"Сот төрелігіне халықаралық қол жеткізу туралы конвенция бойынша Қазақстан Республикасынан орталық және беруші органдарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 369 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Сот төрелігіне халықаралық қол жеткізу туралы конвенция бойынша Қазақстан Республикасынан орталық және беруші органдарды айқындау туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Сот төрелігіне халықаралық қол жеткізу туралы конвенция бойынша Қазақстан Республикасынан орталық және беруші органдарды айқындау туралы
1980 жылғы 25 қазанда Гаагада жасалған Сот төрелігіне халықаралық қол жеткізу туралы конвенцияға (бұдан әрі - Конвенция) сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Конвенцияға сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі мен Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Қазақстан Республикасынан орталық және беруші органдар ретінде айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Нидерланд Корольдігінің Сыртқы істер министрлігіне қабылданған шешім туралы хабардар етсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об определении центральных и передающих органов от Республики Казахстан по Конвенции о международном доступе к правосудию"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 369
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об определении центральных и передающих органов от Республики Казахстан по Конвенции о международном доступе к правосудию».
Премьер-Министр
Республики Kaзахстан                     К. Масимов
Об определении центральных и передающих органов от Республики
Казахстан по Конвенции о международном доступе к правосудию
В соответствии с Конвенцией о международном доступе к правосудию, совершенной в Гааге 25 октября 1980 года (далее - Конвенция), ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Определить центральными и передающими органами от Республики Казахстан в соответствии с Конвенцией Министерство юстиции Республики Казахстан и Департамент по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарат Верховного Суда Республики Казахстан).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Министерство иностранных дел Королевства Нидерландов о принятом решении.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                   Н.Назарбаев