"Астана қаласының жаңа көлік жүйесі. LRT (әуежайдан жаңа теміржол вокзалына дейінгі учаске)" жобасының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 93 қаулысы
«Мемлекеттік сатып алу туралы» 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 3-тармағының 34) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 4640 тапсырмасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «China Railway Asia-Europe Construction Investment Co., Ltd», «Beijing State-Owned Assets Management Co., Ltd», «China Railway No.2 Engineering Group Co., Ltd» қытай компанияларының құрамындағы консорциум одан «Астана LRT» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі «Астана қаласының жаңа көлік жүйесі. LRT (әуежайдан жаңа теміржол вокзалына дейінгі учаске)» жобасын іске асыру шеңберінде тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алатын өнім беруші болып айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Н.Р.Әлиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О некоторых вопросах проекта "Новая транспортная система города Астана. LRT (участок от аэропорта до нового железнодорожного вокзала)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2016 года № 93
В соответствии с подпунктом 34) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года «О государственных закупках», поручением Президента Республики Казахстан от 12 ноября 2015 года № 4640 Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить консорциум в составе китайских компаний «China Railway Asia – Europe Construction Investment Co., Ltd», «Beijing State - Owned Assets Management Co., Ltd», «China Railway No.2 Engineering Group Co., Ltd» поставщиком, у которого товарищество с ограниченной ответственностью «Астана LRT» будет приобретать товары, работы и услуги в рамках реализации проекта «Новая транспортная система города Астана. LRT (участок от аэропорта до нового железнодорожного вокзала)».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Алиева Н. Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов