"Клиникалық және эпидемиологиялық айғақтар бойынша адамдарды АИТВ-инфекциясының болуына медициналық тексеру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2011 жылғы 3 қарашадағы № 1280 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 788 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Клиникалық және эпидемиологиялық айғақтар бойынша адамдарды АИТВ-инфекциясының болуына медициналық тексеру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 қарашадағы № 1280 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 1, 5-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізiледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2011 года № 1280 "Об утверждении Правил медицинского обследования лиц по клиническим и эпидемиологическим показаниям на наличие ВИЧ-инфекции"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2015 года № 788
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2011 года № 1280 «Об утверждении Правил медицинского обследования лиц по клиническим и эпидемиологическим показаниям на наличие ВИЧ-инфекции» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 1, ст. 5).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов