"Азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті органның жедел резервінің материалдық құндылықтарының номенклатурасы мен көлемін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 856 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 363 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 16 наурыздағы № 131 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.03.2022 № 131 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 856 "Об утверждении номенклатуры и объемов материальных ценностей оперативного резерва уполномоченного органа в сфере гражданской защиты"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2016 года № 363. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2022 года № 131.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.03.2022 № 131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті органның жедел резервінің материалдық құндылықтарының номенклатурасы мен көлемін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 856 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 48, 488-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті органның жедел резервінің материалдық құндылықтарының номенклатурасы мен көлемінде:
"Гигиеналық заттар" деген бөлімде:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 856 "Об утверждении номенклатуры и объемов материальных ценностей оперативного резерва уполномоченного органа в сфере гражданской защиты" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 48, ст. 488) следующие изменения:
в номенклатуре и объемах материальных ценностей оперативного резерва уполномоченного органа в сфере гражданской защиты, утвержденных указанным постановлением:
в разделе "Средства гигиены":

реттік нөмірлері 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34-жолдар алып тасталсын;
"Кір жууға, кептіруге және ас үйге арналған мүлік" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 35, 36, 61, 62-жолдар алып тасталсын;
"Шаруашылық мүлкі" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 73, 97-жолдар алып тасталсын;
"Әкімшілік үшін кеңсе тауарлары және ұйымдастыру техникасы", "Тамақ өнімдері", "Жанар-жағармай материалдары" деген бөлімдер алып тасталсын;
"Дәрілік заттар" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"

строки, порядковые номера 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, исключить;
в разделе "Имущество для стирки, сушки белья и кухни":
строки, порядковые номера 35, 36, 61, 62, исключить;
в разделе "Хозяйственное имущество":
строки, порядковые номера 73, 97, исключить;
разделы "Канцелярские товары и оргтехника для администрации", "Продукты питания", "Горюче-смазочные материалы" исключить;
раздел "Лекарственные средства" изложить в следующей редакции:
"

180
";
"Байланыс құралдары" деген бөлім алып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

180
";
раздел "Средства связи" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов