"2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 1300 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 632 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 1300 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 3-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«3. 2015 жылға арналған республикалық бюджетте Жұмыспен қамту  2020 жол картасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға көзделген қаражаттан 27 253 999 мың теңге мөлшеріндегі сома:»;
2) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне 2 452 200 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерін аудару үшін:»;
2) тармақшаның үшiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға – 1 983 250 мың теңге;»;
2) көрсетілген қаулыға 32-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 10 тамыздағы
№ 632 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 11-желтоқсандағы
№ 1300 қаулысына
32-қосымша
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с №
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
оның ішінде
жұмыс берушінің қажеттілігіне сәйкес еңбек ресурстарының ұтқырлығын арттыру шеңберінде
қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға
жастарға арналған жатақхана салуға, сатып алуға, құрылысын аяқтауға
Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға
1
2
3
4
5
6
7
Барлығы:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 1300 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015 - 2017 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 632
Примечание РЦПИ!
вводится в действие с 1 января 2015 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 1300 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2015 – 2017 годы» следующие изменения:
1) в пункте 3:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«3. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2015 год на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020, сумму в размере 27 253 999 тысяч тенге для перечисления:»;
абзац первый подпункта 2) изложить в следующей редакции:
«целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 2 452 200 тысяч тенге Министерству национальной экономики Республики Казахстан для финансирования следующих мероприятий:»;
абзац третий подпункта 2) изложить в следующей редакции:
«строительство и (или) реконструкция жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области – 1 983 250 тысяч тенге;»;
2) приложение 32 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2015 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 августа 2015 года № 632
Приложение 32
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 декабря 2014 года № 1300
Распределение
сумм целевых трансфертов областным бюджетам на
реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
№ п\п
Наименование
областей
Сумма, тыс. тенге
в том числе:
в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов в соответствии с потребностью работодателя
на строительство и (или) приобретение служебного жилища
на развитие и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
на строительство, приобретение, достройку общежитий для молодежи
на строительство и (или) реконструкцию жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
1
2
3
4
5
6
7
Всего: