Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 655 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 20 тамыздағы
№ 655 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарын жiктеу ережесi мен шарттарын және республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 5 желтоқсандағы № 1809 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 54, 596-құжат).
2. «Қарағанды қаласы арқылы өтетін автомобиль жолын республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесіне енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 27 желтоқсандағы № 1389 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 46, 473-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 5 желтоқсандағы № 1809 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 22 тамыздағы № 849 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 35, 350-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 мамырдағы № 541 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 21, 275-құжат).
5. «Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының құрамын өзгерту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 қыркүйектегі № 935 қаулысының 4-тармағы.
6. «Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолының құрамын өзгерту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 шілдедегі № 683 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 28, 349-құжат).
7. «Ақтау – Құрық және Құрық – Жетiбай автомобиль жолдарын республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесiне қосу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 қарашадағы № 1095 қаулысының 3-тармағы.
8. «Казталов – Жәнiбек – Ресей Федерациясының шекарасы және Ленинск – Ақсу – Көктөбе – Yлкен Ақжар - Курчатов қаласы автомобиль жолдарын республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының құрамына енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы № 3 қаулысының 3-тармағы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2015 года № 655
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 августа 2015 года № 655
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2000 года № 1809 «Об утверждении правил и условий классификации автомобильных дорог и перечня автомобильных дорог общего пользования республиканского значения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 54, ст. 596).
2. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года № 1389 «О включении в перечень автомобильных дорог общего пользования республиканского значения автомобильной дороги, проходящей через город Караганду» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 46, ст. 473).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2003 года № 849 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2000 года № 1809» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 35, ст. 350).
4. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2004 года № 541 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 21, ст. 275).
5. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2004 года № 935 «Об изменении состава автомобильных дорог общего пользования республиканского значения».
6. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2005 года № 683 «Об изменении состава автомобильной дороги общего пользования республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 28, ст. 349).
7. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2005 года № 1095 «О включении в перечень автомобильных дорог общего пользования республиканского значения автомобильных дорог Актау - Курык и Курык - Жетыбай».
8. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года № 3 «О включении в состав автомобильных дорог общего пользования республиканского значения автомобильных дорог Казталовка - Жанибек - граница Российской Федерации и Ленинский - Аксу - Коктобе - Большой Акжар - город Курчатов».

9. «Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының құрамын өзгерту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 5 ақпандағы № 110 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 9, 43-құжат).
10. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 5 желтоқсандағы № 1809 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 1192 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 35, 336-құжат).
11. «Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының құрамын өзгерту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 ақпандағы № 75 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 17, 200-құжат).
12. «Жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық немесе аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын немесе олардың учаскелерін өтеусіз уақытша пайдаланудың үлгі шартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 мамырдағы № 477 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 37, 448-құжат).
13. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 шілдедегі № 761 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 45, 607-құжат).
14. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 820 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 24-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 47, 643-құжат).
15. «Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының құрамын өзгерту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 наурыздағы № 251 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 21, 347-құжат).
16. «Ақылы автомобиль жолымен (жол учаскесімен) жүріп өту үшін ақы алу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 427 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 29, 446-құжат).
17. «I-а санатты «Астана-Петропавл» жалпы пайдаланымдағы республикалық маңызы бар автомобиль жолының «Астана-Щучье» 18+772 км - 230+250 км учаскесін ақылы негізде пайдалану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 429 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 29, 448-құжат).
18. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 23 шілдедегі № 735 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 623-құжат).

9. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2009 года № 110 «Об изменении состава автомобильных дорог общего пользования республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 9, ст. 43).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1192 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2000 года № 1809» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 35, ст. 336).
11. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2011 года № 75 «Об изменении состава автомобильных дорог общего пользования республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 17, ст. 200).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2011 года № 477 «Об утверждении Типового договора безвозмездного временного пользования автомобильными дорогами общего пользования областного или районного значения или их участков» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 37, ст. 448).
13. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 761 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 45, ст. 607).
14. Пункт 24 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 820 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 47, ст. 643).
15. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2013 года № 251 «Об изменении состава автомобильных дорог общего пользования республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 21, ст. 347).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 427 «Об утверждении Правил взимания платы за проезд по платной автомобильной дороге (участку)» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 29, ст. 446).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 429 «Об использовании участка «Астана - Щучинск» км 18+772- км 230+250 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения I-а категории «Астана - Петропавловск» на платной основе» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 29, ст. 448).
18. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 735 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 623).

19. «Жалпы пайдаланымдағы республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының құрамын өзгерту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 737 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 625-құжат).
20. «Ақылы жүруді ұйымдастыру үшін концессионерге немесе автомобиль жолдарын басқару жөніндегі заңды тұлғаға берілген автомобиль жолдары бойынша жүргені үшін концессионердің немесе автомобиль жолдарын басқару жөніндегі заңды тұлғаның пайдасына ақы алу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 427 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 тамыздағы № 823 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 48, 675-құжат).
21. «І-а санатты «Астана-Петропавл» жалпы пайдаланымдағы республикалық маңызы бар автомобиль жолының «Астана-Щучье» 18+772 км - 230+250 км учаскесін ақылы негізде пайдалану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 429 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 1 қазандағы № 1039 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 58, 790-құжат).

19. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 737 «Об изменении состава автомобильных дорог общего пользования республиканского значения» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 625).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2013 года № 823 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 427 «Об утверждении Правил взимания в пользу концессионера или юридического лица по управлению автомобильными дорогами платы за проезд по автомобильным дорогам, переданным для организации платного проезда концессионеру или юридическому лицу по управлению автомобильными дорогами» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 48, ст. 675).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2013 года № 1039 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 429 «Об использовании участка Астана - Щучинск км 18 + 772 - км 230 + 250 автомобильной дороги общего пользования республиканского значения I-а категории Астана - Петропавловск на платной основе» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 58, ст. 790).