Су биологиялық ресурстарын сақтау, ұтымды пайдалану және олардың бірлескен қорларын басқару жөніндегі комиссиядағы Қазақстан Республикасының өкілін және оның орынбасарын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 272 қаулысы.
2014 жылғы 29 қыркүйектегі Каспий теңізінің су биологиялық ресурстарын сақтау және ұтымды пайдалану туралы келісімнің 10-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің төрағасы Нариман Талғатұлы Жүнісов Су биологиялық ресурстарын сақтау, ұтымды пайдалану және олардың бірлескен қорларын басқару жөніндегі комиссиядағы Қазақстан Республикасының өкілі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті төрағасының орынбасары Аян Қайратұлы Бахиянов Су биологиялық ресурстарын сақтау, ұтымды пайдалану және олардың бірлескен қорларын басқару жөніндегі комиссиядағы Қазақстан Республикасы өкілінің орынбасары болып тағайындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 09.12.2021 № 870 қаулысымен.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 4 мамырдағы
№ 272 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің күші жойылған кейбір өкімдерінің тізбесі
1. "Каспий теңізінің су биоресурстары жөніндегі комиссиядағы Қазақстан Республикасының делегациясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкімі.
2. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы № 140-ө өкімі.
3. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 26 желтоқсандағы № 102-ө өкімі.
4. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 18 желтоқсандағы № 196-ө өкімі.
5. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 28 қарашадағы № 293-ө өкімі.

О назначении представителя Республики Казахстан и его заместителя в Комиссии по сохранению, рациональному использованию водных биологических ресурсов и управлению их совместными запасами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2016 года № 272.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Соглашения о сохранении и рациональном использовании водных биологических ресурсов Каспийского моря от 29 сентября 2014 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить представителем Республики Казахстан в Комиссии по сохранению, рациональному использованию водных биологических ресурсов и управлению их совместными запасами Жунусова Наримана Талгатовича – председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Заместителем представителя Республики Казахстан в Комиссии по сохранению, рациональному использованию водных биологических ресурсов и управлению их совместными запасами назначить Бахиянова Аяна Кайратовича – заместителя председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления Правительства РК от 09.12.2021 № 870.
2. Признать утратившими силу некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 мая 2016 года № 272
Перечень
утративших силу некоторых распоряжений
Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р "О создании делегации Республики Казахстан в Комиссию по водным биоресурсам Каспийского моря".
2. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года № 140-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р".
3. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 декабря 2001 года № 102-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р".
4. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года № 196-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р".
5. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года № 293-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р".

6. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 24 ақпандағы № 47-ө өкімі.
7. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 22 қазандағы № 320-ө өкімі.
8. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 3 маусымдағы № 157-ө өкімі.
9. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 20 желтоқсандағы № 347-ө өкімі.
10. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 25 қыркүйектегі № 281-ө өкімі.
11. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 23 тамыздағы № 221-ө өкімі.
12. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 29-ө өкімі.
13. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 2 шілдедегі № 96-ө өкімі.
14. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 25 қаңтардағы № 13-ө өкімі.
15. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 20 желтоқсандағы № 158-ө өкімі.
16. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі № 63-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 1 тамыздағы № 141-ө өкімі.

6. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 февраля 2004 года № 47-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р".
7. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 октября 2004 года № 320-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р".
8. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июня 2005 года № 157-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р".
9. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 декабря 2005 года № 347-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р".
10. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 сентября 2006 года № 281-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р".
11. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 августа 2008 года № 221-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р".
12. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 29-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р".
13. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2009 года № 96-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р".
14. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 января 2010 года № 13-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р".
15. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 декабря 2010 года № 158-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р".
16. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 августа 2012 года № 141-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года № 63-р".