686
Строительство административного здания межрайонной и транспортной прокуратуры по ул. Оспанова в г. Шу Шуского района Жамбылской области
218 015
Западно-Казахстанская область
288 185
Строительство здания прокуратуры по ул. Абая, 26а в с. Таскала Таскалинского района ЗКО
67 056
Строительство здания прокуратуры по ул. Л. Клышева, 89 в п. Шынгырлау Чингирлауского района ЗКО
71 180
Строительство здания прокуратуры по ул. Крупская в с. Федоровка Теректинского района ЗКО
71 274
Строительство административного здания прокуратуры по ул. Кунаева 70 А в с. Чапаево Акжаикского района ЗКО
78 675
Карагандинская область
190 580
Строительство административного здания прокуратуры Шетского района Карагандинской области
58 194
Строительство административного здания прокуратуры г. Сатпаев Карагандинской области
68 834
Строительство административного здания прокуратуры г. Каражал Карагандинской области
63 552
Северо-Казахстанская область
218 015 123 706
Строительство административного здания и гаражей прокуратуры Уалихановского района по ул. Гагарина, 74а в с. Кишкенеколь Уалихановского района Северо-Казахстанской области
123 706
Строительство административного здания Военной, транспортной прокуратуры и «УКПСиСУ» по ул. К. Сатпаева в г. Петропавловск Северо-Казахстанской области
218 015
Южно-Казахстанская область
201 264
Строительство административного здания Толебийской районной прокуратуры в микрорайоне Алатау г. Ленгер Толебийского района ЮКО
98 543
Строительство административного здания Тюлькубасской районной прокуратуры по ул. Т. Рыскулова № 334 в селе Т. Рыскулова Тюлькубасского района ЮКО
102 721
город Астана
674 311
Многоквартирный жилой комплекс с паркингом на пересечении улиц Орынбор и Сыганак в г. Астане
674 311
010
Создание системы информационного обмена для правоохранительных и специальных государственных органов Республики Казахстан
194 772
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
194 772
Создание системы информационного обмена правоохранительных и специальных органов Республики Казахстан
194 772
017
Создание информационной системы «Единый реестр досудебных расследований»
1 336 291
236 792
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
1 336 291 236 792
Создание информационной системы «Единый реестр досудебных расследований»
1 336 291
236 792

108 160
Оңтүстік Қазақстан облысы
1 134 665
824 452
Шымкент қаласындағы Ғ.Иляев № 14 көшесінде орналасқан ОҚМПИ 500 орындық жатақхана салу
810 617
Шымкент қаласы № 2 студенттік жатақхана мен № 9 оқу корпусы аумағындағы өз жерінде 588 орындық жатақхана құрылысы
324 048
Түркістан қаласындағы Қ.А.Ясауи атындағы ХҚТУ аумағындағы 500 орындық жатақхана салу
824 452
Алматы қаласы
836 659
1 696 383
1 126 795
Алматы қаласы Алмалы ауданы Әйтеке би, 99 көшесінің бойында орналасқан «Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті» РМҚК медициналық пункті бар, 450 орындық жатақхана салу
300 009
Алматы қаласы, Бостандық ауданындағы Байтұрсынов көшесі, 147Б бойындағы Қ.И. Сәтбаев атындағы КазҰТУ-дың жатақханасын салу
536 650
Алматы қаласы Медеу ауданы Абай даңғылы, 8 бойында орналасқан «Қазақ Ұлттық Аграрлық Университеті» РМК медициналық пункті бар 450 орынға арналған жатақхана салу
485 390
Алматы қаласындағы Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ ҒІИ зертханалық корпустары
1 210 993
1 126 795
Астана қаласы
1 136 952
2 478 334
1 246 293
Қазақстан Республикасының Ұлттық биотехнология орталығының құрылысы
367 839
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қазақстандық филиалына арналған Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің 500 орындық жатақханасының құрылысы
30 727
Астана қаласындағы С. Сейфуллин атындағы Қазақ мемлекеттік агротехникалық университетінің 592 орындық жатақханасының құрылысы
200 000
Астана қаласындағы Янушкевич көшесі, 6 үйде орналасқан Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің 500 орындық студенттік жатақханасының құрылысы
476 386
678 334
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қазақстандық филиалы үшін Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің оқу корпусының құрылысы және ЖСҚ-ны әзірлеу
62 000
1 500 000
1 246 293
Астана қаласындағы Сауран және Ақмешіт көшелерінің арасындағы Керей - Жәнібек хандар көшесіндегі пәтер типтес жатақхананың құрылысы
300 000
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
564 651
1 963 894
007
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
564 651
1 963 894
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақтөбе облысы
282 325
860 308
Ақтөбе қаласындағы «М. Оспанов атындағы Батыс Қазақстан медицина университеті» РМҚК үшін 1000 орындық жатақхана құрылысы
282 325
860 308
Шығыс Қазақстан облысы
282 326
1 103 586
«Семей қаласының мемлекеттік медициналық университеті» РМҚК үшін 1000 орынға арналған жатақхана
282 326
1 103 586
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
335 400
029
Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын білім беру объектілерін салу, реконструкциялау
335 400
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы қаласы
335 400
А.В. Селезнев атындағы Алматы хореография училищесінің 170 орындық жатақханасын салу
335 400
5
Денсаулық сақтау
11 105 108
11 272 827

108 160
Южно-Казахстанская область
1 134 665 824 452
Строительство общежития на 500 мест ЮКГПИ по улице Г. Иляева № 14 в г. Шымкенте
810 617
Строительство общежития на 588 мест на собственной территории учебного корпуса № 9 и студенческого общежития № 2 в г. Шымкент
324 048
Строительство общежития на 500 мест на территории МКТУ имени Х.А. Ясави в г. Туркестане, ЮКО
824 452
город Алматы
836 659 1 696 383 1 126 795
Строительство общежития на 450 мест с медицинским пунктом РГКП «КазГосЖенПУ», расположенного по улице Айтеке би, 99 в Алмалинском районе в г. Алматы
300 009
Строительство общежития КазНТУ имени К.И. Сатпаева по ул. Байтурсынова, 147Б в Бостандыкском районе г. Алматы
536 650
Строительство общежития на 450 мест с медицинским пунктом РГП «Казахский Национальный Аграрный Университет», расположенного по пр. Абая, 8 в Медеуском районе г. Алматы
485 390
Лабораторные корпуса НИИ КазНУ им. Аль-Фараби в г. Алматы
1 210 993
1 126 795
город Астана
1 136 952 2 478 334 1 246 293
Строительство Национального центра биотехнологии РК
367 839
Строительство общежития на 500 мест Евразийского национального университета имени Л.Н. Гумилева для Казахстанского филиала Московского государственного университета им. Ломоносова в г. Астана
30 727
Строительство общежития на 592 места Казахского агротехнического университета имени С. Сейфуллина в городе Астана
200 000
Строительство студенческого общежития на 500 мест Евразийского национального университета им. Л.Н. Гумилева по ул. Янушкевича 6 в г. Астане
476 386
678 334
Разработка ПСД и строительство учебного корпуса Евразийского национального университета им. Л.Н. Гумилева для казахстанского филиала Московского государственного университета им. М.В.  Ломоносова
62 000
1 500 000
1 246 293
Строительство общежития квартирного типа по ул. Керей-Жанибек хандар, между ул. Сауран и Акмешит в г. Астане
300 000
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
564 651 1 963 894
007
Строительство и реконструкция объектов образования
564 651
1 963 894
в том числе инвестиционные проекты:
Актюбинская область
282 325 860 308
Строительство общежития на 1000 мест для РГКП «Западно-Казахстанский Государственный медицинский университет им. М. Оспанова» в г. Актобе
282 325
860 308
Восточно-Казахстанская область
282 326 1 103 586
Общежитие на 1000 мест для РГКП «Государственный медицинский университет г. Семей»
282 326
1 103 586
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
335 400
029
Строительство, реконструкция объектов образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства
335 400
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
335 400
Строительство общежития на 170 мест Алматинского хореографического училища им. А.В. Селезнева в г. Алматы
335 400
5
Здравоохранение
11 105 108 11 272 827

1 203 500
Щучье көлінен «Ракушка» көру алаңына дейін велосипед пен жаяу жүргіншілер жолын салумен туристік маршрутты абаттандыру
22 300
2 099 430
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
528 342
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
528 342
012
Ядролық медицина және биофизика орталығын құру
528 342
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы қаласы
528 342
Ядролық медицина және биофизика орталығын құру
528 342
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
23 109 221
23 250 922
18 639 168
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
21 307 245
22 150 922
18 639 168
220
Ветеринария саласында объектілер салу
61 108
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы облысы
5 890
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 890
Қарағанды облысы
36 477
Қарағанды облысы Бұқар Жырау ауданының Ботақара кентіндегі виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
6 068
Қарағанды облысы Осакаров ауданының Осакаровка кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 934
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Ақтоғай кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
8 464
Қарағанды облысы Шет ауданының Ақсу-Аюлы кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 617
Қарағанды облысы Балқаш қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 047
Қарағанды облысы Жаңарқа ауданының Атасу кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 347
Маңғыстау облысы
18 741
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
6 656
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
6 100
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 985
229
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
767 460
004
Сыртқы қарыздар есебінен
460 038
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
460 038
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
460 038
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
307 422
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
307 422
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
307 422
235
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау

1 203 500
Благоустройство туристического маршрута, со строительством велосипедной, пешеходной дорожки от озера Щучье до смотровой площадки «Ракушка»
22 300
2 099 430
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
528 342
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
528 342
012
Создание Центра ядерной медицины и биофизики
528 342
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
528 342
Создание Центра ядерной медицины и биофизики
528 342
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
23 109 221 23 250 922 18 639 168
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
21 307 245 22 150 922 18 639 168
220
Строительство объектов в сфере ветеринарии
61 108
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
5 890
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в г. Есик Енбекшиказахского района Алматинской области
5 890
Карагандинская область
36 477
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в п. Ботакара, Бухар-Жырауского района, Карагандинской области
6 068
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Осакаровка, Осакаровского района, Карагандинской области
5 934
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Актогай, Актогайского района, Карагандинской области
8 464
Однотипная модульная ветеринарная лаборатория в п. Аксу-Аюлы, Шетского района, Карагандинской области
5 617
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Балхаш, Карагандинской области
5 047
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Атасу, Жанааркинского района, Карагандинской области
5 347
Мангистауская область
18 741
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Шетпе Мангистауского района Мангистауской области
6 656
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области
6 100
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Курык Каракиянского района Мангистауской области
5 985
229
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
767 460
004
За счет внешних займов
460 038
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
460 038
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
460 038
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
307 422
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
307 422
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
307 422
235
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений

20 478 677
22 150 922
18 639 168
005
Ішкі көздер есебінен
20 478 677
22 150 922
18 639 168
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
2 646 279
380 363
500 000
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын қайта жаңарту, құрылыстың 2-ші кезегі
336 204
Ақмола облысы Ижевский кентінің, Шөптікөл, Вишневка стансаларының сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту және Ижевский магистральды су құбырын салу
1 110 215
Ақмола облысының Нұра-Есіл каналында суды есептеу және суды таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп Преображенск гидроторабын қайта жаңғырту және жаңарту
302 652
Ақмола облысындағы Сілеті су қоймасының имараттарын суды есептеуді және таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп қайта жаңғырту және жаңарту
897 208
80 363
Ақмола облысындағы Астана су қоймасының имараттарын суды есептеу және суды таратуды автоманттандыру жүйесін енгізіп қайта жаңғырту және жаңарту
300 000
500 000
Алматы облысы
1 240 131
912 964
2 104 380
Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы. 1-ші қосылу кешені (құрылыстың 1-ші кезегі)
1 240 131
Алматы облысы Бартоғай су қоймасы бөгетін қайта құрылымдау және сейсмикалық беріктігін нығайту
150 000
504 380
Алматы облысының Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы. 2-ші қосылу кешені. Құрылыстың 1-ші кезегі
329 755
500 000
Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы (3-қосылу кешені, құрылыстың 1-ші кезегі)
433 209
1 100 000
Атырау облысы
66 393
Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы Қоянды топталған су құбырын су жинау құрылымдары мен су құбырының трассасын қайта жаңарту және модернизациялау
19 425
Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы Қоңыртерек, Батырбек, Егіндіқұдық елді-мекендерін қосу мен 3 кезектегі Қоянды топталған су құбырының құрылысы
46 968
Шығыс Қазақстан облысы
3 539 704
2 915 374
900 451
ШҚО Үржар ауданының Қаракөл өзеніндегі гидроторапты «Оң жағалау» және «Сол жағалау» магистралды каналдарымен қоса қайта жаңарту
1 100 000
566 709
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданында «Кішібөкен» магистральдық каналымен Кіші Бөкен ө. су торабын қайта жаңарту
250 000
100 000
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданында «Ақтоған» магистральдық каналымен Үлкен Бөкен ө. су торабын қайта жаңарту
357 827
100 000
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданында «Ворошилов» магистральдық каналымен Көкпекті ө. су торабын қайта жаңарту

20 478 677
22 150 922
18 639 168
005
За счет внутренних источников
20 478 677
22 150 922
18 639 168
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
2 646 279 380 363 500 000
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области, 2-очередь строительства
336 204
Реконструкция сетей водоснабжения поселка Ижевское, ст. Шоптыколь, ст. Вишневка Акмолинской области и строительство Ижевского магистрального водовода
1 110 215
Реконструкция и модернизация Преображенского гидроузла с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения на канале «Нура-Ишим» в Акмолинской области
302 652
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области
897 208
80 363
Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области
300 000
500 000
Алматинская область
1 240 131 912 964 2 104 380
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. 1-й пусковой комплекс (1 очередь строительства)
1 240 131
Реконструкция и повышение сейсмоустойчивости плотины Бартогайского водохранилища Алматинской области
150 000
504 380
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. 2-й пусковой комплекс. 1 очередь строительства
329 755
500 000
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области (3-й пусковой комплекс, 1 очередь строительства)
433 209
1 100 000
Атырауская область
66 393
Реконструкция и модернизация водозаборных сооружений и трассы водовода Кояндинского группового водопровода в Курмангазинском районе Атырауской области
19 425
Строительство Кояндинского группового водопровода 3-ей очереди Курмангазинского района Атырауской области с подключением населенных пунктов Коныртерек, Батырбек, Егинкудык - 2 этап
46 968
Восточно-Казахстанская область
3 539 704 2 915 374 900 451
Реконструкция гидроузла на р. Каракол с магистральными каналами «Правобережный» и «Левобережный» Урджарского района ВКО
1 100 000
566 709
Реконструкция гидроузла на р. Малая Буконь с магистральным каналом «Малобуконьский» в Кокпектинском районе Восточно-Казахстанской области
250 000
100 000
Реконструкция гидроузла на р. Большая Буконь с магистральным каналом «Актоган» в Кокпектинском районе Восточно-Казахстанской области
357 827
100 000
Реконструкция гидроузла на р. Кокпектинка с магистральным каналом «Ворошиловский» в Кокпектинском районе Восточно-Казахстанской области

595 275
133 742
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Үйдене су қоймасын жаңарту
352 770
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының Жеменей ө. бөгетті су торабын қайта жаңарту
91 684
ШҚО Үржар ауданының Егінсу өзеніндегі суқойманың ғимараттарын қайта жаңарту
859 781
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданындағы «Көктоғам» және «Жаңа-Тоғам» магистральдық каналымен Тебіске өзеніндегі су торабын қайта жаңарту
100 000
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Базар ө. су бөгетін қайта жаңарту
539 659
ШҚО Үржар ауданының Келді-Мұрат өзеніндегі гидроторап бөгетін «Ақтоған» магистралдық тоғанымен қайта жаңғырту
803 422
ШҚО, Үржар ауданы Кусак өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңғырту
1 145 158
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Қарғыба өзеніндегі тоғанды су бөгетін қайта жаңарту
259 502
Жамбыл облысы
953 496
723 317
924 169
Жамбыл облысы Байзақ ауданында суармалы су беруді есептеу мен реттеудің автоматтандырылған жүйесін енгізіп Талас бөгеті мен «Базарбай» магистральды каналын қайта жаңарту
500 000
723 317
924 169
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көксай өзенінде шығыны 3,5 м3/с дейін су ақпа құбырының құрылысын салып Көксай өзеніндегі бас су шығару имаратын қайта құру. Құрылыстың 1-ші кезеңі
453 496
Батыс Қазақстан облысы
35 296
БҚО Орда біріктірілген су құбырын қайта құру (ІV құрылыс кезегі)
10 532
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Жаңажол ауылындағы Сары Өзен өзеніне су айдау бөгетінің құрылысы
24 764
Қарағанды облысы
732 053
248 171
Қарағанды облысының Жартас бөгенін қайта құрылымдау
377 144
Қарағанды облысы Жартас бөгенін (су тартқыш, бұру каналын) қайта жаңғырту
100 000
248 171
«Жайрем-Қаражал» топтық су құйылымының құрылысы (Тұзкөл су тартылымы). (Түзету).
54 909
Қарағанды облысындағы Жезқазған қаласының сумен жабдықталуын ескере отырып, Эскулинск су ағызғысын салу (түзету)
200 000
Қызылорда облысы
3 771 881
6 240 921
4 190 601
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы Талап топтық су құбырының құрылысы
945 441
1 655 024
1 000 000
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сырдария топтық су құбырының құрылысы
100 000
732 391
785 978
Қызылорда облысындағы Арал-Сарыбұлақ бірлескен су құбырының бас тоған ұңғымаларын қайта жаңарту
200 000
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш имараттары мен елді мекендердің қыстақ ішілік желілерінің құрылысы

595 275
133 742
Реконструкция сооружений Уйденинского водохранилища Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
352 770
Реконструкция плотинного гидроузла на р. Жеменей Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
91 684
Реконструкция сооружений водохранилища на р. Егинсу Урджарского района ВКО
859 781
Реконструкция гидроузла на реке Тебиске с магистральными каналами «Коктогам» и «Жана-Тогам» Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
100 000
Реконструкция водозабора на р. Базар Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
539 659
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кельды-Мурат с магистральным каналом «Актоган» Урджарского района ВКО
803 422
Реконструкция плотинного гидроузла на р. Кусак Урджарского района ВКО
1 145 158
Реконструкция плотинного водозабора на реке Каргыба Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
259 502
Жамбылская область
953 496 723 317 924 169
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала «Базарбай» с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области
500 000
723 317
924 169
Реконструкция головного водозаборного сооружения на р. Коксай со строительством водоводов с расходом до 3,5 м3/сек р. Коксай в Жуалынском районе Жамбылской области. 1-й этап строительства.
453 496
Западно-Казахстанская область
35 296
Реконструкция Урдинского группового водопровода ЗКО (IV очередь строительства)
10 532
Строительство плотины для переброски воды в р. Сары-Узень у п. Жанажол Жангалинского района Западно-Казахстанской области
24 764
Карагандинская область
732 053 248 171
Реконструкция Жартасского водохранилища Карагандинской области
377 144
Реконструкция Жартасского водохранилища (ирригационного водозабора, отводящего канала) Карагандинской области
100 000
248 171
Строительство группового водовода «Жайрем - Каражал» (Тузкольский водозабор) (Корректировка)
54 909
Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинской области (корректировка)
200 000
Кызылординская область
3 771 881 6 240 921 4 190 601
Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
945 441
1 655 024
1 000 000
Строительство Сырдарьинского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
100 000
732 391
785 978
Реконструкция водозаборных скважин Арало-Сарыбулакского группового водопровода Кызылординской области
200 000
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС № 3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелиискому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС № 5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов

1 000 324
1 503 507
490 528
Қызылорда облысының Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық имараттарын қайта жаңғырту (1-кезек). Қызылорда қаласындағы ПК-0-ден ПК-272-ге дейін
59 554
Қызылорда облысындағы Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын ПК272+55-тен ПК853+00 (899+00)-ге дейін қайта жаңғырту I кезек
333 644
549 999
1 000 001
Қызылорда облысындағы Қызылорда сол жағалау магистралды каналының гидротехникалық имараттарын қайта жаңғырту (II-кезек)
432 918
1 000 000
904 419
Қызылорда облысы Шиелі ауданындағы Жаңақорған-Шиелі суландыру алабының каналдары мен гидротехникалық құрылыстарын қайта жаңғырту. 1-кезек. Жаңа Шиелі магистралды каналының су алу мүмкіншілігін арттыру үшін Сырдария өзенінде матадан су тіреуіш құрылысын салу
700 000
800 000
9 675
Маңғыстау облысы
156 545
Ақтау-Ақшұқыр-С.Шапағатов магистралды су құбыры құрылысы
156 545
Павлодар облысы
765 588
1 900 000
Павлодар облысының Беловод топтық су құбырын реконструкциялау
759 718
1 900 000
Павлодар облысының Май ауданындағы Май топтық су құбырын қайта реконструкциялау құрылыстың 1-ші кезегі
5 870
Солтүстік Қазақстан облысы
2 126 497
2 657 955
1 940 018
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту
579 370
Солтүстік Қазақстан облысының Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту (құрылыстың І кезегі)
702 006
939 018
1 000 000
Солтүстік Қазақстан облысының Преснов топтық су құбырын қайта жаңғырту (құрылыстың ІІ кезегі)
786 049
1 718 937
940 018
«Есіл топтық су құбырын реконструкциялау және қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
25 700
«Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
33 372
Оңтүстік Қазақстан облысы
4 444 814
6 171 857
8 079 549
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып қайта құру (3-кезек)
300 000
300 000
741 648
Түркістан магистральды каналын қайта құру. ОҚО Ордабасы ауданындағы қалпына келтірілетін тік дрен ұңғымаларының есебінен суармалы жерлерді көбейту және каналға қосымша су қосу. Бөген ауыл округі
517 610
ОҚО Ордабасы және Түркістан аудандарындағы Түркістан магистралды каналын қайта құру (III кезек)
551 700

1 000 324
1 503 507
490 528
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (1 очередь). ПК-0 по ПК-272 г. Кызылорда
59 554
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области с ПК272+55 по ПК853+00 (899+00). I очередь
333 644
549 999
1 000 001
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (II очередь)
432 918
1 000 000
904 419
Реконструкция каналов и гидротехнических сооружений Жанакоргано-Шиелийского массива орошения в Шиелийском районе Кызылординской области. 1-очередь. Водоподпорное сооружение из тканевых материалов на р. Сырдарья для улучшения водообеспеченности Новошиелийского магистрального канала
700 000
800 000
9 675
Мангистауская область
156 545
Строительство магистрального водопровода Актау-Акшукур-С. Шапагатова
156 545
Павлодарская область
765 588 1 900 000
Реконструкция Беловодского группового водопровода Павлодарской области
759 718
1 900 000
Реконструкция Майского группового водопровода Майского района Павлодарской области. 1 очередь строительства
5 870
Северо-Казахстанская область
2 126 497 2 657 955 1 940 018
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
579 370
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь строительства)
702 006
939 018
1 000 000
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (ІІ очередь)
786 049
1 718 937
940 018
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Ишимского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением»
25 700
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением»
33 372
Южно-Казахстанская область
4 444 814 6 171 857 8 079 549
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов ЮКО (ІІІ-очередь)
300 000
300 000
741 648
Реконструкция Туркестанского магистрального канала. Увеличение водообеспеченности на канале и орошаемых земель за счет восстановления скважин вертикального дренажа в Ордабасинском районе ЮКО. Бугуньский сельский округ
517 610
Реконструкция Туркестанского магистрального канала в Ордабасинском и Туркестанском районах Южно-Казахстанской области (III-очередь)
551 700

123 429
ОҚО, Мақтаарал ауданындағы шаруааралық К-28 каналын имараттарымен қайта құру (екінші кезек)
390 639
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы негізгі каналдарындағы су өлшеу имараттарын, автоматтандырылған су есептегіш және су тартқыштарын қайта құру (ІІ-кезек)
495 921
ОҚО, Мақтаарал ауданы К-30 шаруааралық каналын гидротехникалық имараттарымен, автоматтандырылған су есептегіш және су таратқыштарымен қайта құру
700 000
1 333 118
1 640 621
ОҚО, Мақтаарал ауданы К-26 шаруааралық каналын және ішкі шаруашылық суландыру каналдарын озық енгізілген автоматтандырылған су тартқыштары және су өлшеуіштерімен қайта құру (екінші кезек)
300 000
250 000
200 000
Ташкент облысы және Сарыағаш және Қазығұрт аудандарындағы Республикааралық Үлкен Келес магистральды каналын ПК 0+00-ден ПК 957+00 дейінгі аралықта Р-1, Р-3, Р-15 таратушыларымен қайта құру (бірінші кезек)
150 000
326 604
ОҚО, Сырдария өзеніне құятын Арыс өзеніндегі Қараспан, Шәуілдір және Бөген су қоймасының су алғыш тораптарына автоматтандырылған су есептеу жүйелерін енгізіп, қайта құру (1-кезек)
55 798
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистралды каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып қайта құру (ІV кезек)
500 000
1 029 150
ОҚО Арыс қаласы Қызылқұм магистралды каналындағы 274 ПК-гі Батыс апатты тастамасын қайта құру (II кезек)
377 389
100 000
ОҚО, Мақтаарал ауданы Ділдәбеков ауыл округіндегі КС-4 коллекторын, кесінді дрендерін және К-30-II каналын қайта құру
200 848
16 258
Ордабасы ауданындағы Түркістан магистралды каналының 488+15 тоспалы нысанын орнату және ПК 206+15 Шаян апатты су қашыртқысын қайта құру
800 000
689 813
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы «Достық» каналының ПК-1053+80 апаттық қашыртқы имаратын қайта құру
135 563
ОҚО, Мақтаарал ауданы К-26 шаруааралық каналын гидротехникалық имараттарымен автоматтандырылған су өлшеуіштерін және су тартқыштарын енгізіп қайта құру (үшінші кезек)
300 000
567 939
ОҚО Арыс топтасқан су өткізгішіне қосуымен Арыс қаласына жақын елді мекендерді сумен қамтамасыз ету жүйесін қайта құру және жаңарту
302 097
Оңтүстік Қазақстан облысы, Шәуілдір топтасқан су өткізгішіне қосылған Отырар ауданының жақын елді мекендерінің сумен қамтамасыз ету жүйелерін жаңарту және қайта құру (2 кезең)
357 537
ОҚО, Сарыағаш ауданының Абай ауылын сумен қамтамасыз ету (Сарыағаш топтасқан су өткізгіштеріне қосылуымен жақын арадағы сегіз ауылдың су өткізгіш тораптары) ІІІ кезең
305 809
Өзгелер
700 339
1 241 201
ОҚО Ордабасы ауданы «Қараспан» магистральды каналының ПК10+00 ПК207+60 аралығын қайта құру (II кезек)

123 429
Реконструкция межхозяйственного канала К-28 с сооружениями в Мактааральском районе ЮКО (ІІ-очередь)
390 639
Реконструкция водомерных сооружений, автоматизация водоучета и водораспределения на основных каналах Мактааральского района ЮКО (ІІ-очередь)
495 921
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе ЮКО
700 000
1 333 118
1 640 621
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе ЮКО (II-очередь)
300 000
250 000
200 000
Реконструкция БКМК с ПК0+0 по ПК957+00 с распределителями Р-1, Р-3 и Р-15 в Ташкентской области и Сарыагашском и Казыгуртском районах ЮКО (1-я очередь)
150 000
326 604
Реконструкция водозаборных сооружений гидроузлов Караспанский, Шаульдерский, Бугуньское водохранилище в Южно-Казахстанской области с внедрением системы автоматизации водоучета по р. Арысь до сброса р. Сырдарья (І-очередь)
55 798
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов ЮКО (ІV-очередь)
500 000
1 029 150
Реконструкция Западного аварийного сброса на ПК-274 Кызылкумского МК в г. Арысь ЮКО (II-очередь)
377 389
100 000
Реконструкция коллектора КС-4, отсечных дрен и участка канала К-30-II в с/о Дильдабекова Мактааральского района ЮКО
200 848
16 258
Реконструкция катастрофического сброса Шаян на ПК 206+15 и устройство перегораживающего сооружения (488+15) на Туркестанском магистральном канале в Ордабасинском районе ЮКО
800 000
689 813
Реконструкция катастрофического сбросного сооружения на канале «Достык» ПК-1053+80 в Мактааральском районе ЮКО
135 563
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе ЮКО (третья очередь)
300 000
567 939
Реконструкция и модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов г. Арысь, подключаемых к Арысскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области
302 097
Реконструкция и модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов Отырарского района подключаемых к Шаульдерскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области (2 этап)
357 537
Водоснабжение с. Абай Сарыагашского района ЮКО (водопроводные сети восьми близлежащих аулов с подключением к Сарыагашскому групповому водопроводу) ІІІ этап
305 809
Прочие
700 339
1 241 201
Реконструкция магистрального канала «Караспан» с ПК10+00 по ПК207+60 Ордабасинского района ЮКО (II очередь)

3 343 253
2 000 000
4 000 000
«Бейнеу - Ақтау» автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
6 313 360
«Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы Ресей Федерациясының шекарасы (Самараға қарай) - Шымкент» автомобиль жолының «Ресей Федерациясы - Орал - Ақтөбе» учаскесі мен Ақтөбе қаласының айналма жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
653 320
«Павлодар, Семей ққ. арқылы РФ шекарасы (Омбыға қарай) - Майқапшағай (ҚХР)» республикалық маңызы бар автомобиль жолдары бойынша қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
6 787 000
4 000 000
2 029 433
«РФ шекарасы (Екатеринбург қарай) - Алматы» автожолы бойынша қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 000 000
1 000 000
1 000 000
Республикалық маңызы бар «Астана - Петропавл» автомобиль жолының «Боровое - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы» транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
513 311
1 396 116
2 000 000
«Таскескен - Бахты (ҚХР шекарасы)» республикалық маңызы бар автомобиль жолы бойынша қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 911 004
962 399
Сарқанд қаласының айналма жолын қоса «Алматы - Өскемен» автожолы бойынша қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
6 110 177
22 110 664
956 168
«Бейнеу - Ақжігіт - Өзбекстан шекарасы (Нөкіске)» автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
7 626
«Астана қ. Оңтүстік-Батыс айналма жолының» құрылысы және жобалық-іздестіру жұмыстары
5 829
Республикалық маңызы бар «Өскемен - Зырян - Большенарым - Қатон-Қарағай - Рахман бұлақтары» автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
91 348
6 000 000
2 000 000
«Орал - Каменка - РФ шекарасы» автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 168
Орталық-Шығыс «Астана - Павлодар - Қалбатау - Өскемен» дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
8 900 000
30 000 000
40 000 000
Орталық-Оңтүстік «Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы» дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 152 261
35 000 000
13 800 567
Республикалық маңызы бар «Щучье - Зеренді» автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
40 890
1 000 000
«Жетібай - Жаңаөзен - Фетисово - Түркменстан шекарасы (Түркменбасшыға)» автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
15 000 000
9 000 000
«Жезқазған - Есіл - Петропавловск» республикалық автожолының телімін Жезқазған кен орны тау-кен жұмыстарының әсер ететін аймағынан көшіру
707 847
1 272 017
«РФ шек. (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шек. (Астрахань қаласына)» автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары

3 343 253
2 000 000
4 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Бейнеу - Актау»
6 313 360
Реконструкция автодороги «Граница Российской Федерации (на Самару) - Шымкент, через г.г. Уральск, Актобе, Кызылорду» на участке «граница Российской Федерации - Уральск - Актобе» и строительство обхода города Актобе
653 320
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения «граница РФ (на Омск) - Майкапшагай (выход на КНР), через гг. Павлодар, Семей»
6 787 000
4 000 000
2 029 433
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Граница РФ (на Екатеринбург) - Алматы»
1 000 000
1 000 000
1 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения «Астана - Петропавловск» транзитного коридора «Боровое - Кокшетау - Петропавловск - граница РФ»
513 311
1 396 116
2 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения «Таскескен - Бахты (граница КНР)»
1 911 004
962 399
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Алматы - Усть-Каменогорск», с обходом г. Сарканд
6 110 177
22 110 664
956 168
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги «Бейнеу - Акжигит - гр. Узбекистана (на Нукус)»
7 626
Строительство и проектно-изыскательские работы автодороги «Юго-Западный обход г. Астаны»
5 829
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения «Усть-Каменогорск - Зыряновск - Большенарымское - Катон-Карагай - Рахмановские ключи»
91 348
6 000 000
2 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Уральск - Каменка - гр. РФ»
5 168
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток «Астана - Павлодар - Калбатау - Усть-Каменогорск»
8 900 000
30 000 000
40 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг «Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы»
3 152 261
35 000 000
13 800 567
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения «Щучинск - Зеренда»
40 890
1 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Жетыбай - Жанаозен - Фетисово - гр. Туркменистана (на Туркменбаши)»
15 000 000
9 000 000
Перенос участка республиканской автодороги «Жезказган - Есиль - Петропавловск» за зону влияния горных работ Жезказганского месторождения
707 847
1 272 017
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - Гр. РФ (на Астрахань)»

2 100 409
Қызылорда облысы
3 039 727
Маңғыстау облысы
1 997 916
Павлодар облысы
3 254 647
Солтүстік Қазақстан облысы
1 994 606
Алматы қаласы
5 780 101
Астана қаласы
11 331 486
12
Көлiк және коммуникация
175 800 000
120 500 000
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
175 800 000
120 500 000
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
175 800 000
120 500 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
175 800 000
120 500 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
175 800 000
120 500 000
Республикалық маңызы бар «Астана - Петропавл» автомобиль жолының «Боровое - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы» транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
13 800 000
8 600 000
Сарқанд қаласының айналма жолын қоса «Алматы - Өскемен» автожолы бойынша реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
16 200 000
9 000 000
«Астана қ. Оңтүстік-Батыс айналма жолының» құрылысы және жобалық-іздестіру жұмыстары
3 000 000
6 400 000
Республикалық маңызы бар «Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шекарасы» автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 000 000
Республикалық маңызы бар «Орал - Каменка - РФ шекарасы (Озинки қаласына)» автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 000 000
Орталық-Шығыс «Астана - Павлодар - Қалбатау - Өскемен» дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
77 000 000
50 000 000
Орталық-Оңтүстік «Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы» дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
57 000 000
40 000 000
«Жезқазған - Есіл - Петропавловск» республикалық автожолының телімін Жезқазған кен орны тау-кен жұмыстарының әсер ететін аймағынан көшіру
1 800 000
3 000 000
«РФ шек. (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шек. (Астрахань қаласына)» автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 000 000
3 500 000
13
Басқалар
91 000 000
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
91 000 000
049
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
81 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
81 000 000
051
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
10 000 000
оның ішінде аумақтар бойынша:
Ақмола облысы

2 100 409
Кызылординская область
3 039 727
Мангистауская область
1 997 916
Павлодарская область
3 254 647
Северо-Казахстанская область
1 994 606
город Алматы
5 780 101
город Астана
11 331 486
12
Транспорт и коммуникации
175 800 000 120 500 000
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
175 800 000 120 500 000
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
175 800 000
120 500 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
175 800 000
120 500 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
175 800 000 120 500 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения «Астана - Петропавловск» транзитного коридора «Боровое - Кокшетау - Петропавловск - граница РФ»
13 800 000
8 600 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Алматы - Усть-Каменогорск», с обходом г. Сарканд
16 200 000
9 000 000
Строительство и проектно-изыскательские работы «Юго-Западного обхода г. Астаны»
3 000 000
6 400 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения «Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр. РФ»
3 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения «Уральск - Каменка - гр. РФ (на Озинки)»
3 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток «Астана - Павлодар - Калбатау - Усть-Каменогорск»
77 000 000
50 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг «Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы»
57 000 000
40 000 000
Перенос участка республиканской автодороги «Жезказган - Есиль - Петропавловск» за зону влияния горных работ Жезказганского месторождения
1 800 000
3 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - Гр. РФ (на Астрахань)»
1 000 000
3 500 000
13
Прочие
91 000 000
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
91 000 000
049
Увеличение уставного капитала АО «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
81 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
81 000 000
051
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
10 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
10 000 000
в том числе по регионам:
Акмолинская область

286 470
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
286 470
075
«Өрт қауіпсіздігі және азаматтық қорғаныс ғылыми-зерттеу институты» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
286 470
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
286 470
4
Бiлiм беру
30 000 000
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
30 000 000
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту үшiн берілетін нысаналы даму трансферттерi
30 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
30 000 000
Өзгелер
30 000 000
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 900 000
117 500 000
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
5 000 000
083
Үлестiк салымдарды кепілдендіру тетігін іске асыру үшін «Қазақстанның ипотекалық несиелерге кепілдік беру қоры» АҚ жарғылық капиталын кейіннен ұлғайта отырып, «Бәйтерек» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
5 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
5 000 000
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
13 900 000
117 500 000
023
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
17 500 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
17 500 000
оның ішінде аумақтар бойынша:
Өзгелер
17 500 000
074
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
13 900 000
100 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
13 900 000
100 000 000
оның ішінде аумақтар бойынша:
Ақмола облысы
1 800 000
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласының орталық қазандығындағы жылу желілерінің құрылысы
1 800 000
Қарағанды облысы
2 100 000
Сәтбаев қаласының ТС № 1 бастап 8 шағын ауданға дейін магистральдік жылу желілерінің құрылысы
2 100 000
Оңтүстік Қазақстан облысы
1 600 000
Шымкент қаласындағы магистральді жылу желілерін қайта құрылымдау
1 600 000
Алматы қаласы
1 400 000
Алматы қаласындағы «Көк-Жайлау» тау шаңғы кешенінен кәріз коллекторының құрылысы, ЭКО бекет учаскесінен кесіп орнатылатын жеріне дейін (1 кезек)
600 000
Алматы қаласындағы «Көк-Жайлау» тау шаңғы кешенінен кәріз коллекторының құрылысы, тау шаңғы кешені учаскесінен ЭКО бекетіне дейін (2 кезек)

286 470
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
286 470
075
Увеличение уставного капитала АО «Научно-исследовательский институт пожарной безопасности и гражданской обороны»
286 470
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
286 470
4
Образование
30 000 000
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
30 000 000
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования
30 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
30 000 000
Прочие
30 000 000
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 900 000 117 500 000
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
5 000 000
083
Увеличение уставного капитала АО «Национальный управляющий холдинг «Байтерек» с последующим увеличением уставного капитала АО «Казахстанский фонд гарантирования ипотечных кредитов» для реализации механизма гарантирования долевых вкладов
5 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
5 000 000
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
13 900 000 117 500 000
023
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
17 500 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
17 500 000
в том числе по регионам:
Прочие
17 500 000
074
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
13 900 000
100 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
13 900 000
100 000 000
в том числе по регионам:
Акмолинская область
1 800 000
Строительство центральной котельной с тепловыми сетями в городе Есиль Есильского района Акмолинской области
1 800 000
Карагандинская область
2 100 000
Строительство магистральных тепловых сетей от ТС № 1 до 8 микрорайона города Сатпаев
2 100 000
Южно-Казахстанская область
1 600 000
Реконструкция магистральных тепловых сетей г. Шымкент
1 600 000
город Алматы
1 400 000
Строительство канализационного коллектора от горнолыжного комплекса "Кок-Жайлау" в г. Алматы, участок от ЭКО поста до места врезки (1 очередь)
600 000
Строительство канализационного коллектора от горнолыжного комплекса «Кок-Жайлау» в г. Алматы, участок от горнолыжного комплекса до ЭКО поста (2 очередь)

80 338
2 666
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 13 наурыздағы
№ 139 қаулысына
18-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 1300 қаулысына
32-қосымша
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға берілетін нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
оның ішінде
жұмыс берушінің қажеттігіне сәйкес еңбек ресурстарының ұтқырлығын арттыру шеңберінде
қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға
жастарға арналған жатақханалардың  құрылысына, сатып алуға, салып бітіруге
Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекен пунктерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
Барлығы:
2 468 950
64 000
160 016
244 934
2 000 000
1.
Ақмола облысы

80 338
2 666
Приложение 18
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 марта 2015 года № 139
Приложение 32
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 декабря 2014 года № 1300
Распределение
сумм целевых трансфертов областным бюджетам на реализацию
мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
№ п\п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
в том числе:
в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов в соответствии с потребностью работодателя
на строительство и (или) приобретение служебного жилища
на развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
на строительство, приобретение, достройку общежитий для молодежи
строительство и (или) приобретение жилья для переселения жителей из населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
Всего:
2 468 950 64 000 160 016 244 934 2 000 000
1.
Акмолинская область

165 000
89 213
28 000
285 817
6.
Жамбыл облысы
838 259
120 000
83 045
12 000
623 214
7.
Батыс Қазақстан облысы
249 055
107 000
47 715
10 000
84 340
8.
Қарағанды облысы
2 172 197
152 000
308 697
80 000
1 631 500
9.
Қостанай облысы
1 152 060
104 000
116 706
48 000
883 354
10.
Маңғыстау облысы
435 679
70 000
74 386
25 000
266 293
11.
Павлодар облысы
782 454
165 000
112 841
39 000
465 613
12.
Оңтүстік Қазақстан облысы
721 345
500 000
46 901
13 000
161 444
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 13 наурыздағы
№ 139 қаулысына
21-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 1300 қаулысына
35-қосымша
2015 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі
мың теңге
Р/с
Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын мемлекеттік көрсетілген қызметтің немесе инвестициялық жобаның атауы
Мемлекеттік көрсетілген қызметтің немесе инвестициялық жобаның сипаттамалары
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты республикалық бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты заңды тұлғаның атауы
Соның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның атауы
Мемлекеттік тапсырманы орындауға қажетті бюджет қаражатының сомасы
1
Мемлекеттік саясаттың басым салаларына Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы стандарттарын енгізу
Әлеуметтік-экономикалық дамудың ағымдағы жағдайын, Қазақстан Республикасының қолданыстағы нормативтік құқықтық актілерін талдау; мемлекеттік саясаттың негізгі салаларындағы қазақстандық заңнаманың Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы стандарттарына сәйкестігіне салыстырмалы талдау жүргізу; қазақстандық заңнаманы жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу; Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы стандарттарын енгізу жөніндегі ұсынымдарды іске асыруға мемлекеттік органдарға жәрдемдесу; Қазақстан Республикасын екінші кезектегі Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы Комитеттеріне енгізу бойынша ұсынымдар әзірлеу; Қазақстан Республикасының Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы кіруі жөніндегі іс-шаралар жоспарын әзірлеу, кешенді әлеуметтік зерттеу жүргізу
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Мемлекет қызметін құқықтық қамтамасыз ету»
60 409
2
Ғылыми-танымдық, кітапханалық-ақпараттық қамтамасыз ету, қазақстандық ғылымды таныту, ғылыми-зерттеу институттары мен мекемелерді, мұражайларда және ғылыми кітапханаларды қалыптастыруды қамтамасыз ету қызметтері
Ғылым мен білім саласындағы өндірістік-шаруашылық істерін ұйымдастыру. Ғылыми-оқыту және мәдени-ағартушылық жұмыстары өткізу және ұйымдастыру арқылы қазақтандық ғылымды таныту. Мұражайлардың ғылыми-қор жұмыстары. Мұражай қорларын ғылыми өңдеуді ұйымдастыру, анықтамалық-іздеу аппаратының көмегі арқылы олардың дәстүрлі және электрондық түрлерін ашу, оларға қолжетімділікті ұйымдастыру. Қолданушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, ғалымдарға, ғылыми-зерттеу мекемелеріне ақпараттық және әдістемелік қызметтер көрсету. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, филиалдардың жұмысын жетілдіру, тарихи маңызды және сирек кездесетін мұрағаттар мен кітапхана материалдарына оқырман мен зерттеушілердің қолы жетімді болу үшін алаңқайлар құру. Қазақстандық ғылымның жетістіктерін насихаттау, іс-шараларды ұйымдастырап, өткізу. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызметтер саласындағы халықаралық ынтымақтастық, халықаралық бағдарламалар мен жобаларға қатысу.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитеті «Ғылым ордасы» ШЖҚ РМК
006 «Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету»

165 000
89 213
28 000
285 817
6.
Жамбылская область
838 259
120 000
83 045
12 000
623 214
7.
Западно-Казахстанская область
249 055
107 000
47 715
10 000
84 340
8.
Карагандинская область
2 172 197
152 000
308 697
80 000
1 631 500
9.
Костанайская область
1 152 060
104 000
116 706
48 000
883 354
10.
Мангистауская область
435 679
70 000
74 386
25 000
266 293
11.
Павлодарская область
782 454
165 000
112 841
39 000
465 613
12.
Южно-Казахстанская область
721 345
500 000
46 901
13 000
161 444
Приложение 21
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 марта 2015 года № 139
Приложение 35
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 декабря 2014 года № 1300
Перечень государственных заданий на 2015 год
тыс.тенге
№ п/п
Наименование государственной услуги или инвестиционного проекта, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
Описания государственной услуги или инвестиционного проекта
Наименование администратора республиканской бюджетной программы, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование юридического лица, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование республиканской бюджетной программы, в рамках которой выполняется государственное задание
Сумма бюджетных средств, необходимая для выполнения государственного задания
1
Внедрение стандартов Организации экономического сотрудничества и развития в приоритетные сферы государственной политики
Анализ текущей ситуации социально-экономического развития, действующих нормативных правовых актов Республики Казахстан; проведение сравнительного анализа на предмет соответствия казахстанского законодательства стандартам Организации экономического сотрудничества и развития в ключевых сферах государственной политики; разработка рекомендаций по совершенствованию казахстанского законодательства; оказание содействия государственным органам в реализации рекомендаций по внедрению стандартов Организации экономического сотрудничества и развития; разработка рекомендации по включению Республики Казахстан в Комитеты Организации экономического сотрудничества и развития второго этапа; и разработка плана мероприятий по вступлению Республики Казахстан в Организацию экономического сотрудничества и развития, проведение комплексного социологического исследования
Министерство юстиции Республики Казахстан
АО «Национальный аналитический центр»
001 «Правовое обеспечение деятельности государства»
60 409
2
Услуги по научно-познавательному, библитечно-информационному обеспечению, популяризации казахстанской науки, обеспечению функционирования научно-исследовательских институтов и учреждений, музея, научной библиотеки.
Осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области науки и образования. Популяризация казахстанской науки путем организации и проведения научно-образовательной и культурно-просветительской работы. Научно-фондовая работа в музеях. Осуществление научной обработки музейных фондов, раскрытие его с помощью справочно-поискового аппарата в традиционном и электронном видах и организация доступа к нему. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, оказание информационных и методических услуг для ученых, научно-исследовательских учреждений. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, совершенствование работы филиалов, формирование площадки для доступа массового читателя и исследователей к исторически значимым и редким архивным и библиотечным материалам. Пропаганда достижении казахстанской науки, организация и проведение мероприятий. Международное сотрудничество в области научной и научно-технической деятельности, участие в международных программах и проектах.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
РГП на ПХВ «Ғылым ордасы» Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
006 «Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации»

296 709
3
Кітапхана қорларымен кешенді жұмыстар жүргізу және ұйымдастыру арқылы ғылыми, ғылыми-техникалық ақпараттарға қолжетімділікті қамтамасыз ету.
Жарияланған және жарияланбаған құжаттардың анықтамалық-ақпараттық қорларын құру, оның ішінде ғылым мен техника саласындағы отандық және әлемдік жетістіктердің патенттік ақпараттарын қосу, ғылыми-техникалық ақпараттарға Қазақстан Республикасы азаматтарының қолжетімділігін қамтамасыз ету, қазіргі компьютерлік технологияны пайдалану негізінде қазақстандық және шетелдік кітапханалардың ақпараттық қорларына оқырманның қолжетімділігін ұйымдастыру, кітапханалық қорларды сақтауды қамтамасыз ету және қайта қалпына келтіру, сақтау. Оқырмандар мен ұжымдық пайдаланушыларға сапалы кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық, ақпараттық қызмет көрсетуді ұйымдастыру.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Республикалық ғылыми-техникалық кітапхана» АҚ
006 «Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету»

296 709
3
Обеспечение доступности научной, научно-технической информации путем организации и комплексной работы с библиотечным фондом
Формирование справочно-информационного фонда опубликованных и неопубликованных документов, в том числе патентной информации, отражающих отечественные и мировые достижения в области науки и техники, обеспечение доступности научно-технической информации для граждан Республики Казахстан, организация доступа читателей к интегрированным информационным ресурсам казахстанских и зарубежных библиотек на основе использования современных компьютерных технологий, хранение, реставрация и обеспечение сохранности библиотечного фонда. Организация качественного библиотечного, справочно-библиографического, информационного обслуживания читателей и коллективных пользователей.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО «Республиканская научно-техническая библиотека»
006 «Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации»

257 928
4
Ғылыми және ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламалардың, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертациялар туралы есептердің мемлекеттік есебі.
Ғылыми және ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламалардың, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертациялар туралы есептердің мемлекеттік есебі. Жобалық және есеп құжаттарының мемлекеттік есеп негізінде ақпараттық қорларды қалыптастыру. Ғылыми-техникалық қызметті мемлекеттік тіркеу. Мемлекеттік тіркеу нәтижелері бойынша қорларын пайдалану телекоммуникациялық мүмкіндіктерінің кеңеюі. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет нәтижелілігінің мониторингі. Ақпараттық материалдармен алмасу құрамына кіретін ғылыми-техникалық ақпарат саласында халықаралық ынтымақтастықты ұйымдастыру және дамыту.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Ұлттық ғылыми-техникалық ақпарат орталығы» АҚ
006 «Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету»

257 928
4
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, и отчетов о научной и (или) научно-технической деятельности, диссертаций PhD, защищенных в Республики Казахстан
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, и отчетов о научной и (или) научно-технической деятельности, диссертаций PhD, защищенных в Республики Казахстан. Формирование информационных фондов на основе государственного учета проектной и отчетной документации. Государственная регистрация научно-технической деятельности. Расширение телекоммуникационных возможностей доступа к фондам по результатам государственной регистрации. Мониторинг результативности научной и научно-технической деятельности. Организация и развитие международного сотрудничества в сфере научно-технической информации, включающего обмен информационными материалами.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО «Национальный центр научно-технической информации»
006 «Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации»

140 644
5
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» мамандандырылған білім беру ұйымдарында тәрбиелік және білім беру қызметтерін көрсету
Авторлық бағдарламалар және жеке оқу жоспарлары негізіндегі қолданбалы-математикалық бағыттардағы экспериментальді оқу бағдарламаларын қолдану арқылы білім беру қызметін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ
009 «Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу»

140 644
5
Образовательные и воспитательные услуги в специализированных организациях образования «Назарбаев Интеллектуальные Школы»
Предоставление образовательных услуг с применением экспериментальных учебных программ с естественно-математическими направлениями на основе индивидуальных учебных планов и авторских программ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО «Назарбаев Интеллектуальные Школы»
009 «Обучение и воспитание одаренных детей»

1 200 580
6
Білім беру ұйымдары қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес толассыз біліктілігін арттырудың тиімді үлгісін құру арқылы білім беру ұйымдары қызметкерлерінің
біліктілігін арттыру бойынша қызметтер көрсету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ
023 «Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау»

1 200 580
6
Услуги по повышению квалификации работников образования
Предоставление услуг по повышению квалификации работников образования путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Национальный центр повышения квалификации «Өрлеу»
023 «Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования»

8 805 664
7
Сейсмологиялық ақпарат мониторингі
Сейсмологиялық мониторинг Қазақстан Республикасының аумағында. Тәулік бойы инструментальдық қадағалау жасау. Материалдарды қадағалау мен өңдеу үшін жаңа әдістер мен техникалық құралдарды енгізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедиция» ЖШС
024 «Сейсмологиялық ақпарат мониторингі»

8 805 664
7
Мониторинг сейсмологической информации
Сейсмологический мониторинг на территории Республики Казахстан. Проведение круглосуточных полевых инструментальных наблюдений. Внедрение новых методов и технических средств для проведений наблюдений и обработки материалов.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
Товарищество с ограниченной ответственностью «Сейсмологическая опытно-методическая экспедиция»
024 «Мониторинг сейсмологической информации»

418 887
8
2015 жылы балалар күтімі және ерте білім бойынша Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы зерттеулерін жүргізу бойынша қызметтер
Балаларды ерте дамыту және күту жүйесінің сапасын мониторингілеу мен бағалау бойынша зрттеу жүргізу. «Мектепке дейінгі білім беру жүйесінің педагогикалық мамандарының жағдайы, ерте білім беру мамандарын дайындау және біліктілігін арттыру» аналитикалық есебін дайындау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
АҚ «Ақпараттық-талдау орталығы»
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

418 887
8
Услуги по проведению исследования Организации экономического сотрудничества и развития по раннему образованию и уходу за детьми в 2015 году
Проведение исследования по мониторингу и оценке качества системы раннего развития и ухода за детьми. Подготовка аналитического отчета «Состояние педагогических кадров системы дошкольного образования, подготовка и повышение квалификации специалистов раннего образования»
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»

124 107
9
Турин процесі шеңберінде техникалық және кәсіби білім бойынша зерттеулер жүргізу бойынша қызметтер
Турин үрдісі шеңберінде техникалық және кәсіптік білім беру бойынша зерттеудің дайындық кезеңін жүргізу. Турин қаласындағы (Италия) халықаралық конференцияға қатысу. Турин үрдісі шеңберінде дөңгелек үстел өткізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
АҚ «Ақпараттық-талдау орталығы»
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

124 107
9
Услуги по проведению исследования по техническому и профессиональному образованию в рамках Туринского процесса
Проведение подготовительного этапа исследования по техническому и профессиональному образованию в рамках Туринского процесса. Участие в международной конференции в г.Турин (Италия). Проведение круглого стола в рамках Туринского процесса
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»

10 775
10
«Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының инновациялық саясатын іске асыру есебінен Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігін арттыру» Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы жобасы
«Инновациялық саясатты іске асыру есебінен Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігін арттыру» Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы зерттеуінің нәтижесінде басқару комитетінің және жұмысшы тобының жұмысын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Ақпараттық аналитикалық орталық» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

10 775
10
Проект Организации экономического сотрудничества и развития «Повышение конкурентоспособности Казахстана за счет реализации инновационной политики Организации экономического сотрудничества и развития»
Организация работы Управляющего комитета и рабочих групп по проведению исследования Организации экономического сотрудничества и развития «Повышение конкурентоспособности Казахстана за счет реализации инновационной политики Организации экономического сотрудничества и развития»
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»

46 769
11
«2015 жылы мектептердегі ресурстарды пайдаланудың тиімділігі» Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы зерттеуін жүргізу жөніндегі қызметтер
2015 жылы «Мектептердегі ресурстарды пайдалаудың тиімділігі» Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы зерттеуі кезеңін өткізу Мектептердің кадрлық ресурстары, қаржылық ресурстары мен материалдық-техникалық базасын сапалы басқару бойынша дайындық жұмыстарын ұйымдастыру. «Қазақстан мектептеріндегі ресурстарды пайдалану тиімділігі жолымен білім беру сапасын арттырудың өзекті мәселелері» конференциясын өткізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
АҚ «Ақпараттық-талдау орталығы»
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

46 769
11
Услуги по проведению исследования Организации экономического сотрудничества и развития «Эффективность использования ресурсов в школах в 2015 году»
Проведение этапа исследования Организации экономического сотрудничества и развития «Эффективность использования ресурсов в школах» в 2015 году. Организация подготовительной работы по качественному управлению кадровыми ресурсами, финансовыми ресурсами и материально-технической базой школ. Проведение конференции «Актуальные вопросы повышения качества образования путем эффективности использования ресурсов в казахстанских школах»
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»

49 902
12
Жоғарғы білім саясатына Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының шолу жүргізуі бойынша қызметтер
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы стандарттарына сәйкестікке жоғары білім жүйесінің сыртқы бағалауын жүргізу, негізгі үш бағыт бойынша жоғары білім сапасына мүдделі тараптардың қанағаттануын толық көлемде өлшеу: жоғары білімге қол жетімділік, сапа, өзектілік және интернационалдандыру. Жоғары білім жүйесін жақсарту; білім беру мен еңбек нарығындағы диспропорцияны азайту; елдің экономикалық дамуындағы жоғарғы білімнің рөлін нығайту; әлемдік білім беру кеңістігіндегі интеграцияны күшейту бойынша cарапшылық ұсыныстар алу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
АҚ «Ақпараттық-талдау орталығы»
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

49 902
12
Услуги по проведению обзора Организации экономического сотрудничества и развития политики высшего образования
Проведение внешней оценки системы высшего образования на соответствие стандартам Организации экономического сотрудничества и развития, полномасштабные замеры удовлетворенности заинтересованными сторонами качеством высшего образования по трем основным направлениям: доступ к высшему образованию, качество и актуальность, интернационализация. Получение экспертных рекомендации по улучшению системы высшего образования; уменьшению диспропорций в образовании и рынка труда; укреплению роли высшего образования в экономическом развитии страны; усилению интеграции в мировое образовательное пространство
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»

109 527
13
Ересектер құзыретін бағалаудың Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы халықаралық бағдарламасының жобасы (PIAАC - Programme for the International Assessment of Adult Competencies)
PIAAC – бүкіл Қазақстан бойынша 5 мың адамды тестілеу жолымен оқырмандық, математикалық сауаттылық және ақпараттық-коммуникативтік сауаттылық саласында 16-65 жастағы ересек халықтың негізгі дағдыларын толық ауқымды және тереңірек зерттеу. 2015 жылы қазақ және орыс тілдерінде далалық зерттеуді жүргізу үшін Қазақстанның мәнмәтінін ескере отырып заттай тестілерді әзірлеу жоспарланады. Ұлттық жобалау командасының мүшелерін әдіснамалық деңгейде стандарттар, сапа талаптары мен техникалық операцияларға үйрету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
АҚ «Ақпараттық-талдау орталығы»
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»
93 939
14
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару және оларға қызмет көрсету, білім беру гранттары бойынша ауылдық квота шеңберінде білім алған Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары түлектерін жұмысқа орналастыру мониторингін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару және оларға қызмет көрсету, білім беру гранттары бойынша ауылдық квота шеңберінде білім алған Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары түлектерін ауылдық жерлердегі білім беру және медициналық ұйымдарға жұмысқа орналастыру және жас мамандардың ауылдық жерлерде еңбек етуі бойынша міндеттерін орындау мониторингін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
050 «Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу»
129 921
15

109 527
13
Проект международной программы Организации экономического сотрудничества и развития оценки компетенций взрослых (PIAАC - Programme for the International Assessment of Adult Competencies)
PIAAC – это полномасштабное и глубинное исследование базовых навыков взрослого населения в возрасте 16-65 лет в области читательской, математической грамотности и информационно-коммуникативных навыков путем тестирования 5 тыс. чел. по всему Казахстану. В 2015 году планируется разработка предметных тестов с учетом контекста Казахстана для проведения полевого исследования на казахском и русском языках. Обучение членов Национальной проектной команды на международном уровне методологии, стандартам, требованиям качества и техническим операциям
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»
93 939
14
Услуги по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты
Предоставление услуг по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты, в организации образования и медицинские организации, расположенные в сельской местности и исполнения молодыми специалистами обязанности по отработке в сельской местности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Финансовый центр»
050 «Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов»
129 921
15

2014 - 2016 жылдарға арналған Халық тарих толқынында
Ұлттық тарихтың жалпыәлемдік үдерісімен синхрондаудың тұтас көрінісін қалыптастыру үшін Қазақстан тарихының өзекті мәселелерін пәнаралық кешенді зерттеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Ғылым қоры» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»
795 115
16
Зерттеу жұмыстарының тақырырыптық жоспары:
2014 - 2015 жылдарға арналған Тәуелсіз Қазақстанның құндылықтары мен идеалдары
«Қазақстан-2050» қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» стратегиясының ережесі негізінде қазақстандықтардың қоғамдық санасында елді дамытудың жаңартылған идеологиясын қабылдау мен белсенді бейімделуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Ғылым қоры» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

Народ в потоке истории на 2014 - 2016 годы
Комплексное междисциплинарное исследование вопросов истории Казахстана для формирования целостного видения национальной истории в синхронизации с общемировым процессом
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО «Фонд науки»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»
795 115
16
Тематический план исследовательских работ: Ценности и идеалы независимого Казахстана на 2014 - 2015 годы
Обеспечение активной адаптации и принятия обновленной идеологии развития страны на основе положений Стратегии «Казахстан-2050» - новый политический курс состоявшегося государства» в общественном сознании казахстанцев
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО «Фонд науки»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

145 841
17
Зерттеу жұмыстарының тақырырыптық жоспары:
2014 - 2015 жылдарға арналған Әлеуметтік саясат және мемлекеттік басқарудың жаңа қағидаттары
Әлеуметтік саясат және мемлекеттік басқарудың жаңа қағидаттары мен басымдықтарының ғылыми негіздемесі; Қазақстанның демографиялық болжамын әзірлеу, сондай ақ, көші-қон, гендерлік саясатты қалыптастыру бойынша практикалық ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Ғылым қоры» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

145 841
17
Тематический план исследовательских работ: Новые принципы социальной политики и государственного управления на 2014 - 2015 годы
Научное обоснование приоритетов и новых принципов социальной политики и государственного управления; разработка демографического прогноза Казахстана, а также практических рекомендаций по формированию миграционной, гендерной политики
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО «Фонд науки»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

170 116
18
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыру ұсынылатын ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламаларды жүргізуді ұйымдастыру жөніндегі қызметтер, сондай-ақ ұлттық ғылыми кеңестердің жұмысын ұйымдастыру
Сарапшыларды іздеу және тарту, қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес шарт шеңберінде жүргізілген мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптамалар бойынша құжаттарды қалыптастыру. Сарапшыларға және басқа қызметкерлерге еңбекақы төлеу, жүргізілетін жұмыстардың/көрсетілетін қызметтердің нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламалардың, шетелдік және отандық сарапшылардың, сараптамалық қорытындылардың дерекқорын қалыптастыру. Ұлттық ғылым кеңесі мүшелеріне сыйақы төлеу, олардың іссапарлық шығыстарын өтеу, орындалған ғылыми жұмыстардың мониторингі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама ұлттық орталығы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»
1 645 826
19

170 116
18
Услуги по организации проведения государственной научно-технической экспертизы научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, предлагаемых к финансированию из государственного бюджета, а также организация работы национальных научных советов
Поиск и привлечение экспертов, формирование документов по проведенным в рамках договора государственным научно-техническим экспертизам в соответствии с требованиями действующего законодательства. Оплата труда экспертов и других работников, мониторинг результативности проводимых работ/услуг. Формирование банков данных научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, зарубежных и отечественных экспертов и экспертных заключений. Оплата вознаграждения членам Национального научного совета, оплата их командировочных расходов, мониторинг выполнения научных работ
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО «Национальный центр государственной научно-технической экспертизы»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»
1 645 826
19

2014 - 2016 жылдарға арналған энергия тиімділігі және энергия үнемдеу, балама энергия және қоршаған ортаны қорғау саласындағы зерттеулер мен әзірлемелер
Кейіннен Қазақстан жағдайында пайдалану мақсатында дербес энергия жүйелерінде қолдану үшін жаңартылатын энергияны беру және сақтау бойынша заманауи технологияларды зерттеу. Жаңартылатын энергия көздерін және энергия тиімді технологияларды қолдану арқылы эксперименталды дербес энергия жүйесін әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»
500 000
20
2014 - 2016 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында биомедициналық индустрия негіздерін құру үшін трансляциялық және дербес медицинаны дамыту
Халықтың өмір сүру сапасын жақсартуға және өсіп келе жатқан ұрпақтың денсаулығын нығайтуға арналған Қазақстан Республикасындағы дербес медицинаны интеграцияланған түрде дамытудың ғылыми және технологиялық негіздерін әзірлеу. Биоинжинирингілік және жасуша технологияларына, сондай-ақ аурулардың, оның ішінде генетикалық тұқым қуалайтын аурулардың ерте диагностикасын, алдын алуды және тиімді емделуін қамтамасыз ететін нанотехнологияларға зерттеулер жүргізу және олардың клиникалық іске асырылуы. Биоинформатиканы, адам капиталының сапасы мен тұрақты дамуын қамтамасыз ету жүйесін дамытуға қажетті инфрақұрылым құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»
887 584
21
НУ-Беркли заттардың, перспективалық материалдар мен энергия көздерінің күрделі жағдайларын зерттеудің
2014 - 2018 жылдарға арналған стратегиялық бағдарламасы
Материалтану және энергетика саласында пайдалануға арналған жұқа наноқұрылымды пленкаларды өсіру мен бейнелеу саласындағы зерттеулер. Жоғары энергия физикасы саласындағы зерттеулерге арналған жеделдету қондырғысын жасау бойынша жұмыстар
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

Исследования и разработки в области энергоэффективности и энергосбережения, возобновляемой энергетики и защиты окружающей среды на 2014 - 2016 годы
Исследование современных технологий передачи и хранения возобновляемой энергии для использования в автономных энергосистемах с целью дальнейшей эксплуатации в условиях Казахстана. Разработка экспериментальных автономных энергосистем с применением возобновляемых источников энергии и энергоэффективных технологий
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО «Назарбаев Университет»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»
500 000
20
Развитие трансляционной и персонализированной медицины для создания основ биомедицинской индустрии в Республике Казахстан на 2014 - 2016 годы
Разработка научных и технологических основ интегрированного развития персонализированной медицины в Республике Казахстан для улучшения качества жизни населения и укрепления здоровья подрастающего поколения. Проведение исследований и клиническая реализация биоинжиниринговых и клеточных технологий, а также нанотехнологий, обеспечивающих раннюю диагностику, профилактику и эффективное лечение заболеваний, в том числе генетически наследуемых. Создание необходимой инфраструктуры для развития биоинформатики, системы обеспечения качества и устойчивого развития человеческого капитала
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО «Назарбаев Университет»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»
887 584
21
НУ-Беркли: стратегическая программа исследований критического состояния вещества, перспективных материалов и источников энергии на 2014 - 2018 годы
Исследования в области выращивания и характеризации тонких наноструктурированных пленок для использования в области материаловедения и энергетики. Работы по созданию установки ускорителя для исследований в области физики высоких энергий
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО «Назарбаев Университет»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

744 250
22
Ежелгі дәуірден бүгінгі күнге дейінгі Қазақстан тарихы
Ғылыми зерттеу қазақстандық мемлекеттік құрылыс моделін құруға біртұтас көзқарас қалыптастыруға, осы процестің тарихи шартталуы мен заңдылығына, сондай-ақ ел тарихындағы тұлға мен халықтың рөлін, ұлттық тарихтың қазіргі кезеңіндегі Мемлекет басшысының рөлін объективті түрде жазып-көрсетуге бағытталған.
Қазақстан тарихының дүниежүзілік тарихпен тығыз сабақтасқан, Қазақстанның жаһандық тарихи процестердегі, олардың өзара байланысы мен ғылыми кезеңделу жүйесіндегі орнын нақты көрсететін сапалық тұрғыдан жаңа тұжырымдамасы әзірленеді, сондай-ақ әлемдік қоғамдастықтың, өзіндік ерекшелігі бар рухани және материалдық мәдениеті дамыған өркениеттің толық мүшесі ретіндегі Қазақстан Республикасы туралы түсінік қалыптастыру.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті» РМК
055 «Ғылыми және/немесе ғылыми-техникалық қызмет»
329 860
23
Қазақстаника: қазақстандық жолдың энциклопедиясы
Бүкіл әлемге танылған Қазақстан феномені мен оның Елбасы Нұрсұлтан Назарбаевты талдау және жан-жақты сипаттау бойынша энциклопедиялық тәсілге негізделген зерттеу жобасы. Азаматтарды біріктіру, олардың инновацияларды жасау мен іске асыру жолындағы күш-жігерін рухани жағынан топтастыру үшін тұжырымдалған идеялық тұғырнамалар базасында жаңа рәміздік концепттер әзірленіп, Қазақстан Президенті – Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың «Мәңгілік Ел» ұлттық идеясы әлемнің жетекші мемлекеттерінің 30-дығына ұмтылған біртұтас ел ретіндегі Қазақстанның қарқынды даму серпінінің призмасы арқылы фотоқұжаттық және иллюстрациялық тарихта өз бет-бейнесін табады. Жоба 6 том шығаруды көздейді.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті» РМК
055 «Ғылыми және/немесе ғылыми-техникалық қызмет»
275 000
24
Оқу бағдарламаларын әзірлеу бойынша қызметтер

744 250
22
История Казахстана с древнейших времен до наших дней
Исследование направлено на формирование целостного взгляда на построение казахстанской модели государственного строительства, исторической обусловленности и закономерности этого процесса, а также объективное освещение роли личности и народа в истории страны, роли Главы государства на современном этапе национальной истории. Выработка на качественно новом уровне общей концепции истории Казахстана тесно увязанной со всемирной историей, четко показывающей место Казахстана в глобальных исторических процессах, системе их взаимосвязи и научной периодизации. Формирование представления о Республике Казахстан как полноценном члене мирового сообщества, цивилизации с развитой духовной и материальной культурой со своей спецификой.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
РГП «Евразийский национальный университет им. Л.Н. Гумилева»
55 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»
329 860
23
Казахстаника: энциклопедия казахстанского пути
Исследовательский проект, основанный на энциклопедическом подходе при анализе и всестороннем описании получившего признание во всем мире феномена Казахстана и его Лидера Нурсултана Назарбаева. На базе выработанных идейных платформ для объединения граждан, духовной консолидации их усилий в создании и реализации инноваций, будут разработаны новые символические концепты, визуализирован образ национальной идеи Президента Казахстана - Лидер Нации Н.А.Назарбаева «Мәңгілік Ел» в фотодокументальной и иллюстрированной истории через призму динамики поступательного развития Казахстана как единой страны, устремленной в 30-ку ведущих государств мира.
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
РГП «Евразийский национальный университет им. Л.Н. Гумилева»
55 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»
275 000
24
Услуги по разработке образовательных программ

2015 - 2019 жылдардағы мемлекеттің индустриялық-инновациялық дамыту бағдарламасы шеңберінде сұранысқа ие мамандықтарды анықтау және «Кәсіпқор» холдингі» КЕАҚ желілеріне кіретін оқыту мекемелері мен серіктес колледждерге кезеңмен тарату көзделген техникалық және кәсіптік білім жүйесіндегі (ТжКБ) мамандықтар бойынша білім беру бағдарламаларын құрастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» КЕАҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
235 754
25
«Кәсіпқор» холдингі» КЕАҚ желілерінің оқу орындарында кадрлық резерв құру үшін оқытушылар мен менеджерлердің біліктілігін арттыру бойынша қызметтер
«Кәсіпқор» холдингі» КЕАҚ желісі мен серіктес колледждер үшін басшы және инженерлік-педагогикалық жұмыскерлердің біліктілігін арттыруын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» КЕАҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
235 570
26
«Назарбаев университеті» ДБҰ-да жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды
мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде даярлау бойынша көрсетілетін қызметтер
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде даярлау бойынша қызметтерді көрсету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев Университеті» ДБҰ
064 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды
даярлау және «Назарбаев университеті» ДБҰ қызметін ұйымдастыру
жөніндегі қызметтер»
17 090 471
27
Оператордың Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету қызметтерін ұсынуы
Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесін енгізу мен іске асыруды ұйымдастырушылық, ақпараттық, әдіснамалық сүйемелдеу, сондай-ақ жүйенің жұмыс істеуінің мониторингі қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
065 «Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметтеріне ақы төлеу»
37 860
28
«Назарбаев Университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының
жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктіліктерін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
«Назарбаев Университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктіліктерін арттыру бойынша қызметтер көрсету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев Университеті» ДБҰ
068 «Назарбаев Университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының
жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктілігін арттыру»

Определение востребованных специальностей и разработка образовательных программ по специальностям технического и профессионального образования (ТиПО), предполагаемых к поэтапному внедрению в образовательную деятельность учебных заведений, входящих в сеть НАО «Холдинг «Кәсіпқор» и партнерских колледжей в рамках программы индустриально-инновационного развития страны на 2015 – 2019 годы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»
235 754
25
Услуги по повышению квалификации преподавателей и менеджеров для создания кадрового резерва учебных заведений сети НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
Организация повышения квалификации руководящих и инженерно-педагогических работников для сети НАО «Холдинг «Кәсіпқор» и партнерских колледжей
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»
235 570
26
Услуги по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО «Назарбаев университет»
Предоставление услуг по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО «Назарбаев университет»
064 «Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО «Назарбаев Университет»»
17 090 471
27
Предоставление оператором услуг по обеспечению функционирования Государственной образовательной накопительной системы
Предоставление услуг по организационному, информационному, методологическому сопровождению внедрения и реализации Государственной образовательной накопительной системы, а также мониторингу функционирования системы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Финансовый центр»
065 «Оплата услуг Оператору Государственной образовательной накопительной системы»
37 860
28
Услуги по подготовке и повышению квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО «Назарбаев университет»
Предоставление услуг по подготовке и повышению квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО «Назарбаев университет»
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО «Назарбаев университет»
068 «Подготовка и повышение квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО «Назарбаев университет»

231 726
29
Орта білім беру пилоттық ұйымдардың 10-11 сыныптарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландырудың енгізілуін сүйемелдеу және мониторингілеу бойынша қызметтер
Орта білім беру пилоттық ұйымдардың 10-11 сыныптарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді сүйемелдеу және мониторингілеу жөніндегі қызметтерді орындау аясында Оператор:
Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілеріне жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу жобаларын әзірлеуді;
пилоттық мектептердің қызметкерлері үшін жан басына шаққандағы қаржыландыруға көшу мәселелері бойынша консультациялар ұйымдастыруды және өткізуді;
жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру барысы мен нәтижелері туралы деректерді жинады, мониторингілеуді және талдауды (оқушылардың қозғалысы, сынамалау кезіңде мектептерде туындайтын проблемалар, ынталандыру қорларының қаражатын пайдалану бағыттары мен негізі, қамқоршылық кеңестердің қызметі);
мектептің білім беру процесін қаржыландыруға жұмсалатын шығыстарды есептеуді жүзеге асырады
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
090 «Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөніндегі көрсететін қызметтеріне ақы төлеу»

231 726
29
Услуги по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в 10-11 классах пилотных организаций среднего образования
В рамках выполнения услуг по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в 10-11 классах пилотных организаций среднего образования Оператор осуществляет:
разработку проектов изменений и дополнений в нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам реализации подушевого финансирования;
организацию и проведение консультаций для работников пилотных школ по вопросам перехода на подушевое финансирование;
сбор, мониторинг и анализ данных о ходе и результатах реализации подушевого финансирования (движение учащихся, проблемы, возникающие в школах в период апробации, направления и основания использования средств фондов стимулирования, деятельность попечительских советов);
расчет расходов на финансирование образовательного процесса школ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Финансовый центр»
090 «Оплата услуг оператору по подушевому финансированию»

14 670
30
Денсаулық сақтау саласындағы статистикалық бақылаулардың деректерін жинау мен өңдеу, стационарға жоспарлы емдеуге жатқызуды ұйымдастыру, республикалық және өңірлік емдеуге жатқызу бюросының қызметін ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Денсаулық сақтау саласындағы медициналық статистикалық деректерді жинау, өңдеу, сақтау мен талдауды, соның ішінде медициналық қызметтердің ақысын төлеу бойынша мемлекеттік органның қызметін қамтамасыз ету үшін ақпаратты жинау, өңдеу, сақтау, талдау мен ұсынуды ұйымдастыру;
тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде стационарға емдеуге жоспарлы жатқызуды ұйымдастыру және Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде республикалық және өңірлік емдеуге жатқызу бюросының қызметін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы» ШЖҚ РМК
001 «Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру» 100 «Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету»

14 670
30
Услуги по сбору и обработке данных статистических наблюдений в области здравоохранения, организации плановой госпитализации в стационар, организации деятельности республиканского и регионального бюро госпитализаций
Организация сбора, обработки, хранения и анализа медицинских статистических данных в области здравоохранения, в том числе сбора, обработки, хранения, анализа и представления информации для обеспечения деятельности государственного органа по оплате медицинских услуг;
организация плановой госпитализации в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и организация деятельности республиканского и регионального бюро госпитализаций в рамках Единой национальной системы здравоохранения
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ «Республиканский центр электронного здравоохранения»
001 «Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития»
100 «Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области здравоохранения и социального развития»

395 937
31
Денсаулық сақтау жүйесін 2020 жылға дейін одан әрі жаңғыртуға тұжырымдамалық тәсілдер
Денсаулық сақтау жүйесін 2020 жылға дейін дамытудың мақсаттарын, міндеттерін, тәсілдерін және негізгі іс-шараларын әзірлеу, денсаулық сақтауды басқарудың қазіргі заманғы үрдісін анықтау, денсаулық сақтау жүйесін 2020 жылға дейін дамытудың мемлекеттік саясатын мониторингтеу және бағалау жүйесін әзірлеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы» ШЖҚ РМК
001 «Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру» 103 «Әлеуметтік, сараптамалық зерттеулер жүргізу және консалтинг қызметтерін көрсету»

395 937
31
Концептуальные подходы к дальнейшей модернизации системы здравоохранения до 2020 года
Разработка целей, задач, подходов и основных мероприятий развития системы здравоохранения до 2020 года, определение современных тенденций управления здравоохранением, разработка системы мониторинга и оценки государственной политики развития системы здравоохранения до 2020 года
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ «Республиканский центр развития здравоохранения»
001 «Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития»
103 «Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг»

47 000
32
Денсаулық сақтау саласында кейбір бағдарламалық кешендерді және электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының Ұлттық телемедицина желісін пайдалануды қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
Қауіпсіз, әділ, сапалы және тұрақты денсаулық сақтау жүйесін қамтамасыз ететін уақтылы, өзекті, нақты және толыққанды ақпаратты автоматтандырылған түрде алу мүмкіндігін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы» ШЖҚ РМК
001 «Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру» 104 «Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету»
220 323
33
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау саласында білім беру қызметтерін көрсету
Қазақстан Республикасының халқына медициналық қызметтердің қолжетімділігін және сапасын арттырудың негізгі тетігі ретінде денсаулық сақтау жүйесінің кадрлық әлеуетін дамыту және нығайту
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Астана медицина университеті» АҚ
005 «Денсаулық сақтау мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау»
980 567
34
Онкологиялық науқастарды халықаралық хаттамалар негізінде диагностика кезеңінен бастап оңалтуға дейін емдеу
Республикалық деңгейде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде онкологиялық патология болған жағдайда бірыңғай мониторинг жүргізумен қатар стационарлық, амбулаториялық және диспансерлеу түріндегі медициналық көмекпен Қазақстан Республикасының халқын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Онкология және трансплантология ұлттық ғылыми орталығы» АҚ
011 «Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету»
100 «Мамандандырылған медициналық көмек көрсету»
349 683
35
Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде санитариялық авиация түрінде медициналық көмекпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Республикалық санитариялық авиация орталығы» ШЖҚ РМК
011 «Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету» 102 «Санитариялық авиация түрінде медициналық көмек көрсету»

47 000
32
Услуги по сопровождению некоторых программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения, обеспечению эксплуатации национальной телемедицинской сети Республики Казахстан
Обеспечение возможности автоматизированного получения своевременной, актуальной, достоверной и достаточной информации, обеспечивающей безопасную, справедливую, качественную и устойчивую систему здравоохранения.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ «Республиканский центр электронного здравоохранения»
001 «Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития»
104 «Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа»
220 323
33
Оказание образовательных услуг в области повышения квалификации и переподготовки кадров государственных организаций здравоохранения
Развитие и укрепление кадрового потенциала системы здравоохранения как ключевого механизма повышения качества и доступности медицинских услуг населению Республики Казахстан
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО «Медицинский университет Астана»
005 «Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения»
980 567
34
Лечение онкологических больных от этапа диагностики до реабилитации на основе международных протоколов
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью в форме стационарной и амбулаторной помощи, диспансеризации при онкологической патологии с единым мониторингом на уровне республиканского звена в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО «Национальный научный центр онкологии и трансплантологии»
011 «Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне»
100 «Оказание специализированной медицинской помощи»
349 683
35
Организация работы по развитию санитарной авиации в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью в форме санитарной авиации в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ «Республиканский центр санитарной авиации»
011 «Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне»
102 «Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации»

5 441 435
36
Алматы және Астана қалаларында орналасқан республикалық денсаулық сақтау ұйымдарын донорлық қанның құрамдарымен және препараттарымен қамтамасыз ету мен зертханалық қызметтерді көрсету
Донорлық қанның құрамдарымен және препараттарымен қамтамасыз ету. Донорлық қанды және оның құрамдары мен препараттарын дайындау, қайта өндеу және сақтау. Алматы және Астана қалаларында орналасқан республикалық маңызы бар денсаулық сақтау ұйымдарында ағзаларды және тіндерді транспланттау үдерісін сүйемелдеу үшін тіндік типтеу зертханалық қызметтері, сондай-ақ референс-зерттеулер
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Трансфузиология ғылыми-өндірістік орталығы» ШЖҚ РМК;
«Республикалық қан орталығы» РМҚК
011 «Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету» 103 «Қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру бойынша қызмет көрсету»
4 089 283
37
Қазақстан Республикасында инновациялық медициналық технологияларды дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде инновациялық медициналық технологияларды қолдана отырып, медициналық көмекпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«А.Н. Сызғанов атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы» АҚ;
«Ұлттық ғылыми медициналық орталық» АҚ;
«Ана мен бала ұлттық ғылыми орталығы» АҚ;
«Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығы» АҚ;
«Онкология және трансплантология ұлттық ғылыми орталығы» АҚ;
«Ұлттық нейрохирургия орталығы» АҚ
011 «Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету» 105 «Инновациялық медициналық технологияларды қолдану арқылы медициналық көмек көрсету»

5 441 435
36
Обеспечение компонентами и препаратами донорской крови и оказание лабораторных услуг республиканским организациям здравоохранения, расположенным в городах Алматы и Астане
Обеспечение компонентами и препаратами донорской крови. Заготовка, переработка, хранение донорской крови и ее компонентов и препаратов. Лабораторные услуги тканевого типирования для сопровождения процессов трансплантации органов и ткани в организациях здравоохранения республиканского значения, расположенных в городах Алматы и Астане, а также референс-исследования
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-производственный центр трансфузиологии";
РГКП "Республиканский центр крови"
011 «Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне»
103 «Оказание услуг по производству крови, ее компонентов и препаратов»
4 089 283
37
Организация работы по развитию инновационных медицинских технологий в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью с применением инновационных медицинских технологий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО «Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова»;
АО «Национальный научный медицинский центр»;
АО «Национальный научный центр материнства и детства»;
АО «Национальный научный кардио-
хирургический центр»;
АО «Национальный научный центр онкологии и трансплантологии»;
АО «Национальный центр нейрохирургии»
011 «Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне»
105 «Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий»

2 236 889
38
Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу
Аурухананы басқару жүйесін жетілдіру, денсаулық сақтау жүйесінің инновациялық технологияларының трансферті және «Болашақ госпиталін» құру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Ұлттық медициналық холдинг» АҚ
021 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»
1 058 258
39
Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу
МВА магистратурасында аурухананы басқару саласының кадрларын даярлау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Астана медицина университеті» АҚ
021 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»

2 236 889
38
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
Совершенствование системы больничного управления, трансферт инновационных технологий системы здравоохранения и создание «Госпиталя будущего»
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО «Национальный медицинский холдинг»
021 «Внедрение международных стандартов в области больничного управления»
1 058 258
39
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
Подготовка кадров в области больничного управления в магистратуре МВА
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО «Медицинский университет Астана»
021 «Внедрение международных стандартов в области больничного управления»

11 830
40
Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жұмыспен қамту мәселелері бойынша жалпы республикалық базаны құру және оны жүргізу және кедейшілік жөніндегі ақпаратты өңдеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
037 «Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

11 830
40
Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности
Формирование и ведение общереспубликанской базы данных по вопросам занятости и обработка информации по бедности
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр по проблемам занятости»
037 «Услуги по информационно-аналитическому обеспечению по базе занятости и бедности»

296 720
41
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» бағдарламасын іске асыруды ақпараттық-әдіснамалық сүйемелдеу
Кадрларға қажеттілікті айқындау, жұмыспен қамту орталықтарының қызметін оңтайландыру, «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» бағдарламасы бойынша мастер-жоспарларды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
124 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу»

296 720
41
Информационно-методологическое сопровождение реализации программы«Дорожная карта занятости 2020»
Определение потребности в кадрах, оптимизация деятельности центров занятости, разработка мастер-планов по дорожной карте занятости 2020
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр по проблемам занятости»
124 «Проведение текущих мероприятий в рамках «Дорожной карты занятости 2020»

147 526
42
Ұлттық фильмдер шығару
Халықтың рухани қажеттіліктерін қанағаттандыра алатын, мемлекет мүддесіне, әлемдік аренадағы елдің беделіне қызмет ететін ұлттық фильмдердің көркемдігі жоғары туындыларын шығару
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
«Ш.Айманова атындағы «Қазақфильм» АҚ
011 «Ұлттық фильмдер шығару»
1 267 920
43
Ұлттық фильмдерді дубляждау, сценарий қорын құру, үздіксіз технологиялық процесін ұйымдастыру, ұлттық фильмдерді сақтау, ұлттық фильмдерді дистрибьюциялау және тираждау
Ұлттық фильмдерді түпнұсқа тілінен мемлекеттік тілге дубляждау, мемлекеттік фильмдер қорын құру мен сақтау, фильмдер прокатын ұйымдастыру, тираждау мен дистрибьюциялауды жүзеге асыру барысында фильмдердің меншік иесінің құқығын сақтауды қамтамасыз ету және фильм иесінің басқа да құқығын сақтау
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
«Ш.Айманова атындағы «Қазақфильм» АҚ
011 «Ұлттық фильмдер шығару»

147 526
42
Производство национальных фильмов
Производство высокохудожественных произведений национальных фильмов, способных удовлетворять духовные потребности народа, служить государственным интересам, имиджу страны на мировой арене
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО «Казахфильм» им. Ш.Айманова»
011 «Производство национальных фильмов»
1 267 920
43
Услуги по дубляжу национальных фильмов, формированию сценарного резерва, обеспечению непрерывного кинотехнологического процесса, хранению национальных фильмов, дистрибъюции и тиражированию национальных фильмов
Дубляж всех национальных фильмов с языка оригинала на государственный язык, создание и сохранение государственного фильмофонда, организация проката фильмов, обеспечение сохранности прав собственника фильма и соблюдение иных прав фильмовладельца при осуществлении тиражирования и дистрибьюции
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО «Казахфильм» им. Ш. Айманова»
011 «Производство национальных фильмов»

283 282
44
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Мемлекеттік мерекелерді тойлаумен байланысты мерекелік іс-шараларды және салтанатты концерттерді өткізу; Қазақстан халқы Ассамблеясына арналған салтанатты концерт өткізу; Мемлекет басшысының шетелдік делегациялармен ресми кездесуі барысында салтанатты концерт өткізу; БҰҰ штаб-пәтерінде өнер аптасын өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
«Қазақ әуендері» АҚ
012 «Әлеуметтiк маңызы бар және мәдени iс-шаралар өткiзу»

283 282
44
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных празднованиям государственных праздников; проведение торжественного концерта, посвященного Ассамблее народа Казахстана; проведение концертных мероприятий в рамках официальных встреч Главы государства с иностранными делегациями; проведение Недели искусств в Штаб-квартире ООН
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО «Қазақ әуендері»
012 «Проведение социально значимых и культурных мероприятий»

1 423 865
45
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Классикалық би және балет бойынша қызметтерді сатып алу үшін
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
«Астана Ballet» ЖШС
012 «Әлеуметтiк маңызы бар және мәдени iс-шаралар өткiзу»
674 679
46
Терминология саласындағы қызметтерді ұсыну
Мемлекеттік терминологиялық және ономастикалық комиссия жұмысын қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасы ономастикалық атауларды реттеу бойынша салалық терминологиялық секция жұмысын жетілдіру, тілдерді дамыту өзекті мәселесі, тілдік ортаны қалыптастыру, қазақ терминологиясына қатысты республикалық (аймақтық) ғылыми-теориялық семинар-жиналыс, дөңгелек үстел жүргізу, мемлекеттік тілді оқыту жаңа, балама бағдарламасын әзірлеу және құруды жүзеге асырушы мамандарды қолдайтын шараларды ұйымдастыру, конкурстар мен фестивальдер өткізу.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
«Ш.Шаяхметов атындағы Тілдерді дамыту республикалық үйлестіру-әдістемелік орталығы» РМҚК
021 «Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту»

1 423 865
45
Мероприятия с участием Главы государства
Для приобретения услуг по классическому танцу и балету
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ТОО «Астана Ballet»
012 «Проведение социально значимых и культурных мероприятий»
674 679
46
Предоставление услуг в терминологический сфере
Обеспечение работы Государственной терминологической и ономастической комиссии, совершенствование работы отраслевых терминологических секций по упорядочению ономастических наименований Республики Казахстан, проведение республиканских (региональных) научно-теоретических семинар-совещаний, круглых столов по актуальным проблемам развития языков, созданию языковой среды, казахской терминологии, проведение мероприятий по стимулированию специалистов, осуществляющих разработку и создание новых, альтернативных программ обучения государственному языку, проведение конкурсов и фестивалей.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГКП «Республиканский координационно-методический центр развития языков им. Ш. Шаяхметова»
021 «Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана»

112 566
47
Қазақстан Республикасы мұнай-газ кен орындарындағы мұнай алудың коэффициентін ұлғайту мүмкіндіктері, заманауи тәсілдер мен технологияларды зерттеу
Бұл талдамалық жұмыстың нәтижесі мен қорытындысы мемлекеттің әлеуметтiк-экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге бағытталған, кен орындарында мұнай алудың коэффициентін ұлғайту бойынша ағымдағы жағдай туралы және оны одан әрі ұлғайтудың мүмкіндігі туралы барынша толық түсінік алуға мүмкіндік береді.
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
«Мұнай және газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
001 "Энергетика, атом энергиясы, мұнай-газ және мұнай-химия өнеркәсібі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер"

112 566
47
Возможности увеличения коэффициента извлечения нефти на нефтегазовых месторождениях Республики Казахстан, изучение передовых методов и технологий
Результаты и выводы данной аналитической работы позволят иметь наиболее полное представление о текущей ситуации с увеличением коэффициента извлечения нефти на месторождениях и о возможностях их дальнейшего увеличения, направленных на обеспечение социально-экономической стабильности государства
Министерство энергетики Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр нефти и газа»
001 «Услуги по координации деятельности в сфере энергетики, атомной энергии, нефтегазовой и нефтехимической промышленности и охраны окружающей среды»

222 801
48
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттерде ақпараттық коммуникациялық технологиялардың дамуына талдау жүргізу бойынша 2015 жылға арналған қызметтер
Уәкілетті мемлекеттік органдар ұсынған деректердің, сондай-ақ Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер ақпаратының ашық көздерінің негізінде Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің бағдарламалық құжаттарын жинау. Уәкілетті мемлекеттік органдар ұсынған деректердің, сондай-ақ Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер ақпаратының ашық көздерінің негізінде Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттерінің бағдарламалық құжаттары бойынша ұсыныстар әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Зерде» ұлттық инфокоммуникация холдингі» АҚ
001 «Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, туристік индустрия, индустриалдық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, байланысты, ақпараттандыру және ақпаратты дамыту, ғарыш қызметін үйлестіру және бақылау саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру»

222 801
48
Услуга по проведению анализа развития информационно-коммуникационных технологий в государствах-участниках Содружества Независимых Государств на 2015 год
Сбор, анализ программных документов государств-участников Содружества Независимых Государств на основе предоставленных уполномоченными государственными органами данных, а также открытых источников информации государств-участников Содружества Независимых Государств. Выработка предложений программных документов государств-участников Содружества Независимых Государств на основе предоставленных уполномоченными государственными органами данных, а также открытых источников информации государств-участников Содружества Независимых Государств
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО «Национальный инфокоммуникационный холдинг «Зерде»
001 «Формирование и реализация политики государства в сфере стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, туристской индустрии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, связи, информатизации и информации, координации и контроля космической деятельности»

85 000
49
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық маңызы бар автожолдарды салу мен реконструкциялау
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«ҚазАвтоЖол» ҰК АҚ
003 «Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту»
211 998 000
50
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеу жұмыстарын орындауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық маңызы бар автожолдарын күрделі және орташа жөндеу, ұстау, көгалдандыру
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«ҚазАвтоЖол» ҰК АҚ
004 «Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру»

85 000
49
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения
Строительство и реконструкция автодорог республиканского значения
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО НК «ҚазАвтоЖол»
003 «Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне»
211 998 000
50
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонтных работ на автомобильных дорогах республиканского значения
Капитальный и средний ремонт, содержание, озеленение автомобильных дорог республиканского значения
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО НК «ҚазАвтоЖол»
004 «Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения»

36 190 318
51
Мемлекеттік ақпараттық саясатты Интернет желісінде жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жариялау. Қазақ тілді БАҚ-ты Интернетте насихаттау, отандық интернет БАҚ-ты дамыту. Мемлекеттік тілді дамыту. Премьер-Министр мен Қазақстан Республикасы Үкіметінің қызметін Интернетте жариялау. Қазақстанның мультимедиялық контентін жинақтау. Білім беруді, мәдени деңгейді, патриотизмді арттыру. Кітаптардың электрондық базасын құру, қазақ әдебиетін алға жылжыту. Елдің тарихи-мәдени мұрасын зерттеу және сақтау, тарихи-мәдени дәстүрлерді жаңғырту. «Қазақстан-2050» Стратегиясының жүзеге асыру барысын жариялау
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Қазконтент» АҚ
031 «Мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу»

