Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 803 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыру бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 803 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыру
1. "Тамақ өнімдерін өндіру (дайындау) объектілеріне есептік нөмірлер беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 ақпандағы № 125 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 7, 72-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Тамақ өнімдерін өндіру (дайындау) объектілеріне есептік нөмірлер беру ережесінде:
6-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6-1. Ветеринариялық-санитариялық бақылауға жататын тамақ өнімдерін өндіру (дайындау) объектілеріне есептік нөмірлер беру ветеринария саласындағы уәкілетті орган бекітетін Жануарлар өсіруді, жануарларды, жануарлардан алынатын өнім мен шикізатты дайындауды (союды), сақтауды, қайта өңдеуді және өткізуді жүзеге асыратын өндіріс объектілеріне, сондай-ақ ветеринариялық препараттарды, жемшөп пен жемшөп қоспаларын өндіру, сақтау және өткізу жөніндегі ұйымдарға есептік нөмірлер беру қағидаларына сәйкес жүргізіледі.".
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің "Республикалық ветеринариялық зертхана" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 қарашадағы № 1908 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 56, 472-құжат):
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Кәсіпорын қызметінің мәні:
1) ветеринария саласындағы уәкілетті орган бекітетін тізбеге енгізілген жануарлардың аса қауіпті ауруларының диагностикасы;
2) облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органы бекітетін тізбеге енгізілген жануарлардың энзоотиялық ауруларының диагностикасы болып айқындалсын.".
3. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің "Республикалық эпизоотияға қарсы отряд" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің "Республикалық эпизоотияға қарсы отряд" мемлекеттік мекемесін филиалдарымен бірге құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 2158 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 1, 3-құжат):
4-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) ветеринария саласындағы уәкілетті орган бекітетін тізбеге енгізілген жануарлардың аса қауіпті ауруларының ошақтарын жою;";

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2015 года № 803.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 сентября 2015 года № 803
Изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года № 125 "Об утверждении Правил присвоения учетных номеров объектам производства (изготовления) пищевой продукции" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 7, ст. 72):
в Правилах присвоения учетных номеров объектам производства (изготовления) пищевой продукции, утвержденных указанным постановлением:
пункт 6-1 изложить в следующей редакции:
"6-1. Присвоение учетных номеров объектам производства (изготовления) пищевой продукции, подлежащей ветеринарно-санитарному контролю, проводится согласно Правилам присвоения учетных номеров объектам производства, осуществляющим выращивание животных, заготовку (убой), хранение, переработку и реализацию животных, продукции и сырья животного происхождения, а также организациям по производству, хранению и реализации ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок, утверждаемым уполномоченным органом в области ветеринарии.".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2009 года № 1908 "О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия "Республиканская ветеринарная лаборатория" Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 56, ст. 472):
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Предметом деятельности предприятия определить:
1) диагностику особо опасных болезней животных, включенных в перечень, утверждаемый уполномоченным органом в области ветеринарии;
2) диагностику энзоотических болезней животных, включенных в перечень, утверждаемый местным исполнительным органом области, города республиканского значения, столицы.".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2009 года № 2158 "О ликвидации Республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский противоэпизоотический отряд" Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и создании Государственного учреждения "Республиканский противоэпизоотический отряд" Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан с филиалами" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 1, ст. 3):
в пункте 4:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) ликвидацию очагов особо опасных болезней животных, включенных в перечень, утверждаемый уполномоченным органом в области ветеринарии;";

мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
"2-1) "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 32-бабының 1-1-тармағына сәйкес процессингтік орталықтың функциялары;".
4. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.07.2023 № 550 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 ақпандағы № 82 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 14, 250-құжат):
4-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) эпизоотиялық мониторинг;".

дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) функции процессингового центра согласно пункту 1-1 статьи 32 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии";".
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 11.07.2023 № 550 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2013 года № 82 "Некоторые вопросы Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 14, ст. 250):
подпункт 2) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"2) эпизоотический мониторинг;".