Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 28 тамыздағы № 685 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 28 тамыздағы
№ 685 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Білім алушы тұлғаның тұруына және оған ақша сомасын төлеуге арналған шығыстар нормаларын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1333 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 48, 550-құжат).
2. «Халықаралық іскерлік операциялары мәмілелер мониторингіне жататын тауарлар (жұмыстар, қызметтер) тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 наурыздағы № 293 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 14, 105-құжат).
3. «Техникалық жабдыққа қойылатын талаптарды және оны қолдану тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 қазандағы № 1040 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 55, 524-құжат).
4. «Кеден органдары лауазымды адамдарының тауарларға кедендік тазартуды жасау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 қазандағы № 1058 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 55, 531-құжат).
5. «Тауарлар мен көлік құралдарының кедендік транзитінің және уақытша сақтаудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 қазандағы № 1096 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 57, 552-құжат).
6. «Қазақстан Республикасының кеден органдарында тәуекелдерді басқару жүйесін қолдану қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 қарашадағы № 1149 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 59, 567-құжат).
7. «Есеп жүргізу және кеден органына есептілікті ұсынудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 қарашадағы № 1150 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 59, 568-құжат).
8. «Кедендік баждардың, салықтардың, кедендік алымдардың және өсімпұлдардың түсімдерін аудару мен есепке алудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 қарашадағы № 1229 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 2, 18-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 685
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 августа 2015 года № 685
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1333 «Об установлении норм расходов на проживание и выплату суммы денег обучаемому лицу» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 48, ст. 550).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2009 года № 293 «Об утверждении Перечня товаров (работ, услуг), международные деловые операции по которым подлежат мониторингу сделок» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 14, ст. 105).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2010 года № 1040 «Об утверждении требований к техническому оборудованию и порядка его применения» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 55, ст. 524).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2010 года № 1058 «Об утверждении Правил совершения таможенной очистки товаров должностными лицами таможенных органов» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 55, ст. 531).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2010 года № 1096 «О некоторых вопросах таможенного транзита и временного хранения товаров и транспортных средств» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 57, ст. 552).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2010 года № 1149 «Об утверждении Правил применения системы управления рисками в таможенных органах Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 59, ст. 567).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2010 года № 1150 «О некоторых вопросах ведения учета и предоставления отчетности таможенному органу» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 59, ст. 568).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 1229 «О некоторых вопросах перечисления и учета поступлений таможенных пошлин, налогов, таможенных сборов и пеней» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 2, ст. 18).

9. «Кеден органдарында кедендік баждардың, салықтардың төленуін қамтамасыз етуді есепке алу, кедендік баждардың, салықтардың төленуін қамтамасыз ету сомасын айқындау, сондай-ақ кедендік баждардың, салықтардың төленуін бас қамтамасыз етуді қолдану қағидасын бекіту» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 қарашадағы № 1230 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 2, 19-құжат);
10. «Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы» Қазақстан Республикасының Кодексінде көзделген құжаттар мен мәліметтерді ұсыну үшін декларанттар немесе кеден ісі саласындағы қызметті жүзеге асыратын тұлғалар пайдаланатын бағдарламалық өнімдерге қойылатын талаптарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 ақпандағы № 85 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 17, 203-құжат).
11. «Кеден өкілінің кеден органдарына есептілікті ұсыну, оның ішінде ақпараттық технологияларды пайдалана отырып ұсыну қағидасын, Бажсыз сауда дүкеніне тауарлар түсуінің және оларды осы дүкенде өткізудің есебін жүргізу, сондай-ақ кеден органдарына мұндай тауарлар туралы есептілікті ұсыну қағидасын және кедендік аумақтан тыс және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу кедендік рәсімін қолдану туралы есептердің нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 115 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 225-құжат).
12. «Еркін қоймалардың қызметін реттеудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 қыркүйектегі № 1086 қаулысы.
13. «Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органның тауарларды мемлекеттік материалдық резервтен шығаруына жазылған құжаттар тізілімін табыс ету қағидаларын, нысаны мен мерзімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 қазандағы № 1198 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 57, 819-құжат).
14. «Салық тіркелімдерінің нысандарын және оларды жасау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 қарашадағы № 1311 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 2, 25-құжат).
15. «Мәмілелер мониторингі бойынша есептілік нысандарын және Мәмілелер мониторингін жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 қарашадағы № 1324 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 2, 32-құжат).
16. «Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 1390 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 4, 75-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 1230 «Об утверждении Правил учета в таможенных органах обеспечения уплаты таможенных пошлин, налогов, определения суммы обеспечения уплаты таможенных пошлин, налогов, а также применения генерального обеспечения уплаты таможенных пошлин, налогов» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 2, ст. 19).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2011 года № 85 «Об утверждении требований к программным продуктам, используемым декларантами или лицами, осуществляющими деятельность в сфере таможенного дела, для представления документов и сведений, предусмотренных Кодексом Республики Казахстан «О таможенном деле в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 17, ст. 203).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 115 «Об утверждении Правил представления таможенным представителем отчетности, в том числе с использованием информационных технологий в таможенные органы, Правил ведения учета поступления товаров в магазин беспошлинной торговли и их реализации в этом магазине, а также представления таможенным органам отчетности о таких товарах и форм отчетов о применении таможенной процедуры переработки на/вне таможенной территории и для внутреннего потребления» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 225).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2011 года № 1086 «О некоторых вопросах регулирования деятельности свободных складов».
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2011 года № 1198 «Об утверждении Правил, формы и срока представления реестра выписанных документов на выпуск уполномоченным государственным органом по государственным материальным резервам товаров из государственного материального резерва» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 57, ст. 819).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2011 года № 1311 «Об утверждении форм налоговых регистров и правил их составления» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 2, ст. 25).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2011 года № 1324 «Об утверждении форм отчетности по мониторингу сделок и Правил осуществления мониторинга сделок» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 2, ст. 32).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 1390 «Об утверждении форм налоговых заявлений» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 4, ст. 75).

17. «Тауарлардың импорты бойынша есепке алу әдісімен төленуге тиіс қосылған құн салығының сомасын қосылған құн салығы жөніндегі декларацияда көрсету жөніндегі және оларды мақсатты пайдалану туралы міндеттеменің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 1578 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 9, 179-құжат).
18. «Импортталатын тауарларға қосылған құн салығын төлеу мерзімін өзгерту туралы өтініштің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1658 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 14, 241-құжат).
19. «Халықаралық іскерлік операциялары мәмілелер мониторингіне жататын тауарлар (жұмыстар, қызметтер) тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 наурыздағы № 293 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 59 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 24, 328-құжат).
20. «Кеден органдары лауазымды адамдарының тауарларға кедендік тазартуды жасау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 қазандағы № 1058 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 434 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 42, 558-құжат).
21. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Трансферттік баға белгілеуді қолдану жөніндегі келісім жасасу қағидаларын бекіту туралы» 2011 жылғы 24 қазандағы № 1197 және «Мәмілелер мониторингі бойынша есептілік нысандарын және Мәмілелер мониторингін жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы» 2011 жылғы 11 қарашадағы № 1324 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 шілдедегі № 905 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 62, 850-құжат).
22. «Есеп жүргізу және кеден органына есептілікті ұсынудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 қарашадағы № 1150 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 қарашадағы № 1447 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 79, 1167-құжат).
23. «Кедендік баждардың, салықтардың, кедендік алымдардың және өсімпұлдардың түсімдерін аудару мен есепке алудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 қарашадағы № 1229 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 қарашадағы № 1499 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 1, 8-құжат).

17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2011 года № 1578 «Об утверждении формы обязательства по отражению в декларации по налогу на добавленную стоимость суммы налога на добавленную стоимость, подлежащей уплате методом зачета по импорту товаров, и об их целевом использовании» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 9, ст. 179).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1658 «Об утверждении формы заявления об изменении срока уплаты налога на добавленную стоимость на импортируемые товары» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 14, ст. 241).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 59 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2009 года № 293 «Об утверждении Перечня товаров (работ, услуг), международные деловые операции по которым подлежат мониторингу сделок» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 24, ст. 328).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2012 года № 434 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2010 года № 1058 «Об утверждении Правил совершения таможенной очистки товаров должностными лицами таможенных органов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 42, ст. 558).
21. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2012 года № 905 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2011 года № 1197 «Об утверждении Правил заключения Соглашения по применению трансфертного ценообразования» и от 11 ноября 2011 года № 1324 «Об утверждении форм отчетности по мониторингу сделок и Правил осуществления мониторинга сделок» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 62, ст. 850).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2012 года № 1447 «О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2010 года № 1150 «О некоторых вопросах ведения учета и предоставления отчетности таможенному органу» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 79, ст. 1167).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2012 года № 1499 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 1229 «О некоторых вопросах перечисления и учета поступлений таможенных пошлин, налогов, таможенных сборов и пеней» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 1, ст. 8).

24. «Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 1390 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 456 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 31, 473-құжат).
25. «Мәмілелер мониторингі бойынша есептілік нысандарын және Мәмілелер мониторингін жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 қарашадағы № 1324 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 457 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 31, 474-құжат).
26. «Салық тіркелімдерінің нысандарын және оларды жасау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 қарашадағы № 1311 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 458 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 31, 475-құжат).
27. «Білім алушы тұлғаның тұруына және оған ақша сомасын төлеуге арналған шығыстар нормаларын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1333 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 мамырдағы № 546 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 35, 523-құжат).
28. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 маусымдағы № 574 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 36, 535-құжат).
29. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1363 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 14-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 72, 951-құжат).
30. «Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 1390 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 106 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 7, 68-құжат).
31. «Қазақстан Республикасы салық қызметі органдарының мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 200 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 16-17, 139-құжат).

24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 456 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 1390 «Об утверждении форм налоговых заявлений» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 31, ст. 473).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 457 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2011 года № 1324 «Об утверждении форм отчетности по мониторингу сделок и Правил осуществления мониторинга сделок» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 31, ст. 474).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 458 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2011 года № 1311 «Об утверждении форм налоговых регистров и правил их составления» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 31, ст. 475).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2013 года № 546 «О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1333 «Об установлении норм расходов на проживание и выплату суммы денег обучаемому лицу» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 35, ст. 523).
28. Пункт 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2013 года № 574 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 36, ст. 535).
29. Пункт 14 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1363 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 72, ст. 951).
30. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 106 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 1390 «Об утверждении форм налоговых заявлений» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 7, ст. 68).
31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 200 «Об утверждении стандартов государственных услуг органов налоговой службы Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 16-17, ст. 139).

32. «Қазақстан Республикасының кеден органдары көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 319 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 26, 207-құжат).
33. «Әкімшілерге негізгі сыйақының ең төмен мөлшерлері мен оны төлеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 759 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 45, 439-құжат).
34. «Борышкердің (банкроттың) мүлкін (активтерін) сату бойынша электрондық аукционды өткізу қағидаларын бекіту және оны ұйымдастырушыны айқындау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 8 шілдедегі № 777 қаулысы (Қазақстан Республикасының  ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 45, 449-құжат).
35. «Салық тіркелімдерінің нысандарын және оларды жасау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 қарашадағы № 1311 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 шілдедегі № 802 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 46-47, 468-құжат).

32. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2014 года № 319 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых таможенными органами Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 26, ст. 207).
33. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 759 «Об утверждении минимальных размеров и Правил выплаты основного вознаграждения администраторам» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 45, ст. 439).
34. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2014 года № 777 «Об утверждении Правил проведения и определения организатора электронного аукциона по продаже имущества (активов) должника (банкрота)» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 45, ст. 449).
35. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2014 года № 802 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2011 года № 1311 «Об утверждении форм налоговых регистров и правил их составления» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 46-47 ст. 468).