36 190 318
51
Проведение государственной-информационной политики в сети Интернет
Освещение социально-экономической и общественно- политической жизни страны. Популяризация казахоязычных СМИ в Интернете, развитие отечественных интернет-СМИ. Развитие государственного языка. Освещение деятельности Премьер-Министра и Правительства Республики Казахстан в Интернете. Сбор мультимедийного контента Казахстана. Повышение образованности, культурного уровня, патриотизма. Создание электронной базы книг, продвижение казахской литературы. Изучение и сохранение историко-культурного наследия страны, возрождение историко-культурных традиций. Освещении хода реализации Стратегии «Казахстан-2050»
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО «Казконтент»
031 «Проведение государственной информационной политики»

1 108 896
52
«Хабар» агенттігі» АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Хабар», «KazakhTV», «24KZ», сондай-ақ «Білім және Мәдениет» арналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Хабар агенттігі» АҚ
031 «Мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу»
13 312 664
53
«Қазақстан» РТРК» АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Қазақстан», «Балапан», «KazSport», «Первый канал Евразия» телеарналары, облыстық телеарналар, «Қазақ радиосы», «Шалқар», «Астана», «Classic» радиолары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Қазақстан» республикалық телерадиокорпорациясы» АҚ
031 «Мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу»

1 108 896
52
Проведение государственной информационной политики через АО «Агентство «Хабар»
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы «Хабар», «KazakhTV», «24KZ», а также «Білім және Мәдениет»
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО «Агентство «Хабар»
031 «Проведение государственной информационной политики»
13 312 664
53
Проведение государственной информационной политики через АО «РТРК «Казахстан»
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы «Казахстан», «Балапан», «KazSport», «Первый канал Евразия», областные телеканалы, «Казахское радио», радио «Шалкар», радио «Астана», радио «Classic»
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО «Республиканская телерадиокорпорация «Казахстан»
031 «Проведение государственной информационной политики»

17 393 551
54
«Мир» мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Мир», «Мир 24» телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Мир» мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы
031 «Мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу»

17 393 551
54
Проведение государственной информационной политики через национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании «Мир»
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы «Мир», «Мир 24»
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании «Мир» в Республике Казахстан
031 «Проведение государственной информационной политики»

322 124
55
«Қазтелерадио» АҚ арқылы транспондерлерді жалға алу және мемлекеттік және мемлекеттік емес телерадиоарналарды, радиоарналарды тарату қызметтері.
Ұлттық жерсеріктік телерадио хабарларын тарату желісі арқылы теле- және радиоарналарды тарату үшін жерсеріктік ресурстарды жалға алу бойынша қызметтер, жерсеріктік ресурстарды жалға алу және жерсеріктік телерадио хабарларын тарату желісінің тегін топтамасы құрамындағы мемлекеттік және мемлекеттік емес телерадиоарналарды, радиоарналарды тарату қызметтері, Цифрлық эфирлік хабар тарату желісіндегі теле, радиоарналар тарату бойынша қызметтер, сондай-ақ цифрлық эфирлік хабар таратуды енгізу бойынша ағымдағы шығындарға төлем жасау, эфирлік хабар таратулардың цифрлық таратқыштар желісіне және эфирлік хабар таратудың аналогты таратқыштар желісіне телерадиоарналарды, радиоарналарды тарату үшін «Kazsat-2» жерсерігіне жерсеріктік ресурстарды резервтеу. Мерзiмдi баспасөз басылымдарында, сондай-ақ теле- және радио хабарларын таратудың желісі арқылы мерзiмдi баспасөз басылымдары меншiк иесiнің Интернет-ресурстар желілерінде жарияланатын ақпараттарды тарату бойынша қызметтер, Интернет желілерінде мемлекеттік және мемлекеттік емес теле- және радиоарналарды тарату бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Қазтелерадио» АҚ
031 «Мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу»

322 124
55
Услуги по аренде транспондеров и распространение государственных и негосударственных теле-, радиоканалов через АО «Казтелерадио»
Услуги по аренде спутникового ресурса для распространения теле- и радиоканалов через Национальную спутниковую сеть телерадиовещания, Услуги по аренде спутникового ресурса и распространению государственных и негосударственных теле- и радиоканалов в составе бесплатного пакета спутниковой сети телерадиовещания. Услуги по распространению теле-радиоканалов в сети цифрового эфирного вещания, а также оплата текущих расходов по внедрению цифрового эфирного вещания. Резервирование спутникового ресурса на спутнике «Kazsat-2» для распространения теле- и радиоканалов на сеть цифровых передатчиков эфирного вещания и сеть аналоговых передатчиков эфирного вещания. Услуги по распространению информации, публикуемой в периодических печатных изданиях, а также в сети Интернет-ресурсов собственников периодических печатных изданий, через сеть телерадиовещания. Услуги по распространению государственных и негосударственных теле- и радиоканалов в сети Интернет
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО «Казтелерадио»
031 «Проведение государственной информационной политики»

149 774
58
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу
Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу мәселелерін ақпараттық-талдамалық және әдістемелік сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Талдау және ақпарат орталығы» ШЖҚ РМК
031 «Мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу»
704 530
59
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Егемен Қазақстан» республикалық газеті» АҚ арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Егемен Қазақстан» газеті арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Егемен Қазақстан» республикалық газеті» АҚ
031 «Мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу»

149 774
58
Проведение мониторинга средств массовой информации
Информационно-аналитическое и методическое сопровождение вопросов проведения государственной информационной политики
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
РГП на ПХВ «Центр анализа и информации» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
031 «Проведение государственной информационной политики»
704 530
59
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО «Республиканская газета «Егемен Қазақстан»
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету «Егемен Қазақстан»
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО «Республиканская газета «Егемен Қазақстан»
031 «Проведение государственной информационной политики»

877 536
60
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Казахстанская правда» республикалық газеті» АҚ арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік ақпараттық саясатты «Казахстанская правда» газеті арқылы жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Казахстанская правда» республикалық газеті» АҚ
031 «Мемлекеттiк ақпараттық саясатты жүргiзу»
721 152
61
Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру
Ғылыми-техникалық ғарыш аппаратын құрудың толық циклын (жобалау, жасау, жинақтау, сынау, іске қосу және орбитада сынау) қарастыратын тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
«Ғалам» СП ЖШС
047 «Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін құру»

877 536
60
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО «Республиканская газета «Казахстанская правда»
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету «Казахстанская правда»
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО «Республиканская газета «Казахстанская правда»
031 «Проведение государственной информационной политики»
721 152
61
Создание космической системы научно-технологического назначения
Опытно-конструкторские работы, включающие полный цикл создания научно-технологического космического аппарата (проектирование, изготовление, сборка, испытания, запуск и испытания на орбите)
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
ТОО СП «Ғалам»
047 «Создание космической системы научно-технологического назначения»

1 369 647
62
Іздестіру, іздестіру-бағалау жұмыстары
Қазақстан Республикасының минералдық-шикізат базасын толықтыру мақсатында перспективалы алаңның шикізаттық әлеуетін бағалау
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi
«Қазгеология» ұлттық геологиялық барлау компаниясы" АҚ
053 "Өңірлік жұмыстар, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру-барлау жұмыстары"
1 000 000
63
Инновациялық кластерді дамуын қамтамасыз ету бойынша қызметтер
«Инновациялық технологиялар паркі» инновациялық кластерінің қызмет етуін қамтамасыз ету бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi
«Инновациялық технологиялар паркі» дербес кластерлік қоры
069 «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағына инвестициялар тарту, оның дамуы және қызмет етуі бойынша қызметтер

1 369 647
62
Поисковые, поисково-оценочные работы
Оценка ресурсного потенциала перспективных площадей с целью наращивания минерально-сырьевой базы Республики Казахстан
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО «Национальная геологоразведочная компания «Казгеология»
053 «Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы»
1 000 000
63
Услуги по обеспечению развития инновационного кластера
Услуги по обеспечению функционирования инновационного кластера «Парк инновационных технологий»
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Автономный кластерный фонд «Парк инновационных технологий»
069 «Услуги по привлечению инвестиций, функционированию и развитию специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»

250 000
64
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеуді арттыру мәселелері бойынша зерттеулер
Тұжырымдаманы сапалы жазу үшін кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеудің күшті және әлсіз жақтарын, даму перспективалары мен қауіптерді айқындай отырып, халықаралық тәжірибені талдаумен және кешенді тұжырымдама жазу бойынша нақты ұсынымдар әзірлеумен мақұлданған тәсілдер бойынша оған кешенді зерттеу жүргізу қажет
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

250 000
64
Исследования по вопросам повышения государственного регулирования предпринимательской деятельности
Для качественного написания Концепции необходимо провести комплексное исследование государственного регулирования предпринимательской деятельности по одобренным подходам с определением его сильных и слабых сторон, угроз и перспектив развития, анализом международного опыта и выработкой конкретных рекомендаций по написанию комплексной концепции
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

1 923 074
66
ДСҰ шеңберінде халықаралық сауда келіссөздеріне ұстанымдар мен халықаралық экономикалық келісімдер жобаларын әзірлеу кезінде консультациялық қолдау көрсету
Қазақстан Республикасының ұлттық мүдделерін, Кедендік одақтың, Бірыңғай экономикалық кеңістіктің шартты-құқықтық базасын, елдің өзге де халықаралық міндеттемелерін және Қазақстан Республикасының заңнамасын ескере отырып, Дүниежүзілік сауда ұйымында әрекет ету шеңберінде Қазақстан Республикасының ұстанымын қалыптастыру бойынша зерттеу, консультациялық және талдамалық қолдау көрсету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

1 923 074
66
Оказание консультационной поддержки при разработке позиций на международные торговые переговоры и проектов международных экономических соглашений в рамках ВТО
Оказание исследовательской, консультационной и аналитической поддержки по формированию позиции Республики Казахстан в рамках функционирования во Всемирной торговой организации с учетом национальных интересов Республики Казахстан, договорно-правовой базы Таможенного союза, Единого экономического пространства, прочих международных обязательств страны и законодательства Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

42 942
69
Макроэкономикалық модельдеу және болжамдау құралын жетілдіру
Қалыптасқан болжамдау алгоритмдері, модельденетін ауыспалылардың тізілімін кеңейту ретінде қолданылатын модельдердің өлшемдерін жаңарту және кеңейту арқылы DSGE ортақ теңдестік серпіндік-стохастикалық моделін және салааралық теңгерім моделін (САТ) жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

42 942
69
Совершенствование инструментария макроэкономического моделирования и прогнозирования
Выработка рекомендаций по совершенствованию динамической-стохастической модели общего равновесия DSGE и модели межотраслевого баланса (МОБ) путем обновления и расширения параметров моделей, используемых в качестве исходных, совершенствованию заложенных алгоритмов прогнозирования, расширению перечня моделируемых переменных
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

40 000
70
Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы
30 мамырдағы № 598 қаулысымен бекiтiлген Ғылыми сараптама жүргiзу ережесiне сәйкес Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы жүргізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»
172 000
71
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының іске асырылуын мониторингілеуді сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының мониторингін және талдауын жүргізу және Мемлекеттік жоспарлау жүйесін одан әрі жетілдіру үшін ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»
60 000
72
Қазақстан экономикасы үшін сыртқы тәуекелдер мен қауіп-қатерлерді анықтай отырып қазақстандық және әлемдік экономиканың, қаржылық жүйенің, тауар нарықтары дамуының ағымдағы үрдістерін зерттеу
Әлемдік экономика мен Қазақстан экономикасының көрсеткіштеріне күн сайынғы, апта сайынғы, ай сайынғы және тоқсан сайынғы мониторингті қамтамасыз ету, бұл Қазақстан экономикаксы үшін қауіптерді жедел анықтауға, сондай-ақ Қазақстан экономикасына қауіптердің теріс әсері күшейген жағдайда нақты ұсынымдарды әзірлеуге мүмкіндік береді
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

40 000
70
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Проведение научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан в соответствии с Правилами проведения научной экспертизы, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2002 года № 598
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»
172 000
71
Экспертно-аналитическое сопровождение мониторинга реализации документов Системы государственного планирования
Проведение мониторинга и анализа реализации документов Системы государственного планирования и выработка рекомендаций для дальнейшего ее совершенствования
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»
60 000
72
Исследование текущей экономической ситуации в стране и мире, мировой финансовой системы, мировых товарных рынках с выявлением внешних рисков и угроз для экономики Казахстана
Исследование мировой экономики и экономики Казахстана с целью выявления рисков и разработки научно-обоснованной оценки происходящих в них событий, а также выработка предложений по снижению негативного влияния внешних факторов на экономику Казахстана
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

45 000
73
Мемлекеттік инвестициялық жобаларды басқаруда нормативтік-құқықтық базасын жетілдіру бойынша ұсыныстар жасау - 2-кезең
Жобалық менеджментті қолдана отырып, мемлекеттік инвестициялық жобаларды жоспарлау және іске асыру бөлігінде нормативтік құқықтық базаны жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу және тәуекелдерді басқару жүйесін айқындай отырып, концессиялық жобалардың оңтайлы құрылымын қаржылық үлгілеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»
140 807
74
Мемлекеттік-жеке меншік әріптестік саласындағы заңнаманы жетілдіру бойынша ұсынымдар - 3 кезең
«Қазақстан Республикасында мемлекеттік-жекешелік
әріптестік туралы» Заң жобасының ережелерін
жүзеге асыруға бағытталған Қазақстан Республикасының
заңға тәуелді нормативтік-құқықтық актілерін әзірлеу бойынша ұсынымдарды жасау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

45 000
73
Выработка рекомендаций по совершенствованию нормативно-правовой базы в части управления государственными инвестиционными проектами – 2 этап
Выработка рекомендаций по совершенствованию нормативно-правовой базы в части планирования и реализации государственных инвестиционных проектов с применением проектного менеджмента - финансовое моделирование оптимальной структуры концессионных проектов с определением системы управления рисками
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Казахстанский центр государственно-частного партнерства»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»
140 807
74
Рекомендации по совершенствованию законодательства в сфере государственно-частного партнерства – 3 этап
Выработка рекомендаций по разработке подзаконных нормативных правовых актов Республики Казахстан, направленные на реализацию положений Закона «О государственно-частном партнерстве в Республике Казахстан»
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Казахстанский центр государственно-частного партнерства»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

78 832
75
Сауада саясаты құралдарын қолдану жолымен импортты әкімшілендіру жөнінде ұсынымдар әзірлеу кезіндегі талдамалық қолдау
Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістік жұмысының Қазақстан Республикасындағы экономикалық жағдайға әсерін бағалау жөніндегі жұмысты үйлестіру
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

78 832
75
Аналитическая поддержка при выработке рекомендаций по администрированию импорта путем применения инструментов торговой политики
Координация работы по оценке влияния функционирования Таможенного союза и Единого экономического пространства на экономическую ситуацию в Республике Казахстан.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

139 627
76
Сыртқы нарыққа қол жеткізу кезіндегі сауда және әкімшілік кедергілерді жою жөнінде ұсыныстар мен ұсынымдар әзірлеу
Елдермен келіссөздер жүргізу үшін барынша сезімтал тауар позициялары бойынша талдау жүргізе отырып тауарлар нарығына қол жеткізу мәселелері бойынша талдау жүргізу және талдамалық қолдау көрсету.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

139 627
76
Выработка предложений и рекомендаций по устранению торговых и административных барьеров при доступе на внешние рынки
Проведение анализа и оказние аналитической поддержки по вопросам доступа на рынок товаров с проведением анализа по наиболее чувствительным товарным позициям для переговоров со странами
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

110 043
77
Еуразиялық экономикалық қоғамдастық шеңберінде келісімдерді іске асыру әсерінің мониторингі және өнеркәсіп тауарлары мен қызметтері саудасында Қазақстанның мүддесін ілгерілету жөнінде ұсыныстар әзірлеу
Еуразиялық экономикалық қоғамдастық туралы Келісімінде көзделген нормаларымен бірге Кеден одағы мен біртұтас экономикалық кеңістік шеңберінде қазіргі таңда жасауымен байланысты, өнеркәсіптің бәсекелестігі бойынша сарапшылық қолдау жасау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

110 043
77
Мониторинг влияния реализации договоренностей в рамках Евразийского экономического союза и выработка предложений по продвижению интересов Казахстана в торговле промышленными товарами и услугами
Оказание аналитической поддержки по вопросам конкурентоспособности промышленности, связанным с текущим функционированием в рамках таможенного союза и единого экономического пространства вкупе с нормами, предусмотренными в Договоре о Евразийском экономическом союзе
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

163 836
78
Еуразиялық экономикалық қоғамдастық шеңберінде келісімдерді іске асыру әсерінің мониторингі және Агроөнеркәсіптік кешенінің тауарларымен саудада Қазақстанның мүддесін ілгерілету жөнінде ұсыныстар әзірлеу
Еуразиялық экономикалық қоғамдастық туралы Келісімінде көзделген нормаларымен бірге Кеден одағы мен біртұтас экономикалық кеңістік шеңберінде қазіргі таңда жасауымен байланысты, ауыл шаруашылық бәсекелестігі бойынша сарапшылық қолдау жасау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

163 836
78
Мониторинг влияния реализации договоренностей в рамках Евразийского экономического союза и выработка предложений по продвижению интересов Казахстана в торговле товарами агропромышленного комплекса
Оказание аналитической поддержки по вопросам конкурентоспособности сельского хозяйства, связанным с текущим функционированием в рамках таможенного союза и единого экономического пространства вкупе с нормами, предусмотренными в Договоре о Евразийском экономическом союзе
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

240 935
79
Мемлекет бәсекелестігін арттыру шеңберінде Дүниежүзілік Банктің «Doing Business» рейтингіндегі Қазақстанның позицияларын жақсарту» талдау зерттеулері
2016 жылға қарай Қазақстанның Дүниежүзілік банктің «Doing Business» рейтингінің алғашқы 30 елінің қатарына ену мақсатында Қазақстан Үкіметі тиісті заңнаманы жетілдіру арқылы елдің бизнес ахуалын жақсарту бойынша іс-шараларды белсенді жүргізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

240 935
79
Аналитическое исследование «Улучшение позиций Казахстана в рейтинге «Doing Business» Всемирного Банка в рамках повышения конкурентоспособности страны»
Активное проведение мероприятий по улучшению бизнес климата страны путем совершенствования соответствующего законодательства по вхождению Казахстана в первую 30-ку стран рейтинга Всемирного Банка «Doing Business» к 2016 году
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

155 000
80
Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар субъектілерінің инвестициялық бағарламаларын (жобаларын) құру және бағалау, сондай-ақ оларды іске асыру көрсеткіштерінің тиімділігін мониторингілеу және бағалау әдістемесін әзірлеу
Табиғи монополиялар субъектілерінің инвестициялық бағдарламаларын (жобаларын) бекіту және олардың орындалуын бақылау рәсімдерін жетілдіру
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

155 000
80
Методика формирования и оценки проектов инвестиционных программ субъектов естественных монополий и регулируемых рынков, а также мониторинга и оценки показателей эффективности их реализации
Совершенствование процедур утверждения инвестиционных программ (проектов) субъектов естественных монополий и контроля за их исполнением.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

