Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 288 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 12 мамырдағы
№ 288 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.08.2022 № 581 қаулысымен.
2. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.12.2018 № 895 қаулысымен.
3. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.12.2018 № 895 қаулысымен.
4. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.12.2018 № 895 қаулысымен.
5. "Халықаралық мектеп мәртебесін беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 ақпандағы № 207 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 33, 422-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Халықаралық мектеп мәртебесін беру қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Халықаралық мектеп мәртебесін беру халықаралық білім беру тәжірибесін жетілдіру және Қазақстан Республикасының білім беру жүйесіне интеграциялау, Қазақстан Республикасында мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің дербес әзірленген жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын мектептердің жұмыс істеуінің қалыптасқан практикасы үшін құқықтық база құру мақсатында жүзеге асырылады.";
3-тармақтың 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) Қазақстан Республикасының мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандартының және халықаралық жалпы білім беретін оқу бағдарламаларының талаптарын есепке ала отырып, дербес әзірленген интеграцияланған білім беру бағдарламаларын іске асыру;";
4-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) жалпы білім беретін оқу бағдарламаларының мазмұны (бағдарламаның негізгі мақсаттары, негізгі теориялық-әдіснамалық ережелері, оқушылардың білім сапасын бақылау, мониторингтеу және қамтамасыз ету құралдары, білім беру ұйымының бағдарламасын қамтамасыз ететін оқу-әдістемелік әзірлемелердің тізбесі);".
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.08.2017 № 507 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2016 года № 288.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 мая 2016 года № 288
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.08.2022 № 581.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.12.2018 № 895.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.12.2018 № 895.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.12.2018 № 895.
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2012 года № 207 "Об утверждении Правил присвоения статуса международных школ" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 33, ст. 422):
в Правилах присвоения статуса международных школ, утвержденных указанным постановлением:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Присвоение статуса международных школ осуществляется с целью совершенствования и интеграции опыта международного образования в систему образования Республики Казахстан, создания правовой базы для сложившейся практики функционирования школ, реализующих самостоятельно разработанные общеобразовательные учебные программы дошкольного, начального, основного среднего и общего среднего образования в Республике Казахстан.";
подпункт 5) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"5) реализация интегрированных образовательных программ, самостоятельно разработанных с учетом требований государственного общеобязательного стандарта образования Республики Казахстан и международных общеобразовательных учебных программ;";
подпункт 4) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"4) содержание общеобразовательных учебных программ (основные цели программы, исходные теоретико-методологические положения, средства контроля, мониторинга и обеспечения качества обучения учащихся, перечень учебно-методических разработок, обеспечивающих программу организации образования);".
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.08.2017 № 507 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 06.09.2023 № 770 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.09.2023 № 770 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).