Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 маусымдағы № 426 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 10 маусымдағы
№ 426 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Мемлекет меншігіндегі тарих және мәдениет ескерткіштерін пайдалануға жалдау ақысының ставкаларын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қарашадағы № 1031 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 42, 485-құжат).
2. «Халықаралық және республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерін пайдалануға беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қарашадағы № 1033 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 42, 487-құжат).
3. «Тарих және мәдениет ескерткіштеріне қорғау міндеттемелерін беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қарашадағы № 1045 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 42, 493-құжат).
4. «Республикалық маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 наурыздағы № 279 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 16, 147-құжат).
5. «Ы. Алтынсариннің ескерткіші» республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткішінің орнын ауыстыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 шілдедегі № 690 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 42, 374-құжат).
6. «Мемлекеттік мәдениет ұйымдарына, жекелеген кәсіби көркем және шығармашылық ұжымдарға «Академиялық» мәртебесін беру қағидасы мен шарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 қаңтардағы № 33 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 14, 174-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қарашадағы № 1045 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 467 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 36, 433-құжат).
8. «Мемлекет меншігіндегі тарих және мәдениет ескерткіштерін пайдалануға жалдау ақысының ставкаларын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қарашадағы № 1031 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 79 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 24, 341-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2015 года № 426
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному oпубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 июня 2015 года № 426
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года № 1031 «Об установлении ставок арендной платы за использование памятников истории и культуры, находящихся в государственной собственности» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 42, ст. 485).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года № 1033 «Об утверждении Правил предоставления в пользование памятников истории и культуры международного и республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 42, ст. 487).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года № 1045 «Об утверждении Правил выдачи охранных обязательств на памятники истории и культуры» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 42, ст. 493).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2008 года № 279 «Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 16, ст. 147).
5. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2010 года № 690 «О перемещении памятника истории и культуры республиканского значения «Памятник И. Алтынсарину» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 42, ст. 374).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2011 года № 33 «Об утверждении Правил и условий присвоения статуса «Академический» государственным организациям культуры, отдельным профессиональным художественным и творческим коллективам» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 14, ст. 174).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 467 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года № 1045» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 36, ст. 433).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 79 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года № 1031 «Об установлении ставок арендной платы за использование памятников истории и культуры, находящихся в государственной собственности» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 24, ст. 341).

9. «Халықаралық және республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерін пайдалануға беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 қарашадағы № 1033 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 наурыздағы № 254 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 21, 348-құжат).
10. «Республикалық және жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 846 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 48, 484-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2013 года № 254 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2007 года № 1033 «Об утверждении Правил предоставления в пользование памятников истории и культуры международного и республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 21, ст. 348).
10. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 846 «О некоторых вопросах памятников истории и культуры республиканского и местного значений» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 48, ст. 484).