90 000
81
Тауар нарықтарын талдау мен оларды реттелетін нарыққа жатқызу және реттелетін нарық субъектілері тауарларының (жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің) тізбесін қалыптастыру әдістемесі, және реттелетін нарық субъектілерінің тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) баға қалыптастыру жүйесін жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Реттелетін нарық субъектілерінің тауарларын (жұмыстарын, көрсетілетін қызметтерін) реттеу және баға қалыптастыру жүйесін жетілдіру
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»

90 000
81
Методика анализа и отнесения товарных рынков к регулируемым и формирования перечня товаров (работ, услуг) субъектов регулируемых рынков, и рекомендаций по совершенствованию системы ценообразования на товары (работы, услуги) субъектов регулируемых рынков
Совершенствование системы регулирования и ценообразования на товары (работы, услуги) субъектов регулируемого рынка.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»

60 000
82
Қазақстан Республикасының спутниктік геодезиялық желісін жасау және мемлекеттік координаталар жүйесін орнатудың мүмкіндіктерін зерттеу
Спутниктік геодезиялық желіні жасау, мемлекеттік координаттар жүйесін орнату, мемлекеттік геодезиялық қамтамасыз етуді жаңғыртудың Қазақстан Республикасына ғана тән ерекшеліктерін анықтау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақстан Ғарыш Сапары» ұлттық компаниясы» АҚ
001 «Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер»
200 000
83
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
008 «Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер»
58 014
84
Астана экономикалық форумын өткізу
VIII Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
012 «Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
392 600
85
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашық және әлеуметтік маңыздағы объектілердің энергия үнемділігі бойынша іс шаралар
Тұрғындар арасында ақпараттық түсіндіру насихат жұмыстарын жүргізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» АҚ
020 «Әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерде энергия үнемдеу бойынша іс-шаралар жүргізу»
150 000
86
Инвестицияларды негіздеу
Іріктеу критерийлерін әзірлеу және инвестициялық жобаларды іске асырудың басымдығын айқындау, коммуналдық секторды жаңғырту мен дамыту жобаларын қаржыландыру көздері бойынша ұсыныстар әзірлеу, энергия және ресурс үнемдеуші технологияларды енгізу, қазақстандық қамтуды қамтамасыз ету.
Жылумен қамтамасыз етудің сенімділігі мен сапасын арттыру, энергия тиімділікті арттыру және энергия үнемдеуді дамыту.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақ Суарнажоба»АҚ»,
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» АҚ
027 «Инвестиция негіздемелерін әзірлеу»

60 000
82
Исследование возможностей создания спутниковой геодезической сети и установления государственной системы координат Республики Казахстан
Установление особенностей создания спутниковой геодезической сети, установления государственной системы координат, модернизации государственного геодезического обеспечения, присущие только Республике Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Национальная компания «Қазақстан Ғарыш Сапары»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами»
200 000
83
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
008 «Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации»
58 014
84
Проведение Астанинского экономического форума
Обеспечение проведения VIII Астанинского экономического форума
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
012 «Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического форума»
392 600
85
Мероприятия по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства
Проведение разъяснительно-информационно-пропагандистской работы с населением
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства»
020 «Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства»
150 000
86
Обоснование инвестиций
Разработка критериев отбора и определение приоритетности реализации инвестиционных проектов, выработка предложений по источникам финансирования проектов модернизации и развития коммунального сектора, внедрение энерго- и ресурсосберегающих технологий, обеспечение казахстанского содержания.
Повышение надежности и качества теплоснабжения, повышения энергоэффективности и развития энергосбережения
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Казахский Водоканалпроект», АО «Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства»
027 «Разработка обоснований инвестиций»

599 214
87
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру жер-кадастр жұмыстарын жүргізумен қамтамасыз етіледі
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Жер кадастры ғылыми өндірістік орталығы» ШЖҚ РМК
036 «Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру»
2 455 483
88
Ауыл шаруашылығы жоспарлы картографиялық өнім
Жұмыстар циклі мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауылшаруашылығы фотокарталарының масштаб қатарын жасауға бағытталған
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Ауыл шаруашылық аэрофотогеодезиялық ізденістер мемлекеттік институты» (АШАІМИ) РМҚК
036 «Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру»

599 214
87
Ведение государственного земельного кадастра
Формирование сведений государственного земельного кадастра обеспечивается проведением земельно-кадастровых работ
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
РГП на ПХВ «Научно-производственный центр земельного кадастра»
036 «Формирование сведений государственного земельного кадастра»
2 455 483
88
Сельскохозяйственная планово-картографическая продукция
Цикл работ направлен на создание сельскохозяйственных фотокарт масштабного ряда для ведения государственного земельного кадастра
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
РГП на ПХВ «Государственный институт сельскохозяйственных аэрофотогеодезических изысканий»
036 «Формирование сведений государственного земельного кадастра»

386 593
89
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімді жасау, сондай-ақ оны оны сақтау
Цифрлы топографилық және тақырыптық карталарды, географиялық атаулардың мемлекеттік каталогтарын жасау, жаңарту, техникалық жобаларды құру, топографиялық-геодезиялық және картографиялық материалдар мен деректерді сақтау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Ұлттық картографиялық-геодезиялық қоры» РМҚК
037 «Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдермен қамтамасыз ету және оларды сақтау »

386 593
89
Создание топографо-геодезической и картографической продукции, а также ее хранение
Создание, обновление цифровых топографических и тематических карт, государственного каталога географических названий, составление технических проектов, хранение топографо-геодезических и картографических материалов и данных
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
РГКП «Национальный картографо-геодезический фонд»
037 «Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение»

219 270
90
Аэротүсірілім, топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар
Экономиканың барлық салалары және мемлекеттің қорғанысы үшін мемлекеттік топографиялық карталарды жасауға бағытталған жұмыстар циклы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазгеодезия» РМҚК
037 «Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдермен қамтамасыз ету және оларды сақтау »
2 286 046
91
Техникалық реттеу жүйесін реформалау
Қазақстан Республикасының құрылыс саласында нормативтік-техникалық құжаттар әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» АҚ
038 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру»
648 553
92
Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасын «Қазақстан - 2050» стратегиясын ескере отырып, түзету (өзектендіру)
Қазақстан Республикасы аумағын тиімді жоспарлау үшін 2013 жылы әзірленген Қазақстан Республикасының аумағын ұйымдастырудың бас схемасын түзету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы» ШЖҚ РМК
038 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру»
309 891
93
Астана агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасы
Агломерациялар аумақтарын ұйымдастыруды жетілдірудің негізгі жобалық шешімдерін айқындау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Астана басжоспар «ҒЗЖИ» ЖШС
038 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру»
119 500
94
Алматы агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасы
Агломерациялар аумақтарын ұйымдастыруды жетілдірудің негізгі жобалық шешімдерін айқындау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы» ШЖҚ РМК
038 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру»
121 050
95
Үлгі жобалар
Объектілерінің үлгі жобаларын және үлгі жобалардың шешімдерін әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Қазақ Суарнажоба»АҚ»,
«Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» АҚ,
«Үлгілік және тәжірибелік жобалаудың ғылыми-зерттеу институты (Тұрғын үйлер институты)» ЖШС ҮТЖҒЗИ (Тұрғын үй институты)
038 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру»

219 270
90
Аэросъемочные, топографо-геодезические и картографические работы
Цикл работ направлен на создание государственных топографических карт для всех отраслей экономики и обороны страны
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
РГКП «Казгеодезия»
037 «Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение»
2 286 046
91
Реформирование системы технического регулирования
Разработка (переработка) нормативно-технических документов и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры»
038 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»
648 553
92
Корректировка (актуализация) Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан с учетом Стратегии «Казахстан - 2050»
Корректировка разработанной в 2013 году Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан для эффективного планирования территории Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
РГП на ПХВ «Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра»
038 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»
309 891
93
Межрегиональная схема территориального развития Астанинской агломерации
Определение основных проектных решений совершенствования организации территорий агломераций
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
ТОО «НИПИ» «Астанагенплан»
038 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»
119 500
94
Межрегиональная схема территориального развития Алматинской агломерации
Определение основных проектных решений совершенствования организации территорий агломераций
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
РГП на ПХВ «Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра»
038 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»
121 050
95
Типовые проекты
Разработка типовых проектов и типовых проектных решений
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО «Казахский Водоканалпроект»,
АО «Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры»,
ТОО «Научно-исследовательский институт типового и экспериментального проектирования (Институт жилища)»
038 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»

2 917 196
96
Қазақстан Республикасының аумағын дамытудың өңіраралық схемасын әзірлеу
Өңіралық схемалар өңірлер аумағында қалақұрылысы саласындағы мемлекеттік саясаттың негізгі қағидаттарын анықтау үшін әзірленеді
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы» ШЖҚ РМК
038 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы норматив тік-техникалық құжаттарды жетілдіру»
717 916
97
ШОБ топ-менеджментін оқыту мемлекеттік тапсырмасы

2 917 196
96
Разработка межрегиональных схем территориального развития Республики Казахстан
Определение основных проектных решений совершенствования организации территорий Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
РГП на ПХВ «Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра»
038 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»
717 916
97
Обучение топ-менеджмента МСБ на базе АОО «Назарбаев Университет»

«Назарбаев Университеті» ДБҰ Дьюк Университетімен (АҚШ) бірлесіп «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 301 қаулысына сәйкес «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасының төртінші бағытының шеңберінде шағын және орта бизнес кәсіпорындарының жоғары және орта буын басшылары үшін «ШОБ топ-менеджментін оқытуды» өткізеді
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
«Назарбаев Университеті» ДБҰ
043 «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлік әлеуеттін сауықтыру және күшейту»
247 000
98
Қаржылық бұзушылықтарға зерттеулер жүргізу
Мемлекеттік қаржылық бақылауды жүзеге асыру мақсатында, қаржылық бұзушылықтардың профилактикасы және анықтау әдістерін жетілдіруге бағытталған өзекті мәселелерді зерттеу
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің «Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу жөніндегі орталық» ШЖҚ РМК
004 «Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу»

«Обучение топ-менеджмента МСБ» для руководителей высшего и среднего звена предприятий малого и среднего бизнеса проводится АОО «Назарбаев Университет» совместно с Университетом Дьюк (США) в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 301 «Об утверждении Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» в рамках четвертого направления Программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АОО «Назарбаев Университет»
043 «Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
247 000
98
Проведение исследований финансовых нарушений
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений, в целях эффективного осуществления государственного финансового контроля
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
РГП на ПХВ «Центр по исследованию финансовых нарушений» Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
004 «Исследование финансовых нарушений»

3 945,0
Ақмола облысы Бурабай кентінде Бурабай ауданы ішкі істер басқармасының жанындағы полицияның кенттік бөлімі ғимаратының құрылысы
30 045,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучинск қаласы 100-пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (100 ЖД-2.1-200 ҚР ТЖ типтік жобасын бейімдеу)
250,0
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
195 165,0
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту үшiн берілетін нысаналы даму трансферттерi
195 165,0
Ақмола облысы
2 405,8
Ақмола облысы Целиноград ауданы Тайтөбе ауылында 300 орындық мектеп құрылысы
10,4
Ақмола облысы Бұланды ауданы Макинск қаласында 420 орындық мектеп пен қазандықтың құрылысы
2 395,4
Атырау облысы
2 082,8
Жылыой ауданы Құлсары қаласындағы 300 орындық № 19 орта мектептің құрылысы
297,9
Атырау қаласы Нұрсая шағын ауданында 280 орындық мектеп құрылысы
546,3
Жылыой ауданы Жана-Каратон ауылында 280 орындық балабақша құрылысы
146,7
Атырау қаласы Бірлік ауылында 280 орындық балабақша құрылысы
159,9
Атырау облысы Махамбет ауданы Жалғансай ауылындағы 300 орындық орта мектеп құрылысы
932,0
Шығыс Қазақстан облысы
12 934,0
ШҚО Жарма ауданындағы Жаңғызтөбе кентіндегі 300 орындық орта мектеп құрылысы
1 567,5
ШҚО Жарма ауданы Шар қаласындағы Варепа көшесі №87 300 орындық орта мектеп құрлысы
2 000,0
ШҚО Глубокое ауданы Глубокое ауылындағы Пирогова көшесінде 600 орындық мектептің құрылысы
1 000,0
Шығыс Қазақстан облысы Зырян қаласындағы Шолохов, 22 көшесі бойындағы 280 орындық балабақшаның құрылысы
1 081,4
ШҚО Үржар ауданы Бахты ауылындағы 320 орындық орта мектеп құрылысы
7 285,1
Қостанай облысы
20 758,0
Қостанай облысы Қостанай қ. 500 орындарға мемлекеттік тілде оқыту орта мектебін салу
20 758,0
Қызылорда облысы
98,1
Қызылорда қаласы Қорқыт ата шағын ауданындағы 900 орындық мектептің құрылысы
98,1
Павлодар облысы
10 362,4
Павлодар облысы Екібастұз қаласында 1200 орындық мектеп құрылысы
10 362,4
Солтүстік Қазақстан облысы
146 523,9
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка ауданы Мамлютка жұмысшы ауылындағы 300 орындық мектептің құрылысы
146 523,9
239
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
87 215,0
129
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салуға берілетін нысаналы даму трансферттері

3 945,0
Строительство здания поселкового отдела полиции при управлении внутренних дел Бурабайского района в поселке Бурабай Акмолинской области
30 045,0
Строительство стоквартирного жилого дома в городе Щучинске Бурабайского района Акмолинской области (привязка типового проекта ТП РК 100 ЖД-2.1-2011)
250,0
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
195 165,0
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования
195 165,0
Акмолинская область
2 405,8
Строительство общеобразовательной школы на 300 мест в селе Тайтобе Целиноградского района Акмолинской области
10,4
Строительство школы на 420 мест с котельной в городе Макинск Буландынского района Акмолинской области
2 395,4
Атырауская область
2 082,8
Строительство средней школы № 19 на 300 мест в г. Кульсары Жылыойского района
297,9
Строительство детского сада на 280 мест в мкр. Нурсая в г. Атырау
546,3
Строительство детского сада на 280 мест в п. Жана-Каратон Жылойского района
146,7
Строительство детского сада на 280 мест в с. Бирлик г. Атырау
159,9
Строительство средней школы на 300 мест в с. Жалгансай Махамбетского района Атырауской области
932,0
Восточно-Казахстанская область
12 934,0
Строительство средней школы на 300 мест в п. Жангизтобе Жарминского района ВКО
1 567,5
Строительство средней школы на 300 мест в г.Шар по ул.Варепа № 87 Жарминского района ВКО
2 000,0
Строительство школы на 600 мест по ул.Пирогова в с. Глубокое Глубоковского района Восточно-Казахстанской области
1 000,0
Строительство детского сада на 280 мест по ул .Шолохова, 22 в г.Зыряновске Восточно-Казахстанской области
1 081,4
Строительство средней школы на 320 мест в с. Бахты Урджарского района Восточно-Казахстанской области
7 285,1
Костанайская область
20 758,0
Строительство средней школы на 500 мест с государственным языком обучения в городе Костанае Костанайской области
20 758,0
Кызылординская область
98,1
Строительство школы на 900 мест в мкр. Коркыт ата г. Кызылорда
98,1
Павлодарская область
10 362,4
Строительство школы на 1200 мест в г. Экибастуз Павлодарской области
10 362,4
Северо-Казахстанская область
146 523,9
Строительство школы на 300 мест в рабочем поселке г. Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области
146 523,9
239
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
87 215,0
129
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020

87 215,0
Ақмола облысы
3 408,7
Ақмола облысы Шортанды ауданы Бозайғыр а. (Елизаветинка) ауысымына 25 қабылдау жасайтын дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
3 408,7
Шығыс Қазақстан облысы
11 131,4
Тарбағатай ауданы Жетіарал аулындағы бір ауысымда 20 адам қабылдауға арналған дәрігерлік амбулатория құрылысы
56,4
Зайсан ауданы Сартерек аулындағы бір ауысымда 20 адам қабылдауға арналған дәрігерлік амбулатория құрылысы
10 088,1
Көкпекті ауданы Преображенка аулындағы бір ауысымда 20 адам қабылдауға арналған дәрігерлік амбулатория құрылысы
143,4
Күршім ауданы Бурабай аулындағы бір ауысымда 20 адам қабылдауға арналған дәрігерлік амбулатория құрылысы
843,5
Қостанай облысы
46 544,9
Қостанай облысы Мендіқара ауданының Первомайское селосында 25 қатысуға дәрігерлік амбулаторияны салу
46 544,9
Павлодар облысы
26 130,0
Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылындағы дәрігерлік амбулатория құрылысы
26 130,0
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
35 491,7
024
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
35 491,7
Алматы облысы
8 130,0
Панфилов аудандағы Жаркент қаласында 320 орындық дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
8 130,0
Солтүстік Қазақстан облысы
27 361,7
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылында 160 көрермен орынға арналған дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
27 361,7
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
2 491,2
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 491,2
Ақмола облысы
1 000,0
Ақмола облысы Целиноград ауданының Тайтөбе ауылын электрмен жабдықтау
1 000,0
Алматы қаласы
1 491,2
Алматы қаласының магистралдық және жылу тарату желілерін реконструкциялау
1 491,2
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
932 460,2
060
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
932 460,2
Маңғыстау облысы
42 256,3
«Ақтау теңіз порты» АЭА инженерлік және көлік инфрақұрылымының құрылысы
42 256,3
Павлодар облысы
189 466,6
«Павлодар» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымының құрылысы
189 466,6
Алматы қаласы
737,3
Алматы қаласының Алатау ауданындағы Индустриялық аймағының құрылысы
737,3
Астана қаласы
700 000,0
Астана қ. «Индустриялық парк» жаңа өндіріс аймағының инфрақұрылымын құру
700 000,0
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі

87 215,0
Акмолинская область
3 408,7
Строительство врачебной амбулатории на 25 посещений в смену в с.Бозайгыр (Елизаветинка) Шортандинский район
3 408,7
Восточно-Казахстанская область
11 131,4
Строительство врачебной амбулатории для приема 20 человек за смену в Жетыарал Тарбагатайского района
56,4
Строительство врачебной амбулатории для приема 20 человек за смену в с. Сартерек Зайсанского района
10 088,1
Строительство врачебной амбулатории для приема 20 человек за смену в с. Преображенка Кокпектинского района
143,4
Строительство врачебной амбулатории для приема 20 человек за смену в с. Бурабай Курчумского района
843,5
Костанайская область
46 544,9
Строительство врачебной амбулатории на 25 посещений в смену в с. Первомайское Мендыкаринского района Костанайской области
46 544,9
Павлодарская область
26 130,0
Строительство врачебной амбулатории в с. Кожамжар Актогайского района
26 130,0
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
35 491,7
024
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов спорта
35 491,7
Алматинская область
8 130,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 320 зрительских мест в городе Жаркент Панфиловского района Алматинской области
8 130,0
Северо-Казахстанская область
27 361,7
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 160 зрительских мест в селе Бишкуль Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
27 361,7
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
2 491,2
013
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы
2 491,2
Акмолинская область
1 000,0
Электроснабжение села Тайтобе Целиноградского района Акмолинской области
1 000,0
город Алматы
1 491,2
Реконструкция магистральных и распределительных тепловых сетей г. Алматы
1 491,2
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
932 460,2
060
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы для развития индустриально-инновационной инфраструктуры
932 460,2
Мангистауская область
42 256,3
Строительство инфраструктуры специальной экономической зоны «Морпорт Актау»
42 256,3
Павлодарская область
189 466,6
Строительство инфраструктуры специальной экономической зоны «Павлодар»
189 466,6
город Алматы
737,3
Строительство инфраструктуры Индустриальной зоны в Алатауском районе города Алматы
737,3
город Астана
700 000,0
Строительство инфраструктуры новой промышленной зоны «Индустриальный парк» в г. Астана
700 000,0
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан

