Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын әзірлеу, өндіру, жөндеу, сату, коллекцияға жинау, экспонаттау және сатып алу жөніндегі қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы" 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1351 және "Азаматтық пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзірлеу, өндіру, сату, пайдалану және сатып алу жөніндегі қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы" 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1352 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 тамыздағы № 513 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын әзірлеу, өндіру, жөндеу, сату, коллекцияға жинау, экспонаттау және сатып алу жөніндегі қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1351 (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 81, 704-құжат) қаулысында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын әзірлеу, өндіру, жөндеу, сату, коллекцияға жинау, экспонаттау жөніндегі қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын әзірлеу, өндіру, жөндеу, сату, коллекцияға жинау, экспонаттау жөніндегі қызметтің лицензиары;
2) Астана, Алматы қалаларының, облыстардың Көліктегі ішкі істер департаменттері азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын жөндеу, коллекцияға жинау, экспонаттау жөніндегі қызметтің лицензиары болып белгіленсін.»;
2) «Азаматтық пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзірлеу, өндіру, сату, пайдалану және сатып алу жөніндегі қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1352 (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 81, 705-құжат) қаулысында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Азаматтық пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзірлеу, өндіру, сату, пайдалану жөніндегі қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы»;
1-тармақтың 2) тармақшасы алып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1351 "О некоторых вопросах лицензирования деятельности по разработке, производству, ремонту, торговле, коллекционированию, экспонированию и приобретению гражданского и служебного оружия и патронов к нему" и от 19 декабря 2014 года № 1352 "О некоторых вопросах лицензирования деятельности по разработке, производству, торговле, использованию и приобретению гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2016 года № 513
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1351 «О некоторых вопросах лицензирования деятельности по разработке, производству, ремонту, торговле, коллекционированию, экспонированию и приобретению гражданского и служебного оружия и патронов к нему» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 81, ст. 704):
заголовок изложить в следующей редакции:
«О некоторых вопросах лицензирования деятельности по разработке, производству, ремонту, торговле, коллекционированию, экспонированию гражданского и служебного оружия и патронов к нему»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Определить:
1) лицензиаром деятельности по разработке, производству, ремонту, торговле, коллекционированию, экспонированию гражданского и служебного оружия и патронов к нему Комитет административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
2) лицензиаром деятельности по ремонту, коллекционированию, экспонированию гражданского и служебного оружия и патронов к нему департаменты внутренних дел городов Астаны, Алматы, областей, на транспорте.»;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1352 «О некоторых вопросах лицензирования деятельности по разработке, производству, торговле, использованию и приобретению гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 81, ст. 705):
заголовок изложить в следующей редакции:
«О некоторых вопросах лицензирования деятельности по разработке, производству, торговле, использованию гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением»;
подпункт 2) пункта 1 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов