"Гендік-инженерлік қызметті мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 307 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 1012 қаулысымен енгізілген «Гендік-инженерлік қызметті мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании генно-инженерной деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2016 года № 307
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании генно-инженерной деятельности», внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 1012.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов