Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 1049 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің «Қорғас» кедені» республикалық мемлекеттік мекемесі;
2) «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің «Қордай» кедені» республикалық мемлекеттік мекемесі таратылсын.
2. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 205-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi туралы ережеде:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің республикалық мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі» деген 1-бөлімде:
56 және 92-тармақтар алып тасталсын.
3. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2011 жылғы 25 тамыздағы № 965 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2011 ж., № 52, 730-құжат) 3-тармағының күші жойылды деп танылсын.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов

Вопросы Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2015 года № 1049
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать:
1) республиканское государственное учреждение «Таможня «Коргас» Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан»;
2) республиканское государственное учреждение «Таможня «Кордай» Департамента государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан».
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 «О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205) следующие изменения:
в Положении о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне республиканских государственных учреждений Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан:
в разделе 1 «Перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан»:
пункты 56 и 92 исключить.
3. Признать утратившим силу пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 965 «О вопросах Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 52, ст. 730).
4. Министерству финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов