Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қызметкерлерін іссапарға жіберу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 8 маусымдағы № 340 қаулысы
«Құқық қорғау қызметі туралы» 2011 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 45-бабының 2-тармағына, «Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» 2012 жылғы 16 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабы 5-тармағының 4) тармақшасына, 2014 жылғы 14 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңымен ратификацияланған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз Республикасының Үкіметі арасындағы Төтенше жағдайлар және дүлей зілзалалардың қауіп-қатерін азайту жөніндегі орталықты құру туралы келісімнің 10-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Айбол Қабденұлы Ақпаров, Самал Ғабитқызы Бекмағанбетова, Батырхан Әбілханұлы Өтепов Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадрында қалдырылып және Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының қызметкерлері мен әскери қызметшілері үшін көзделген жеңілдіктері сақтала отырып, Төтенше жағдайлар және дүлей зілзалалардың қауіп-қатерін азайту жөніндегі орталыққа іссапарға жіберілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О прикомандировании сотрудников Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2016 года № 340
В соответствии с пунктом 2 статьи 45 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года «О правоохранительной службе», подпунктом 4) пункта 5 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года «О воинской службе и статусе военнослужащих», статьей 10 Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики о создании Центра по чрезвычайным ситуациям и снижению риска стихийных бедствий, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 14 апреля 2014 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Прикомандировать Акпарова Айбола Кабденовича, Бекмаганбетову Самал Габитовну, Утепова Батырхана Абилхановича к Центру по чрезвычайным ситуациям и снижению риска стихийных бедствий с оставлением в кадрах Министерства внутренних дел Республики Казахстан и сохранением льгот, предусмотренных для сотрудников правоохранительных органов и военнослужащих Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов