"Отандық тауар өндірушілер өндіретін және олардан сатып алынатын тауарлардың жекелеген түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1363 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1171 қаулысы
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Отандық тауар өндірушілер өндіретін және олардан сатып алынатын тауарлардың жекелеген түрлерінің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1363 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 82, 710-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1363 "Об утверждении перечня отдельных видов товаров, производимых отечественными товаропроизводителями и приобретаемых у них"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1171
Вводится в действие с 1 января 2016 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1363 «Об утверждении перечня отдельных видов товаров, производимых отечественными товаропроизводителями и приобретаемых у них» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 82, ст. 710).
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов