Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 641 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Мемлекеттік материалдық резервтер комитетінің «Резерв» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының теңгерімінен заңнамада белгіленген тәртіппен «Өрт сөндіруші» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2015 года № 641
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке республиканское имущество с баланса республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Резерв» Комитета по государственным материальным резервам Министерства национальной экономики Республики Казахстан в оплату акций акционерного общества «Өрт сөндіруші» согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитетімен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 12 тамыздағы
№ 641 қаулысына
қосымша
«Өрт сөндіруші» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілетін республикалық мүліктің тізбесі
р/с №
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны
1
2
3
4
1.

2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Комитетом по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 августа 2015 года № 641
Перечень республиканского имущества,
передаваемого в оплату акций акционерного общества
«Өрт сөндіруші»
№ п/п
Наименование
Ед. изм.
Кол-во
1
2
3
4
1.