"Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің "Өркен" білім беру грантын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 724 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 8 қыркүйектегі № 527 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің «Өркен» білім беру грантын тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 724 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
«Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің «Өркен» білім беру
грантын тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің
2009 жылғы 13 қаңтардағы № 724 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің «Өркен» білім беру грантын тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы № 724 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының «Өркен» білім беру грантын тағайындау туралы»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. «Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымдарында дарынды балалардың оқуын төлеу үшін Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының «Өркен» білім беру гранты тағайындалсын.»;
2-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«1) «Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымдарында дарынды балалардың оқуын төлеу үшін Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының «Өркен» білім беру грантын тағайындау қағидалары мен мөлшерлерін бекітсін;».
2. Осы Жарлық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2009 года № 724 "Об учреждении образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан "Өркен"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2016 года № 527
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2009 года № 724 "Об учреждении образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан "Өркен".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2009 года № 724 "Об учреждении образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан "Өркен"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января2009 года № 724 "Об учреждении образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан "Өркен" следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об учреждении образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации "Өркен";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Учредить образовательный грант Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации "Өркен" для оплаты обучения одаренных детей в автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы".";
подпункт 1) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"1) утвердить Правила присуждения и размеры образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации "Өркен" для оплаты обучения одаренных детей в автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы";".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев