"Қазақстан Республикасының кәсіби авариялық-құтқару қызметтерінің жер қойнауын пайдаланушыларға қызмет көрсету қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 119 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 677 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының кәсіби авариялық-құтқару қызметтерінің жер қойнауын пайдаланушыларға қызмет көрсету қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 119 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 19, 230-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 119 "Об утверждении Правил обслуживания недропользователей профессиональными аварийно-спасательными службами Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 677
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 119 «Об утверждении Правил обслуживания недропользователей профессиональными аварийно-спасательными службами Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 19, ст. 230).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                  К. Масимов