Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 623 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 10 тамыздағы
№ 623 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің  тізбесі
1. «Автомобиль жолдарын мемлекеттiк есепке алу ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 18 наурыздағы № 265 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 12, 133-құжат).
2. «Қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторының телекоммуникация желiсiне қойылатын талаптарды бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 тамыздағы № 909 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 31, 429-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 тамыздағы  № 909 және 2009 жылғы 14 сәуiрдегi № 513 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 10 наурыздағы № 191 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 24, 181-құжат).
4. «Азаматтық және эксперименттiк авиацияның аттестатталуға жататын авиация персоналының лауазымдары мен кәсiптерiнiң тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 7 сәуiрдегi № 398 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 33, 396-құжат).
5. «Кеме кiтабында мемлекеттiк тiркелуге жататын кемелермен болған көлiктiк оқиғаларды тергеу қағидасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 21 мамырдағы № 555 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 39, 485-құжат).
6. «Кемелер экипаждарының ең аз құрамына қойылатын талаптарды белгiлеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 20 маусымдағы № 677 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 42, 549-құжат).
7. «Кемелердiң, салдардың және өзге де жүзу объектiлерiнiң айлаққа келуiне, арқандап байлануына және тоқтап тұруына арналған уақытша құрылғылар мен жүзбелi құрылыстарды орналастыру, жолаушыларды кемелерге отырғызу және кемелерден түсiру, жүктердi тиеу, түсiру және сақтау қағидасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 2 шiлдедегi № 765 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 45, 609-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 623
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 августа 2015 года № 623
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2003 года № 265 «Об утверждении Правил государственного учета автомобильных дорог» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 12, ст. 133).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2004 года № 909 «Об утверждении требований к сетям телекоммуникаций оператора междугородной и (или) международной связи» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 31, ст. 429).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2010 года № 191 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2004 года № 909 и  от 14 апреля 2009 года № 513» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 24, ст. 181).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 398 «Об утверждении перечня должностей и профессий авиационного персонала гражданской и экспериментальной авиации, подлежащего аттестации» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 33, ст. 396).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2011 года № 555 «Об утверждении Правил расследования транспортных происшествий с судами, подлежащими государственной регистрации в судовой книге» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 39, ст. 485).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2011 года № 677 «Об установлении требований к минимальному составу экипажей судов» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 42, ст. 549).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 765 «Об утверждении Правил устройства временных приспособлений и наплавных сооружений для причаливания, швартовки и стоянки судов, плотов и иных плавучих объектов, посадки на суда и высадки с судов пассажиров, погрузки, выгрузки и хранения грузов» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 45, ст. 609).

8. «Кемелермен болған авариялық жағдайларды тергеу қағидасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 8 шiлдедегi № 780 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 46, 619-құжат).
9. «Теңiзде жүзу кiтапшасының, дипломдарды растаудың үлгiсiн, оларды ресiмдеу, беру, мерзiмiн ұзарту, сондай-ақ алып қою қағидасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 14 шiлдедегi № 797 қаулысының 1-тармағының 2) және 5) тармақшалары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 46, 628-құжат).
10. «Кеме құжаттарының тiзбесiн, Кеме құжаттарын жүргiзу қағидаларын және кеме құжаттарына қойылатын талаптарды бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 26 шiлдедегi № 856 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 50, 669-құжат).
11. «Байланыс қызметтерiн көрсету қағидаларын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1718 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 17, 279-құжат).
12. «Байланыс қызметтерiн көрсету қағидаларын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1718 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 31 қазандағы № 1388 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 75-76, 1127-құжат).
13. «Кемелердiң, салдардың және өзге де жүзу объектiлерiнiң айлаққа келуiне, арқандап байлануына және тоқтап тұруына арналған уақытша құрылғылар мен жүзбелi құрылыстарды орналастыру, жолаушыларды кемелерге отырғызу және кемелерден түсiру, жүктердi тиеу, түсiру және сақтау қағидасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 2 шiлдедегi № 765 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 29 қарашадағы № 1500 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 1, 9-құжат).
14. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 21 мамырдағы № 507 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердің 19-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 34, 505-құжат).
15. «Бiр өтiнiш негiзiнде электрондық нысанда көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 19 маусымдағы № 624 қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 38, 560-құжат).
16. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 23 шілдедегі № 735 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердің 52-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 623-құжат).

