Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен коммуналдық меншікке берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 283 қаулысы
«Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаментіне арналған арнайы көлік құралы республикалық меншіктен Солтүстік Қазақстан облысының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігімен және Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшада көрсетілген мүлікті қабылдау-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 6 мамырдағы
№ 283 қаулысына
қосымша
Республикалық меншіктен Солтүстік Қазақстан облысының коммуналдық меншігіне берілетін мемлекеттік мүліктің атауы
Р/с № Мемлекеттік мүліктің атауы Шығарылған жылы Шанақ (рама)
нөмірі
Қозғалтқыштың нөмірі Түсі Бөліністің атауы Облыстың атауы
1 2 3 4 5 6 8 9
1.
КАМАЗ автомобилі маркасы
43118-3078-46 негізінде мобильді байланыс кешені
2015
ХТС431184F2458418
F 2775523
қорғаныш
Солтүстік Қазақстан облысының
Ішкі істер департаменті
Солтүстік Қазақстан облысы

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2016 года № 283
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 «Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности в коммунальную собственность Северо-Казахстанской области специальное транспортное средство для Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством внутренних дел Республики Казахстан и акиматом Северо-Казахстанской области в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в приложении к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 мая 2016 года № 283
Наименование
государственного имущества, передаваемого из республиканской
собственности в коммунальную собственность
Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование государственного имущества
Год выпуска
Номер кузова (рама)
Номер двигателя
Цвет
Наименование подразделения
Наименование области
1
2
3
4
5
6
8
9
1.
Мобильный комплекс связи на базе автомобиля КАМАЗ, марка 43118-3078-46
2015
ХТС431184F2458418
F 2775523
защитный
Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область