"Қазақстан Республикасының құқық қорғау жүйесін одан әрі жаңғыртудың 2014 - 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 292 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 209 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 тамыздағы № 464 қаулысымен

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2014 года № 292 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы дальнейшей модернизации правоохранительной системы Республики Казахстан на 2014 - 2020 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 209. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2016 года № 464

Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.08.2016 № 464 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының құқық қорғау жүйесін одан әрі жаңғыртудың 2014 - 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 292 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.08.2016 № 464.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2014 года № 292 «Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы дальнейшей модернизации правоохранительной системы Республики Казахстан на 2014 - 2020 годы» следующие изменения и дополнения:

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының құқық қорғау жүйесін одан әрі жаңғыртудың 2014 - 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
1.
БАҚ-ты мониторингтеу нәтижелерінің негізінде имидждік саясатты жақсарту жөнінде ұсыныстар әзірлеу
Медиа-жоспарды жетілдіру
БП
(келісім бойынша)
Жыл сайын
2,3
1,1
1,2
-
-
-
-
-
-
-
»;
реттік нөмірлері 2, 3-жолдардың 4-бағанындағы «ЭСЖКА» деген аббревиатура «МҚІСҚА» деген аббревиатурамен ауыстырылсын, «ТЖМ» деген аббревиатура алып тасталсын;
реттік нөмірі 4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
4.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізіліміне өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу үшін құқық қорғау органдары ұсынатын мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді анықтау тұрғысынан мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы мәліметтерді түгендеу
ҰЭМ-ге ұсыныстар
БП (келісім бойынша), МҚІСҚА (келісім бойынша) ІІМ, Қаржымині
Жыл сайын, 1 мамырдан және 1 қазаннан кешіктірмей
-
-
-
-
-
-
-
-
»;
4-бағанда:
реттік нөмірі 5-жолдағы «ЭСЖКА» деген аббревиатура «МҚІСҚА» деген аббревиатурамен ауыстырылсын, «ТЖМ» деген аббревиатура алып тасталсын;
реттік нөмірі 11-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
11.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің әрекеті туралы имидждік фильм жасау
Фильмдерді көрсету
МҚІСҚА (келісім бойынша, жинақтау), ИДМ
2015 жыл
6
3
3
-
-
-
-
-
РБ
001
»;
4-бағанда:
реттік нөмірі 12-жолдағы «ЭСЖКА» деген аббревиатура «МҚІСҚА» деген аббревиатурамен ауыстырылсын, «ТЖМ» және «МҚІА (келісім бойынша)» деген аббревиатуралар алып тасталсын;
реттік нөмірі 13-жолдағы «СА» деген аббревиатура «ҰЭМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
14.
Құқық қорғау органдарының мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді көрсету сапасын бақылау және мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын қоғамдық мониторингтеу нәтижелерін ескере отырып, стандарттарын жетілдіру
Бұйрықтар
БП (келісім бойынша), ІІМ
2014 - 2020 жылдар
-
-
-
-
-
-
-
-
»;
реттік нөмірлері 15, 16, 17-жолдардың 4-бағанында «БАА» деген аббревиатура «ИДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 18-жолдың 1-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Экономикалық тергеулер қызметі қызметкерінің жағымды образын қалыптастыру бойынша қабылданатын шараларды жария ету»;
4-бағанда:
реттік нөмірі 19-жолдағы «ЭСЖКА» деген аббревиатура «МҚІСҚА» деген аббревиатурамен ауыстырылсын, «ТЖМ» деген аббревиатура алып тасталсын;
реттік нөмірі 20-жолдағы «ЭБЖМ» деген аббревиатура «Қаржымині» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 23-жолдағы «Еңбекмині» деген аббревиатура «ДСӘДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын, «ӨДМ» деген аббревиатура алып тасталсын;
реттік нөмірі 24-жолдағы «ДСМ» деген аббревиатура «ДСӘДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 25-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
25.
Құқық қорғау органдарының құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы есебі
Есептер
БП (келісім бойынша), МҚІСҚА (келісім бойынша), ІІМ, Қаржымині
Жыл сайын
-
-
-
-
-
-
-
-
»;
4-бағанда:
реттік нөмірі 26-жолдағы «БАА» және «ЭСЖҚА» деген аббревиатуралар «ИДМ» және «МҚІСҚА» деген аббревиатуралармен ауыстырылсын, «ТЖМ» деген аббревиатура алып тасталсын;
реттік нөмірі 28-жолдағы «ЭСЖКА» деген аббревиатура «МҚІСҚА» деген аббревиатурамен ауыстырылсын, «ТЖМ» деген аббревиатура алып тасталсын;
реттік нөмірі 29-жолдағы «ЭСЖКА» және «БАА» деген аббревиатуралар тиісінше «МҚІСҚА» және «ИДМ» деген аббревиатуралармен ауыстырылсын, «ТЖМ» деген аббревиатура алып тасталсын;
реттік нөмірі 30-жолдағы «ТЖМ» және «БАА» деген аббревиатуралар тиісінше «ІІМ» және «ИДМ» деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 31-жолдағы «ЭСЖКА» деген аббревиатура «МҚІСҚА» деген аббревиатурамен ауыстырылсын, «ТЖМ» және «Әділетмині» деген аббревиатуралар алып тасталсын;
реттік нөмірі 32-жолдағы «ЭСЖКА» және «БАА» деген аббревиатуралар тиісінше «МҚІСҚА» және «ИДМ» деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 33-жолдағы «ЭСЖКА» деген аббревиатура «МҚІСҚА» деген аббревиатурамен ауыстырылсын, «ТЖМ» деген аббревиатура алып тасталсын;
реттік нөмірі 34-жолдағы «ЭБЖМ» деген аббревиатура «ҰЭМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 35-жолдағы «ТЖМ» деген аббревиатура «ІІМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 38-1, 38-2-жолдармен толықтырылсын:

в Плане мероприятий по реализации Государственной программы дальнейшей модернизации правоохранительной системы Республики Казахстан на 2014 - 2020 годы, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
«
1.
Выработка предложений по улучшению имиджевой политики на основе результатов мониторинга СМИ
Совершенствование медиа-плана
ГП (по согл.)
Ежегодно
2,3
1,1
1,2
-
-
-
-
-
-
-
»;
в графе 4 строк, порядковые номера 2, 3, аббревиатуру «АБЭКП» заменить аббревиатурой «АДГСПК», аббревиатуру «МЧС» исключить;
строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
«
4.
Инвентаризация сведений о государственных услугах на предмет выявления государственных услуг, предоставляемых правоохранительным органами, для внесения изменений и (или) дополнений в реестр государственных услуг
Предложения в МНЭ
ГП (по согл.), АДГСПК (по согл.), МВД, МФ
Ежегодно, не позднее 1 мая и 1 октября
-
-
-
-
-
-
-
-
»;
в графе 4:
строки, порядковый номер 5, аббревиатуру «АБЭКП» заменить аббревиатурой «АДГСПК», аббревиатуру «МЧС» исключить;
строку, порядковый номер 11, изложить в следующей редакции:
«
11.
Создание имиджевого фильма о деятельности Антикоррупционной службы
Трансляция фильмов
АДГСПК (по согл., созыв), МИР
2015 год
6
3
3
-
-
-
-
-
РБ
001
»;
в графе 4:
строки, порядковый номер 12, аббревиатуру «АБЭКП» заменить аббревиатурой «АДГСПК», аббревиатуры «МЧС» и «АДГС (по согл.)» исключить;
строки, порядковый номер 13, аббревиатуру «АС» заменить аббревиатурой «МНЭ»;
строку, порядковый номер 14, изложить в следующей редакции:
«
14.
Совершенствование стандартов государственных услуг правоохранительных органов с учетом результатов контроля качества их оказания и общественного мониторинга качества оказания государственных услуг
Приказы
ГП (по согл.), МВД
2014-2020 годы
-
-
-
-
-
-
-
-
»;
в графе 4 строк, порядковые номера 15, 16, 17, аббревиатуру «АСИ» заменить аббревиатурой «МИР»;
графу 1 строки, порядковый номер 18, изложить в следующей редакции:
«Освещение предпринимаемых мер по формированию положительного образа сотрудника службы экономических расследований»;
в графе 4:
строки, порядковый номер 19, аббревиатуру «АБЭКП» заменить аббревиатурой «АДГСПК», аббревиатуру «МЧС» исключить;
строки, порядковый номер 20, аббревиатуру «МЭБП» заменить аббревиатурой «МФ»;
строки, порядковый номер 23, аббревиатуру «МТСЗН» заменить аббревиатурой «МЗСР», аббревиатуру «МРР» исключить;
строки, порядковый номер 24, аббревиатуры «М3» и «МТСЗН» заменить аббревиатурой «МЗСР»;
строку, порядковый номер 25, изложить в следующей редакции:
«
25.
Отчеты правоохранительных органов об устранении причин и условий, способствовавших совершению правонарушений
Отчеты
ГП (по согл.), АДГСПК (по согл.), МВД, МФ
Ежегодно
-
-
-
-
-
-
-
-
»;
в графе 4:
строки, порядковый номер 26, аббревиатуры «АСИ» и «АБЭКП» заменить соответственно аббревиатурами «МИР» и «АДГСПК», аббревиатуру «МЧС» исключить;
строки, порядковый номер 28, аббревиатуру «АБЭКП» заменить аббревиатурой «АДГСПК», аббревиатуру «МЧС» исключить;
строки, порядковый номер 29, аббревиатуры «АБЭКП» и «АСИ» заменить соответственно аббревиатурами «АДГСПК» и «МИР», аббревиатуру «МЧС» исключить;
строки, порядковый номер 30, аббревиатуры «МЧС» и «АСИ» заменить соответственно аббревиатурами «МВД» и «МИР»;
строки, порядковый номер 31, аббревиатуру «АБЭКП» заменить аббревиатурой «АДГСПК», аббревиатуры «МЧС» и «МЮ» исключить;
строки, порядковый номер 32, аббревиатуры «АБЭКП» и «АСИ» заменить соответственно аббревиатурами «АДГСПК» и «МИР»;
строки, порядковый номер 33, аббревиатуру «АБЭКП» заменить аббревиатурой «АДГСПК», аббревиатуру «МЧС» исключить;
строки, порядковый номер 34, аббревиатуру «МЭБП» заменить аббревиатурой «МНЭ»;
строки, порядковый номер 35, аббревиатуру «МЧС» заменить аббревиатурой «МВД»;