611 929,4
023
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
169 355,9
Ақмола облысы
147 850,2
Ақмола облысының Целиноград ауданының Қосшы а. 10 және 0,4 кВ ішкі орам электрмен жабдықтау жүйесін салу (2-ші іске қосу кешені)
113,8
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының Нұрмағамбетов, 203 көшесі бойындағы қырық бес пәтерлі жалға беретін тұрғын үйге инженерлік желіліерді тарту және абаттандыру
2 464,2
Васильковский шағын ауданынан солтүстігіне қарай ішкі орам инженерлік жүйелерін салу және абаттандыру (13 га)
8 702,3
Ақмола облысы Аршалы ауданының Бұлақсай ауылдық өңірі Қостомар аулында инженерлі-коммунникациялық инфрақұрылымды салу (электрмен жабдықтау)
1 098,7
Ақмола облысы Бұланды ауданының Макинск қ. 18-пәтерлі тұрғын үйге инженерлік жүйелерін салу және абаттандыру
846,0
Зеренді ауданының Зеренді а. Ильясова,59 көшесінде 21 пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілерінің құрылысы
1 882,3
Ақмола облысының Көкшетау қ. Васильковский ш/а солтүстігіне қарай (ауданы 33,5 га жер учаскесінде) - 1кезең магистральді желілерді және ішкікварталдық желілерді салу. (3-кезек, Васильковский ш/а солтүстігіне қарай жылу және электр магистральді ішкікварталдық желілерді салу)
58 903,4
Ақмола облысының Көкшетау қ. Васильковский ш/а солтүстігіне қарай инженерлік желілерді салу (II кезең). Кәріз сорап станциясы (КСС)
23 232,4
Ақмола облысының Көкшетау қ. Васильковский ш/а солтүстігіне қарай ауданы 13 га жер учаскесінде абаттандыру және ішкікварталдық инженерлік желілерді салу. 11,12,13 позициясы 3 тоғыз пәтерлі тұрғын үйлерге үшін ішкікварталдық инженерлік желілер және абаттандыру
20 607,1
Ақмола облысының Көкшетау қ. Жансая тұрғын кешені ауданында бес отыз пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілерді салу
30 000,0
Шығыс Қазақстан облысы
72,2
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласында 19 тұрғын ауданның инженерлік желілермен 2 тұрғын үйдің құрылысы (қаланың бас жоспарына 34, 37/2 позиция). Нысан: 34 позициялы тұрғын үйге көріктендіру мен инженерлік желілер
72,2
Солтүстік Қазақстан облысы
14 433,5
СҚО Петропавл қ. ОЖТБ-дан жұмыс істейтін ТМ-3 Ду 1020 мм жылу магистралімен түйіскенге дейінгі учаскеде 2Ду 1020 мм жылу магистралін салу
10 149,7
СҚО Петропавл қ. «Береке» ықшам ауданындағы Досұхамбетов қысқа көшесі бойында 93 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
4 160,0
СҚО Петропавл қ. «Береке» ықшам ауданындағы 5-ая Сенная - Досұхамбетов көшелері бойында 72 пәтерлі тұрғын үй салу (абаттандыру және сыртқы инженерлік қамтамасыз ету)

611 929,4
023
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
169 355,9
Акмолинская область
147 850,2
Внутриквартальные сети электроснабжения 10 и 0,4 кВ а. Косшы, 2-ой пусковой комплекс
113,8
Благоустройство и инженерные сети к сорокапятиквартирному арендному жилому дому по улице Нурмаганбетова, 203 в городе Акколь Аккольского района Акмолинской области.
2 464,2
Строительство инженерных сетей севернее мкр. Васильковский в г. Кокшетау (13 га)
8 702,3
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в селе Костомар Булаксайского аульного округа Аршалынского района Акмолинской области (электроснабжение)
1 098,7
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 18-квартирному жилому дому в г. Макинске Буландынского района Акмолинской области
846,0
Благоустройство и инженерные сети к 21 кв. жд. по ул. Ильясова, 59 в с. Зеренда Зерендинского района
1 882,3
Строительство магистральных сетей и внутриквартальных сетей севернее микрорайона Васильковский (на участке площадью 33,5 га)-1 этап, город Кокшетау Акмолинской области. (Строительство магистральных инженерных сетей теплоснабжения и электроснабжения севернее микрорайона Васильковский, 3 очередь)
58 903,4
Строительство инженерных сетей севернее микрорайона Васильковский в городе Кокшетау Акмолинской области (II этап). Канализационная насосная станция (КНС)
23 232,4
Строительство внутриквартальных инженерных сетей и благоустройство севернее микрорайона Васильковский на участке площадью 13 га г. Кокшетау Акмолинской области. Внутриквартальные сети и благоустройство для 3-х 9-ти этажных жилых домов поз. 11,12,13
20 607,1
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пяти тридцатиквартирным жилым домам в районе жилого комплекса Жансая в городе Кокшетау Акмолинской области
30 000,0
Восточно-Казахстанская область
72,2
Комплекс: строительство 2-х жилых домов с инженерными сетями в 19 жилом районе города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области (поз 34, поз. 37/2 по ген. плану города). Объект: Инженерные сети и благоустройство к жилому дому поз. 34
72,2
Северо-Казахстанская область
14 433,5
Строительство тепломагистрали 2Ду 1020 мм на участке от ЦТРП до стыковки с существующей тепломагистралью ТМ-3 Ду 1020 мм в г.Петропавловске СКО
10 149,7
Строительство 93-х квартирного жилого дома по пр.Дусухамбетова в микрорайоне «Береке» в г.Петропавловске СКО (внешние инженерные сети и благоустройство)
4 160,0
Строительство 72-х квартирного жилого дома по ул.5-ая Сенная -пр.Дусухамбетова в микрорайоне «Береке» в г.Петропавловске СКО (благоустройство и внешнее инженерное обеспечение)

123,8
Астана қаласы
7 000,0
Инженерлік желілер мен жолдар Ильинка кентінен шығысқа қарай жеке тұрғын үйлерге инженерлік желілер. Түзету. (1 кезек. Инженерлік желілер мен жолдар).
7 000,0
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 995,2
Алматы қаласы
5 995,2
Алматы қ. Ақбұлақ ы/а суқұбыры желісінің құрылысы
5 995,2
032
Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
39 201,9
Солтүстік Қазақстан облысы
39 201,9
СҚО, Ақжар ауданы, Байтұс а. Булаев топтамалық су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің су жүргізу мен бұрудың таратушы желілерін реконструкциялау
16 701,9
СҚО, Тайынша ауданы, Чермошнянка с. Булаев топтамалық су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің су жүргізу мен бұрудың таратушы желілерін реконструкциялау
22 500,0
051
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
288 056,8
Ақмола облысы
25 325,8
Ақмола облысының Көкшетау қаласындағы әкімшілік-тұрмыстық корпусымен «Вектор» комбайн зауытына су құбыры тораптарының құрылысы
205,1
Ақмола облысы Степногорск қаласында «Сопка-305» су терминалында спорттық-сауықтыру кешенін электрмен жабдықтау
230,2
Ақмола облысы Ерейментау ауданы ауданының Бозтал селосында 517 тұқымдық ірі қарамалға арналған репродуктор шаруашылығында су құбырын салу
912,3
Ақмола облысы Целиноград ауданы Ақмол ауылында орналасқан «Малиновская» объектінің трансформаторлық шағын станциясның және 10/0,4 кВ электр жабдықтау желілерін реконструкциялау
15 507,5
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы Степняк қаласындағы құс фабрикасының сумен қамту сыртқы желілерінің құрылысы (II кезек)
7 863,1
Ақмола облысының Көкшетау қаласы «Вектор» комбайн зауытында электірмен жабдықтау және телефонизациялау ішкі желілерінің құрылысы
607,6
Шығыс Қазақстан облысы
58 539,5
ШҚО Көкпекті ауданы Көкжайық ауылында «Елім-ай Көкпекті» агроөнеркәсіп кешенінің инженерлік инфрақұрылымын салу
539,5
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы Тұрғысын өзенінде Тұрғысын су электр станциясының құрылысы (35-ВЛ электрмен қамту желілерін салу және 35*10 кВ құру)
58 000,0
Батыс Қазақстан облысы
182 682,5
«БҚО Орал қаласы Жәнгірхан көшесіндегі қонақ үйдің автокешені (сыртқы желінің газбен жабдықтау, сумен жабдықтау, кәріз, электрмен жабдықтау және көлік қою орнымен кіру жолы)»

123,8
город Астана
7 000,0
«Инженерные сети к индивидуальному жилью восточнее поселка Ильинка». Корректировка (1-я очередь. Инженерные сети и дороги)
7 000,0
029
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 995,2
город Алматы
5 995,2
Строительство сетей водопровода в мкр. «Акбулак» г.Алматы
5 995,2
032
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
39 201,9
Северо-Казахстанская область
39 201,9
Реконструкция разводящих сетей водоводов и отводов сельских населенных пунктов, подключенных к Булаевскому групповому водопроводу с. Байтус Акжарского района СКО
16 701,9
Реконструкция разводящих сетей водоводов и отводов сельских населенных пунктов, подключенных к Булаевскому групповому водопроводу Чермошнянка Тайыншинского района СКО
22 500,0
051
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
288 056,8
Акмолинская область
25 325,8
Строительство водопроводных сетей к комбайновому заводу «Вектор» с административно-бытовым корпусом в городе Кокшетау Акмолинской области
205,1
Электроснабжение спортивно-оздоровительного комплекса на водном терминале «Сопка-305» города Степногорск Акмолинской области
230,2
Строительство водопровода к хозяйству - репродуктору на 517 голов племенного КРС в селе Бозтал Ерементауского района Акмолинской области
912,3
Реконструкция сетей электроснабжения 10/0,4 кВ и трансформаторных подстанций объекта «Малиновская», расположенный в ауле Акмол Целиноградского района Акмолинской области
15 507,5
Строительство наружных сетей водоснабжения птицефабрики (II очередь) в г. Степняке Енбекшильдерского района Акмолинской области
7 863,1
Строительство внешних сетей электроснабжения и телефонизации к комбайновому заводу «Вектор» города Кокшетау Акмолинской области
607,6
Восточно-Казахстанская область
58 539,5
Строительство инженерной инфраструктуры агропромышленного комплекса «Елім-ай Кокпекті» в селе Кокжаик Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области
539,5
Строительство Тургусунской гидроэлектростанции на реке Тургусун (Строительство линий электроснабжения ВЛ-35 и установка ПС 35*10 кВ) Зырьяновского района Восточно-Казахстанской области
58 000,0
Западно-Казахстанская область
182 682,5
Автокомплекс с гостиницей по ул. Жангирхана в г. Уральск, ЗКО (наружные сети газоснабжения, водоснабжения, канализации, электроснабжения и подъездная дорога с парковкой) ИП «Галиев»

544,7
БҚО Зеленов ауданында құбыр генератор үшін инженерлік инфрақұрылым
182 137,8
Қостанай облысы
3 378,9
Қостанай ауданы Затобол аулы Механизаторов, 1/5 көшесі өндірістік кешенінің электрмен жабдықтау
3 378,9
Маңғыстау облысы
12 924,3
Ақтау қаласының 35 шағын аудандағы «Мейірбике» медициналық колледжі ғимаратының сыртқы инженерлік желілерін салу
8,3
«Sofie Medgroup» /Софи Медгрупп/ көп салалы клиникасы» ЖШС-ің сыртқы алаң желілерін салу
12 916,0
Павлодар облысы
5 205,8
Павлодар ауданы «Аңдас» ШҚ 1800га ауданында суармалы жерінің қайта құрылуы (ВЛ-10кВ қосалқы станциясы, магистральды суарылатын жүйелердің қайта орнату)
1 897,4
Инжиниринг-маркетингтік компаниясы «Format Mach Company» ЖШС жылу трассасын қайта құру
3 308,4
052
Облыстық бюджеттерге Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
5 802,2
Жамбыл облысы
4 188,5
Шу қаласындағы «Жайсаң» тұрғын үй алқабынан 35/10 кВ ҚС- мен 35 кВ ЭБЖ-ін салу
4 188,5
Павлодар облысы
1 613,7
Лермонтов, И.Байзаков көшесінде Дерибас көшесіне диаметрде 400-500 мм канализациялық коллектордын қайта жобалау
1 613,7
126
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
100 864,8
Солтүстік Қазақстан облысы
100 864,8
СҚО Петропавл қ. «Береке» ықшам ауданындағы Ю.А. Гагарин - У. Громова көш. бойындағы екі жатақхана құрылысы
98 086,9
Шаруашылық құрылыстарымен және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымымен Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданы Смирново ауылындағы Горький 45а, Зеленая 75а, 77а, Титов 22а, Амангелді көшелеріндегі 47, 49, 51, 53, 55а, 57а 10 бір пәтерлі тұрғын үй салу. Бір пәтерлі тұрғын үй
2 777,9
129
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым объектілерін дамытуға және/немесе салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 652,6
Қостанай облысы
374,1
Қостанай облысы Федоров ауданының Ленин ауылындағы ағаш өңдейтін цехінің қолданыстағы ғимаратына сыртқы электрмен жабдықтау учаскесінің құрылысы
36,0
Федоров ауданының Федоров ауылындағы Мелехов көшесінде «Марафет» қолданыстағы сұлулық салонына сыртқы энергиямен қамтамасыз ету учаскесінің құрылысы
9,8
Арқалық қаласының Екидин а. Жасимбек ш/қ сумен жабдықтау және электр жабдықтау жүйесін қайта құру (ЖСҚ әзірлеу)

544,7
Инженерная инфраструктура для турбогенераторных установок в Зеленовском районе ЗКО
182 137,8
Костанайская область
3 378,9
Электроснабжение производственного комплекса по ул. Механизаторов, 1/5 в п. Затобольск Костанайского района
3 378,9
Мангистауская область
12 924,3
Строительство наружных сетей здания медицинского колледжа «Мейрбеке» в 35 микрорайоне города Актау»
8,3
Строительство наружных инженерных сетей (электроснабжение, тепло-водоснабжение, газоснабжение и канализация) ТОО «Многопрофильная клиника «Sofie Medgroup»
12 916,0
Павлодарская область
5 205,8
Реконструкция орошаемого участка на площади 1800 га в КХ «Андас» Павлодарского района (Восстановление магистральных оросительных сетей, ВЛ-10 кВ с подстанцией)
1 897,4
Реконструкция теплотрассы ТОО «Format Mach Company» инжиниринг-маркетинговая компания
3 308,4
052
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
5 802,2
Жамбылская область
4 188,5
Строительство ПС 35/10 кВ и ЛЭП-35 кВ в новом жилом массиве «Жайсан» г.Шу
4 188,5
Павлодарская область
1 613,7
Реконструкция канализационного коллектора диаметром 400-500 мм по ул.Лермонтова от ул. И.Байзакова до ул.Дерибаса
1 613,7
126
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
100 864,8
Северо-Казахстанская область
100 864,8
Строительство двух общежитий по ул. Ю.А. Гагарина - У. Громовой в микрорайоне «Береке» г. Петропавловска СКО
98 086,9
Строительство 10-ти одноквартирных жилых домов с хозпостройками и инженерно-коммуникационной инфраструктурой в с. Смирново по ул. Горького 45а, Зеленая 75а, 77а, Титова 22а, Амангельды 47, 49, 51, 53, 55а, 57а Аккайынского района Северо-Казахстанской области. Одноквартирный жилой дом
2 777,9
129
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
2 652,6
Костанайская область
374,1
Строительство участка наружного энергоснабжения к существующему зданию деревообрабатывающего цеха в селе Ленино Федоровского района Костанайской области
36,0
Строительство участка наружного энергоснабжения к существующему салону красоты «Марафет» в селе Федоровка Федоровского района ул.Мелехова
9,8
Реконструкция системы водоснабжения и электроснабжения к/х Жасимбек в с. Екидин г. Аркалык (разработка ПСД)

328,3
Павлодар облысы
1 939,5
8 жоба бойынша инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдар өткізу бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу (кіреберіс жолдар, электрмен жабдықтау)
630,0
Баянауыл ауылындағы орталық монша ғимаратына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдар өткізу
11,0
«Железин ауданы Железинка ауылында су құбыры мен жылу желілерінің құрылысына арналған» жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
149,0
«Железин ауданы Михайловка ауылында кәсіпкерлік объектілеріне электр қуатымен жабдықтау сыртқы желілері құрылысына арналған» жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
999,1
«Солнечный кентінің жылыжайына су құбыры құрылысына арналған» жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
135,5
«Зеленая Роща ауылындағы наубайхананы электр қуаты желісі құрылысына арналған» жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
14,9
Солтүстік Қазақстан облысы
339,0
Аққайың ауданының Қиялы а. Ленин көш. су құбырын тарту
209,0
Шал ақын ауданының Сергеевка қ. Д.Шопанов көш., 16 мекенжайындағы объектіге кіреберіс жолды абаттандыруға ИКИ
130,0

328,3
Павлодарская область
1 939,5
Разработка проектно-сметной документации к подведению инженерно-коммуникационной инфраструктуры по 8 проектам (подъездные дороги, электроснабжение)
630,0
Подведение инженерно-коммуникационной инфраструктуры к зданию центральной бани в с. Баянаул
11,0
Разработка проектно-сметной документации на «Строительство водопровода и тепловых сетей в с. Железинка Железинского района»
149,0
Разработка проектно-сметной документации на «Строительство наружных сетей электроснабжения к объекту предпринимательства в с. Михайловка Железинского района»
999,1
Разработка проектно-сметной документации на «Строительство водопровода к теплице п.Солнечный г. Экибастуз»
135,5
Разработка проектно-сметной документации на «Строительство сетей электроснабжения к пекарне в с. Зеленая роща г. Экибастуз»
14,9
Северо-Казахстанская область
339,0
Строительство водопровода в с. Киялы ул. Ленина Аккайынского района
209,0
ИКИ на благоустройство подъездных путей к объекту находящегося по ул. Д. Шопанова 16 в г. Сергеевка района Шал акына
130,0