"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 230 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Астана қаласын орнықты дамытудың 2030 жылға дейінгі стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 17 наурыздағы № 67 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 8, 65-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 17 наурыздағы № 67 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 1170 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 26, 301-құжат);
3) «Астана қаласын орнықты дамытудың 2030 жылға дейінгі стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 17 наурыздағы № 67 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 28 қарашадағы № 442 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 1, 1-құжат).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 230
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О признании утратившими силу некоторых указов Президента
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 17 марта 2006 года № 67 «О Стратегическом плане устойчивого развития города Астаны до 2030 года» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 8, ст. 65);
2) Указ Президента Республики Казахстан от 15 марта 2011 года № 1170 «О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 марта 2006 года № 67» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 26, ст. 301);
3) Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2012 года № 442 «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 марта 2006 года № 67 «О Стратегическом плане устойчивого развития города Астаны до 2030 года» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 1, ст. 1).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев