Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 29 қазандағы № 862 қаулысы
Баспасөз релизі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 29 қазандағы
№ 862 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Азаматтық қызметке кіру және азаматтық қызметшінің бос лауазымына орналасуға конкурс өткізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 қыркүйектегі № 849 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 35, 393-құжат).
2. «Орташа жалақыны есептеудің бірыңғай ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1394 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 50, 641-құжат).
3. «Қазақстан Республикасының азаматтарын бюджет қаражаты есебінен шетелге емделуге жіберу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № 2016 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 57, 491-құжат).
4. «Денсаулық сақтау ұйымдарының шығындарын бюджет қаражатының есебінен өтеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № 2030 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 57, 495-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № 2030 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 530 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 37, 312-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № 2016 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 қазандағы № 1019 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 54, 516-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № 2030 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1425 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 8, 98-құжат).
8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қазандағы № 1729 және 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № 2030 қаулыларына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 392 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 30, 384-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2015 года № 862
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. МАСИМОВ
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2015 года № 862
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2007 года № 849 «Об утверждении Правил поступления на гражданскую службу и проведения конкурса на занятие вакантной должности гражданского служащего» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 35, ст. 393).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1394 «Об утверждении Единых правил исчисления средней заработной платы» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 50, ст. 641).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2009 года № 2016 «Об утверждении Правил направления граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж за счет бюджетных средств» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 57, ст. 491).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года № 2030 «Об утверждении Правил возмещения затрат организациям здравоохранения за счет бюджетных средств» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 57, ст. 495).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 530 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года № 2030» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 37, ст. 312).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2010 года № 1019 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2009 года № 2016» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 54, ст. 516).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года № 1425 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года № 2030» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 8, ст. 98).
8. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 392 «О внесении дополнений и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2009 года № 1729 и от 7 декабря 2009 года № 2030» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 30, ст. 384).

9. «Қазақстан Республикасының азаматтарын бюджет қаражаты есебінен шетелге емделуге жіберу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № 2016 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 қыркүйектегі № 1039 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 53, 756-құжат).
10. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету бойынша медициналық қызметтерді сатып алуды ұйымдастыру және жүргізу ережесін бекіту туралы» 2009 жылғы 19 қарашадағы № 1888 және «Денсаулық сақтау ұйымдарының шығындарын бюджет қаражатының есебінен өтеу ережесін бекіту туралы» 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № 2030 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 қазандағы № 1131 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 56, 792-құжат).
11. «Ұйымдағы еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау қызметі жөніндегі үлгілік ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1219 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 58, 830-құжат).
12. «Жасы он сегізге толмаған қызметкерлердің еңбегін пайдалануға тыйым салынатын жұмыстардың тізімін, жасы он сегізге толмаған қызметкерлер тасымалдайтын және қозғайтын жүктің шекті нормаларын және әйелдердің еңбегін пайдалануға тыйым салынатын жұмыстардың тізімін, әйелдердің жүкті қолмен көтеруінің және алып жүруінің шекті нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1220 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 58, 831-құжат).
13. «Темекі мен темекі бұйымдарын өндірушілердің және импорттаушылардың есептерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 1368 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 3, 65-құжат).
14. «Консультациялық-диагностикалық көмек көрсету қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 қарашадағы № 1374 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 3, 69-құжат).
15. «Дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың айналысы саласындағы объектілердің үлгілік ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1565 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 8, 165-құжат).
16. «Денсаулық сақтау ұйымдарының шығындарын бюджет қаражатының есебінен өтеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № 2030 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1702 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 17, 266-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2011 года № 1039 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2009 года № 2016 «Об утверждении Правил направления граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж за счет бюджетных средств» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 53, ст. 756).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2011 года № 1131 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2009 года № 1888 «Об утверждении Правил организации и проведения закупа медицинских услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи» и от 7 декабря 2009 года № 2030 «Об утверждении Правил возмещения затрат организациям здравоохранения за счет бюджетных средств» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 56, ст. 792).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1219 «Об утверждении Типового положения о службе безопасности и охраны труда в организации» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 58, ст. 830).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1220 «Об утверждении списка работ, на которых запрещается применение труда работников, не достигших восемнадцатилетнего возраста, предельных норм переноски и передвижения тяжести работниками, не достигшими восемнадцатилетнего возраста, и списка работ, на которых запрещается применение труда женщин, предельных норм подъема и перемещения вручную тяжести женщинами» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 58, ст. 831).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2011 года № 1368 «Об утверждении Правил представления отчетов производителями и импортерами табака и табачных изделий» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 3, ст. 65).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года № 1374 «Об утверждении Правил оказания консультативно-диагностической помощи» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 3, ст. 69).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2011 года № 1565 «Об утверждении типовых положений объектов в сфере обращения лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 8, ст. 165).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1702 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года № 2030 «Об утверждении Правил возмещения затрат организациям здравоохранения за счет бюджетных средств» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 17, ст. 266).

17. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 маусымдағы № 731 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 55, 745-құжат).
18. «Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушіні таңдау және оның шығындарын өтеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 қазандағы № 1358 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 75-76, 1113-құжат).
19. «Қазақстан Республикасының азаматтарын бюджет қаражаты есебінен шетелге емделуге жіберу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № 2016 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 1723 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 6, 134-құжат).
20. «Денсаулық сақтау ұйымдарының шығындарын бюджет қаражатының есебінен өтеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № 2030 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 14 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 11, 203-құжат).
21. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 582 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 36, 537-құжат).
22. «Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушіні таңдау және оның шығындарын өтеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 қазандағы № 1358 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 786 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 44, 649-құжат).
23. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 қарашадағы № 1297 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 68, 917-құжат).
24. «Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушіні таңдау және оның шығындарын өтеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 қазандағы № 1358 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 1336 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 71, 941-құжат).

17. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2012 года № 731 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 55, ст. 745).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 октября 2012 года № 1358 «Об утверждении Правил выбора поставщика услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и возмещения его затрат» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 75-76, ст. 1113).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2012 года № 1723 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2009 года № 2016 «Об утверждении Правил направления граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж за счет бюджетных средств» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 6, ст. 134).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2013 года № 14 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года № 2030 «Об утверждении Правил возмещения затрат организациям здравоохранения за счет бюджетных средств» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 11, ст. 203).
21. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2013 года № 582 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 36, ст. 537).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 786 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 октября 2012 года № 1358 «Об утверждении Правил выбора поставщика услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и возмещения его затрат» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 44, ст. 649).
23. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2013 года № 1297 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 68, ст. 917).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2013 года № 1336 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 октября 2012 года № 1358 «Об утверждении Правил выбора поставщика услуг по оказанию гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и возмещения его затрат» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 71, ст. 941).