реттік нөмірі 39-жолдың 4-бағанында «ЭБЖМ» деген аббревиатура алып тасталсын;
реттік нөмірі 45-жол алып тасталсын;
4-бағанда:
реттік нөмірлері 49, 50-жолдардағы «ЭСЖКА» деген аббревиатура «МҚІСҚА» деген аббревиатурамен ауыстырылсын, «ТЖМ» деген аббревиатура алып тасталсын;
реттік нөмірі 51-жолдағы «ЭСЖКА», «ЭБЖМ» және «Еңбекмині» деген аббревиатуралар тиісінше «МҚІСҚА», «ҰЭМ» және «ДСӘДМ» деген аббревиатуралармен ауыстырылсын, «ТЖМ» деген аббревиатура алып тасталсын;
реттік нөмірі 52-жолдағы «ДСМ» және «ТҚҚА» деген аббревиатуралар тиісінше «ДСӘДМ» және «ҰЭМ» деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;

в графе 4 строки, порядковый номер 39, аббревиатуру «МЭБП» исключить;
строку, порядковый номер 45, исключить;
в графе 4:
строк, порядковые номера 49, 50, аббревиатуру «АБЭКП» заменить аббревиатурой «АДГСПК», аббревиатуру «МЧС» исключить;
строки, порядковый номер 51, аббревиатуры «АБЭКП», «МЭБП» и «МТЗСН» заменить соответственно аббревиатурами «АДГСПК», «МНЭ» и «МЗСР», аббревиатуру «МЧС» исключить;
строки, порядковый номер 52, аббревиатуры «М3» и «АЗПП» заменить соответственно аббревиатурами «МЗСР» и «МНЭ»;

2015 жылғы 2-тоқсан
-
-
-
-
-
-
-
-
89-2.
Қызмет өткеру жағдайларына қанағаттану дәрежесін айқындау тұрғысынан қызметкерлерге ішкі сауал жүргізу және қызметін оңтайлы ұйымдастыру бойынша шаралар қабылдау
Бұйрықтар
БП (келісім бойынша), МҚІСҚА (келісім бойынша), ІІМ, Қаржымині
Жыл сайын, 4-тоқсан (2015 жылдан бастап)
-
-
-
-
-
-
-
-
»;
реттік нөмірі 91-жолдың 1-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Қаржымині Оқу-әдістемелік орталығын Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің Біліктілікті арттыру институты етіп қайта қарау мәселесін пысықтау»;
4-бағанда:
реттік нөмірі 92-жолдағы «ЭСЖКА (келісім бойынша)», «ТЖМ» және «МҚІА (келісім бойынша)» деген аббревиатуралар алып тасталсын;
реттік нөмірі 93-жолдағы «ЭСЖКА (келісім бойынша)» және «ТЖМ» деген аббревиатуралар алып тасталсын;
реттік нөмірлері 94, 95, 96, 97, 98-жолдардағы «ЭСЖКА» деген аббревиатура «МҚІСҚА» деген аббревиатурамен ауыстырылсын, «ТЖМ» деген аббревиатура алып тасталсын;
4-бағанда:
реттік нөмірлері 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108-жолдардағы «ЭСЖКА» деген аббревиатура «МҚІСҚА» деген аббревиатурамен ауыстырылсын, «ТЖМ» деген аббревиатура алып тасталсын;
реттік нөмірі 109-жолдағы «ЭСЖКА (келісім бойынша)» және «ТЖМ» деген аббревиатуралар алып тасталсын;
реттік нөмірлері 110, 111, 112-жолдардағы «ЭСЖКА» деген аббревиатура «МҚІСҚА» деген аббревиатурамен ауыстырылсын, «ТЖМ» деген аббревиатура алып тасталсын;
реттік нөмірі 113-жолдағы «ЭСЖКА» деген аббревиатура «МҚІСҚА» деген аббревиатурамен ауыстырылсын, «ТЖМ» деген аббревиатура алып тасталсын;
реттік нөмірі 114-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
114.
Сот сараптамалық зерттеулердің жаңа әдістемелерін енгізу
Сот сараптамалық зерттеулер әдістемелерінің мемлекеттік тізіліміне әдістемелерді енгізу
Әділетмині, ДСӘДМ
Жыл сайын
-
-
-
-
-
-
-
-
»;
реттік нөмірі 115-жолдың 4-бағанында «ДСМ» деген аббревиатура «ДСӘДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 127-жолдың 3-бағаны мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын: «Аккредиттеу туралы сертификаттар алу»;
4-бағанда:
реттік нөмірі 128, 130-жолдардағы «ДСМ» деген аббревиатура «ДСӘДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 131-жол «ИДМ» деген аббревиатурамен толықтырылсын, «ДСМ» деген аббревиатура «ДСӘДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 132-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
132.
ССО материалдық техникалық базасын кезең-кезеңмен нығайту: зертханаларды жаңғырту
Тауарларды, жұмыстарды көрсетілетін қызметтерді қабылдап алу-беру актілері
Әділетмині
2014 - 2016 жылдар
4858,1
1495,6
1471,3
1019,1
872,1
-
-
-
»;
мына:
«
Шығындар жиыны
15447,202

2 квартал 2015 года
-
-
-
-
-
-
-
-
89-2.
Проведение внутреннего опроса сотрудников на предмет определения степени удовлетворенности условиями прохождения службы и принятие мер по оптимизации организации деятельности
Приказы
ГП (по согл.), АДГСПК (по согл.), МВД, МФ
Ежегодно, 4 квартал (начиная с 2015 года)
-
-
-
-
-
-
-
-
»;
графу 1 строки, порядковый номер 91, изложить в следующей редакции:
«Проработка вопроса преобразования учебно-методического центра МФ в Институт повышения квалификации Комитета государственных доходов МФ»;
в графе 4:
строки, порядковый номер 92, аббревиатуры «АБЭКП (по согл.)», «МЧС» и «АДГС (по согл.)» исключить;
строки, порядковый номер 93, аббревиатуры «АБЭКП (по согл.)» и «МЧС» исключить;
строк, порядковые номера 94, 95, 96, 97, 98, аббревиатуру «АБЭКП» заменить аббревиатурой «АДГСПК», аббревиатуру «МЧС» исключить;
в графе 4:
строк, порядковые номера 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, аббревиатуру «АБЭКП» заменить аббревиатурой «АДГСПК», аббревиатуру «МЧС» исключить;
строки, порядковый номер 109, аббревиатуры «АБЭКП (по согл.)» и «МЧС» исключить;
строк, порядковые номера 110, 111, 112, аббревиатуру «АБЭКП» заменить аббревиатурой «АДГСПК», аббревиатуру «МЧС» исключить;
строки, порядковый номер 113, аббревиатуру «АБЭКП» заменить аббревиатурой «АДГСПК»;
строку, порядковый номер 114, изложить в следующей редакции:
«
114.
Внедрение новых методик судебно- экспертных исследований
Внесение методик в Государственный реестр методик судебно-экспертных исследований
МЮ, МЗСР
Ежегодно
-
-
-
-
-
-
-
-
»;
в графе 4 строки, порядковый номер 115, аббревиатуру «М3» заменить аббревиатурой «МЗСР»;
графу 3 строки, порядковый номер 127, дополнить словами следующего содержания:
«Получение сертификатов об аккредитации»;
в графе 4:
строк, порядковые номера 128, 130, аббревиатуру «МЗ» заменить аббревиатурой «МЗСР»;
строки, порядковый номер 131, дополнить аббревиатурой «МИР», аббревиатуру «МЗ» заменить аббревиатурой «МЗСР»;
строку, порядковый номер 132, изложить в следующей редакции:
«
132.
Поэтапное укрепление материально-технической базы ЦСЭ: модернизация лабораторий
Акты приема-передачи товаров, работ, услуг
МЮ
2014-2016 годы
4858,1
1495,6
1471,3
1019,1
872,1
-
-
-
»;
строку:
«
Итого затрат
15447,202

7935,051
4078,251
2796,7
160,8
160,8
157,8
157,8
»;
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Шығындар жиыны
15913,2455
7935,051
2958,694
3515
1031,7
159,6
156,6
156,6
»;
Ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуы:
мына:
«ЭСЖКА - Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)» деген жол мынадай мазмұндағы деген жолмен ауыстырылсын:
«МҚІСҚА - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі»;
мына:
«МҚІА — Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі»,
«СА — Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі»,
«БАА - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі»,
«ТҚҚА — Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі»,
«ӨДМ - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі»,
«ТЖМ - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі»,
«САОК — Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау комитеті» деген жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«ИДМ - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі»,
«ХҚО - халыққа қызмет көрсету орталығы»;
мына:
«ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі»,
«Еңбекмині- Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі» деген жолдар мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
«ДСӘДМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі»;
мына:
«ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі» деген жол мынандай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
«ҰЭМ - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі»;

7935,051
4078,251
2796,7
160,8
160,8
157,8
157,8
»
изложить в следующей редакции:
«
Итого затрат
15913,2455
7935,051
2958,694
3515
1031,7
159,6
156,6
156,6
»;
в примечании: в расшифровке аббревиатур:
строку:
«АБЭКП - Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)» заменить строкой следующего содержания:
«АДГСПК - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции»;
строки:
«АДГС — Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы»,
«АС - Агентство Республики Казахстан по статистике»,
«АСИ - Агентство Республики Казахстан по связи и информации»,
«АЗПП — Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей»
«МРР - Министерство регионального развития Республики Казахстан»,
«МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан»
«КИСА - Комитет по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан» исключить;
дополнить строками следующего содержания:
«МИР — Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»;
«ЦОН - центр обслуживания населения»;
строки:
«МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан»,
«МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан»
заменить строкой следующего содержания:
«МЗСР - Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан»;
строку:
«МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан» заменить строкой следующего содержания:
«МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан».

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        К. Масимов