Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 425 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 9 маусымдағы
№ 425 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 357 қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі туралы ережеде:
16-тармақтағы ведомстволардың функциялары мынадай мазмұндағы 16-1), 16-2) және 16-3) тармақшалармен толықтырылсын:
"16-1) мемлекеттік жастар саясатын іске асырады;
16-2) жастарды әскери-патриоттық тәрбиелеу жөнінде шаралар қолданады;
16-3) жастар арасында құқық бұзушылықтардың профилактикасы мәселелері бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты қалыптастыруды және іске асыруды жүзеге асырады;".
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.08.2022 № 581 қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 994 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 55-56, 544-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі туралы ережеде:
16-тармақ мынадай мазмұндағы 243-1), 243-2), 243-3) және 243-4) тармақшалармен толықтырылсын:
"243-1) мемлекеттік жастар саясатын іске асырады;
243-2) жастар арасында экологиялық мәдениетті қалыптастыру жөнінде шаралар қолданады;
243-3) жастар ұйымдарымен қоршаған ортаны қорғау мәселелері бойынша өзара іс-қимылды және ынтымақтастықты жүзеге асырады;
243-4) жастар арасында қоршаған ортаны қорғау мәселелері бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты қалыптастыруды және іске асыруды жүзеге асырады;".
5. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 29.12.2018 № 936 қаулысымен.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.10.2023 № 865 қаулысымен.
7. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 17.02.2017 № 71 қаулысымен.
8. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 59-60, 555-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі туралы ережеде:
16-тармақта:

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2015 года № 425.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 июня 2015 года № 425
Изменения н дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 357.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311):
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
функции ведомств пункта 16 дополнить подпунктами 16-1), 16-2) и 16-3) следующего содержания:
"16-1) реализуют государственную молодежную политику;
16-2) принимают меры по военно-патриотическому воспитанию молодежи;
16-3) осуществляют формирование и реализацию государственного социального заказа по вопросам профилактики правонарушений среди молодежи;".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.08.2022 № 581.
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 994 "Вопросы Министерства энергетики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 55-56, ст. 544):
в Положении о Министерстве энергетики Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 16 дополнить подпунктами 243-1), 243-2), 243-3) и 243-4) следующего содержания:
"243-1) реализует государственную молодежную политику;
243-2) принимает меры по формированию экологической культуры среди молодежи;
243-3) осуществляет взаимодействие и сотрудничество с молодежными организациями по вопросам охраны окружающей среды;
243-4) осуществляет формирование и реализацию государственного социального заказа по вопросам охраны окружающей среды среди молодежи;".
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2018 № 936.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.10.2023 № 865.
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 17.02.2017 № 71.
8. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011 "Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 59-60, ст. 555):
в Положении о Министерстве национальной экономики Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 16:

мынадай мазмұндағы 13-1) тармақшамен толықтырылсын:
"13-1) мемлекеттік жастар саясатын іске асыру;";
мынадай мазмұндағы 141-1) тармақшамен толықтырылсын:
"141-1) жастар жүзеге асыратын кәсіпкерлік қызметті дамыту жөнінде шаралар әзірлеу;";
мынадай мазмұндағы 144-1) тармақшамен толықтырылсын:
"144-1) жастар ұйымдарымен жастар арасында кәсіпкерлік қызметті дамыту мәселелері бойынша өзара іс-қимылды және ынтымақтастықты жүзеге асыру;".

дополнить подпунктом 13-1) следующего содержания:
"13-1) реализация государственной молодежной политики;";
дополнить подпунктом 141-1) следующего содержания:
"141-1) разработка мер по развитию предпринимательской деятельности, осуществляемой молодежью;";
дополнить подпунктом 144-1) следующего содержания:
"144-1) осуществление взаимодействия и сотрудничества с молодежными организациями по вопросам развития предпринимательской деятельности среди молодежи;".