8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2011 года № 780 «Об утверждении Правил расследования аварийных случаев с судами» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 46, ст. 619).
9. Подпункты 2) и 5) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2011 года № 797 «Об утверждении образца мореходной книжки, подтверждения дипломов, Правил их оформления, выдачи, продления, а также изъятия» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 46, ст. 628).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 856 «Об утверждении перечня судовых документов, Правил ведения судовых документов и требований к судовым документам» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 50, ст. 669).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1718 «Об утверждении Правил оказания услуг связи» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 17, ст. 279).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2012 года № 1388 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1718 «Об утверждении Правил оказания услуг связи» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 75-76, ст. 1127).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2012 года № 1500 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 765 «Об утверждении Правил устройства временных приспособлений и наплавных сооружений для причаливания, швартовки и стоянки судов, плотов и иных плавучих объектов, посадки на суда и высадки с судов пассажиров, погрузки, выгрузки и хранения грузов» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 1, ст. 9).
14. Пункт 19 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 507 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 34, ст. 505).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 624 «Об утверждении перечня государственных услуг, оказываемых в электронной форме на основании одного заявления» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 38, ст. 560).
16. Пункт 52 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 735 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 623).

17. «Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы көрсетiлуге жататын мемлекеттiк қызметтердi iрiктеу қағидаларын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 6 тамыздағы № 799 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 44, 657-құжат).
18. «Қазақстан Республикасының теңiзшiсi жеке куәлiгiнiң үлгiсiн және оны қорғауға қойылатын талаптарды, Қазақстан Республикасы теңiзшiсiнiң жеке куәлiгiн ресiмдеу, беру, мерзiмiн ұзарту, ауыстыру, тапсыру, алып қою және жою қағидаларын бекiту туралы және «Қазақстан Республикасының теңiзшiсi жеке куәлiгiнiң, теңiзде жүзу кiтапшасының, дипломдарды растаудың үлгiсiн, оларды ресiмдеу, беру, мерзiмiн ұзарту, сондай-ақ алып қою қағидасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 14 шiлдедегi
№ 797 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 27 тамыздағы № 863 қаулысының 2-тармағы
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 50, 704-құжат).
19. «Қазақстан Республикасының азаматтық авиация ұйымдарын азаматтық авиация саласындағы халықаралық ұйымдардың авиациялық стандарттарын қолдануға жiберу қағидаларын бекiту туралы»
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 1309 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 70, 925-құжат).
20. «Кеме құжаттарының тiзбесiн, нысандарын және Кеме құжаттарын жүргiзу қағидасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 26 шiлдедегi № 856 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 1316 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 70, 931-құжат).
21. «Қалааралық және (немесе) халықаралық байланыс операторын белгiлеу жөнiндегi бiлiктiлiк талаптары мен өлшемдерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 тамыздағы № 909 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1470 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 77, 1006-құжат).

17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2013 года № 799 «Об утверждении Правил отбора государственных услуг, подлежащих оказанию через центры обслуживания населения, и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 44, ст. 657).
18. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2013 года № 863 «Об утверждении образца удостоверения личности моряка Республики Казахстан и требований к его защите, Правил оформления, выдачи, продления, замены, сдачи, изъятия и уничтожения удостоверения личности моряка Республики Казахстан и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2011 года № 797 «Об утверждении образца удостоверения личности моряка Республики Казахстан, мореходной книжки, подтверждения дипломов, Правил их оформления, выдачи, продления, а также изъятия» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 50, ст. 704).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2013 года № 1309 «Об утверждении Правил допуска организаций гражданской авиации Республики Казахстан к применению авиационных стандартов международных организаций в сфере гражданской авиации» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 70, ст. 925).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2013 года № 1316 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 856 «Об утверждении перечня, форм судовых документов и Правил ведения судовых документов» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 70, ст. 931).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1470 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2004 года № 909 «Об утверждении квалификационных требований и критериев по определению оператора междугородной и (или) международной связи» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 77, ст. 1006).