Жедел басқару орталықтарының аппараттық-бағдарламалық кешендерін республикалық меншіктен коммуналдық меншікке беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 92 қаулысы
«Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О передаче аппаратно-программных комплексов центров оперативного управления из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2016 года № 92
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 «Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес заңнамада белгіленген тәртіппен жедел басқару орталықтарының ішкі істер департаменттеріне арналған аппараттық-бағдарламалық кешендері республикалық меншіктен «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі» мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен Ақмола, Ақтөбе, Шығыс Қазақстан және Қостанай облыстарының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігімен және Ақмола, Ақтөбе, Шығыс Қазақстан және Қостанай облыстарының әкімдіктерімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшада көрсетілген жедел басқару орталықтарының аппараттық-бағдарламалық кешендерін қабылдау-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.

1. Передать в установленном законодательством порядке из республиканской собственности с баланса государственного учреждения «Министерство внутренних дел Республики Казахстан» в коммунальную собственность Акмолинской, Актюбинской, Восточно-Казахстанской и Костанайской областей аппаратно-программные комплексы центров оперативного управления для департаментов внутренних дел согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством внутренних дел Республики Казахстан и акиматами Акмолинской, Актюбинской, Восточно-Казахстанской и Костанайской областей в установленном законодательством Республики Казахстан порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче аппаратно-программных комплексов центров оперативного управления, указанных в приложении к настоящему постановлению.