Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1086 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 1086 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 49, 600-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 маусымдағы № 607 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 31, 315-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1356 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 50, 568-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы № 1132 және 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 қаулыларына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 наурыздағы № 323 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 15, 117-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 және 2009 жылғы 10 наурыздағы № 274 қаулыларына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 мамырдағы № 635 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 22-23, 196-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы № 1292 және 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 мамырдағы № 786 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 27-28, 244-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 2138 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 60, 532-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1086
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 декабря 2015 года № 1086
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 1301 «Об утверждении Правил осуществления государственных закупок» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 49, ст. 600).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2008 года № 607 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 1301» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 31, ст. 315).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1356 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 1301» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 50, ст. 568).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2009 года № 323 «О внесении изменения и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года № 1132 и 27 декабря 2007 года № 1301» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 15, ст. 117).
5. Подпункт 1) пункта 1 изменения и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2009 года № 635 «О внесении изменения и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 1301 и 10 марта 2009 года № 274» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 22-23, ст. 196).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2009 года № 786 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года № 1292 и от 27 декабря 2007 года № 1301» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 27-28, ст. 244).
7. Пункт 4 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2009 года № 2138 «О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 60, ст. 532).

8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2305 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 26-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 54-құжат).
9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 сәуірдегі № 280 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 27, 214-құжат).
10. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 345 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 31, 241-құжат.
11. «Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 наурыздағы № 329 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 37, 492-құжат).
12. «Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 мамырдағы № 573 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 48, 645-құжат).
13. «Электрондық мемлекеттiк сатып алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 мамырдағы № 623 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 50, 678-құжат).
14. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң «Мемлекеттiк сатып алуды жүзеге асыру ережесiн бекiту туралы» 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 және «Электрондық мемлекеттiк сатып алуды жүргiзу қағидаларын бекiту туралы» 2012 жылғы 15 мамырдағы № 623 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 қарашадағы № 1450 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1168-құжат).
15. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң «Мемлекеттiк сатып алуды жүзеге асыру ережесiн бекiту туралы» 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 және «Электрондық мемлекеттiк сатып алуды жүргiзу қағидаларын бекiту туралы» 2012 жылғы 15 мамырдағы № 623 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 1618 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 4, 73-құжат).

8. Пункт 26 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2305 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (CAПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 54).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года № 280 «О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 1301» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 27, ст. 214).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года № 345 «О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 1301» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 31, ст. 241).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2012 года № 329 "О внесении и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 1301 «Об утверждении Правила осуществления государственных закупок» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 37, ст. 492).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2012 года № 573 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 1301 "Об утверждении Правил осуществления государственных закупок» (САПП Pеспублики Казахстан, 2012 г., № 48, ст. 645).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2012 года № 623 «Об утверждении Правил проведения электронных государственных закупок» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 50, ст. 678).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2012 года № 1450 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 1301 «Об утверждении Правил осуществления государственных закупок» и от 15 мая 2012 года № 623 «Об утверждении Правил проведения электронных государственных закупок» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1168).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2012 года № 1618 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 1301 «Об утверждении Правил осуществления государственных закупок» и от 15 мая 2012 года № 623 «Об утверждении Правил проведения электронных государственных закупок» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 4, ст. 73).

16. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 маусымдағы № 641 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1 және 3-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 39, 568-құжат).
17. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 23 шілдедегі № 735 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 15 және 56-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 623-құжат).
18. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1363 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 5 және 17-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 72, 951-құжат).
19. «Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 1395 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 74, 969-құжат).
20. «Электрондық мемлекеттiк сатып алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 мамырдағы № 623 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 353 қаулысы ( Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 27, 226-құжат).
21. «Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 521 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 34, 328-құжат).

16. Пункты 1 и 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2013 года № 641 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 39, ст. 568).
17. Пункты 15 и 56 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 735 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 623).
18. Пункты 5 и 17 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1363 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 72, ст. 951).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2013 года № 1395 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 1301 «Об утверждении Правил осуществления государственных закупок» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 74, ст. 969).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2014 года № 353 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2012 года № 623 «Об утверждении Правил проведения электронных государственных закупок» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 27, ст. 226).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2014 года № 521 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года № 1301 «Об утверждении Правил осуществления государственных закупок» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 34, ст. 328).