"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Жоғары ғылыми-техникалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 429 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 шілдедегі № 394 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Жоғары ғылыми-техникалық комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 429 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 33, 405-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Жоғары ғылыми-техникалық комиссияның құрамына:
мыналар:
Қайдарова Диляра Радикқызы
-
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі «Қазақ онкология және радиология ғылыми-зерттеу институты» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының директоры
Бейсембетов Ескендір Қалыбекұлы
-
«Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының ректоры (келісім бойынша)
Ыбыраев Әділ Жүнісұлы
-
«Ұлттық ғылыми-техникалық ақпарат орталығы» акционерлік қоғамының президенті (келісім бойынша)
Жәрменов Әбдірасул Алдашұлы
-
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің «Қазақстан Республикасының минералдық шикізатты кешенді ұқсату жөніндегі ұлттық орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының бас директоры
Күлекеев Жақсыбек Әбдірахметұлы
-
«ҚазМұнайГаз» өндіру және бұрғылау технологиялары ғылыми-зерттеу институты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директорының кеңесшісі (келісім бойынша)
Шыныбеков Дамир Әбдухалиұлы
-
«Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті» акционерлік қоғамының ректоры (келісім бойынша)
Попович Никола
-
«Қазмырыш холдингі» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директорлар кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Күрішбаев Ақылбек Қажығұлұлы
-
«С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті» акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Есенжолов Арман Бекетұлы
-
«Қазақстан алюминийі» акционерлік қоғамының президенті (келісім бойынша)
Жұмағалиев Асқар Қуанышұлы
-
«Қазатомөнеркәсіп» ұлттық атом компаниясы» акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Школьник Владимир Сергеевич
-
Қазақстан Республикасы Президентінің штаттан тыс кеңесшісі (келісім бойынша)
енгізілсін;
мына:
«Байғарин Қанат Әбдуәлиұлы
-
«Nazarbayev Universitу Research and Innovation System» жеке мекемесінің бас директоры (келісім бойынша)»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Байғарин Қанат Әбдуәлиұлы
-
«Назарбаев Университеті» дербес білім беру ұйымының инновациялар және ғылым жөніндегі вице-президенті (келісім бойынша)»;
көрсетілген құрамнан: Әдекенов Серғазы Мыңжасарұлы, Әділов Жексенбек Мәкейұлы, Алағұзов Тұрсынғали Тұрымұлы, Бектұрғанов Нұралы Сұлтанұлы, Жантаев Жұмабек Шабденамұлы, Зейнуллин Әбдікәрім Әбжәлелұлы, Қожабеков Дастан Байұзақұлы, Саданов Амангелді Құрбанұлы, Сатыбалдин Әзімхан Әбілқайырұлы, Тастанов Ерболат Әдиятұлы, Телтаев Бағдат Бұрханбайұлы, Қаппаров Нұрлан Жамбылұлы шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2011 года № 429 "О создании Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2016 года № 394
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2011 года № 429 «О создании Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 33, ст. 405) следующие изменения:
в составе Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
ввести:
Кайдарову
Диляру Радиковну
-
директора республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казахский научно-исследовательский институт онкологии и радиологии» Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
Бейсембетова
Искандера Калыбековича
-
ректора некоммерческого акционерного общества «Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева» (по согласованию)
Ибраева
Адиля Жунусовича
-
президента акционерного общества «Национальный центр научно-технической информации» (по согласованию)
Жарменова
Абдурасула Алдашевича
-
генерального директора республиканского государственного предприятия «Национальный центр по комплексной переработке минерального сырья Республики Казахстан» Комитета индустриального развития и промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Кулекеева
Жаксыбека Абдрахметовича
-
советника генерального директора товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-исследовательский институт технологий добычи и бурения «КазМунайГаз» (по согласованию)
Шыныбекова
Дамира Абдухалиевича
-
ректора акционерного общества «Международный университет информационных технологий» (по согласованию)
Попович Николу
-
председателя совета директоров товарищества с ограниченной ответственностью «Казцинк холдинг» (по согласованию)
Куришбаева
Ахылбека Кажигуловича
-
председателя правления акционерного общества «Казахский агротехнический университет имени С. Сейфуллина» (по согласованию)
Есенжулова
Армана Бекетовича
-
президента акционерного общества «Алюминий Казахстана» (по согласованию)
Жумагалиева
Аскара Куанышевича
-
председателя правления акционерного общества «Национальная атомная компания «Казатомпром» (по согласованию)
Школьника
Владимира Сергеевича
-
внештатного советника Президента Республики Казахстан (по согласованию);
строку:
«Байгарин
Канат Абдуалиевич
-
генеральный директор частного учреждения «Nazarbayev University Research and Innovation System» (по согласованию)»
изложить в следующей редакции:
«Байгарин
Канат Абдуалиевич
-
вице-президент по инновациям и науке автономной организации образования «Назарбаев Университет» (по согласованию)»;
вывести из указанного состава: Адекенова Сергазы Мынжасаровича, Адилова Жексенбека Макеевича, Алагузова Турсенгали Турумовича, Бектурганова Нуралы Султановича, Жантаева Жумабека Шабденамовича, Зейнуллина Абдикарима Абжалеловича, Кожабекова Дастана Байузаковича, Саданова Аманкелди Курбановича, Сатыбалдина Азимхана Абылхайровича, Тастанова Ерболата Адиятовича, Телтаева Багдата Бурханбайулы, Каппарова Нурлана Джамбуловича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов