Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 448 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 17 маусымдағы
№ 448 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Денсаулық сақтау саласындағы аккредиттеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 қазандағы № 1559 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 42, 408-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 қазандағы № 1559 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 тамыздағы № 849 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 49, 451-құжат).
3. «Денсаулық сақтау саласындағы аккредиттеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 қазандағы № 1559 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 тамыздағы № 982 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 52, 738-құжат).
4. «Денсаулық сақтау саласындағы аккредиттеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 қазандағы № 1559 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 1574 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 3, 53-құжат).
5. «Денсаулық сақтау саласындағы аккредиттеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 қазандағы № 1559 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 366 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 29, 238-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 448
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. МАСИМОВ
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 июня 2015 года № 448
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2009 года № 1559 «Об утверждении Правил аккредитации в области здравоохранения» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 42, ст. 408).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2010 года № 849 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2009 года № 1559» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 49, ст. 451).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2011 года № 982 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2009 года № 1559 «Об утверждении Правил аккредитации в области здравоохранения» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 52, ст. 738).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2012 года № 1574 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2009 года № 1559 «Об утверждении Правил аккредитации в области здравоохранения» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 3, ст. 53).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2014 года № 366 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2009 года № 1559 «Об утверждении Правил аккредитации в области здравоохранения» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 29, ст. 238).