Бірлескен барлау мен өндіруге арналған келісімшарттар жасасу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 77 қаулысы
«Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» 2010 жылғы
24 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңы 61-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшаға сәйкес Маңғыстау, Атырау және Ақтөбе облыстарында орналасқан Қосбұлақ жер қойнауы учаскесінде және Маңғыстау облысында орналасқан блоктар шегіндегі жер қойнауы учаскесінде көмірсутек шикізатын бірлесіп барлау мен өндіруге арналған келісімшарттар жасассын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 18 ақпандағы
№ 77 қаулысына
қосымша
Р/с №
Жер қойнауы учаскесінің атауы
Орналасқан жері
1
2
3
1.
XXVIII-20-D (ішінара), E (ішінара), F (ішінара), 21-A (ішінара), B (ішінара), C (ішінара), D (ішінара), E, F; XXIX-18-F (ішінара), 19-A (ішінара), B (ішінара), C (ішінара), D (ішінара), E, F (ішінара), 20-A, B, C, D (ішінара), E (ішінара), F(ішінара), 21; XXX-18-C (ішінара), F (ішінара), 19-A, B, C (ішінара), D (ішінара), E, F (ішінара), 20-A (ішінара), C (ішінара), D (ішінара), E (ішінара), F (ішінара), 21-A (ішінара), B,C, D, E, F, 22; XXXI-19-A (ішінара), B, C, D (ішінара), E (ішінара), F, 20, 21, 22-A, B, C, D, E, F (ішінара); XXXII-19-B (ішінара), C (ішінара), F (ішінара), 20-A, B, C, D (ішінара), E (ішінара), F (ішінара), 21-A, B (ішінара), C (ішінара), D (ішінара), E (ішінара), 22-A (ішінара), B (ішінара), C (ішінара) блоктары шегіндегі Қосбұлақ
45000,00,, с.е. 56000,00,, ш.б.
45021,25,, с.е. 57030,00,, ш.б.
46000,00,, с.е. 57030,00,, ш.б.
46000,00,, с.е. 57000,00,, ш.б.
46040,00,, с.е. 57000,00,, ш.б.
46020,00,, с.е. 56000,00,, ш.б.
46000,00,, с.е. 55020,00,, ш.б.,
Шағырлы-Шөмішті кен орнын қоспағанда
2.
XXXVII-11-F (ішінара), 12-D (ішінара), F (ішінара), E (ішінара); XXXVIII-11-C (ішінара), 12-A (ішінара), B, C (ішінара), D (ішінара), E (ішінара), F, 13-A (ішінара), B (ішінара), C (ішінара), D,E,F, 14-A (ішінара), D (ішінара), E (ішінара); XXXIX-12-B (ішінара), C (ішінара), E (ішінара), F (ішінара), 13-A (ішінара), B, C, D (ішінара), E (ішінара), F, 14-A, B (ішінара), C (ішінара), D (ішінара), E (ішінара); XL-13-B (ішінара), C, D (ішінара), E (ішінара), F (ішінара), 14-A (ішінара), D (ішінара); XLI-13-C (ішінара) блоктары
42048,51,, с.е. 52019,28,, ш.б.
43001,54,, с.е. 52010,22,, ш.б.
43016,51,, с.е. 51054,31,, ш.б.
43027,38,, с.е. 51056,50,, ш.б.
43020,26,, с.е. 52022,00,, ш.б.
43019,17,, с.е. 52023,48,, ш.б.
43016,44,, с.е. 52037,44,, ш.б.
43014,59,, с.е. 52050,58,, ш.б.
43004,56,, с.е. 53013,25,, ш.б.
42057,18,, с.е. 53020,30,, ш.б.
42018,52,, с.е. 52054,16,, ш.б.
42023,38,, с.е. 52037,16,, ш.б.
42037,26,, с.е. 52045,29,, ш.б.
42042,47,, с.е. 52045,10,, ш.б.
42048,16,, с.е. 52037,00,, ш.б.
42050,46,, с.е. 52025,55,, ш.б.

О заключении контрактов на совмещенную разведку и добычу
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2016 года № 77
В соответствии с пунктом 4 статьи 61 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года «О недрах и недропользовании» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке заключить контракты на совмещенную разведку и добычу углеводородного сырья на участке недр Косбулак, расположенном в Мангистауской, Атырауской и Актюбинской областях, и участке недр в пределах блоков, расположенном в Мангистауской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 февраля 2016 года № 77
№ п/п
Наименование участка недр
Местонахождение
1
2
3
1.
Косбулак в пределах блоков XXVIII-20-D (частично), E (частично), F (частично), 21-A (частично), B (частично), C (частично), D (частично), E, F;
XXIX-18-F (частично), 19-A (частично), B (частично), C (частично), D (частично), E, F (частично), 20-A, B, C, D (частично), E (частично), F(частично), 21;
XXX-18-C (частично), F (частично), 19-A, B, C (частично), D (частично), E, F (частично), 20-A (частично), C (частично), D (частично), E (частично), F (частично), 21-A (частично), B, C, D, E, F, 22;
XXXI-19-A (частично), B, C, D (частично), E (частично), F, 20, 21, 22-A, B, C, D, E, F (частично);
XXXII-19-B (частично), C (частично), F (частично), 20-A, B, C, D (частично), E (частично), F (частично), 21-A, B (частично), C (частично), D (частично), E (частично), 22-A (частично), B (частично), C (частично)
45о00,00,, с.ш. 56о00,00,, в.д.
45о21,25,, с.ш. 57о30,00,, в.д.
46о00,00,, с.ш. 57о30,00,, в.д.
46о00,00,, с.ш. 57о00,00,, в.д.
46о40,00,, с.ш. 57о00,00,, в.д.
46о20,00,, с.ш. 56о00,00,, в.д.
46о00,00,, с.ш. 55о20,00,, в.д.,
за исключением месторождения Шагырлы-Шомышты
2.
Блоки XXXVII-11-F (частично), 12-D (частично), F (частично), E (частично); XXXVIII-11-C (частично), 12-A (частично), B, C (частично), D (частично), E (частично), F, 13-A (частично), B (частично), C (частично), D, E, F, 14-A (частично), D (частично), E (частично);
XXXIX-12-B (частично), C (частично), E (частично), F (частично), 13-A (частично), B, C, D (частично), E (частично), F, 14-A, B (частично), C (частично), D (частично), E (частично);
XL-13-B (частично), C, D (частично), E (частично), F (частично), 14-A (частично), D (частично);
XLI-13-C (частично)
42о48,51,, с.ш. 52о19,28,, в.д.
43о01,54,, с.ш. 52о10,22,, в.д.
43о16,51,, с.ш. 51о54,31,, в.д.
43о27,38,, с.ш. 51о56,50,, в.д.
43о20,26,, с.ш. 52о22,00,, в.д.
43о19,17,, с.ш. 52о23,48,, в.д.
43о16,44,, с.ш. 52о37,44,, в.д.
43о14,59,, с.ш. 52о50,58,, в.д.
43о04,56,, с.ш. 53о13,25,, в.д.
42о57,18,, с.ш. 53о20,30,, в.д.
42о18,52,, с.ш. 52о54,16,, в.д.
42о23,38,, с.ш. 52о37,16,, в.д.
42о37,26,, с.ш. 52о45,29,,ұ в.д.
42о42,47,, с.ш. 52о45,10,, в.д.
42о48,16,, с.ш. 52о37,00,, в.д.
42о50,46,, с.ш. 52о25,55,, в.д.