Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2014 жылғы 26 мамырдағы № 544 және "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 мамырдағы № 605 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1135 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру саласында
көрсетілетін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 544 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 36, 340-құжат);
2) «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 мамырдағы № 605 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 37, 366-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2014 года № 544 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере высшего и послевузовского образования" и от 31 мая 2014 года № 605 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере высшего и послевузовского образования"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1135
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2014 года № 544 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере высшего и послевузовского образования» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 36, ст. 340);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2014 года № 605 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых в сфере высшего и послевузовского образования» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 37, ст. 366).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов